Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Želim moškega

Želim moškega

Uau, kako se ukvarjaš z menoj! Tako zelo- da te že spominjam na druge…vidiš me celo tam, kjer me ni…boš sploh lahko danes zaspal?! NE.

a ima admin kakšen števec o hitrosti nabijanja postov v posamezni temi

tale je zagotovo med top 10%

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Nisem imela v mislih Spiderja, niti Nw, ampak ne toliko zaradi tega, ker ne bi bili na “nivoju” kot se izražaš, ampak bolj zaradi tega, ker mislim, da so dosti mlajši od tebe (oz. let, ki si jih nekako dala v oglas). Ne vem pa, koga si mislila pod itd..

Saj sem napisala, da ti ne bi rada kar nalepila neke oznake, vendar pa res lahko dobiš tak vtis, kot sem ga napisala. Imam občutek, da se zelo hitro ujeziš. In da se zelo ceniš. In da se v izražanju svoje jeze oz. občutkov ne omejuješ.[/quote]

Mmm, jah, tipično žensko…na prefinjen način bi rada moškim sporočila- ah, ste videli, kako emocionalno reagira…hitro se ujezi, pretirano se ceni, ne omejuje se?! Nič pa nisi spisala, kako HITRO so me vsi napadli-posebej moški, ki ne ustrezajo mojim kriterijem, ne?! Aja, zakaj že? ker meni moraš ceno znižat, (očitno se predobro držim!!) njim pa zvišat ….a ne?! ;:-))))[/quote]

Joj, ti si prava “Špela”. Saj ti nič slabega nočem.

Ne vem, kakšna ženska tebe zanima za resno zvezo, ampak če bi rad ne vem kaj, boš to malo težko našel preko oglasa. Tudi vrhunske kulinarike ne dobiš v McDonaldsu. In to je ves point polemike.[/quote]
Kolikor sem informiran se danes vse vec vez zacne s pomocjo interneta, tako da ni za zanemarit moc tega medija.

Vcasih si zelim, da bi se znal multiplicirat kot agent Smith v The Matrix. So many women yet so little time… 🙂

Fukfehtar s Ptujskega polja, zanimivo, da obračaš ploščo, ko si vendar vedno tako kritičen do kataloškega izbiranja partnerja cccccc..

Si začutil priliko, da ga prvič namočiš?:)))))[/quote]

Ti si pa začutil, da ga prvič ne boš namočil…in sedaj,stokaš, jokaš in padaš po tleh…….in se oklepaš v vsaki svoji vrstici PRIMITIVIZMA…žaljivk .in nizkotnosti?! A znaš še kaj drugega? Stem si že dolgočasen in predvidljiv…

Fukfehtar s Ptujskega polja, zanimivo, da obračaš ploščo, ko si vendar vedno tako kritičen do kataloškega izbiranja partnerja cccccc..

Si začutil priliko, da ga prvič namočiš?:)))))[/quote]

Se ti je zapipkalo 1x, umiri se, prehitro si “zastreljal”… :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

He he…če greš zvečer v Mariboru ali na Ptuju v “lajf”…imaš polno takih…samskih, že malo postaranih, “atraktivnih” domačink.

Itak, vse so zelo resne, nobena ni imela nobene avanture, niti ne bi imela, do 30+ so noge “skup tišale”. Seveda, vse se imajo za neko TOP ligo, ker so lepše od sosedove Špelce, ki ima 10 kil preveč.

Kar se prodaja, je treba sveže zaviti, da čimlepše zgleda, zdaj je počasi konec mladosti, je treba najti enega naivkota, ki bo naslednjih 30 let travo kosil in položnice plačeval..haha…

Joooj..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


sem probal … pa je tudi samomor bolj dinamično in zanimivo delati pri -50 stopinjah na mostu čez Dravo ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Here we go again: Ah, te tvoje MUHE! Ampak res -okrog tebe jih je ogromno. Revček!! Ti bi pa pikapolonice, pa metuljčice….cccc, a v tvojem life- realnem in virtualnem- m.u. h. e…Zakaj že?! Aja, ker ti si pajek….the end of the story.

Hoćeš reči, da se ti zdi bolje spremeniti v čistilko, kuharico in perico kakšno z malo višjo izobrazbo?

Najprej naj ti povem, da mene sploh ne moti tvoj “oglas”. Jaz tudi odkrito povem kaj hočem in česa nočem, tako da ne boš spet začela hiperventilirati, ker bo čisto po nepotrebnem.

Čisto iz firbca me zanima: sodeč po videzu si manekenske postave, urejena, prijazna in še izobražena povrhu – po nekakšnem logičnem sklepanju bi se morala otepati snubcev ??? Kje je torej problem?

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

sodeč po videzu si manekenske postave[/quote]

Meni se to sliši presuha.
Moja hči je velika 164 cm in ima 50 kg. Torej samo 3 kg manj od avtorice. Pa skoraj 10 cm nižja. Pa je zelo suha videt oz. tam na meji, da ni preveč suha. Verjemi.

Najprej naj ti povem, da mene sploh ne moti tvoj “oglas”. Jaz tudi odkrito povem kaj hočem in česa nočem, tako da ne boš spet začela hiperventilirati, ker bo čisto po nepotrebnem.

Čisto iz firbca me zanima: sodeč po videzu si manekenske postave, urejena, prijazna in še izobražena povrhu – po nekakšnem logičnem sklepanju bi se morala otepati snubcev ??? Kje je torej problem?[/quote]
preveč “zaračuna” za rundo ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Da se ukvarja z napačnimi….. Kot je tule Spajder recimo. On piska, ona pleše.

Najprej naj ti povem, da mene sploh ne moti tvoj “oglas”. Jaz tudi odkrito povem kaj hočem in česa nočem, tako da ne boš spet začela hiperventilirati, ker bo čisto po nepotrebnem.

Čisto iz firbca me zanima: sodeč po videzu si manekenske postave, urejena, prijazna in še izobražena povrhu – po nekakšnem logičnem sklepanju bi se morala otepati snubcev ??? Kje je torej problem?[/quote]

Res je, z moško pozornostjo nimam nobenih težav.
Res pa je, do po končanem dolgoletnem razmerju nisem bila aktivna v druženju, spoznavanju novih ljudi- pač pa bolj relacija- služba-dom… kar mi je bilo interesantno – je bilo že vezano…poročeni pa me v nobeem pogledu ne zanimajo…še najmanj kak “status”: ljubica :-((( NO GO!

Kot že rečeno, moških je ogromno… kar pa čutim, da bi meni ustrezalo- zelo malo…od tu moj poskus oglasa tukaj…očitno, ni bila dobra ideja, čerpav mi ni žal. Za vse je nekaj dobro. Ena izkušnja več.

Lp in lahko noč…

ok, priznam, to sem res spregledala…50 kg sem imela nazadnje…eemmm….moram preveriti če ni bila to moja porodna teža :D:D:D

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


čisto resno:
za resno iskanje partnerja v tvojem primeru (dolgotrajna veza, odsotnost od druženja … ) so primerne profesionalne “firme”, ki se ukvarjajo s “parčkanjem” — imajo visok % zadovoljnih strank, delajo z “resnimi” kandidati/kami …. in tebi ni treba izgubljati časa z prebiranjem naših nebuloz … ampak kot praviš – izkušnja več o nas “pacientih” na netu.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

sodeč po videzu si manekenske postave[/quote]

Meni se to sliši presuha.
Moja hči je velika 164 cm in ima 50 kg. Torej samo 3 kg manj od avtorice. Pa skoraj 10 cm nižja. Pa je zelo suha videt oz. tam na meji, da ni preveč suha. Verjemi.[/quote]

Hmmm…ah ja…ženska ocena. Zate presuha, za drugo vzvišena, za tretjo avša, za eno sem kratkolasa… ccc. Zanimivo.

Pomembno je kako svoje telo doživljam sama in kako ga doživi moški, ki mi je interesanten. Samo to šteje.

Lp

ok, priznam, to sem res spregledala…50 kg sem imela nazadnje…eemmm….moram preveriti če ni bila to moja porodna teža :D:D:D[/quote]

:)))))))

Ah daj no jokcat, ker so se te malo privoščili… Ne bi verjela kaj vse sem jaz dala skozi. Pustiva to.

Zelo malo njih bi ti ustrezalo? Ja saj nisi navedla nobene posebne zahteve. Temnolasih in rjavookih je ogromno. So vsi premajhni? Pa kje živiš – med Liliputanci? Meni se zdi, da moraš ti malo več na “teren”, nič drugega.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Vcasih je tole bil bolj prijazen forum.

Problem je v tem, da moški nismo neumni.

Ženska vizualno očitno ni nič posebnega, 173, 53 kil, to meni liči na eno desko. Razen pretirane samohvale kakšne zanimive značilnosti ni zaznati.

Nehajte delat probleme, kjer jih ni, za sve take ženske velja, da bodo z lahkoto dobile partnerja, ko bodo dovolj spustile kriterije.

Če jih nočejo, pa to pač pomeni, da si moškega ne želijo dovolj.

Pri 34 sanjati, kot kakšna najstnica, pisat sezname…To pač ne gre. Jaz verjamem, da je takih žensk dosti, sej, zato pa so neprostovoljno samske in še dolgo bodo..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ah daj no jokcat, ker so se te malo privoščili… Ne bi verjela kaj vse sem jaz dala skozi. Pustiva to.

Zelo malo njih bi ti ustrezalo? Ja saj nisi navedla nobene posebne zahteve. Temnolasih in rjavookih je ogromno. So vsi premajhni? Pa kje živiš – med Liliputanci? Meni se zdi, da moraš ti malo več na “teren”, nič drugega.[/quote]

Se vidi, da si bolj nova tukaj. Mi za ta njen vzrok že en lep čas vemo :-))))))

Ce ti nekdo ne ustreza se ne pomeni da ga lahko diskvalificiras.

največja pomankljivost oglasa pa je, da ni dala linka na kakšen xxx filmček kaj in kako obvlada (s starleto njenega izgleda) ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close