Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Želim moškega

Želim moškega

Jaz sem pa mislil, da imaš ti tako dobrega moža, da bi ga še drugim lahko privoščila….. :P[/quote]

Sem sebična …

Po zadnjem postu ne bi tako rekla.

Mislim, zadnji post kaže na jezo, prizadetost pa tudi na vzvišenost – tako pa ne bi pisal en zajebant, še sploh, če bi bil moškega spola. To je bolj ženski način dojemanja, reagiranja… bralo se je pristno, vsaj jaz sem tako brala.[/quote]

ženski “peder” bi vsaj 99,999% enako reagiral, pisal .. ☺[/quote]

Moški “peder” pa se 100% tako odzove, kot si se sedaj ti.Torej, si ti čistokrvni peder, ne??!

Oglas je bil malo tak, ampak še vseeno boljši od tega oholega pisanja. Problem takih kataloških iskanj, kot so že drugi rekli, je ravno v tem, da se za njimi skriva nekdo , ki je prilično plitek, si pa domišlja da je nekaj blazno posebnega… na primer s tem, ko se hvališ da nisi imela niti ene avanture, to svojo krepost namreč čisto razvrednotiš. Ali je nisi imela zato, da boš nekomu “dobra žena” in se misliš s tem hvaliti do zadnje ure ali zato, ker ti to početje ni lastno? In zelo zanimivo je brati, kako veš, kaj hočeš od življenja… lol.. življenje je ena najbolj trpežnih in najbolj krhkih stvari… pišeš pa s slovničnimi napačami… zdaj če to presežnega moškega ne bi motilo, je ok… meni se zdi majčkeno sporno, če se tak pisec deklarira kot presežek
No ampak jaz nimam visoke izobrazbe…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

ROFL. Sami presežki žensk. In to na INTERNETU hahahaha. Kako to, d aje takih PRESEŽKOV bolj malo srečati v reali?

Stara, relax. Nisi noben presežek. Si samo navadna ženska, ki rabi moškega in ga išče na internetu. Domišljavost ti ne pritiče.[/quote]

Spider. vem, boli.
Ker nisi atraktiven.
Ker nisi uspešen,
Ker ne moreš dobit “višjega” ranga- zato pa ŽALIŠ.
Saj , to je edino kar imaš, kar poseduješ in s čimer opozoriš nase. “Premajhen” si, da bi te sploh, kdo opazil… jaz pa ne iščem moškega- ampak iščem DOBREGA moškega.

V tem pa je velika razlika. Ampak ti si pajek- nastavljaš mrežo- le muham….in to je edino, kar uspeš ulovit…[/quote]Prepoceni psihologija. Spider je opažen ravno zato, ker ne išče, če sploh kaj išče, žensk nižjega in srednjega ranga.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Oglas je bil malo tak, ampak še vseeno boljši od tega oholega pisanja. Problem takih kataloških iskanj, kot so že drugi rekli, je ravno v tem, da se za njimi skriva nekdo , ki je prilično plitek, si pa domišlja da je nekaj blazno posebnega… na primer s tem, ko se hvališ da nisi imela niti ene avanture, to svojo krepost namreč čisto razvrednotiš. Ali je nisi imela zato, da boš nekomu “dobra žena” in se misliš s tem hvaliti do zadnje ure ali zato, ker ti to početje ni lastno? In zelo zanimivo je brati, kako veš, kaj hočeš od življenja… lol.. življenje je ena najbolj trpežnih in najbolj krhkih stvari… pišeš pa s slovničnimi napačami… zdaj če to presežnega moškega ne bi motilo, je ok… meni se zdi majčkeno sporno, če se tak pisec deklarira kot presežek
No ampak jaz nimam visoke izobrazbe…[/quote]

Spoštovana,

a sem jaz res dolžna, komur koli tukaj karkoli pojasnjevati???!! NISEM. Hvala.

Oglas je spisan- za moškega! Enega, edinega, samcatega moškega, ki premore biti v tem podivjanem svetu normalen. Brez komplikacij, predvidevanj, ugibanj, brzopletih napovedi in zaključkov. Sem ženska. Ženska, ki jo zanima…ali je MOGOČE…kje, kakšen….takšen…

Na pamet in kar po slepih ulicah mi podtikate minuse, me želite popolnoma razvrednotit kot žensko, kot živo bitje,,,,zraven tega, pa si je večina vzela pravico omejevat mojo pravico…Kaj to pove o vSEH VAS??!

Lp

TV aparate imajo na oddelku Tehnike — glej internetna prodaja ☺

spisek za Božička / Dedka Mraza si pa za lani zamudila, za letos si pa še prezgodnja ☺[/quote

NM-3w , pa saj ti ni pomoči,…

Ha ha ha ha…kako predvidljivo.

Glej, meni ni treba na netu pisat oglasov, kje so take in take ženske, ker me ženske same opazijo. V REALI. Internet NI reala.

Tebe ne opazi nihče. Zato iščeš na internetu. TI. Ne jaz.

Ne glede na to, kakšen jaz sem ali nisem, imaš še evdno problem predvsem ti, kljub vsej sovji domnevni superuspešnosti.

Margot, katenjka, antilopa in še kakšna s tega čveka me znajo vsaj kvalitetno prcat, ti pa niti tega nisi sposobna, ti si sposobna samo nekega cenenega hvalisanja, kako si super oh in ah. Takih sem pa srečal v lajfu že mnogo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

dobrega (avtorica),

takšnega, kot ga ti iščeš, se bojim da ga tu ne boš našla. Ker moški, ki tu gor pišejo, niso brez vrednot, brez EQ-ja, in se zelo dobro zavedajo, kdaj je ženska ženska in kdaj neka avša.

Zelo krivična bi bila, da bi te kar tako ocenila, saj te resnično ne poznamo, in ne bi kar rada lepila tovrstnih etiket, vendar po sedanjih postih pa res ne puščaš vtisa prijetne, simpatične, uvidevne, razmišljujoče in predvsem samokritične osebe. Žal.

ženski “peder” bi vsaj 99,999% enako reagiral, pisal .. ☺[/quote]

Moški “peder” pa se 100% tako odzove, kot si se sedaj ti.Torej, si ti čistokrvni peder, ne??![/quote]
poglej pod tipkovnico … vsaj vonj po logiki se t zagotova tam skriva ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Hvala za tvojo objektivno oceno. Res je, jaz sem razvajena avša. Spider, Nw itd pa so zelo na nivoju, razgledani, razumevajoči, niti malo primitivni, nizkotni itd. Vsaka čast za tvojo oceno moških!

it, kaj je to EQ???

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


koliko stoletij si pa ti preživela v vesolju???
nick na netu NI nič osebnega, še spol je bolj nedoločen … objava pa, če spodbuja komentiranje je pa pač to – dobra objava, ki pritegne, da se nam da tipkati.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Moški, če ste pod 180 cm, se ne razburjajte, če ste po naravni danosti pingvinčki. :))
Menda ni post spisan za ljudi, da bi komentirali okrog tega, ampak je oglas, točno določen, se ve, komu namenjen – torej moškim, ki ustrezajo opisu. Oglašajo pa se ženske in moški, ki jim oglas sploh ni namenjen!?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ha ha ha ha…kako predvidljivo.

Glej, meni ni treba na netu pisat oglasov, kje so take in take ženske, ker me ženske same opazijo. V REALI. Internet NI reala.

Tebe ne opazi nihče. Zato iščeš na internetu. TI. Ne jaz.

Ne glede na to, kakšen jaz sem ali nisem, imaš še evdno problem predvsem ti, kljub vsej sovji domnevni superuspešnosti.

Margot, katenjka, antilopa in še kakšna s tega čveka me znajo vsaj kvalitetno prcat, ti pa niti tega nisi sposobna, ti si sposobna samo nekega cenenega hvalisanja, kako si super oh in ah. Takih sem pa srečal v lajfu že mnogo.[/quote]

Mene ne rabiš prepričevat. Ne zanimaš me, v nobenem pogledu. Vem, da si “pajek” (tvoj slog in odgovori to potrjujejo) in vem, da imaš možnost in priložnost samo pri “muhah” (kar potrjujeo njihovi odgovori in aplavzi takšnemu moškemu kot si ti)..

Končno, vsaj nekdo (zraven skromniT) z glavo na pravem mestu.Hvala.

🙂

Ha ha ha ha…kako predvidljivo.

Glej, meni ni treba na netu pisat oglasov, kje so take in take ženske, ker me ženske same opazijo. V REALI. Internet NI reala.

Tebe ne opazi nihče. Zato iščeš na internetu. TI. Ne jaz.

Ne glede na to, kakšen jaz sem ali nisem, imaš še evdno problem predvsem ti, kljub vsej sovji domnevni superuspešnosti.

Margot, katenjka, antilopa in še kakšna s tega čveka me znajo vsaj kvalitetno prcat, ti pa niti tega nisi sposobna, ti si sposobna samo nekega cenenega hvalisanja, kako si super oh in ah. Takih sem pa srečal v lajfu že mnogo.[/quote]

Mene ne rabiš prepričevat. Ne zanimaš me, v nobenem pogledu. Vem, da si “pajek” (tvoj slog in odgovori to potrjujejo) in vem, da imaš možnost in priložnost samo pri “muhah” (kar potrjujeo njihovi odgovori in aplavzi takšnemu moškemu kot si ti)..[/quote]

Ne vem, kaj gre drugim v nos, kako spoznavaš moške, saj jih to nič ne briga. Strategije so različne. Važen pa je cilj, in če ti uspešna s to strategijo, zadovoljna z izkupičkom, torej moškim – je to to. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Hvala za tvojo objektivno oceno. Res je, jaz sem razvajena avša. Spider, Nw itd pa so zelo na nivoju, razgledani, razumevajoči, niti malo primitivni, nizkotni itd. Vsaka čast za tvojo oceno moških![/quote]

Nisem imela v mislih Spiderja, niti Nw, ampak ne toliko zaradi tega, ker ne bi bili na “nivoju” kot se izražaš, ampak bolj zaradi tega, ker mislim, da so dosti mlajši od tebe (oz. let, ki si jih nekako dala v oglas). Ne vem pa, koga si mislila pod itd..

Saj sem napisala, da ti ne bi rada kar nalepila neke oznake, vendar pa res lahko dobiš tak vtis, kot sem ga napisala. Imam občutek, da se zelo hitro ujeziš. In da se zelo ceniš. In da se v izražanju svoje jeze oz. občutkov ne omejuješ.

LJUBEČO razmerje.

email escada.escada…

hahahahahahaahah

Za trebuh se držim.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Če bi bila njena strategija uspešna, bi bila že dolgo vezana, to je to, česar si želi.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Jaz ne bom sodila o tem, kakšen material ženske si. Prav gotovo ti najbolje poznaš soje prednosti in svoje slabosti. Vendar ta “v življenju nisem imela niti ene same avanture”, me je pa res zbodel. Kaj ima to skupnega s tem, kako dober material ženske si? A je problematično število partnerjev ali neresnost tistih, ki se predajajo avanturam…?

Na kaj me že take sofisticirane kmetice, ki ne vedo, da je razmerje LJUBEČE in ne ljubečo..spominjajo..

Aja, na svojat, ki jo zvečer vidiš v raznih štajerskih zbirališčih..

Itak, vse so one USPEŠNE, z diplomo iz Dobe v roki, mogoče tudi to ne, zvečer jih zunaj vidiš, kako gledjao okoli, kdo jim bo plačal naslednjo juice vodko, tako je, sofsicirane “ekonomistke s šesto stopnjo, ki so zadnjo leposlovno knjigo prebrale nekoč v srednji šoli in mislijo, da je Bratje Karamazovi družinsko podjetje..

Jebenti, če ne bi bil Štajerc, bi mogoče na takšne oglase celo nasedel…tako pa sem s eimel v življenju čas in prilike nagledat te scene..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Če bi bila njena strategija uspešna, bi bila že dolgo vezana, to je to, česar si želi.[/quote]ž

Kaj tebe to briga, da se zanimaš za druge ljudi, predvsem za ženske, če imajo moške, če so vezane ali samske,aaaaaaaaa? Sklepam , da si pod 180 cm, tako kot Sadni, a ne? Ona rabi moškega. :)))

Kot da bi šel v Salamonov oglasnik gledat rubrike, ki me ne zanimajo – potem pa komentirat tega.
Če te ne zanima oz. nisi v ciljni skupini ljudi iskalke, enostavno prezreš oglas.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Hvala za tvojo objektivno oceno. Res je, jaz sem razvajena avša. Spider, Nw itd pa so zelo na nivoju, razgledani, razumevajoči, niti malo primitivni, nizkotni itd. Vsaka čast za tvojo oceno moških![/quote]

Nisem imela v mislih Spiderja, niti Nw, ampak ne toliko zaradi tega, ker ne bi bili na “nivoju” kot se izražaš, ampak bolj zaradi tega, ker mislim, da so dosti mlajši od tebe (oz. let, ki si jih nekako dala v oglas). Ne vem pa, koga si mislila pod itd..

Saj sem napisala, da ti ne bi rada kar nalepila neke oznake, vendar pa res lahko dobiš tak vtis, kot sem ga napisala. Imam občutek, da se zelo hitro ujeziš. In da se zelo ceniš. In da se v izražanju svoje jeze oz. občutkov ne omejuješ.[/quote]

Mmm, jah, tipično žensko…na prefinjen način bi rada moškim sporočila- ah, ste videli, kako emocionalno reagira…hitro se ujezi, pretirano se ceni, ne omejuje se?! Nič pa nisi spisala, kako HITRO so me vsi napadli-posebej moški, ki ne ustrezajo mojim kriterijem, ne?! Aja, zakaj že? ker meni moraš ceno znižat, (očitno se predobro držim!!) njim pa zvišat ….a ne?! ;:-))))

ampak na drink (pa jaz plačam ) bi pa jaz tudi šel s takim, ki bi se nakuril na tale oglas “dobrega” … že zato, da se na svoje oči prepričam, da takšni obstojijo ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Fukfehtar s Ptujskega polja, zanimivo, da obračaš ploščo, ko si vendar vedno tako kritičen do kataloškega izbiranja partnerja cccccc..

Si začutil priliko, da ga prvič namočiš?:)))))

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close