Želim moškega
Da bo moški imel občutek, da si kot darilo od dedka mraza in bo poln navdušenja, ko te bo odprl kot škatlico presenečenja. 🙂
Sama tema zgleda kot nek oglas na portalu za samske. In vsak oglas ima osnovne specifične lastnosti, kot so leta, višina, teža….In glede tega ni nič narobe, saj vsaj približno veš kakšna oseba se skriva za oglasom.
Preko oglasa pa osebe ne moreš začutiti, ampak jo moraš spoznati. In spoznal jo boš, če bodo osnovne lastnosti izpolnjene.
Šablonski iskalci obeh spolov ste nesrečni ljudje. Iščete nekaj “posebnega”, čeprav ste sami zelo navadni. Zakaj si ljudje brez domišljije in zanimivih hobijev domišljajo, da jim “pripada” nekdo “poseben”? Posebne ljudi zanimajo drugi posebni ljudje. Generični kataloški iskalci bi se z lahkoto poparčkali, če bi malo stopili s piedestala pretirane domišljavosti in se zavedli svoje navadnosti.
zato pa s(m)o vezani … ker trznemo, ko prinese svojo prdo kakšna rasna kobila na obzorje … sicer bi bili gay_i; zapiti, zanemarjeni, asicialni; … mamini “sinčki”; nabildani in pobriti manekeni za šraufencifarje … ☺
(šifra: nisam zgodan al sam plodan)[/quote]
Mah zate ima človek vsaj občutek, da kdaj pa kdaj tudi zarezgetaš, drugi pa se mi zdi, da niti s kopitom ne zakopljejo, samo gobce dvigujejo v zrak, da srkajo omamen vonj …
zato pa s(m)o vezani … ker trznemo, ko prinese svojo prdo kakšna rasna kobila na obzorje … sicer bi bili gay_i; zapiti, zanemarjeni, asicialni; … mamini “sinčki”; nabildani in pobriti manekeni za šraufencifarje … ☺
(šifra: nisam zgodan al sam plodan)[/quote]Mah zate ima človek vsaj občutek, da kdaj pa kdaj tudi zarezgetaš, drugi pa se mi zdi, da niti s kopitom ne zakopljejo, samo gobce dvigujejo v zrak, da srkajo omamen vonj …[/quote]:)))))) Ja res omamno diši, kaj češ nismo še izgubili zanimanja…. 😀
Jaz ji želim, da kljub vsemu negativizmu samskih samčkov vendarle najde nekoga, ki ji bo zanimiv in bo vreden njenega zanimanja.
Bi pa vseeno rad vedel zakaj se je odločila ravno tu objaviti oglas? Kaj je pričakovala? Kritike so in bodo vendar jo je moralo nekaj pritegnit oz je upala, da se bo ravno tu našel kdo v njenem opisu?
Hehe Nm-3w, nisam zgodan ali sam plodan, tega že dolgo nisme slišal.
Drugače pa, kaj ste napadli avtrorico, ne vidim nobene prepotentnosti v tem kar je napisala in, po tem opisu sodeč je IDEALNA, če je v realu tudi tako pa pač ve ona sama oz. bo občutil tist, za katerega se bo odločila. Pozitivno je že, če ženska, da tak spisek z iskreno željo po moškem. Beda bi bila, če si bi taka bejba želela žensko ali se odločila, da bo kar sama ostala.
zato pa s(m)o vezani … ker trznemo, ko prinese svojo prdo kakšna rasna kobila na obzorje … sicer bi bili gay_i; zapiti, zanemarjeni, asicialni; … mamini “sinčki”; nabildani in pobriti manekeni za šraufencifarje … ☺
(šifra: nisam zgodan al sam plodan)[/quote]
Mah zate ima človek vsaj občutek, da kdaj pa kdaj tudi zarezgetaš, drugi pa se mi zdi, da niti s kopitom ne zakopljejo, samo gobce dvigujejo v zrak, da srkajo omamen vonj …[/quote]
bližje prikasaj, da te lahko tudi naskakujem ☺
Zanimivo kakšna fovšija, se opiše ena samozavestna, postavna samička, ki ve kaj hoče, pa skočijo v luft, eni oženjeni, ki jih je opis enmal zrajcal, a žal že apriorij ne pridejo v poštev, pa se potem zgražajo, ali pa kakšni samci, ki se že v štartu ustrašijo, da ji ne ustrezajo, pa so hudo užaljeni, oz. jih moti možnost razmerja na dolgi rok,…da o ženskem delu niti ne govorim, verjetno ste mal fovš njenim meram al kaj,…razen it, njo moram izvzet.
Avtorica, ne šmirglaj nekaterih nevoščljivcev tu, taki ti ne bodo nikdar privoščili dobrega.
Sicer pa, iz katerega dela Slovenije si?
Če ni stroga tajna:)
Nasprotno, ne samo da ji privoščim dobro, privoščim ji najboljše!
Zato ji med vrsticami, česar žal ni uspela razbrati, svetujem, naj naha s takimi cenenimi oglasi. Oglas se bere zelo obupano, naslov je še bolj obupan.
On hoče dobro, njen angažma pa je minimalen. Opisuje le neke stereotipne svoje domnevne pozitivne značilnosti. Oglas tak, kot je napisan, ne more privlačiti drugega, kot nekoga, ki je obupan tudi sam.
Čeprav si skromniT, tole ni bilo čisto nič skromno, ampak precej pogumno. 🙂
Jaz si ne bi upal za nepoznano žensko napisati, da je postavna ali samozavestna. 🙂
Šele, ko bi jo spoznal, bi lahko podal konkretno mnenje.[/quote]Po številkah je postavna, po napisanem kaj hoče, samozavestna.
Se pa strinjam, šele ko se bolje spoznaš, lahko to podkrepiš,…ampak osnova ni slaba.
Kaj praviš?
Dobrega: kakšne odzive si pa pričakovala od nas?! Takšen post je res izpod vsake kritike, še posebej ker si +30. Če tako hrpeniš po nadstandardnem moškem osebku bi bilo boljše, da bi dala oglas v Salamonca (pa še tam bi bil hudo vprašljiv odziv, Te nimam namena žaliti, toda iskreno upam, da je tvoj post “en velik hec”, sicer obžalujem, da si postala takšen osebek (zaradi tebe same). Veliko sreče in ne bit prevelika fajtarca, raje razmisli o svojih vrednotah in odnosu do soljudi.
Spider, kateri hobiji so pa zanimivi? Tisti, ki si tvoji? A ni tako, da ima vsak zase zanimiv hobi? Če jaz uživam v kvačkanju, ti pa v padalstvu, je tvoj hobi bolj zanimiv? Zate je, zame ne. Sprašujem se, kje tebi domišljija. Ko berem tele odzive na oglas, lahko vedno znova ugotovim, kako ljudje hitro najdejo sebe in povejo največ o sebi z raznimi sodbami in etiketami.
Šablonski iskalci? Kako pa ti iščeš? Si brez kriterijev? 🙂 Eni ste prav zabavni.
Čeprav si skromniT, tole ni bilo čisto nič skromno, ampak precej pogumno. 🙂
Jaz si ne bi upal za nepoznano žensko napisati, da je postavna ali samozavestna. 🙂
Šele, ko bi jo spoznal, bi lahko podal konkretno mnenje.[/quote]Po številkah je postavna, po napisanem kaj hoče, samozavestna.
Se pa strinjam, šele ko se bolje spoznaš, lahko to podkrepiš,…ampak osnova ni slaba.
Kaj praviš?[/quote]
Obljublja res veliko, še posebej, če se osredotočim na številke. 🙂
Če ve kaj hoče, pa še ni pogoj za samozavest. Mogoče išče samozavestnega, ker to pri sebi pogreša.
Forum je zaprt za komentiranje.