Želim moškega
+
To to Spider, se vidi da sva Štajerca ;)[/quote]
Štajerca. Sta navadna pezdeta. In to vsi vemo.[/quote]
Še nekdo ki se skriva za anonimnostjo in vedno z drugim nikom piše popolne bedarije 🙂
Sploh nevem zakaj sem ti odpisal, ker sem pač bil pri volji, pa uživaj ob mišljenju da sva s Spiderjem pizdeta, medtem ko ti odvajava socialo z najinih plač 🙂
Ni problem oglas, problem je kako je napisan. Kot da se nekoga, ki je kako leto mlajši, ki je kak cm nižji, ki nima predpisane barve oči ali las ne more ljubiti globoko in iskreno? In da ni možno imeti z njim ljubečoga razmerja?
Jaz sem tudi štajerka, se podpišem pod spiderja in matkiča 🙂 🙂
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Tudi jat težko razumem zakaj bi nekdo, ki mu želi kuhati in prati moral imeti točno določeno barvo oči, las in biti ročno toliko visok.[/quote]
V bistvu je to lahko kdorkoli, samo da rad jé in nosi sveže cunje. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.