Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Želim moškega

Želim moškega

… in to že včeraj, po taprvem “laježu”, če jaz kaj prav vidim….

Mogoče se pa sedaj že pogovarjajo preko maila…. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

skratka bejba je tam, kjer je začela: pri željah … hvala Bogu, Alahu, Budi … ni nikomur “zjebala” prihodnosti ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

No, kakšen blažen mir je zdaj tukaj…..:)
Sprašujem se, zakaj taki in podobni oglasi ljudi odbijajo. Pa sem prišla do zaključka, da ne zaradi samovšečnosti, ampak zato, ker se tisto, kar potem ti ljudje napišejo, ne ujema z njihovim opisom v oglasu. Ne vem, kaj se ne ujema, ampak čutim, da ženska ni taka, kot se opisuje. Enak občutek sem imela pri tistem moškem, ki je hotel damo….Menda bo res, da se dobro blago samo hvali.

Sem vec izvedel o drugih kot o njej.
Ne vem pa zakaj “lovci” ne uporabijo specializirane potrale izkljuco za sex… Ali ni bolj simpl?
Spet imam nekje v glavi podatek da je na enem izmed njih 160.000 folka. Pri taki izbiri -ponudbi …:)


Odvisno kako kdo koga doživlja. Eni imajo preprosto preveč predsodkov in se čutijo ogrožene ob drugih. Taki imajo potem tudi čudne občutke. Občutki pa še ne povejo kaj dosti o sami realnosti, torej o osebi, ki je na drugi strani.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Avtorica: lepo, rdeče, jabolko
Monovci: “kupci”.

To jabolko je pa sigurno “špricano” da je tako lepo. (Ne, edino to ni špricano, zato pa je takšna cena)Potem pa je sigurno preveč kislo. Ne, je zelo dobro.
Eh, potem pa je preslatko. Ne, je zelo okusno.
Potem je sigurno lepo samo navzven, znotraj pa črvivo. Ne, znotraj je še lepše..

Ampak, takih jabolk pa res ni več.
Neka finta mora bit…(in monovci gledajo sebe -kisle, presladke, črvive..itd, to je nemogoče, da bi bila ena jabolka tako “popolna” in posebna…to je nesprejmljivo..in iščejo in iščejo, kaj bi vse negativnega na tej jabolki lahko našli.

In so našli: Vse napake, ki jih sami v sebi viidijo, nosijo in morajo z njimi živeti (majhni, debeli, neatraktivni, plešasti…..).

“Ker sam nisem, nimam-tudi drugemu nočem priznat”.

To ste pokazali v tej temi. (večina) Ja, hudič je, ko je nekdo boljši. Precej boljši.

Maš prav, gre za lepo, rdeče, virtualno jabolko. Ko ugrizneš vanj, ugrizneš v rdeči…?
Nič.

….Aaa si videl, kako moj opis učinkovito deluje?!!

In to, tako, da ga kar sami pridno “dopolnjujete”…in na dolgo in široko “pametujete”…UAU! Cccc…ah, ja, sprosti se in izvoli: Bronhi, da boš lažje zadihal… In potem sem “kao” jaz “zahtevna…[/quote]

???

Cccc…

…ah, ja :))

ne spadam v tvoj opis sem pa za avanturo. vso srečo

Maš prav, gre za lepo, rdeče, virtualno jabolko. Ko ugrizneš vanj, ugrizneš v rdeči…?
Nič.[/quote]

Ja, v svoj nič- si vgriznil. Ljudi ocenjujemo po sebi.Kdor se ima za nič, ima tudi drugega za nič. Kapiš-trda buča?!


Odvisno kako kdo koga doživlja. Eni imajo preprosto preveč predsodkov in se čutijo ogrožene ob drugih. Taki imajo potem tudi čudne občutke. Občutki pa še ne povejo kaj dosti o sami realnosti, torej o osebi, ki je na drugi strani.[/quote]

Po svoje imaš prav. Druge ljudi doživljamo na različne načine. Avtorica je najbrž iskreno napisala, kaj si želi, ampak drugi nas morda ne vidijo tako, kot se vidimo sami.
Spletno iskanje se je tako razmahnilo, da mora imeti neki čar, ljudje se tudi najdejo. Ampak po mojem mnenju je ta način bolj primeren za tiste, ki resnično iščejo sorodno dušo in jim izgled ni na prvem mestu.


Če se tako vidiš, potem ja. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Domnevam, da več kot OŠ nisi spacal, da take neboluze pišeš. Veš me kmetice tebi pridelujemo hrano. Samo ti si tako zaplankan, da tega ne dojameš. Kmetice in svojat mečeš v isti žakel. Ostani v svojem betonu in ga jej. Ti si očitno generacija betonarjev, ki mislijo, da je krava vijoličasta in da mleko naredijo iz česa že?
Daj se malce poduči. Ne pa kvasit takih neumnosti. Saj večina osnošolcev več ve kot ti.

Domnevam, da več kot OŠ nisi spacal, da take neboluze pišeš. Veš me kmetice tebi pridelujemo hrano. Samo ti si tako zaplankan, da tega ne dojameš. Kmetice in svojat mečeš v isti žakel. Ostani v svojem betonu in ga jej. Ti si očitno generacija betonarjev, ki mislijo, da je krava vijoličasta in da mleko naredijo iz česa že?
Daj se malce poduči. Ne pa kvasit takih neumnosti. Saj večina osnošolcev več ve kot ti.[/quote]

Ne sekiraj se, Spider je itak največji pizdun na forumu in vsaka, ki ga zgreši ima veliko srečo.


Kaj pa število (bivših) partnerjev ? :)))[/quote]

Resna zveza: 3
Avanture: 0
[/quote]

Kar tegale vzemi:

http://med.over.net/forum5/read.php?27,8354458

veteran
33-letni devičnik

03.01.13 16:30

Starost:33
Zveze:0
Seks:0
Intima:0

Takšna je moja zgodba. Sem malo bolj zadržane sorte, a nič pretiranega. Še sam ne vem, kako je možno, da v 33 letih nisem imel še ničesar z nobeno žensko. Zgledam normalno, noben ekstrem v nobeno smer, oblačim se dokaj mladostno. Enostavno, kot da imam neko blokado, ki je ne znam prebroditi. Ne znam ogovarjati žensk in jih prepričati, da bi karkoli imele z mano. V družbi ljudi, ki me poznajo, sem sicer dokaj sproščen, tudi sklepanje novih poznanstev ni velika težava. Tukaj se pa ustavi.

cenim ljudi ki vedo kaj hočejo in si upajo pričakovanja/zahteve brez problema izreči.
Zame je to zrela oseba, sebi in morebitnemu “kandidatu” pa s tem ko postavi minimane kriterije “prišpara” nepotrebno izgubo časa.
Žal odpadem pri kriteriju barve las, imam svtlo rjave, drugače bi ti pisal 🙂
vso srečo

Pa menda te ne bo barva las ustavila! Piši ji, izgubit nimaš kaj! Pogum je vse in lahko se vama začne lepa zgodba. Ne vse vzet-zdravo za gotovo.

saj pa je napisala rjave (nič ni določla – svetle, temno, srednje) tak da maš pogoj

to je pa izgovor.

to je pa izgovor.[/quote]
Mogoče je hotel le povedati, da je avtorica preveč zahtevna.

Hmmmm……mislim, da ti bo Matkič vse povedal, če bo naletel na tvoj seznam..:)[/quote]

HAHA…. ni treba Spider je kar že povzel moje besede in razmišljanja….

za konec lahko vprašam samo tole, Koliko je plačilo na uro ali dobimo samo minimalno plačo? Namreč ta oglas za delovno mesto partnerja ima vsaj toliko zahtev kot povprečna služba….

HAHA

Škoda ker napoznica (zaradi zahtevanih let) več ne pride vpoštev 🙁

A še nisi dojela, da ti kvazi VRHUNSKO SREČNI vezani možje nimajo kaj bolj pametnega za delat z svojimi ultra seksi in dobrimi in lepimi ženami in pač pišejo po monu na delovni oglas za pozicijo ki je ne morejo zasedat kajti oni so že v sužnjelastniškem razmerju z svojo ljubečo ženo HAHAHA

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Pozdravljen,

če so tvoji nameni res iskreni, si vabljen, da mi pišeš..

Če ne..pa…tudi tebi SREČNO ter prijetne in blagoslovljene praznike.

Lp


Ni pomembno, kako poimenuješ razmerje, pomembno je, da razmerje, takšno kot je, obema ustreza. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Domnevam, da več kot OŠ nisi spacal, da take neboluze pišeš. Veš me kmetice tebi pridelujemo hrano. Samo ti si tako zaplankan, da tega ne dojameš. Kmetice in svojat mečeš v isti žakel. Ostani v svojem betonu in ga jej. Ti si očitno generacija betonarjev, ki mislijo, da je krava vijoličasta in da mleko naredijo iz česa že?
Daj se malce poduči. Ne pa kvasit takih neumnosti. Saj večina osnošolcev več ve kot ti.[/quote]

Včasih v šali rečemo komu da je busanc, pa nimamo v mislih pripadnika bivše YU, včasih rečemo komu peder pa vemo, da ta ni istospolno usmerjen. Prepričana sem, da tudi v konkretnem primeru Spider ni imel v mislih prav kmetic, ki pridelujete hrano. Verjemi mi, da je toliko pameten, da ve, da vas zelo zelo potrebujemo in vas ni imel namena žaliti.

Zgolj zaradi tega se ti ni treba razburjati. Če ti je pa dvignil pritisk s svojim pisanjem sicer, mu pa mirno napiši, da je nadutež brez primere in da si je sam kriv, če ne ve, da obstajajo tudi takšne ženske, ki so vedno založene z dovolj gotovine, da si lahko RedBull-vodko plačajo tudi same. V nasprotnem raje ostanejo doma.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

+

To to Spider, se vidi da sva Štajerca 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close