Želim moškega
moškega.
..vem, nisem edina!
Sebi primernega, sebi dopolnjujočega, sebi ustreznega.
Zanima me, ali se morda tukaj “sprehaja” kakšen SAMSKI moški, s temi značilnostmi:
Starost: vsaj 34- največ 45let
Višina: 180-189
Teža: normalna
Lasje: rjave/črne
Oči: rjave/črne/modre
Izgled: urejen, in res simpatičen
Karakter: zanesljiv, odgovoren, prizemljen, realen, življenjski…ki si želi spoznati res dobro, zelo dobro žensko osebo z namenom za kakšno lepo in ljubečo dolgotrajnejše razmerje…
Namerno in z razlogom nisem spisala “cel seznam”…to je le BASIC-osnovno izhodišče….
Moja starost:34
Moja višina: 173
Teža: 53kg
Lasje: svetli
Oči: rjave
Izobrazba: visoka
Splošen vtis: urejena + prijazna
Otroci: nič
Poročena: nikoli
Če si RESEN in sit, neiskrenih in neprimernih žensk,ki samo jemljejo, dajo pa nič, ali bore malo- ter imaš prav tako sam težavo najti (srečati) ustrezno:
Izvoli piši na: escada.escada@ymail.com
Zaupam vase : lahko, da bom celo nekaj najboljšega , kar se ti bo “zgodilo”..ti pa meni, seveda!!
HVALA!
lp
Za vse “pametne” in žaljive komentarje- sem nedotakljiva!
TV aparate imajo na oddelku Tehnike — glej internetna prodaja ☺
spisek za Božička / Dedka Mraza si pa za lani zamudila, za letos si pa še prezgodnja ☺
Ej, ne morem, da ne bi:). Sicer si napisala, da si za “pametne” komentarje nedotakljiva, a te vseeno prosim, da odpustiš moji predrznosti.
Stara si 34, torej ne več neko dete, ki se še usmerja in išče, česa si pravzaprav želi. Ali res misliš, da je tvoj opis optimalen? Glede na to, da pričakuješ perfekcijo in se ne zadovoljiš z ničemer, kar odstopa od popolnosti, bi človek pričakoval izstopajočo samopromocijo. Tvoj post je tako primitiven, na nek način celo žaljiv. Če bi bila moški, bi me odvrnil. Kaj je res to vse, kar znaš? To je tvoj maksimum? Ti, ki si zelo zelo dobra oseba:).
S kljukanjem alinej iz prenastavljenega seznama, iskanjem točno določenega tipa partnerja (brez odstopanj) ne prideš do ljubezni. Seštevanje nekih lastnosti, karakteristik ipd. ne pripelje do zvestobe do groba:).
Loteva se me strah pred ljudmi:).
“Hvala za lepe želje in, ker si mi zaželel srečo! Vse dobro tudi tebi!”
Lp[/quote]
če bi ti želel za kar se zahvaljuješ bi ti priporočil sebe … pa ne pašem v razpisno dokumentacijo .. imaš prenizke kriterije ☺
ponudba je pa itak poden : ni kuhanja,, pranja gat, urejaja štunfov, peglanja srajc, vzrževanja najinega gnezda, plačevanja ljubic … ☺
“Hvala za lepe želje in, ker si mi zaželel srečo! Vse dobro tudi tebi!”
Lp[/quote]
če bi ti želel za kar se zahvaljuješ bi ti priporočil sebe … pa ne pašem v razpisno dokumentacijo .. imaš prenizke kriterije ☺
ponudba je pa itak poden : ni kuhanja,, pranja gat, urejaja štunfov, peglanja srajc, vzrževanja najinega gnezda, plačevanja ljubic … ☺[/quote]
Razumem. Seveda. Ti že veš.
Lp
10 let starejši moški je “dedi”? :))
Narava se bolj nagiba k temu, da je samec starejši pri človeški vrsti.
V povprečju tudi povprečni moški boljše izgledajo kot povprečne ženske iste starosti, a ne? :)))
Potem recimo ženska v menopavzi – in ima 10 let mlajšega partnerja. On je še “mladenič”.
Pri čemer ima lahko dekle, kateri bi lahko bila ona mati. Zato so takšne zveze manj obstojne oz. trdne.
Berem seznam avtorice in potem komentarje. Najbolj smešno pri vsem tem pa je to, da avtorica ni napisala nobenih hudih kriterijev. Vse kar pričakuje od moškega, ponuja tudi sama. Še več. Ona je recimo visokoizobražena pa ni zahteve, da mora biti tudi moški visokoizobražen in tako naprej.
Pa ste jo skoraj vsi napadli.
Naštele je le neke osnovne kriterije. Kaj vas je tako prizadela?
Avtorica, na MONu očitno še najbolj osnovnih kriterijev ne izpolnjujejo.
Moj je zate previsok. Ti pa očitno nimaš dolgih blond las, tako da ne bi bila tako “apetitlih”.
Tvojim ostalim kriterijem ustreza … morda še preveč, včasih 🙁 … ampak ni na posodo :DDDD
Nisi pa napisala svojih osebnostnih lastnosti …
Moj nasvet: dodaj tvojim kriterijem malo strasti in zabave … če ne zna biti dolgočasno na dolgi rok 🙂
Moj bivši je sveže ločen, ustreza vsem tvojim kriterijem, ampak glede na zapisano, se mi zdi, da ima še kakšnega dodatnega, ki ti ne bi ravno ustrezal 😀
Pa bivši je res zgolj zato … ker je ločen :), sicer bi si ga držala 😛
Družba pomirite se to je spisek za javnost, tisti drug dooooolgi seznam še sledi samo, da ptiček prileti na limance……. 😉 😀
………………………
Hej, naj mi kdo prišepne zakaj je tako zanimivo objavljati “pripustne listke” na teh forumih-straneh, ki v osnovi niso namenjene parčkanju?
Ali pač, in sem mogoče sam na napačnem kraju?…. :/
Forum je zaprt za komentiranje.