Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Želim moškega

Želim moškega

Če bi bila njena strategija uspešna, bi bila že dolgo vezana, to je to, česar si želi.[/quote]ž

Kaj tebe to briga, da se zanimaš za druge ljudi, predvsem za ženske, če imajo moške, če so vezane ali samske,aaaaaaaaa? Sklepam , da si pod 180 cm, tako kot Sadni, a ne? Ona rabi moškega. :)))
[/quote]
Sicer nevem kdaj sm jst napisu na forumu, da sem pod 180cm, ampak ok ni važno, tudi če sem je dost bolno, da si si zapomnu kšn tak nepomemben podatek. Pa priporočam ti da nehaš uporabljati te tvoje “duhovite” stavke, ker izpadeš samo še bolj nezanimiv.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Marko, svaka čast vsaki, ki je preživela pol ure zmenka s tabo in tvojimi definicijami.[/quote]
Aje ta tip sploh bil kdaj na zmenku, kdaj pa zbere čas, če je pa skos zravn računalnika ?…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Saj veš, kam grejo muhe. ;)[/quote]

Muhe med drugim povsod serjejo. In res je, v vsako temo se poserješ, pa če imaš kaj povedati, ali ( kot ponavadi ) ne.[/quote]
Na žalost je to res.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Jaz nimam težav s tem, mogoče pa se moraš vprašati kaj privlačiš. Poleg muh. 😉 :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Če je ne briga, naj odda oglas v Salomonca. To je javni forum, kjer komentiramo vsi.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Iz ene nakladacije v drugo, zdaj naenkrat v reali srečuješ same PRESEŽKE žensk, še včeraj si trdil nekaj čist drugega…jaoooo Marko..

In tak samoizpopolnjen kvaliteten samec mora spoznavat ženske preko…oglasov..hahahahahaa…

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

sodeč po videzu si manekenske postave[/quote]

Meni se to sliši presuha.
Moja hči je velika 164 cm in ima 50 kg. Torej samo 3 kg manj od avtorice. Pa skoraj 10 cm nižja. Pa je zelo suha videt oz. tam na meji, da ni preveč suha. Verjemi.[/quote]

To je pa res odvisno od konstitucije.
Pa odvisno, koliko je tvoja hči stara. Če je še v OŠ, ima raje kak kg preveč kot premalo, če je odrasla je pa vitka.
Slovenskim staršem se itak zdijo presušeni vsi otroci, ki niso zamaščeni.

He he he he…umiram…

Vsa čast..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

He he he he…umiram…

Vsa čast..[/quote]

Če bi tipi dejansko tako dobro vedeli, kaj si ženske predstavljamo … avtorica ne bi rabila oddajat oglasa.

Muhe med drugim povsod serjejo. In res je, v vsako temo se poserješ, pa če imaš kaj povedati, ali ( kot ponavadi ) ne.[/quote]
Na žalost je to res.[/quote]
Treba je drek “popucat”, če ga je toliko. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Iz ene nakladacije v drugo, zdaj naenkrat v reali srečuješ same PRESEŽKE žensk, še včeraj si trdil nekaj čist drugega…jaoooo Marko..

In tak samoizpopolnjen kvaliteten samec mora spoznavat ženske preko…oglasov..hahahahahaa…[/quote]
No, zdaj si pa že izmišljuješ. Ampak samo da je po tvoje a ne. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kajti moški smo na svetu zato, da izpolnjujemo vaše fantazme in fantazije, ne?…

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Kajti moški smo na svetu zato, da izpolnjujemo vaše fantazme in fantazije, ne?…[/quote]
Kaj pa vse tiste vezane, ki jih pokličeš, ko jih rabiš? Jim ne izpolniš fantazij? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Vidim, da spet ne razumeš. Dvomim, da ja katerakoli ženska kot mlado dekle sanjarila o tem, da bo živela v slabem zakonu in imela občasnega ljubimca.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Kajti moški smo na svetu zato, da izpolnjujemo vaše fantazme in fantazije, ne?…[/quote]

No vidiš, samo potrjuješ, da dejansko nimate pojma, kaj si ženske predstavljamo.

Z debelimi špeglami na nosu, s tankimi ustnicami in izbuljeni očmi, se gladiš z eno roko po svoji pleši, z drugo pa mencaš pritlikavca v hlačah in na veliko orgarizmiraš sam s sabo in pravkar ti je prišlo. Skozi usta. Pa nimaš robčka. Tvoja semenska tekočina, te je tako zalila, da se je tvoja debela rit iz stola odkotalila. Sedaj pa imaš pretres možganov in cel kup odmrlih organov.


Kaj hočeš povedat? Da si ti kot otrok sanjaril točno o tem, kakor sedaj živiš? Ne razumem. Še vedno pa se mi zdi, da se človekove fantazije z leti od otroštva naprej pa vseeno malo spreminjajo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tudi če je on res tak, slučajno, sej ni važno, njegov komentar je zelo pronicljiv, duhovit in izjemen.

In dejstvo ostaja: samooklicane visokokategornice bodo/boste še naprej pisale domišljijske spise, kje naj srečate takega, onakega, pri tem ignorirale svoj emšo, realnost, nesposobnost samokritičnosti in še kaj zraven.

Auplaudirali vam bodo obupani fukfehtarji, ki s evam ne želijo zameriti, čeprav pri sebi vedo, da nekih šans glih nimajo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Lepo napisano.
Če me oglas ne zanima ali pa ne ustrezam kriterijem, grem naprej, kjer bom lahko našel srečo zame in jo delil z določeno osebo. Če mi je to namen. Iskati srečo. 🙂

it, kaj je to EQ???[/quote]

http://en.wikipedia.org/wiki/Emotional_intelligence

Ker atraktivne češplje ne moreš porivat s svojim kurcem, si se odločil, da jih boš pa zato nabijal (nabrisal) z jezikom.Grobo, močno in neizprosno. Dejstvo je, da tip, ki se s kurcem ne more spraznit, se sprazni z jezikom. In to je točno to, kar ti počneš v tej temi. Kurca nisi zadovoljil, zato poskušaš zadovoljit vsaj svoj jezik. Pa tudi tukaj ti ne uspeva. V obeh primerih si luzer.

quote=Spider]

Tudi če je on res tak, slučajno, sej ni važno, njegov komentar je zelo pronicljiv, duhovit in izjemen.

In dejstvo ostaja: samooklicane visokokategornice bodo/boste še naprej pisale domišljijske spise, kje naj srečate takega, onakega, pri tem ignorirale svoj emšo, realnost, nesposobnost samokritičnosti in še kaj zraven.

Auplaudirali vam bodo obupani fukfehtarji, ki s evam ne želijo zameriti, čeprav pri sebi vedo, da nekih šans glih nimajo.[/quote]

Tudi če je on res tak, slučajno, sej ni važno, njegov komentar je zelo pronicljiv, duhovit in izjemen.

In dejstvo ostaja: samooklicane visokokategornice bodo/boste še naprej pisale domišljijske spise, kje naj srečate takega, onakega, pri tem ignorirale svoj emšo, realnost, nesposobnost samokritičnosti in še kaj zraven.

Auplaudirali vam bodo obupani fukfehtarji, ki s evam ne želijo zameriti, čeprav pri sebi vedo, da nekih šans glih nimajo.[/quote]Ma jezna je, ker ji je to napisal in je vrnila milo za žajfo. Ne verjamem, da si katera res želi copatarja ob sebi, ga pa nevede naredijo, če fant nikakor ne zmore postat moški in ene je tega obupno strah že ko srečajo “nežnejši spol” ….. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Tudi če je on res tak, slučajno, sej ni važno, njegov komentar je zelo pronicljiv, duhovit in izjemen.

In dejstvo ostaja: samooklicane visokokategornice bodo/boste še naprej pisale domišljijske spise, kje naj srečate takega, onakega, pri tem ignorirale svoj emšo, realnost, nesposobnost samokritičnosti in še kaj zraven.

Auplaudirali vam bodo obupani fukfehtarji, ki s evam ne želijo zameriti, čeprav pri sebi vedo, da nekih šans glih nimajo.[/quote]

Pri tebi je opaziti zelo očitna nihanja. Predvidevam, da se te je ljubica odrekla? Oziroma tista ta najboljša od ljubic (glede na to, da si se hvalil z množino).

en znanec je imel vizitko z napisom:
Porivanje, valjanje in delo z vibratorjem

okvarjal se je pa z urejanjem dvorišč ☺

pa je kot poslovnež propadel, ker so ga ženske “zlorabljale” za obdelavo mednožij ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Fantje … oladite, ženska se je odklopila, tako, da gredo komentarji samo še v prepucavanje.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close