Kakšni tipi ljudi so samski?
[/quote]
No, mene je moja dobila na trenerko, brez mejkupa. Meni se je zdela vseeno zelo urejena, je pa imela veliko izkušenj, ko so jo tipi pred mano “preganjali”, češ kako se oblači, da bi morala nosit petke in oblekce. Človeka je treba sprejet takega kot je, ne pa da ga želiš oblečt po svoje, kot lutkico.
A me ni tam? 🙂 Berem samske moške in samske ženske. Noben ni nič boljši od drugega. Delujete, kot da tekmujete med sabo, kot da ste največji sovražniki med sabo, kot da se grozno bojite drug drugega. Takšen vtis dajete s svojim razmišljanjem. Tega se niti ne zavedate, ker gledate na celotno sliko preveč od blizu.
A me ni tam? 🙂 Berem samske moške in samske ženske. Noben ni nič boljši od drugega. Delujete, kot da tekmujete med sabo, kot da ste največji sovražniki med sabo, kot da se grozno bojite drug drugega. Takšen vtis dajete s svojim razmišljanjem. Tega se niti ne zavedate, ker gledate na celotno sliko preveč od blizu.[/quote]
Kot da ni dovolj, da imamo le najnovejši model telefona, bi morali še sami izgledati, kot najnovejši model z modernimi karakteristikami. 🙂
Kdor pa ne izpolnjuje norm, pa ni dovolj dober.
prvo bi povedal, da ti ta fotum o katerem toliko govoriš vzel vso samozavest in boš se začela po njem urejat in spreminjat sebe
1 – moški, ki svojim ženskam pravi kako se naj oblači in liči, to so metromoški, s takim moškim ni neke oke, kot denimo moški bi moral vse tehnične stvari doma obvladat, kaj lahko od metromoškega pričakuješ, tekmovanje kdo se bo lepše naličil
3 – verjemi mi lahko sta oba zaprta za družbo pa to, ampak če je energija v zraku med osebama, se z lahkoto prebije led in se spoznata
tako, da samska ne obremenjuj se z nekimi mnenji iz foruma, bodi kar si, delaj kar ti paše, in tu boš kazala svoj pravi jaz
kaj misliš da se boš za nekoga celo življenje ličla, pa visoke petke ne boš in če te bo takšno sprejel, bo potle odišel ke ma samo tako predstavo, še v jutro bi se morala prej vstat pa se naličit, ke se nebi vprašo kdo to polek jega spi =)
sem ti napisal že lepota mine duša ostane, ne se spreminjat ker to potem več nisi ti, ampak so v tebi dve osebi, in prej ko slej se vrnes na svoj način življenja
lp
ps: sem kar po domače napiso ke se mi ne da slovnično urejat=), saj če bo kdo želel zastopit bo
[/quote][/quote]
On predstavlja samo sebe. Kdor sklepa, da so vsi moški takšni, je pač sam odgovoren za svoje modre sklepe.
In ne samska, introvertiranost ni nobena ovira za lepo in ljubeče partnerstvo. Tudi, če se najdeta dva sebi podobna, se bosta drug drugemu odprla, ko bosta vzpostavila medsebojno zaupanje. 😉
Aja no to je pa nekaj novega 😉 Še pred nedavnim si introvertiranosti pripisoval vso možno patologijo, da so takšni tisti, ki ne verjamejo, ne razumejo, jih je strah, ne zaupajo,…. v glavnem nekaj, kar je nujno treba lečiti…ali ne pač?
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Aja no to je pa nekaj novega 😉 Še pred nedavnim si introvertiranosti pripisoval vso možno patologijo, da so takšni tisti, ki ne verjamejo, ne razumejo, jih je strah, ne zaupajo,…. v glavnem nekaj, kar je nujno treba lečiti…ali ne pač?[/quote]
Pa, jaz mislim, da vsi potrebujemo takšno ali drugačno “lečenje” oziroma osebno rast, tako introvertirani, kot ektrovertirani. Se močno motim?
Ljubezen si moramo zaslužiti? Po moji izkušnji je to nekaj kar nas doleti, brez zahteve, brez iskanja, brez načrtovanja, brez vsiljevanja, preprosto je :)[/quote]
Neki pogoji morajo biti izpolnjeni. Le zavedamo se jih ne, ker je vsega preveč v ozadju….
Moje notranje stanje mi mora dopuščati to možnost, da čutim ljubezen..Kar pomeni da je treba v sebi ustvariti pogoje.
Ljubezen si moramo zaslužiti? Po moji izkušnji je to nekaj kar nas doleti, brez zahteve, brez iskanja, brez načrtovanja, brez vsiljevanja, preprosto je :)[/quote]
Neki pogoji morajo biti izpolnjeni. Le zavedamo se jih ne, ker je vsega preveč v ozadju….
Moje notranje stanje mi mora dopuščati to možnost, da čutim ljubezen..Kar pomeni da je treba v sebi ustvariti pogoje.[/quote]
To samo pomeni, da sem imela v sebi ustvarjene pogoje 🙂
Mehko steljo, pijačo in jedačo, kvaliteten spanec…skratka vse, kar omogoča izpolnitev primarnih potreb, da se lahko povzpnemo višje ter se začnemo ukvarjati z globjimi izzivi:).[/quote]
Tako nekako pravimo, da je treba zadovoljiti najprej osnovne potrebe….Se pa vseeno ne strinjamo, da kriza vpliva na več ločenih in prevaranih…Ker, če ni denarja in varnosti, potem ne moremo v sebi ustvariti pogojev za kaj globljega. 🙂
Ali obratno:). Šele, ko si dovoliš ustvarjanja drugačnih in globljih pogojev, to za sabo potegne še vse ostalo. Denar ne osrečuje. Varnost je nekaj, kar si pridobiš in ne, kar pride samo od sebe (če govorimo o odrasli dobi).[/quote]
Odvisno koliko denarja imaš….Če ga imaš dovolj, potem to ni ovira za srečo….Če pa izgubiš službo, pa se najprej ubadaš z eksistenčnimi vprašanji in šele potem z globljimi.
Ali pa bi se moral najprej z globljimi, da bi lažje spet dobil zaposlitev ? 🙂 Ali pa v denarju videti nekaj globljega…:)
Ne vem…Res je vse soodvisno….
Forum je zaprt za komentiranje.