Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kakšni tipi ljudi so samski?

Kakšni tipi ljudi so samski?


a ti pošljem slikco na mobi ☺

Samo če imaš fejst velikega in pokončnega.

Če nimaš, baje priporočajo japonsko kuhinjo (lahko ga med palčke privežeš).

🙂

Pajade, zunanjost je prva stvar ki jo analiziraš pri drugi osebi pa če si tega želiš ali ne. In nič ni narobe če imaš določene kriterije tudi glede zunanjosti, ne moreš pa glede te nekoga soditi. Da bi pa padla na vsakega z zlatim srcem, ne glede na zunanji izgled, te buče pa prodajaj komu za noč čarovnic, jaz ne kupim 😉
Ne vem sklepal sem da imaš kar ostre pogoje glede moških, glede na to da tako sortaš random ljudi po forumih in jih neprimerno nazivaš..

@zlatolaska

Mladi danes imajo še eden, nekoliko pozabljen problem: starostni aparthied.

Tako se je izrazil Alojz Ihan in mu je nekako za prikimati. Imamo generacijo, ki je v 70ih prejemala družbena stanovanja, potem najemala kredit in gradila hiše.
Stanovanja so odkupili po Jazbinškovem zakonu (rop za nekaj slehernikov), krediti so počasi propadli.
Seveda tega niso mogli videti vnaprej in niso apriori žleht. So pa seveda generacija, ki PREJEMA pokojnino, ki jo plačujemo mi, ki delamo.
Ponobno niso krivi oni, temveč neverjetno debiloidni ekonomisti, ko so po 2 SV iz pokojnin uspeli narediti Poncijevo shemo, katere dobitnihk so.. Prav oni: povojna generacija.

Društvena stanovanja, last družbe – država, so bila potalana hudo pod ceno. Krediti enako..
Prišel je čas izstavitve računov.

Seveda služb ni, mini recesija..

Nazaj na poanto: “Neuspešnost” mladih, je tudi posledica ravnanja njihovih mam in očetov, dedkov in babic.. Tet in stricev.
Pogoji povojne generacije, ki so živeli v socialističnem eksperimentu, ki je seveda prispeval tudi svoj del dolga.. Niso enaki pogoji današnji mladini.

Tako, da.. Ta ekonomski faktor je izredno pomemben.

Poglejmo Kitajsko, ki ima podoben problem.. Do leta 2050 naj bi manjkalo cca. 20 milijonov žensk.
Zaradi politike ENEGA OTROKA, so se starši raje odločali za dečke.. Sedaj pa se le ti ne bodo imeli s kom poročiti.
Logična posledica je, da kitajke postavljajo finančne pogoje: avto, stanovanje.. Kar pa seveda ne bo vsakomur dosegljivo.

Poanta je: da preteklost vpliva na sedanjost. Toliko bolj, v generacijah po 2 SV, ko so ekonomisti ugotovili, da lahko pravzaprav zadolžijo še nerojene generacije ljudi.. Si denar izposojajo iz prihodnosti.

In če to potem uspeš zamaskirati v onsovni problem: ali si poparčkan.. Si “uspešen”?
Potem bodo vsi drveli poparčkati se.. In spregledali vse dejanske probleme, mahinacije ter rope.

Kruha in iger.. Velja že od rimskih časov.. Igre so paritvene.. Kruh-a pa ni avtomatično – ni UTD – Univerzalnega Temeljnega Dohodka.. Pardon kruha.
Dovolj je Big brother na TVju.. Pa Kmetija.. Sanjska ženska in moški..

De omnibus disputandum..


Saj jih imam – na vključujejo dobrih genov za poženščen obrazek. Z “zlat po srcu” se ponavadi opisujejo naivneži, ki so dovolj neumni, da jih vsak nategne – definitivno NE moj tip moškega, ne glede na to, kako zelo “ljubi živali”.
Ena glavnih stvari, ki jih moški ne razumete je, da bistvo privlačnosti moškega ni v 6-packih ali višini (ali denarnici). Razen za pubertetnice.
Tudi razvojno zaostali tipi pri 30+ ne morete razumet, da medtem ko lepoto najprej opaziš, to najkasneje po dveh mesecih nima več nobenega vpliva in se ne pojmuje kot kvaliteta za vezo.

V življenju me še nikoli ni privlačil moški, ki bi bil po sodobnih kriterijih lep – še noben od njih me ni prepričal s karakterjem. Pač od moškega zahtevam še kaj drugega poleg dobrega selfija, duck face-a in pobritih nog.

Oz. za lažjo predstavo – koliko bi Borisu pomagalo, če bi bil najlepši moški na svetu? Popolnoma nič, ker bi si vsaka ženska po 14-ih dneh poslušanja njegovega sranja šla rezat žile. Medtem ko moški z lahkoto seksate z največjo glupačo na vasi (važn, da ma joške), pri ženskah ta sistem ne funkcionira.

Točno tako, zato se generacija rojena v 80-tih in v začetku 90-tih danes lahko na debelo jebe, da se ji zvezdice poravnajo in da si življenje uredi približno tako kot naj bi bilo urejeno. Pa četudi je marsikdo glede izobraževanja in vsega tega naredil vse kar je treba po konformističnih kriterijih, to še vedno ni dovolj. Zato pa ljudje tudi spizdevajo ven, demografija je katastrofalna, do leta 2050 bo tale naša dolina po sedanjih projekcijah, verjeli ali ne, peta najstarejša država na svetu. Populacija 50+ bo pa vse bolj ogrožena, saj se že v letu 2016 govori o sesuvanju zdravstva. Ne vem kaj bomo, morda lahko začnemo “uvažati” Kitajce brez žensk, da bomo sfolgali. Da jih zadržimo tu, jim pa lahko prepustimo kako “našo”. Glede na nenehne pritožbe ne zveni kot slaba ideja.


Po mojem pa bežijo pred tabo – povprečnem pasivnem jamraču, ki je bil na treh zmenkih iz zdaj pričakuješ, da te bo svetovna javnost tolažila. Cel dan čakaš, da se prikažem in zdaj boš spet povzročal drisko pri bralcih tega foruma. Čist povprečen slovenček – nobene koristi od tebe.

Komentar je bil za Stepnega Volka, Kitajci so pa lahko za Lepolasko. Menda so karakterno kar v redu, zelo delavni in vse. Koliko so “duck faced” po njenih kriterijih pa ne vem.


Saj že vemo kako gredo tvoje izpeljave – “sem neumen in imam majhnega. Ker je 50% mojjih lastnosti azijskih, sem napol kitajec”.

Ampak kot po navadi, si se spet lotil hvalit s primerjavami na napačnem koncu. :)))))

Nihče te ne čaka Lepolaska, ljudje bi radi imeli debato, pa skačeš v zelje. Meni pišeš o jamranju, sama si pa kot ženska verzija šankovskega jamrača, ki je ob tej uri spil že najmanj ta tretjega. Namesto šanka se pač odpraviš na forum sikat. Ja vsi te komaj čakamo :))))


A ravno zdaj si hotel imeti samogovore, pa sem te zmotila? Te še niso nominirali za post z najbolj zabito izjavo na svetu, pa se še kar trudiš?


Saj že vemo kako gredo tvoje izpeljave – “sem neumen in imam majhnega. Ker je 50% mojjih lastnosti azijskih, sem napol kitajec”.

Ampak kot po navadi, si se spet lotil hvalit s primerjavami na napačnem koncu. :)))))[/quote]
o madona – kol cajta ga pa že nis fasal vsaj v kljun, če ne v fračo, da imaš tako ostre kremplje ☺


Par ur, ampak je bil tko hudičevo dober, da sem še zdej čist polna… energije 😀 😀 😀


Sej vemo, v čem je finta. Mati ti je napeljala internet v klet, da te zamoti, ko s kolegicami igrajo bridge – tvoja bebava faca jo ziher tako iritira, da vsakič vse igre izgubi.

In zdej nimaš kaj počet.


Par ur, ampak je bil tko hudičevo dober, da sem še zdej čist polna… energije 😀 😀 :D[/quote]
ccc … vsaj nakladaj tako, da bo relevantno ☺ — dobro nategnjena bejba par dni zdrži, da ne pomiva okenj, kaj šele, da bi klofala po forumih ☺


Par ur, ampak je bil tko hudičevo dober, da sem še zdej čist polna… energije 😀 😀 :D[/quote]
ccc … vsaj nakladaj tako, da bo relevantno ☺ — dobro nategnjena bejba par dni zdrži, da ne pomiva okenj, kaj šele, da bi klofala po forumih ☺[/quote]
Ti si tale razmnoževalni del nekaj narobe razumel – če hočeš imet dobro nategnjeno babo, jo moraš nategnit.
Ne pa skočit nanjo z lestenca, da ji oba kolka izpahneš in reva potem 3 tedne ne more na lojtro splezat, da jo vse penzionirane sosede šimfajo, kako ma šipe umazane.

Lepolaska, si zjebana ženska, ki je v življenju pač niso imeli kaj dosti radi. Sveto prepričana, da so vsi ki niso šli po taki poti “vzgoje” nekakšni “slabiči”. Res se vidi, da so se v zivljenju orenk spravljali nate. Pač svojevrstno sfukana oseba si, ki ne zna drugega kot lagati in napenjati mišice, ko debata nanese na njo, z drugimi pa se spravljati v ring. Ja, daleč največja budala na MONu si, neumorno trapasta, da se ji da verbalno kavsati do 1h zjutraj in naprej, samo da “zmaga”. Imaš kar svojo kategorijo na Olimpijskih za mentalno pohabljene. Iskrene čestitke 😉


Tvoj problem je v tem, da ne razumeš, da te je tvoja mati zaprla v klet in ti razložila, da te mora skrit, ker si tolk dober, da te ne ukradejo.

V resnici se samo boji, da bi zgroženi sosedje ob tvoji pojavi klicali službo za odstranjevanje škodljivcev, specializirano za eksterminacijo podgan. Pa ti ni imela srca tega v fris rečt.


ccc … vsaj nakladaj tako, da bo relevantno ☺ — dobro nategnjena bejba par dni zdrži, da ne pomiva okenj, kaj šele, da bi klofala po forumih ☺[/quote]
Ti si tale razmnoževalni del nekaj narobe razumel – če hočeš imet dobro nategnjeno babo, jo moraš nategnit.
Ne pa skočit nanjo z lestenca, da ji oba kolka izpahneš in reva potem 3 tedne ne more na lojtro splezat, da jo vse penzionirane sosede šimfajo, kako ma šipe umazane.[/quote]
definitivno preveč srfaš po netu in premal fuk.kaš ☺

Dobro si se opisala. Podgane znajo odlično preživeti. Ljudje, ki so iz take posrane štale kot si ti, sploh niso vzgojeni. Zgolj preživeli so eksperimente drugih na sebi. Laboratorijske podgane. Meni je žal, da je tako, tega ti ne privoščim. Če ti MON pomaga pri trpljenju, naj ti. A še vedno si kosmata, ter z uheljčki in repkom, ter smrdeča po kanalizaciji. Najbrž vedno boš.


Ti si tale razmnoževalni del nekaj narobe razumel – če hočeš imet dobro nategnjeno babo, jo moraš nategnit.
Ne pa skočit nanjo z lestenca, da ji oba kolka izpahneš in reva potem 3 tedne ne more na lojtro splezat, da jo vse penzionirane sosede šimfajo, kako ma šipe umazane.[/quote]
definitivno preveč srfaš po netu in premal ******.kaš ☺[/quote]
Lahko pa zato več delam 🙂


Anede. Samo še pogruntat moramo, s katero boleznijo, ki povzroča odmiranje možganov, so te okužili. Vsekakor jim je dobro uspelo v laboratoriju.
“medicinski čudež – brez možganov, pa še tisti so mu odmrli”
“čudež št. 2 – brez možganov si domišlja, da je genij in je edino njemu poznana skrivnost vesolja”…


definitivno preveč srfaš po netu in premal ******.kaš ☺[/quote]
Lahko pa zato več delam :)[/quote]
a unga svizca od Milke si tudi že kresnila ☺☺☺

Ljudje, kaj vse ne obstaja, a ne? Da ni foruma, bi clovek tezko verjel, da obstajajo zenske kot je Lepolaska.

MON = ZOO, zato jo pa srečujemo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close