Kakšni tipi ljudi so samski?
Tu ti pa ne morem pomoči, v mojih mislih ni nekih plodov razmišljanj, ubadanj in ugibanj zakaj sem samska, gre za zavestno odločitev.
Družabnost…za vsak oviro se “zdravilo” najde, če se le zares hoče.
Hja, samo najti je potrebno to zdravilo. Oz. včasih je recimo problem v tem, da recimo ne bi bili radi samski, ne maramo pa biti družabni, ker smo v osnovi samotarji.
Recimo saj se hecno sliši, ampak v razmerju sem se ponavadi najbolje počutila s kakim samotarjem, je pa stvar v tem, da je samotarje težko spoznati, ker so ravno tako nedružabni. In potem človek razmišlja, da bi bilo bolje biti malce bolj družaben pa ne ve do kakšne mere.
To ni “idila”, ki bi si jo moral želet. Obstajajo tudi tisti, ki takih težav nimajo, zato ti o njih ne pišejo na forum, ker jih ali rešujejo med sabo sproti ali pa kot sem rekel, takih težav sploh nimajo.
Če je odločitev zavestna, potem moraš imet zelo dobre razloge, da si raje samska, kot v zvezi. 🙂
Mogoče sem narobe zastavila vprašanja.
Mogoče bi morala vprašat kaj opažate na tistih, ki so samski pa to ne želijo biti pa pri 30ih še niso bili v tako resni vezi, da bi že tuid skupaj živeli (torej ne štejejo tisto, ko samo hodiš z nekom). Kaj vas mogoče zmoti, kaj je tisto, kar mislite, da pri ženskah ni privlačno za moške?
če te neki dobro zadane, potem itak ni več kalkulacij v glavi
dokler pa so – je pa pač biti samski tudi biti brez mnogih težav, ki bi jih sicer imel.
ko si v vezi pač rešuješ probleme, ki sih drugače ne bi imel :))
glede na vse kar se dogaja moraš bit še malo privatnega detektiva, kuharice, sobarice, nočne in dnevne animatorke… v zameno za?
je pa res, da je človek z leti bolj moder, bolj izbirčen in se stvari pač težje poklopijo. pri dvajsetih se ti zdi, da se nasprotja privlačijo… enim tudi do penzije, ampak žal ni tako. se morata za dolgotrajni mir in blagor najt dva, ki imata kar nekaj skupnih točk
Zgleda, da nisi bila pristona v zadnjih vročih debatah, kjer se je govorilo samo o tem. Nekaterim ni privlačno to, drugim pa ni privlačno nasprotje od tistega. Tako je, za nikogar se ni treba spreminjat, če si tega ne želimo ali pa se ob tem ne počutimo dobro. Kakor povsod, je tudi tu (pri prilagajanju) treba ubrati zlato sredino, nobeno pretiravanje ni koristno na dolgi rok. To je moje mnenje. Odvisno na kako kompatibilnega partnerja naletiš oziroma s kako odprtimi očmi ga spoznavaš.
Jah lexi, eni smo pomodreli že prej. 😉
Drugače pa ja, več, kot imaš, več je možnosti za probleme… in več je lepega, in večkrat ti lahko srce ljubi… in tako naprej. 🙂
Jah lexi, eni smo pomodreli že prej. 😉
Drugače pa ja, več, kot imaš, več je možnosti za probleme… in več je lepega, in večkrat ti lahko srce ljubi… in tako naprej. :)[/quote]
plavi k štrumfki :))
hotla sem rečet, da ko se enkrat mal odafrbaš, se težko nafarbaš spet nazaj….. tko nekak, če poenostavim haha
mah, včasih je pač cajt tut za mal od strani opazovat, ne moreš skoz nastopat :))
Misliš debato Daterja in MBčana? V tisti debati je šlo predvsem zato kaj njima ni všeč.
Ampak takih moških, vsaj upam, da ni ravno veliko in tudi niso po mojem okusu.
Mene zanimajo normalni, preprosti moški z visoko čustveno inteligenco.
In pa seveda kaj takšne moške moti, kaj bi odpravili pri ženskah, da bi jim bile potem ok.
Recimo neprilagojenost in nedružabnost sta že dve stvari, ki sigurno ovirata, vsaj mene, predvsem druga.
Zgleda, da nisi bila pristona v zadnjih vročih debatah, kjer se je govorilo samo o tem. Nekaterim ni privlačno to, drugim pa ni privlačno nasprotje od tistega. Tako je, za nikogar se ni treba spreminjat, če si tega ne želimo ali pa se ob tem ne počutimo dobro. Kakor povsod, je tudi tu (pri prilagajanju) treba ubrati zlato sredino, nobeno pretiravanje ni koristno na dolgi rok. To je moje mnenje. Odvisno na kako kompatibilnega partnerja naletiš oziroma s kako odprtimi očmi ga spoznavaš.[/quote]
Mene je oreng zadelo, le kalkulirala nisem 🙂
Strinjam se, da je manj stresno in naporno, če se najdeta dva, ki sta si bolj podobna, v teorijo da se nasprotja privlačijo ne verjamem – vsaj iz prakse tako povzemam, nasprotja so mi nekako “moteča” & “odveč”.
Kaj si nek povprečen, razgledan, preprost moški misli o ženskah, kake napake vidi na ženskah, ki so samske?
Recimo, če je nekdo samski pa pozna več samskih žensk, kaj mu pri njih ne ustreza? Ok, vemo, če ni kemije ni nič. Ampak je verjetno tudi še kaj drugega. Mogoče to, da je ne vem lena, preveč namazana, nič namazana, predebela, presuha, preobsedena z videzom, preveč izobražena, premalo izobražena…
bolj kot je razočaran iz preteklosti, več ga moti in več razmišlja
eni bi potem v drugo radi nadoknadili z eno osebo vse kar so zaj…… v celem lajfu z vsemi ženskami
najnovejša bi morala bit torej nek prototip
brez veze se ukvarjaš s tem kaj si oni mislijo…. večina itak nima nekega silnega potenciala za te namene
mogoče bi bilo bolj enostavno, če bi se ne ubadale z mislimi drugih in še celo s tem kaj bi si utegnili misliti
Štrumfetka … ti dam ti dam ti dam :))))))
Samo… če predolgo opazuješ, ti lahko življenje uide.[/quote]
ma lej, itak noben nč sabo ne nese in se nč ne spomninjaš tam gor in ne šteješ kok česa… pač prehodiš tole kr maš za prehodit in pol v humus in to je to
niti se ti nobena dohodnina na užitke in razočaranja ne odmeri, tko da tkole na hiter gledano je bolj vseeno al si sam al nisi, dokler ti ni dolgčas, oz dokler nimaš prevelikih težav al sam s sabo al pa s tistim poleg tebe
Ne se obešat na vsako besedo :).
Dejstvo je, da so ene ženske bolj zaželene kot druge, ene se morajo otepat moških, druge pa moških ne zanimajo. Pa me zanimajo zakaj jih ne zanimajo?
Ok, videz vemo, da je ena od teh stvari. In če ženska ni ravno lepa, ne zbudi kaj preveč zanimanja pri moških.
Pa naprej?
Ojej,…tisti, ki že v štartu gleda in išče napake…kaj čem s takim ??!![/quote]
Če je več zadev naštetih, mogoče najdem kako napako pri sebi, ki večino moti.
Zdaj, če ti načeloma gredo ti odnosi ok, je eno, če ti gredo pa na sploh sllabo pa začneš razmišljat, da ni z okolico nekaj narobe, ampak z mano. Torej moram začeti pri sebi spreminjat, samo ne vem kaj. Očitno pa je potrebno marsikaj spremenit. Sebe lahko, okolice ne morem, s tem se skušam sprijaznit. Ni ravno prijeten občutek, ampak kaj čem drugega. Samo od sebe se ne bo nič spremenilo. Moram samo sebe spremenit.
To ni “idila”, ki bi si jo moral želet. Obstajajo tudi tisti, ki takih težav nimajo, zato ti o njih ne pišejo na forum, ker jih ali rešujejo med sabo sproti ali pa kot sem rekel, takih težav sploh nimajo.[/quote]
Nismo že malo prestari, da bi verjeli v romantične komedije?
Forum je zaprt za komentiranje.