Kakšni tipi ljudi so samski?
Razmišljam in opazujem kdo je samski dalj časa.
Če pogledam svojo soseščino opazim, da je kar nekaj samskih moških, samskih žensk pa niti ni. Ti samski moški so kmetje, ki nikakor ne dobijo ženske za na kmetijo. Čisto tipično je, da gre hči od doma, sin pa ostane doma na kmetiji. Ženske pa ponavadi nočejo na kmetijo.
Potem pa pogledam še malce naprej, okolico (služba, družba, raznorazni znanci) pa opazim ravno obratno sliko. Nobenih samskih moških pa zraven kup samskih žensk. Zanimivo pri teh ženskah pa je, da imajo bolj kot ne vse visoko izobrazbo in dokaj solidno službo, torej vse pogoje za samostojno življenje. Tiste samo s SŠ skoraj nobene ne poznam samske oz. bolje rečeno nobene take, ki ne bi že vsaj kdaj s kom živela pa čeprav le eno leto. Ali to pomeni, da so ‘pobrale’ vse moške takrat, ko so prve študirale in so te potem ostale brez?
Kakšne samske pa vi opažate?
In seveda opažam, da nekak ni tistih samskih, vsaj žensk ne, ki bi rekle, da si želijo ostati vse življenje samske.
in ti si samska? res so samski moški ponavadi čudaki, ki se ne znajdejo z ženskami, nekaj je najbrž tudi pedrov. samske ženske pa so bolj izobražene, ker neizobražene ženske nimajo programa za samsko življenje in se ne morejo ubraniti slabih tipov. saj si videla že kdaj pijance, toliko da še stojijo na nogah, ampak vedno so v paru. bo že našel eno moteno, zaostalo ali pa tudi zapito žensko, da ga bo rihtala. moških tudi ne moti preveč, če je ženska umsko zaostala, glavno da zna kej skuhat in noge narazen dat.
na splošno pa je velika večina ljudi vsaj kdaj bila v resni zvezi.
Samski so-smo prezahtevni 🙂
Po branju tega foruma bi skoraj upala dodati, da tudi bolj slabo izpolnjujete lastne visoke zahteve. 😉
Ok, da bom točno definiram za katero skupino samskih se zanimam. 30+ in da niso še nikoli z nikomer skupaj živeli vsaj recimo 1 leto.
Zanima me od kje tako neskladje, da toliko samskih žensk, samskih moških pa ni ravno veliko. In zakaj se to pojavlja ravno po nekaih skupinah. Recimo jasno mi je zakaj fantje na kmete težko dobijo punce pa čeprav so lahko super fantje, puncam pač ni do dela ne kmetiji.
Ni mi pa jasno zakaj toliko žensk samskih? In to ravno med tistimi visokoizobraženimi. Kaj je njihova težava? Je mogoče problem v tem, da bi morale v času študija kaj najti pa tega niso storile, potem je pa prepozno?
Tema pa ni namenjena temu, da se po komu pljuva,amapk, da kdo od samskih sam pri sebi najde razlog težave ali kaj takega.
Tisti, ki ste samski pa si to ne želite biti pa še niste z nikomer živeli pri starosti nad 30, kaj mislite zakaj je tako?
Sprašujem pa zato, da sebe potem zanaliziram in ta probam kaj pri sebi popravit.
[/quote]
Mogoče pa si samo ne znaš. Lahko bi npr. iz njega potegnila, da se med samskimi lahko vsak znajde in jih zaradi tega nesmiselno etiketirat. Kaj sploh želiš s tem vprašanjem ugotovoti? Kakšni tipi so samski? Nekdo je danes samski, jutri pa ne bo več. Se je torej njegov tip spremenil čez noč? Ne razumem smisla vprašanja.
Vidim, da ne razumeš.
Tisti samski moški nad 30 let, ki jih jaz poznam, so fantje s kmetij.
Ne poznam drugih samskih oz. izjemoma kje koga. Ok poznam ene par samskih, ki niso s kmetij, ampak pri tistih je očitno zakaj so samski (večni študenti pri 35ih in jih mama živi in mama plačuje žure). Ampaka jaz sem se osredtočila na take normalne samske. Ti fantje so kmetij so bolj kot ne edini normalni samski fantje, ki jih poznam.
Bolj razumljivo?
Ti samski moški so kmetje,
A TEGA NISI NAPISALA???????????[/quote]
Aja. No, tukaj je pa s tem tako, da tisti, ki so samski, razloge za to iščejo pri nasprotnem spolu, tisti, ki pa niso več samski, pa se zavedajo, da so bili razlogi v njih, torej v nas samih.
Namreč nisem še opazil, da bi kdo na tem forumu iskal razloge pri sebi. Vsi so zadovoljni s tem, kako živijo in nihče nima nobenih težav pri sebi. Bi bilo pa lepo slišat kaj drugačnega od tega. 🙂
Razlogov kaj imam skupnega z vsemi ostalimi samskimi ljudmi ne poznam podrobno, zase pa lahko rečem, da sem samska ker mi tak način življenja bolj odgovarja, kot drugo pa mislim da niti nimam potencialnemu kandidatu ničesar ponuditi oz dati od sebe – tudi zato je bolje gojiti takšen stan. Ne verjamem pa da je za pričetek zveze za kogarkoli kadarkoli prepozno, zato se v to niti ne silim.
kmetovalec, oprosti,a mpak ne verjamem, da si kmet. Ker kmetje ponavadi znajo brati, razumejo napisano in nimajo potrebe po tem, da žalijo ljudi.
Jaz nisem nikogar žalila.
In gospod nepismeni, naj ti zaupam nekaj: jaz sem s kmetov, sicer sem to že napisala,amapk očitno ti branje ne gre. Skoraj prepričana pa sem, da ti nisi kmet.
Samski sem, ker trenutno ne vidim razloga, da bi bil v vezi. Mislim, obrnimo logiko. Poglejte malo poročene pare. Poglejte forum Nezvestoba, ali Starševski čvek. To je ta “idila”, ki bi si jo baje moral želeti?
Ko bom nekoč tik pred smrtjo, si želim, da bom lahko rekel: živel sem tako, kot sem sam hotel.
Forum je zaprt za komentiranje.