Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kakšni tipi ljudi so samski?

Kakšni tipi ljudi so samski?


možno, vsak dan spoznam veliko ljudi, v službi, trgovini.. :))))))


možno, vsak dan spoznam veliko ljudi, v službi, trgovini.. :))))))[/quote]

aja 🙂 … v kateri trgovini pa boš jutri 😉

Lovace izgledajo tako slabo? Sem mislil da se ustrezno pripravijo za lov.

To pa ne pove kaj dosti o tebi in tvoji globji finančni situaciji. Zaradi mene imaš lahko 5 avtomobilov, če niso vredni za enega konkretnega. Ok, imeti službo je danes korak naprej, ampak kakšno službo, to je zdaj vprašanje:). Plačano stanovanje…ja in? V zabačenem Kočevju dobiš flat že pod 60.000€ oz. pri Matkicu ti ga podarijo, samo da ga vzdržuješ. 26 let in samski…ja in? Si že kdaj slišal, da je pomemben tudi karakter človeka (ipd.) in recimo tvoj ksiht?
Ma ti sanjaš o lovačah:))).

Retoricno vprasanje koliko je lovac na tem forumu 😉


Odgovoro se skriva že v tvojem vprašanju. Izkušene in morda vredne česa več prečitajo tvoj karakter.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Retorično vprašanje…imaš kaj za ponudit? Si se na forumu že kdaj počutil kot da si oblegan z lovačami?:)

Nic nimam in nic ne ponujam 🙂 V tem gozdu lovcev je verjetno tudi kaksna lovaca…

m111, a vidiš ti tud kakšne zmaje v stanovanju, pa to .. :))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Ne razumem ljudi ki imajo partnerje in tukaj dezurajo dan za dnem. Ok, razen tistih ki jim je to sluzba.

Sej je isti šmoren kot FB, YT, novice … odpreš, pogledeš, zapreš.

To pa ni res. Tam je miljoncek-zadnjic cela miljarda ljudi, tu pa krozi le nekaj modelov…

Point je isti. Eni gledajo to, drugi drugo … Eni refrešajo Izklop ali fb 20x na dan, drugi pa kaj drugega.

Tako je. Tistim v zvezi bi bilo treba vse prepovedati.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


zate je dovolj, če se ti omeji pisanje na forum

Sej vse kar ste naštel se počne za računalnikom. Kje so zdaj tisti vaši hobiji ? Kabl vm spuljo vn, pa vam že vse vzamejo.


Malo samokritike ti ne bi škodilo. Ali pač. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Menda je kalifat pred vrati, tako da… 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ne vem no… Torej ni nic narobe ce tudi on pisal (dopisoval) kaksen mailcek kaksni deklini. No problem? Prav gotovo 🙂 Ampak ce zanemarino to malenkost, kolika casa pa potem sploh posvecate svojemu partnerju? Bolj malo 😉

Menda je kalifat pred vrati, tako da… :)[/quote]

Senza, ne omenjaj, nikar… če bodo brali ta forum boš zaradi svojih stališč med prvimi, ki jo bodo kamenjali. 😉

Najbrž nočeš, da ti naštejem, kaj se je dogajalo med deveto in zdajle, a ne? Ker se resno sprašujem, zakaj bi se ti ukvarjal s tem, kako drugi živijo svoja življenja.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

je reku nekdo k je 24/7 na monu :-)))))
dej no bebo bebasti

A si kej vesel, ker mi ne moreš več vzdevke krast ? 😀

Najbrž nočeš, da ti naštejem, kaj se je dogajalo med deveto in zdajle, a ne? Ker se resno sprašujem, zakaj bi se ti ukvarjal s tem, kako drugi živijo svoja življenja.[/quote]

Ce ne poves direktno nobeden nic ne razume 😉
Tukaj nas je par obiskovalcev in veliko ljudi ki dela za mon.

Kakšni tipi ljudi so samski?

Smotani.
1.) ker ne znajo najti partnerja
2.) ker se ne znajo prilagodi zvezi

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close