Kakšni tipi ljudi so samski?
Te “zahteve” so njihov obrambni zid pred novimi razočaranji. Bolj je bila razočarana, višji zid si zgradi. Zdaj, če si dec, ji boš pokazal, da si vreden zaupanja in potem se počasi tudi ta zid sesuje. nesamozavesten tip pa se “zahtev” ustraši in niti ne poskuša.
Če je zid še svež, bo verjetno težje, kot če je že star in dotrajan. :)))))
Te “zahteve” so njihov obrambni zid pred novimi razočaranji. Bolj je bila razočarana, višji zid si zgradi. Zdaj, če si dec, ji boš pokazal, da si vreden zaupanja in potem se počasi tudi ta zid sesuje. nesamozavesten tip pa se “zahtev” ustraši in niti ne poskuša.
Če je zid še svež, bo verjetno težje, kot če je že star in dotrajan. :)))))[/quote]
Kako lepo si opisal sebe:)).
Te “zahteve” so njihov obrambni zid pred novimi razočaranji. Bolj je bila razočarana, višji zid si zgradi. Zdaj, če si dec, ji boš pokazal, da si vreden zaupanja in potem se počasi tudi ta zid sesuje. nesamozavesten tip pa se “zahtev” ustraši in niti ne poskuša.
Če je zid še svež, bo verjetno težje, kot če je že star in dotrajan. :)))))[/quote]
Vendar ji ta zid nič kaj dosti ne pomaga, razen tega, da ima več možnosti, da ostane samska.
Če želi spoznati kakšnega boljšega partnerja, ki bo bolj ustrezal njenim željam, bo morala narediti prej pri sebi določene spremembe, da bo takšnim moškim sploh zanimiva ter jih sama prepoznala.
Te “zahteve” so njihov obrambni zid pred novimi razočaranji. Bolj je bila razočarana, višji zid si zgradi. Zdaj, če si dec, ji boš pokazal, da si vreden zaupanja in potem se počasi tudi ta zid sesuje. nesamozavesten tip pa se “zahtev” ustraši in niti ne poskuša.
Če je zid še svež, bo verjetno težje, kot če je že star in dotrajan. :)))))[/quote]
Če je še zid svež, potem so na MONu. 🙂 Ko bo zid star in dotrajan, jih ne bo več na MONu. 🙂
ali pa usmerjenost ;)[/quote]
Probaj ti, pa poročaj, če se da :)))[/quote]
Jaz nimam problema zgornje uporabnice 🙂
Torej ni potrebe
Meni je smešno, kako se vezani in tisti z otroci obremenjujejo in ukvarjajo s samskimi. To je še posebej vidno na SČ. Če imate tako lepa življenja v paru in tako fenomenalne otroke, ki so najpametnejši na svetu, potem se ne ukvarjajte z drugimi. Mene družine z otroki sploh ne zanimajo. Naj živijo kot jim paše. Edino, če bi izvedela, da se nad otrokom izvaja psihično ali fizično nasilje, bi starša prijavila policiji. Torej, mind your own business.
kaj pa če samska oseba izvaja nad sabo psihično in fizično nasilje, kam se to prijavi? ali samski delujete po principu šuti i pati? vsi verjetno ne, ali pač?[/quote]
Se mi zdi, da si malo preveč šunke in pirhov pojedel. :))))[/quote]
se mi zdi da se samo malo hecaš zgoraj, ampak jaz te resno sprašujem, namreč med samskimi je veliko samo destruktivnega obnašanja, od zlorabe alkohola, drog, ponočevnja, ukvarjanje z ekstremnimi športi, predrzne vožnje v prometu itd…se ti zdi, da se je treba ob takem vedenju vstran obrnit ? se ti ne zdi, da je pri vezanih ljudeh tega manj?
Pa je razvidno že na prvi pogled, kdo je samski in kdo vezan ? :)[/quote]
Za nekatere je razvidno, ker so sami povedali (ti, On_ marko ipd.)
Tole je pa precej….spolzki teren in je težko postavit mejo kaj je psihično nasilje, če je že fizično nas. očitno.
Kako pa se vezani ukvarjajo s samskimi, na kak način? O_o
A če ti tu odpišem sem če prekoračil mejo?
Tole je pa precej….spolzki teren in je težko postavit mejo kaj je psihično nasilje, če je že fizično nas. očitno.
Kako pa se vezani ukvarjajo s samskimi, na kak način? O_o
A če ti tu odpišem sem če prekoračil mejo?[/quote]
On, nehaj se delat Francoza in pejt na SČ, tam pa boš prebral tisto o čem govorim. Vsak dan je odprta kakšna tema o samskosti. Ena avtorica jamra celo, da ni bila povabljena na zabavo, ker je njena sorodnica mislila, da se bo slabo počutila kot edina samska v družbi. Če je to res, se morajo vezani vprašati, zakaj domnevajo, da se bo samski kar slabo počutil v družbi. Saj ni otroška rojstnodnevna zabava. Je pa precejšnja krivda na avtorici, če že daje vtis, da se v takšni družbi slabo počuti in če se ne zna vključiti v debato. Tudi samski se morajo znati poigrati s kakšnim otrokom, čeprav sami otrok nimajo. Torej, če je nekdo samski in se ne obnaša kot marsovec na Veneri, potem nihče ne more sklepati, da se bo v neki družbi slabo počutil zgolj zaradi njegovega statusa. Tako sklepajo le ljudje s predsodki in pri takih je lahko samska oseba srečna, da se z njimi ne druži. Mogoče pa je bila ta samska ženska že tarča neprijetnih komentarjev in vprašanj v družbi in zato sorodnica meni, da se ne bi dobro počutila.
Forum je zaprt za komentiranje.