Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kakšni tipi ljudi so samski?

Kakšni tipi ljudi so samski?

Torej še vedno nisi odgovoril kako pozornost ti namenjaš garderobi in zakaj ne nosiš neudobnih čevljev in oblekc? Menda to moti pri ženskah, če nimajo visokih petk in če niso v neudobnih oblekicah? Sem radovedna kako se ti oblačiš. Domnevam, da udobno. Ampak, da bo ženska dobra zate pa se mora neudobno oblačit? Posebej zate, ti pa vedno udobno oblečen in obut?
Negi kože: koliko pudra pa uporabiš, da prikriješ napake svoje kože? Aja nič? Ženska pa mora? Kako pogosto pa greš h kozmetičarki? Kako pogosto si barvaš in lakiraš lase? Hm, se bojim, da bolj redko, ampak ženska pa bi morala vse to narediti zate?
Torej glede na tvoje pisanje lahko sklepam le to, da bi morala ženska zate narediti kup stvari, ki so njej muka in neudobne, celo zdravju škodljive (recimo obutev in garderoba, ki je povšeči moškim, je pogosto nezdrava za ženske).
Hja, sklep je tak, da taka ženska noče vse to pretrpeti za nekega moškega in raje ostaja samska.
Kaj bi imela od takega moškega? Da bi morala zanj toliko naredit, on pa zanjo nič?

Ma dej preprosta punca no ne delat iz žensk takih žrtev. Menda pa ja imamo kaj svobodne volje in celo svobodnih želja in kakšno stvar pa menda naredimo tudi sebi na ljubo ali vse in samo za moške? Ne moreš pisati o absolutizmu, ker vse pač nismo enake. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Če bi jaz hodila v petkah in bila naličena, to ne bi naredila zase, ker mi je to muka. Ampak bi naredila za moške.
Ampak tega ne naredim, ker me ne zanimajo moški, ki pričakujejo, da bo ženska zanje naredila vse, oni pa zanjo ne bi nič naredili.

To je vse ok, dokler govoriš zase, ne moreš pa to posloševati na vse ženske. pravzaprav čisto preprosto.

[/quote]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Nekje zgoraj je ena fajn napisala, da bi ženske doma hodile v petkah, če bi to počele zase pa tega ne počno :). Torej počno zaradi drugih :). Malce višje gor piše.
Se pa opravičujem izjemam, ki to tudi doma počno.

[/quote][/quote]

Čista resnica.

[/quote][/quote]


Saj se ti ni potrebno zanimati za moške, ki ne bi zate naredili nič. Zakaj bi se? Torej začni se zanimati za tiste, ki se zanimajo zate. Ali to potem pomeni, da bi obula tudi kakšne petka kdaj? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, ne skrbi, se ne zanimam zate.


Saj se ti ni potrebno zanimati za moške, ki ne bi zate naredili nič. Zakaj bi se? Torej začni se zanimati za tiste, ki se zanimajo zate. Ali to potem pomeni, da bi obula tudi kakšne petka kdaj? :)[/quote]

Škoda parketa. 🙂

[/quote][/quote]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Brez skrbi, opazim, ko se katera zanima. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

[/quote]

Če boš jamrala, se delala žrtev (moških), obirala (moške) in negodovala pod X niki (nad moškimi) ,te ziher noben ne bo povohal oz. “nate****”, tudi iz usmiljenja ne, ker takšne ženske so/ste zoprne, ki vam nič ni prav, ni mogoče v ničemer ugoditi oz. zadovoljiti (ne čustveno in ne spolno), če povsod iščete dlako v jajcih in tarnate. Si razmišljala, da bi se vpisala v klub ženskih žrtev moških ali pa šla v semenišče za redovnico, boš mogoče tam našla duševni mir, pa še ličit se ti ne bo treba – en navidezni problem manj izmed tisočih pritožb, tako da ti ne bo treba pisati 100 postov na iste viže, nonstop. Delaš (si) probleme tam, kjer jih ni, potem pa misliš ,da bodo perfektni moški iz zraka padli naravnost v tvoje naročje, čeprav jih preziraš. Nihče ni v to prisiljen, da si poišče partnerja! Lahko si sama. Problem zate? Očitno ja – i nto v nakopičeni slabi volji nad moškimi, ki so ti tako blizu, a hkrati tako daleč….

Kateri ne paše, se pač ne liči? Kdo je v kaj prisiljen? In ženska, ki ne dobi stalnega moškega, niso kriva ličila, ampak njen (nemogoč) karakter, ker ne zdržijo dolgo. Tu je začetek problema, ni problem “kakšni so moški”, problem so znotraj nas. Zdaj pa naštepaj spet 100 postov z različnimi niki in vedno z isto tematiko, da se človek res naveliča…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


A sicer bi moralo moškega, za katerega se zanimaš, skrbeti? A naj bi bilo ravno nasprotno? Žensko zanimanje bi moškemu moralo prijati. Obratno pa prav tako, če gre res za zanimanje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

O matjazi, ti si pa res jezen, ker te nobena noče in se potem usajaš tu gor. Kaj sem ti kaj na rep stopila?
Kako sva si podobna. Oba samska ti tako idealen, jaz po tvoje tako nemogoča, samska pa oba. Pa ne, da mogoče ti nisi tako idealen kot misliš, da si :)? Ja, če bi bil tako idealen kot misliš, da si, bi našel kako žensko :).

Moja se ne pritožuje nad kraljem Matjažem. :))) Ti si pa še daleč od kraljične . ker prvo te mora princ zasnubit, ptoem pa poročit. 😀 Ampak princi so , saj veš, najslabše, kaj si lahko predstavljaš – MOŠKI! ;))

PS: Lezbijke so večini moškim všeč. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Vsak moški želi, da se ženska kdaj uredi zanj: naliči, obleče kiklco, da gor štikle in tako naprej. Saj čisto ok, če je ženska preprosta, ampak, če se pa nikoli ne uredi pa hvala lepa.
Te rekreativke in športnice in tako naprej čisto pozabijo, da ženska mora it kdaj pa kdaj h kozmetičarki pa kdaj pa kdaj kaj lepega obleči pa se lepo napravit.
Kak karakter, videz je prvo kar moški opazimo. In grdih bab pač nočemo, čeprav imajo lep karakter.

Tvoja virtualna ljubica se res ne pritožuje, ker je pač virtualna.
K sreči nisem kraljična in niti pod razno nikoli ne želim biti.
Princi mi nikoli niso sedli. Mene zanimajo le moški, ne pocukranci.
Poroke me niti malo ne zanimajo.
Princi niso moški, ampak ravno tako resnični kot tvoja kraljična.
Zbudi se iz pravljic. Danes ni več čas, ko bi ženske čakale doma in čakale, da jih kdo poroči. In naredi otroka in konec pravljice. Bljak.

Moja se ne pritožuje nad kraljem Matjažem. :))) Ti si pa še daleč od kraljične . ker prvo te mora princ zasnubit, ptoem pa poročit. 😀 Ampak princi so , saj veš, najslabše, kaj si lahko predstavljaš – MOŠKI! ;))

PS: Lezbijke so večini moškim všeč. :D[/quote]

Ženska, ki se ne liči, ki nima urejenih nohtov, ki nima elegantnih oblekc, ni ženstvena, je možača.

Moja se ne pritožuje nad kraljem Matjažem. :))) Ti si pa še daleč od kraljične . ker prvo te mora princ zasnubit, ptoem pa poročit. 😀 Ampak princi so , saj veš, najslabše, kaj si lahko predstavljaš – MOŠKI! ;))

PS: Lezbijke so večini moškim všeč. :D[/quote][/quote]

Ne, danes čakajo ženske da bodo same v zrelih letih posedale skupaj s Svetlano Makarovič s kupi mačk ob kavici z grenkim priokusom in bemtile oz. izlivale nezadovoljstvo nad celim svetom. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Veš kako je kralj matjaž z virtualno kraljico, nismo vsi po tvojem kopitu, smo tudi ljudje, ki ne pijem ne kave in ne kadimo. In ste ljudje, ki imate doma virtualne kraljice in se imate za kralje. Samo kaj, ko samo virtualne ženske še marajo kralje.
Mi je pa zanimivao, da ti je poroka tako zelo pomembna. Upaš, da boš tako ugajal ženskam, če bo nabijal o poroki?

Vsaj ena pametna ženska, ki ne sili v poroko. Poroka je čisto brezveze.

Jaz sem pa zato samska, ker vedno naletim na moške, ki bi kar poroko pa otroke in tako naprej.
Jaz pa nočem ne enega, ne drugega pa sem raje samska. TU in tam kaka veza, ki se konča, ko on hoče otroke.

Tropi mačk so rešitev ali pa usajanje po forumih in teženje s ponavljajočimi se tematikami, če nimamo moškega! :))) Ne verjamem… 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


No, potem pa upam, da ne čakaš in tudi narediš kaj za to, da te bo moški zagledal. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


No, potem pa upam, da ne čakaš in tudi narediš kaj za to, da te bo moški zagledal. ;)[/quote]

Tudi sam sem ji predlagal povečanje prsi. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Misliš reči, da ti tvoja virtualna Alenčica ni dovolj in se zato usajaš na netu? Vedno znova in znova in znova pišeš iste teme, namesto, da bi se ukvarjal s svojo virtualno Alenčico.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close