Kakšni tipi ljudi so samski?
Rekreativke, upam, da se zavedate, da je tako prvo kot drugo pomembno. Tudi urejena in obrazu primerna frizura, čist obraz brez mozoljev, ipd, elegantna, celo seksi, obleka, obutev, perilo, itd.
Marsikatera rekreativka lepega telesa, a morda manj lepega obraza, se nekako zapusti in preide v drugo skrajnost, kjer se ni vredno prav nič potruditi za privlačnost embalaže.
In če je ženska taka kot pišeš, bo ostala samska, bo težje dobila službo in tako naprej. Določene službe preprosto pričakujejo, da prideš tako in tako urejena.
Moški padajo na ženske, ki so v petkah, ki so tako in tako napravljene… pišejo na MON, da so jim všeč preproste ženske, reala pa pravi pvosem drugače :).
Pa saj za to gre. Bolj ko so kritični do žensk, slabše sami izgledajo. Ponavadi je tako. Projekcije (tisti del, ki ga pri sebi prezira, projicira v ženske).
Saj urejeni moški imajo tudi kriterije, samo normalne. Ne dlakocepijo. Kolikokrat lahko vidiš urejega, lušnega tipa z nekje povprečno žensko po enih merilih. Zanemarjeni, predebeli pa sanjajo o naličenih manekenkah. Ki zna še kuhat zanj po možnosti. V glavnem: perfect woman 😉
[/quote]
Dvomim, da ravno padamo na njih. Saj ne rečem, da ni lepo pogledat urejene ženske, vendar za vsako urejenostjo se skriva tudi duša in na koncu je pomembna predvsem tista. Za kaj resnega seveda.
[/quote]Ženske ne bodo nikoli enakopravne z moškimi vse do takrat dokler ne gredo na ulico plešaste, s pivskim trebuhom in pri tem še naprej verjamejo, da so takšne všečne nasprotnem spolu…… 😉 :)))
[/quote]
Obstajamo takšni in drugačni moški. Res pa je večina takšnih, ki padajo na petke in naličenost. Nismo pa vsi takšni.
In če si sama takšna, da ti ustreza preprostost, je vseeno bolje, da takšna ostaneš. Če boš začela igrati neko vlogo moderne ženske, boš še bolj nezadovoljna s sabo, ker to več ne boš ti.
[/quote]Ženske ne bodo nikoli enakopravne z moškimi vse do takrat dokler ne gredo na ulico plešaste, s pivskim trebuhom in pri tem še naprej verjamejo, da so takšne všečne nasprotnem spolu…… 😉 :)))[/quote]
Oh, kako nebogljeno to zveni v slo, v srh veliko bolj sočno. V vsakem primeru pa drži!!!
Žene neće nikad biti ravnopravne s muškarcima sve dok ne iziđu na ulicu
ćelave i s pivskom trbušinom a da su pritom i dalje uvjerene da se dopadaju suprotnom spolu.
[/quote]
Na vsakemu pozamezniku je, da pocne kot mu pase. Nisem tukaj, da bi sodil kaj je moralno ali posteno. Le povem kako je. Razlog, da je marsikatera rekreativka samska, je dejansko njeno zanemarjanje embalaze. Malo vec pozornosti pri garderobi, negi koze in las, ne izumetniceno licenje, bi mnogim koristilo. Gotovo tudi moskim. Ampak pri zenskah je to se toliko bolj pomembno. Kdor tega ne razume, v svojo skodo ignorira biolosko razliko med spoloma.
Forum je zaprt za komentiranje.