Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kakšni tipi ljudi so samski?

Kakšni tipi ljudi so samski?

Pa kje si antilopa, ti lubika moja.[/quote]

Skor bi zardela v obraz, pa sem se spomnila na vse tiste tvoje oboževalke. :))


Toliko sem vredna, kolikor moških me je opazilo. Če me ne bo nihče pohvalil, opazil, potem se nima smisla urejati – v to smer razmišljanja gre.[/quote][/quote]
Takšne, ki se oblačijo samo zato, da jih drugi pohvalijo, se res nimajo potrebe doma rihtati. In zakaj ti morajo drugi povedati, da si lepa? Sama pozabiš?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne vem, če moški tu zganjajo gonjo proti urejenosti žensk. Proti izumetničenosti mogoče, proti sami urejenosti pa ne. ITak da so vse ženske vsepovsod naličene na netu. To je jasno.

Drugače pa ne vem, jaz ob napisanem dobim občutek, da ni lahko biti v tvoji koži, takle na preži, skoz z enim prizadevanjem, ogromno truda za to, da si sprejeta (domnevam, da ta urejenost zate pomeni tudi ljubljenost, sprejetost)?


Le zakaj to počnejo, če pa so zadovoljne s sabo….?
Tako, kot tebe prepričujejo, tako je nekdo njih prepričal in so podlegle trenutnim družbenim normam o tem kaj je lepo in urejeno in kaj ni. Na splošno pa družba zavrača vse, kar kaže odklone od teh splošnih družbenih prepričanj.
Ravno takšni ljudje se meni zdijo pusti in notranje prazni.

Res je. Nimam nič proti urejenosti, če ženska ni izumetničena in ne uporablja raznih umetnih zadev.

Ne vem, če moški tu zganjajo gonjo proti urejenosti žensk. Proti izumetničenosti mogoče, proti sami urejenosti pa ne. ITak da so vse ženske vsepovsod naličene na netu. To je jasno.

Drugače pa ne vem, jaz ob napisanem dobim občutek, da ni lahko biti v tvoji koži, takle na preži, skoz z enim prizadevanjem, ogromno truda za to, da si sprejeta (domnevam, da ta urejenost zate pomeni tudi ljubljenost, sprejetost)?[/quote]
Kako pa je tistim samskim, ki ne dajo na svojo zunanjo podobo in na forumih pljujejo na tiste, ki jim je le ta pomembna?

In koliko žensk je doma v petkah? Pa naličenih?
No vse te se urejajo zase. Vse ostale pa za druge.

Povej, kaj misliš, kako jim je?

Ja, žalostno je, da vas bo večina rekla, da ženska da kaj nase, če se naliči, če je v petkah, če je v taki in taki oblekci pa nikoli nič ne giba, namesto, da bi športala, gre k frizerju, pedikerju, kozmetičarki, visi pred ogledalom… večina bo rekla, da ta ženska da veliko nase in svoj videz.
Ženska, ki tega ne počne, se pa zdravo prehranjujejo, veliko športa, je v dobri kondiciji, ni pa naličena, ni v fensi oblekcah… to pa vas bo večina rekla, da nič ne da na svojo zunanjo podobo.
Ja večina je takih, ki tako razmišljajo.
Samo kaj ko fasada dol pade?

[/quote]
Saj veš, da petke uničujejo parket. Verjetno pa se tudi kakšna najde, ki ji ga ni škoda. 🙂 Ne urejajo se vs(e)i za druge, nikar ne sodi po sebi in po nekaj svojih prijateljicah. Človek se mora zavedati svoje privlačnosti, brez da je vsak dan oboževan od drugih. Je pa res, da verjetno prej potrebuje izkušnjo, da lahko spozna, da mu oboževanje drugih ne prinaša zadovoljstva, če se tega sam ne zaveda, saj je sicer ves čas suženj pričakovanj drugih.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

[/quote]

Jaz se več ali manj strinjam s tabo, preprosta. Ko preberem vse to, kar počne umetno luštna, me kar mine, ker se mi zdi čisto preveč naporno. Pa za moj življenjski slog tudi nima prevelikega smisla.

Mah ljudje pač opazimo tisto, kar lahko vidimo na prvo žogo … Jaz sem bolj pozorna recimo na mišični tonus, sam način gibanja, in bi pri tebi verjetno opazila, da športaš. Pa na koži se vidi tudi, kdo je veliko zunaj, ali človek kadi, ali dovolj pije … Po drugi strani pa nekaterim ljudem dejansko manjka samo pičica, pa bi se iz sivih miši in mišonov prelevili v vsaj simpatične, če ne celo nadpovprečno na videz prijetne ljudi. Če pogledaš pokojno Ruth Reš – ena od mojih vzornic -, ki tudi ni bila neka barbika. Pri njej se mi zdi, da je vse naredila že z mladostno frizuro (če pustimo ob strani natrenirano telo in to, ampak se osredotočimo samo na obraz). Če bi imela kak čuden paž ali bog ne daj neke dolge lase, bi zgledala kot vsaka druga gospodinja. Zame super čedna ženska tudi v navadni beli majici in adidaskah.

Marko, nakladaš.
Dopovej si, da se ženske doma sprehajajo v copatih, športni obutvi, nenaličene. Razen, če dobijo obiske, potem se pa pri nekaterih stvar spremeni.
Ne gre zame, ne gre za moje kolegice, ampka tako počno vse ženske. Če pa ti misliš, da druge ženske doma hodijo naličene in v petkah pa se res ne spoznaš na ženske.

[/quote]
Saj veš, da petke uničujejo parket. Verjetno pa se tudi kakšna najde, ki ji ga ni škoda. 🙂 Ne urejajo se vs(e)i za druge, nikar ne sodi po sebi in po nekaj svojih prijateljicah. Človek se mora zavedati svoje privlačnosti, brez da je vsak dan oboževan od drugih. Je pa res, da verjetno prej potrebuje izkušnjo, da lahko spozna, da mu oboževanje drugih ne prinaša zadovoljstva, če se tega sam ne zaveda, saj je sicer ves čas suženj pričakovanj drugih.[/quote]

klepetulja, tudi meni je Ruth primer super ženske. Tudi vizuelno. Energija pa je kar žarela ven iz nje.
Take ženske so meni tiste, ki bi rekla, da so lepe, simpatične.

Hja, samo za zdravo telo, mišice, kondicijo je treba pa delat. Povprečna ženska pa ima čas za it k frizerju za par ur pa za viset par ur v kopalnici pa pri kozmetičarki pa pri… za it na tek pa ni časa. Potem pa je lažje pljuvat po nenaličenih, češ, da ne dajo nič nase kot pa da bi res same kaj naredile za svoje telo.

Marko, dojemi, da visoke petke niso ne udobne, ne zdrave in da jih vse nosijo samo, ko gredo ven med ljudi. Ne pa zaradi parketa. Veš, da nimamo niti kvadrata parketa doma?

[/quote]
Saj veš, da petke uničujejo parket. Verjetno pa se tudi kakšna najde, ki ji ga ni škoda. 🙂 Ne urejajo se vs(e)i za druge, nikar ne sodi po sebi in po nekaj svojih prijateljicah. Človek se mora zavedati svoje privlačnosti, brez da je vsak dan oboževan od drugih. Je pa res, da verjetno prej potrebuje izkušnjo, da lahko spozna, da mu oboževanje drugih ne prinaša zadovoljstva, če se tega sam ne zaveda, saj je sicer ves čas suženj pričakovanj drugih.[/quote]

Keleptulja in preprosta punca, se strinjam z vama. Tudi meni dosti več pomeni zdravo, napeto telo kot pa samo neka zunanja fasada. Sicer pa tudi jaz hitro vidim, kdo na ta način skrbi zase in kdo ne. Vidi se na gibih, na kretnjah… kdo je vitalen, kdo ne, tega ti ne more dati noben make-up, nobena frizura…
Pa zaradi mene, naj pljuvajo po nenaličenih, jaz pravim “zdrav duh v zdravem telesu”… četudi se kdaj ličim, ni mi pa to prioriteta, daleč od tega.

Preprosta punca, veliko fantom je ta športni zdravi nalin življenja tuj. So mogoče tudi prej imeli punce, ki niso takšne in tega ne razumejo. Tako kot mi je nekdo rekel, da se mu zdi tek v tem vremenu ekstremen, da pa to si res čudak, če to počneš. Jaz sem pa uživala v tem 🙂


Saj ne pišem o tem, da hodijo vse, ki se ličijo za ven, takšne tudi doma. Se pa najdejo. 🙂 Ne misli si pa, da tiste, ki doma hodijo v copatah, potem pa se uredijo za ven, da to delajo za druge. Vse ne, precej pa, to pa res. In to je problem današnje družbe oziroma posameznikov, ker smo postali sužnji pričakovanj družbe in nekih modnih smernic. Človek verjame, da ni več lep in privlačen, če ni urejen tako, kot so nekje rekli ali pa če ni po vzoru nekega zvezdnika, ki je “oboževan” od množic.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tebi pa res človek ne more nič dopovedat.
Glej, ti počasi razložim: če bi ženska imela petke zaradi sebe pa ličila zaradi sebe, bi to imela tudi doma, ko je nihče ne vidi. Zakaj to naredi le takrat, ko gre ven ali pa ko pridejo obiski? Ko je pa sama doma, ko je nihče ne vidi pa čisto druga pesem? Zakaj pa takrat ni v petkah in naličena? Če bi to počela samo zato, ker se sama fajn počuti, bi to počela, tudi takrat, ko je nihče ne vidi.
Štekaš?
Ne, saj vem, da ne, da boš še 30 postov napisal na to temo. Kaj čmo, eni pač ne štekate ali pa radi v nedogled meljete in premlevate ter naprej provocirate.

Še zadnji postu Marku na to temo:
Tuširam, lase umivam, zobe umivam… to počnem, ker mi tako paše. Ne glede ali me kdo vidi ali ne. To počnem zaradi sebe.
Štikle obujem sicer redko, ampak vedno le zaradi drugih. Naličim se tudi redko, ampak vedno zaradi drugih, ker pač pričakujejo to. Če sem sama doma, nikoli ne štiklov, ne šminke… in jaz priznam, da to počnem zaradi drugih. Ne zaradi tega, ker bi bilo to meni udobno in fajn. Jaz za razliko od drugih, ta dejstva priznam.
In vse te večerne obleke, ki jih oblačijo ženske na kakih prireditvah in se potem pojavljajo v medijih. Kaj misliš, so to udobne obleke, če bi bile, bi jih ženske redno nosile. ne, to je zato, da se svetijo tam pod žarometi.

Hja, enim je tek ekstrem, meni je pa ekstrem, da ženska vstane uro prej, da se lahko naliči, ušitma in tako naprej :).
Ali pa nekje na MONu sem zasledila, da ženske hodijo na 14 dni k frizerju in da so tam tudi po 4 ure :). Neznosno.

No, saj potem pa se pravilno razumemo. Marsikaj počnemo zato, ker to drugi pričakujejo. Ko pa začnemo to početi samo zato, ker drugi pričakujejo, pa ni več prav.
Sicer pa mene ne moti, kaj nosite, kaj imate obešeno na sebi, koliko se naličite in koliko depilirate. Vse počnete z lastno voljo. Pomembno je, kako se počutite potem, ko ste doma, skrite od oči drugih, pred ogledalom.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ampak ta pričakovanja, ki so v drugih, so tudi del nas. Kar pomeni, da pričakovanja pogojujejo našo voljo. In mislimo, da nekaj počnemo zaradi sebe, vendar to v resnici počnemo zaradi pričakovanj, ki smo jih dobili od družbe.
Razlog, da nekaj počnemo, je vedno v nas.

In tisto, kar meniš, da drugi pričakujejo, pričakuješ tudi sama. Če v sebi ne bi imela teh pričakovanj, ne bi tega počela.
Ta družbena pričakovanja so postala del tebe, zato se ti zdi normalno, da se naličiš, ko greš ven. Vendar ne zaradi drugih, ampak zato, ker ti tvoja prepričanja, ki so v tebi, to narekujejo.

In če je ženski mar zase in za svoje zdravje, ne bo padla pod družbeni vpliv in bila le še ena izmed ovčk, ki jih vodijo današnja merila o normalnosti.
Današnja družba pa nasploh ni naklonjena našim resničnim potrebam in temu, kar je dobro za naše zdravje, ampak golemu materijalizmu in s tem največkrat le zlorabljanju našega telesa v korist dobička.
Pač v stilu…Uporabljaj eno, pa uporabljaj drugo…Če imaš težave, pa še tretje…..Pa čeprav je razlog za težave v tem, da uporabljaš prvo…:)

Najprej te obujejo v petke, potem pa ti prodajo kozmodisk. Popolno. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ja, tak to gre in tako deluje naš sistem. 🙂

Ličenje je urejenost??? Hahaha, pogojno.

Ličenje lahko polepša obraz, če je narejeno res diskretno, umetelno ter s primernimi toni, ki ustreza barvni koloristiki ženske. Takšno ličenje polepša vsak obraz.

Redke so ženske, ki se res lepo naličijo. Večina (sploh najstnice) ima na sebi cenen oranžen puder, spacane črne kolobarje nad in pod veko, pajkaste zmazane zlepljene trepalnice in šminko v nagravžnem odtenku (fuj in fej kričeče rdeča, ki je zdaj moderna). Pri 40-letnicah pa je pogosto vidna obroba šminke v barvi driske. Bog pomagaj, ni mi jasno, kako naj bi to polepšalo obraz, nisem dovolj pametna.

Katera se ne zna naličiti, naj bo raje brez, bo lepše izpadlo.

Misliš, da moški posvečajo posebno pozornost temu? NE, tega sploh ne opazijo.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

🙂

Ah kje pa, res ne opazijo. Mislijo, da so veke črne, ker jih je kdo klofnil. Žnable pa naravno tako rdeče in koža lisasta.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close