Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kakšni tipi ljudi so samski?

Kakšni tipi ljudi so samski?

Japkica, imaš kar prav. Recimo kolegice pravijo, da zato ne hodijo pozimi plavat, ker nimajo depiliranih nog pa se nočejo take kazat na bazenu.

Točno tako. Intimne predele brijem izključno in samo takrat, ko sem v vezi. Drugače pa ne.
Noge samo takrat, ko nosim kratke hlače, kopalke, krila. Torej pozimi ne. Minic pa ne nosim.

[/quote]

A to potem pomeni, da če se slučajno depilirate pod pazduho, noge, bikini… da se potem tudi kažete moškim, da tega ne naredite sebi v zadovoljstvo? Potem pa v kratko krilce, da se vidijo noge pa vse do maternice… da m111 ne more spati… :))))))))[/quote]

Temu se pa potem reče bodisi lenoba ali pa neumnost. Pardon.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

In zakaj bi si morale briti noge? Je kaj narobe, če si jih ne?
Velika večina jih potrjuje, da si le poleti brije noge, pozimi pa ne.

Ne treniram plavanja, tako da o plavanju, priznam, nimam največ pojma. Ga ima kdo drug več. Glavno, da si zadovoljila svojo potrebo, da napadeš internetno neznanko zato, ker je napisala, da se ji pač da rihtat.[/quote][/quote]

Ojoj, nesporazum 🙂

Mislila sem, da sta …….. in pojma nimaš ena in ista oseba ….

Seveda, jaz pri svojem amaterskem plavanju (kravl in žabica ter pod vodo) tudi nisem opazila, da bi lasje v figi ali speti kakorkoli ovirali … 🙂

To mora bit pa potem precej naporno, da si nekomu všeč.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ja, noge si brijem, ko noge kažem, torej poleti. Pozimi pa ne. Razen, če imam partnerja, takrat pa tudi pozimi depiliram noge.

Nič ni narobe, če si jih ne. Le jaz se jih ne bi zaradi drugih. To je vse.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tudi jaz si samo poleti depiliram noge :))))

Intimne dele je potrebno urediti zaradi higiene in ne zaradi partnerja.

Očtino nas je večina takih, ki si brijemo noge le takrat, ko jih kažemo, torej pozimi ne. Razen tiste, ki pozimi nosijo krila, kopalke.
No ste pa ene izjeme, ki to počnete drugače.

Nič ni narobe, če si jih ne. Le jaz se jih ne bi zaradi drugih. To je vse.[/quote]

Samo higiena ni povezana s tem kakšno frizuro imaš. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Bla bla bla. Higiena pomeni umivanje. Higiena ne pomeni britja.
Saj menda ne boš trdila, da so dlake nehigienske?
Potem je kar veliko ljudi nehigienskih, sploh moških.

Ha, ha, higiena pa ja.
Britje intimnih delov je dobrodošlo zaradi oralnega seksa, ne zaradi higiene 🙂

Samo higiena ni povezana s tem kakšno frizuro imaš. :)[/quote]

Japkica, saj ne mislim intimne frizure. Nisem želela uporabiti izraza britje, ker so še druge metode. :))

A da daš tamalo depilirat v kozmetični salon, da ti tam okrog šarijo?
Ali pa da si sama s kemikalijami odstranjaš dlake, to je higiena :)?
Ne, to je super, da narediš, samo to narediš za partnerja, da se mu dlake ne zatikajo med zobe :).

Samo higiena ni povezana s tem kakšno frizuro imaš. :)[/quote]

Japkica, saj ne mislim intimne frizure. Nisem želela uporabiti izraza britje, ker so še druge metode. :))[/quote]

Samo higiena ni povezana s tem kakšno frizuro imaš. :)[/quote]

Japkica, saj ne mislim intimne frizure. Nisem želela uporabiti izraza britje, ker so še druge metode. :))[/quote]

🙂 Kaj pa si mislila, če ne intimne frizure? In ja, seveda so še druge metode, a še vedno trdim, da nimajo nič s higieno.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Toliko sem vredna, kolikor moških me je opazilo. Če me ne bo nihče pohvalil, opazil, potem se nima smisla urejati – v to smer razmišljanja gre.[/quote][/quote]
Točno to sem želel povedati. Zanimivo, kako to, da preproste punce razumejo. 🙂

Potem je pa najbolj komot, da pozimi nimaš partnerjev. Tako pač poleti ubiješ dve muhi na en mah.


Ker želiš nekomu ugajati in mu biti všeč..A je tako ?
No, in ne vidiš v tem svoje lastne koristi ? In da to počneš zaradi sebe ?

Si pač ženska, ki išče pozornost in rabi potrditve, da se počuti cenjena..Kakorkoli obrnemo, se gre zate.

Robi, jaz vsaj priznam zakaj to počnem.
Druge bodo trdile, da nosijo petke zaradi sebe. Pa verjemi, da je to naporno, da komaj čakaš, da jih daš dol. Da to počneš zaradi drugih. Ko smo same smo v patikah.
Ko smo same smo brez mejkapa.
Še nog si ne brijemo, če je zima pa če smo samske. Le zakaj misliš, da tako večina počne, da se ne brije pozimi, če so samske?
Preprosto zato, ker se brijejo zaradi drugih. Samo ostale ne bodo priznale.
Da ne govorim o številnih mučnih oblekah.
Tudi moški hodijo nekateri v oblekah in kravatah pa marsikdo od njih reče, da jim je to mučno in komaj čakajo, da vržejo fine cunje dol. Zakaj jih torej nosijo? Zaradi sebe ali zaradi nekih pravil, mode, ki jih drugi določijo?


Ker želiš nekomu ugajati in mu biti všeč..A je tako ?
No, in ne vidiš v tem svoje lastne koristi ? In da to počneš zaradi sebe ?

Si pač ženska, ki išče pozornost in rabi potrditve, da se počuti cenjena..Kakorkoli obrnemo, se gre zate.[/quote]

Pa kje si antilopa, ti lubika moja.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


In kdor se ne sprejema, tisti potem išče potrditve v zunanjem svetu. Pomembno jim je, kaj bodo rekli drugi in če bodo z njo zadovoljni….Zato veliko dajo nase in skrbijo za zunanji videz..Težijo k neki popolnosti.Posledično so tuid do drugih zahtevne, zato je takšen karakter težek. Ker moški dobi občutek, da je težko živeti s takšno žensko.

Seveda ni nič narobe z urejenostjo in higieno..Hočem povedati, da na splošno kot družba težimo k zunanjemu blišču, a hkrati zanemarjamo svojo dušo in čustveno plat.
Če smo že tako daleč, da je potrebno prekrivati kakšen mozoljček, da se ne počutimo grdi ali neurejeni, potem sklepam, da smo v sebi velikorat nezadovoljni, da ne dosegamo popolnih norm, ki dandanes veljajo.

Ta vzorec se kaže na splošno na vseh področjih..Na primer lepo je pogledati lepo japko, ki jo kupiš v trgovini…A po drugi trani je ta polna raznih herbicidov in fungicidov in ni za nič drugega, kot le za okras, saj je zanemarjena vsebina in zadovolji le naš vid, ne pa naše telo, kot celoto.
Podobno je pri ženski..Lepo je za pogledati, če je takšna kot iz škatlice in barvno usklajena..A hkrati pa je takšna ženska le za okras…Saj je vedno več samskih žensk in na drugi strani moških, ker smo v sebi podrahnjeni….

Ah, Robi, veš kako je. Recimo sodelavke se me vsake toliko lotijo, da kdaj pa bom jaz v visokih petah, potem cele pridige na to temo pa da mora priti v krilu, da je to ženstveno. Pa, da se naj vsaj malo naličim, da sem pusta brez ličil. Pa kdaj se bom začela barvat. Enkrat ena, drugič druga sodelavka. Vse po vrsti me gnjavijo.
Prav mučno je že to.
In nič ne pomaga, ko rečem, da ne maram ne enega ne drugega še bolj so vneta. Niti oster ne ne pomaga.

Hja,Robi, moški hočejo lupino, če lupina ni lepa, jih notranjost sploh ne zanima.
Mogoče potem tiste nad 60 ali več let.
Tisti okrog 50 so pa sploh mahnjeni na lupino, na mlado lupino.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close