Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kakšni tipi ljudi so samski?

Kakšni tipi ljudi so samski?

Dolgoročna samskost na njem pušča resne posledice. 😀 Ampak ne vem, če so te ravno zdravstvene? :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ta tvoja prijateljica pa precej tvega. :)) Sicer res pravijo, da sreča spremlja hrabre, ampak vseeno. :))

Ni prijateljica, znanka je.
Ja, kaj čmo. Pač ne dojame, da mora ženska kaj narediti za svoj videz. Sploh pa shujšat in si napudrat mozolje pa prekrit z barvo sive lase pa bi ogromno naredila.

Ja, grdih žensk je kar precej. Lep značaj, pridne, zagnane, preproste, ampak grde. Je treba kaj k frizerju po kako frizurco pa kdaj pa kdaj h kozmetičarki pa se lepo obleči pa se dobi fanta. Ne pa računat, da bodo padli na lep značaj.
Ženska je lahko neumna, zoprna, lena pa če je lepa bo dobila moškega z lahkoto.

Hudič je, če nimaš motivacije, in ona je verjetno nima za hujšanje. Pobarvala bi se lahko, čeprav tudi s tem ni dobro pretiravat, mozoljev pa ni dobro pudrat. Puder mora biti skrbno izbran, da ne povzroča še večje škode koži, ona bi si s pudranjem lahko izgled še pokvarila. Naj najprej ugotovi, kaj ji povzroča mozolje. Takole na prvi pogled se mi zdi, da ima hormonske probleme (debelost, mozoljavost in sivenje las, morda se ji tudi redčijo). Naj gre k endokrinologu. Nič ne pomaga, če si prekriva mozolje, na dolgi rok to ni rešitev, fant jo bo pustil, ko bo sprala puder z obraza. :))

Hudič je, če nimaš motivacije, in ona je verjetno nima za hujšanje. Pobarvala bi se lahko, čeprav tudi s tem ni dobro pretiravat, mozoljev pa ni dobro pudrat. Puder mora biti skrbno izbran, da ne povzroča še večje škode koži, ona bi si s pudranjem lahko izgled še pokvarila. Naj najprej ugotovi, kaj ji povzroča mozolje. Takole na prvi pogled se mi zdi, da ima hormonske probleme (debelost, mozoljavost in sivenje las, morda se ji tudi redčijo). Naj gre k endokrinologu. Nič ne pomaga, če si prekriva mozolje, na dolgi rok to ni rešitev, fant jo bo pustil, ko bo sprala puder z obraza. :))[/quote]
Vse skupaj res zahteva veliko napora in dela na sebi. Zato je lažje zunanji videz zanikati, kot da ga ni. Posledično zato pričakuje, da jo bo moški imel rad zaradi značaja, ne pa zaradi videza. Da bo videl le vsebino, brez embalaže. Kar pa je težko. Oziroma bi to lahko naredil le moški, ki prav tako ni zadovoljen s sabo. Potem pa imamo spet problem, saj v takšnem odnosu ni veliko možnosti za ljubezen, če se osebi ne marata.


To potrebo razumljivo čuti le tisti, ki si ne želi oziroma ni sposoben ene ženske obdržati ob sebi. Potrebuje rezervo. Kot otrok, ki potrebuje vsake toliko novo igračo, ko se prve naveliča. Ampak tudi otrok se igrač nekoč naveliča in spozna, da življenje ni le igra z objekti. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Saj pravilno razmišlja. Ampak, če se ženska počuti grdo, je običajno tudi njen značaj precej težek, ne sprejemajoč in tu se verjetno tudi skriva razlog za njeno težavo. Ne more te imeti nekdo rad zaradi značaja, če je ta težek. Človek, ki se sebe vidi kot grdega, se tako tudi obnaša do drugih, kot da je grd in ga nihče nima rad. Posledično nikogar ne spusti dovolj blizu, zato je nihče niti ne more imet rad. Sama tega ne dovoli.
Če pa ima ženska težek značaj, na zunaj pa je lepotica, ima vsaj več možnosti za odnos z moškim, kjer lahko “zraste” tudi karakterno. Lahko pa je verjetno tudi drugače, da se ženska zaveda svoje pozitivnih lastnosti, čeprav ve, da ni med najbolj privlačnimi. Ampak taka bo prav tako slej kot prej koga pritegnila.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

[/quote]

ZELO dobro razumem tvoj point ampak zanima me zakaj ne more ENAKO (oz kar isto) veljat za moške, oziroma zdaj se bodo vsi od On_ do Markota in morda še Robija in vse ženske oglasle da pa za moške to ne more veljat…. kaj pa če sem jaz samo taki da luzerk nočem imet za par in jih imam samo za spolnost?

interpretacija je vir vsega dobrega in slabega 😉

In do sem vse SPLOH ni več sporno, problem nastane ko ženska noče bit mama partnerju (kako neumni izraz) ampak JAMRA pa da ni moških ker ji seveda biološka urica NEUSMILJENO teče…

To je problem, ŽENSKE SE TUDI NOČEJO (več?) prilagodit a moški bi se mogli?

To da pa ni več NIČESAR kar moški lahko stori za žensko pa so krive ženske ki so sille z ENAKOPRAVNOSTJO, postale pa so vbistvu ENAKE 😉

Janko to je glih problem, dosti takih ki so SAMSKE pri 30tih, je tudi zato ker so se pri 15-24 ukvarjale s takimi frajerčki (lokalnimi9 ki so meli motor, kadili travo ali kaj drugega, in potem jih po študiju oni več ne zanimajo tako ki pa se je dol dajala s frajerji pa ne zanima veliko dobrih moških verjemi. In potem ostane 30 letna punca, SAMA brez frajerja ki ga več noče in brez moškega ki je več noče.

To je point, gre si tako lepo navzkriž. Pri 20tih bi tile tipi imeli te luštne punce pa jih one nočejo ker imajo frajerje pri 30tih se pa situacija OBRNE, te punce nočejo frajerjev, tile tipi ki so jih pa nekdaj ŽELELI pa jih zdaj več nočejo, ker imajo raje mlajše in bolj luštne, ali pa jih dobijo starejše.

Povej mi zakaj bi si moški pri 30tih ki ima službo in lastno ali najemniško stanovanje želel 30 letnico ki je dala svoja najlepša leta 18-30 ko je telo najlepše nekemu ali celo večim FRAJERJEM. Itak da si bo 30 letni moški raje poiskal 22-26 letnico ki je še mlada in lepa 🙂 (so tudi 30 letne lahko lepe celo lepše kot kake 20 letnice to je res, vendar objektivno gledano je mlado telo lepše in bolj čvrsto in manj ”obrabljeno”)

Torej matematika je preprosta eni samo ne želite videt!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Matkič, če bodo vsi moški starejši od 30 let, iskali 22-26 letnico, se mi zdi, da jih bo veliko ostalo brez ženske. Dobili bodo le najboljši. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja maš prav eni pa premamijo zasedene ani pa starejše… pa ne govorim o VSEH moških NAD 30. govorim o moških v 30tih letih.

Taki se NAJMANJ (načeloma) zanimajo za 30+ letnice ampak BISTVENO bolj za 20-30 letne. za 30-40 letne se zanimajo 40-50 letni moški ker dostim čeprav sanjajo o 20 in nekaj letnih realno vejo da (če niso premožni ali res lepi) da nimajo glih več toliko šans kot ko so bli 30 ipd

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


To potrebo razumljivo čuti le tisti, ki si ne želi oziroma ni sposoben ene ženske obdržati ob sebi. Potrebuje rezervo. Kot otrok, ki potrebuje vsake toliko novo igračo, ko se prve naveliča. Ampak tudi otrok se igrač nekoč naveliča in spozna, da življenje ni le igra z objekti. :)[/quote]

Seveda nekdo, ki nikoli ni imel te priložnoti, ne čuti te potrebe. V bistvu je nesmiselno, da bi jo imel, ta potreba bi ga le frustrirala.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ja maš prav eni pa premamijo zasedene ani pa starejše… pa ne govorim o VSEH moških NAD 30. govorim o moških v 30tih letih.

Taki se NAJMANJ (načeloma) zanimajo za 30+ letnice ampak BISTVENO bolj za 20-30 letne. za 30-40 letne se zanimajo 40-50 letni moški ker dostim čeprav sanjajo o 20 in nekaj letnih realno vejo da (če niso premožni ali res lepi) da nimajo glih več toliko šans kot ko so bli 30 ipd[/quote]

Matkic je tukaj napisal kar nekaj splošnih resnic, od katerih bežijo le romantiki.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

No, če glih hočeš….. :))

Iz preprostega razloga: ker smo si različni!

V čem?

To je zanimalo tudi Janezka in je vprašal mamico, pa ji je bilo nerodno in ga je poslala k očku in tudi on mu ni želel povedat in je rekel naj župnika vpraša.
In je šel Janezek k župniku in ga vprašal v čem so si m in ž različni.
Župnik ga pogleda in vpraša Janezka:
“Koliko ima št čevljev tvoja mama?”
“36”
“In koliko ata?”
“43”
“No vidiš, razlika je med nogami.”

Tudi ti bi lahko to vedel ne pa da tistim feminstkam verjameš kako smo si vsi enaki, sedaj si pa že dovolj velik fant….. 😉 :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Grda, ki ne dela na izgledu, ni le grda ampak tudo neumna. 🙂


To potrebo razumljivo čuti le tisti, ki si ne želi oziroma ni sposoben ene ženske obdržati ob sebi. Potrebuje rezervo. Kot otrok, ki potrebuje vsake toliko novo igračo, ko se prve naveliča. Ampak tudi otrok se igrač nekoč naveliča in spozna, da življenje ni le igra z objekti. :)[/quote]

Seveda nekdo, ki nikoli ni imel te priložnoti, ne čuti te potrebe. V bistvu je nesmiselno, da bi jo imel, ta potreba bi ga le frustrirala.[/quote]
Kakšne priložnosti Spider? Biti zaželjen večim ženskam? Za to mora bit priložnost ali je to pač odvisno od lastnosti in razmišljanja človeka, ki je na podlagi tega zaželjen ali pa ni.
Človek lahko postane zaželjen večim le tako, da se druži in tudi flirta z drugimi ženskami. Te potrebe pa nekdo, ki mu je dovolj tista doma, nima in jih drži na distanci z razlogom. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


To je res problem, če odnos doživljaš kot nekaj, kjer se je treba prilagajati in podrejati.
Čeprav ni problem v tem, da ženske ni bi bile pripravljene česa nuditi, ampak v tem, da ti sam nočeš.
Ne želiš, da ti nekdo govori, kako naj živiš…..Spominjaš me ne nekega razvajenčka, ki mu je bilo v materijalnem smislu veliko ponujenega, pozabilo pa se je na čustveno raven, preko katere bi se naučil spoštovanja in občutka pripadnosti.

To je res. Mi pa smo tisti, ki interpretiramo.

Če te tako moti, ji lahko malo pomagaš. Povabi jo na zmenek in namesto, da razmišljaš o seksu, ji ponudi stiskanje mozoljev.

Ja, se strinjam. Če ženska nič ne da nase, da se ji ne da nikoli malce uredit, lepo obleči, skriti mozolje, se vsaj tu in tam naličiti in pobarvati sive lase, res ne more pričakovat, da jo bo kdo ljubil. Pač moški radi vidimo lepo žensko.

Kot sem že povedala, ima ta moja znanka zelo prijeten značaj. Ne pa težek.


Saj pravilno razmišlja. Ampak, če se ženska počuti grdo, je običajno tudi njen značaj precej težek, ne sprejemajoč in tu se verjetno tudi skriva razlog za njeno težavo. Ne more te imeti nekdo rad zaradi značaja, če je ta težek. Človek, ki se sebe vidi kot grdega, se tako tudi obnaša do drugih, kot da je grd in ga nihče nima rad. Posledično nikogar ne spusti dovolj blizu, zato je nihče niti ne more imet rad. Sama tega ne dovoli.
Če pa ima ženska težek značaj, na zunaj pa je lepotica, ima vsaj več možnosti za odnos z moškim, kjer lahko “zraste” tudi karakterno. Lahko pa je verjetno tudi drugače, da se ženska zaveda svoje pozitivnih lastnosti, čeprav ve, da ni med najbolj privlačnimi. Ampak taka bo prav tako slej kot prej koga pritegnila.[/quote]

Znanka, ki jo opisujem, ni neumna, je razgledana, izobražena, z dobro službo, samo preprosto ne verjame v to, da bo dobila moškega, če bo videz spremenila.
Da ne bo pomote, ne hodi okrog z mastnimi lasmi, vedno čista in oprana, ampak nikoli elegantna, nikoli niti ne poskusi zakrit mozoljev recimo. Pa seveda 20kg preveč.
Žal mi je zanjo, ker značajsko je super.

Nisem lezbijka.

Če te tako moti, ji lahko malo pomagaš. Povabi jo na zmenek in namesto, da razmišljaš o seksu, ji ponudi stiskanje mozoljev.[/quote]

Matkič, le kaj bi imela ženska od tega, če bi bila tvoja partnerka?
Mislim, da je zaradi takih kot si ti, vse več samskih žensk, ker preprosto ne želijo imeti za partnerje takih razvajenčkov.
Ženski, če živi sama, brez partnerja kot si ti Matkič in tebi podobni, je veliko bolje. Če bi imela takega razvajenega partnerja, ki cepeta in cepeta in se repenči po MONu, bi še živčni zlom dobila.

Če te tako moti, ji lahko malo pomagaš. Povabi jo na zmenek in namesto, da razmišljaš o seksu, ji ponudi stiskanje mozoljev.[/quote][/quote]

Potem pa sploh ni problema in bo ostalo res samo pri stiskanju mozoljev.

[/quote]
Ne da ne verjame. Boji se, da ga bo dobila samo zaradi videza. Kar pa je spet samo odraz njenega razmišljanja, torej njene osebnosti. 🙂 Na koncu se vse konča pri tem, kakšen je človek, zunanjost je le pomagalo. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close