Kakšni tipi ljudi so samski?
Saj tud vezana ne pomeni, da ni osameljena. Pogovarjamo se o tem ali je samka ali pa ni. Se mi zdi. 🙂
Mogoče so te res, ampak tebi tako ni bilo težko odgovorit, ker je tvoj status verjetno večino časa enak. Če nekoga resnično zanima status, ga gotovo ne zanima, če je poročen ali ne, saj tudi ta status ničesar ne pove o odnosu dveh sam po sebi. Tudi poročeni ljudje lahko namreč živijo ločeno. Torej si v resni zvezi ali pa nisi. Resna je tista zveza, ko oba pravita, da je resna. Konec debate.
Seveda so grdi ljudje.
Če so lepi, so tudi grdi.
In lepa ženska vedno z lahkoto dobi moškega, čeprav je recimo tudi zoprna, ne le lepa.
Grda ženska pa je lahko pametna in prijetna, ampak bo zelo težko dobila moškega.
Moški pač veliko dajo na videz.
Kar opazuj. Stopi lepotica v prostor in opazuj moške in stopi grda v prostor in spet opazuj.
S takšnim načinom pisanja in razmišljanja si pa res nezanimiva.
Grdih ljudi ni, so pa zoprni.[/quote]
Poznam mlado žensko. 20-25 kg preveč, krivi zobje, pusta pričeska (kratki lasje, kar precej že sivi, nebarvani), obraz pust, brez ličil, niti pudra ne da na mozolje (pa jih ima kar pogosto), vedno v kavbojkah, nikoli v krilu, vedno v nekih športnih čevljih, nikoli v elegantnih čevljih. Je pa izjemno bistra, razgledana, prijazna, družabna ni preveč, vedno nasmejana, izobražena, samostojna, zanesljiva, delovna, v glavnem karakterno je super.
Pa mislite, da dobi partnerja? Nima šans. Ima kar nekaj znancev, moških kolegov, celo prijateljev. Moški se radi menijo z njo, ampak nikoli kot z žensko, nikoli se nihče ne zanima zanjo z vidika osvajanja, da bi jo imel za partnerko ali vsaj ljubimko.
Poskušam ji odpreti oči, da mora svoj videz spremeniti, pa noče.Pravi, da želi moškega, ki jo bo imel rad zaradi značaja.
Do smrtne postelje še ima čas 😉 Drugače pa samo zaradi značaja… telesna privlačnost pa le mora biti.
Ni pa res, da je lepim ženskam vedno lahko dobiti partnerja. Če so prelepe, se jih večina moških boji in ne upi pristopit. Stopi lepotica v prostor… vsi gledajo, pa nič upajo.
Srednji, povprečni… ti si ponavadi hitro dobijo koga. Če govorimo samo o videzu.
khmmm, delno je sicer res, ampak bolj v stilu, da lepotica težko zbere, ker ima preveč oboževalcev. Si kar upajo. Samo jih je preveč, preveč plevela. Malo zrnja. Mogoče si ravno tisti, ki spadajo med zrnje, ne upajo pristopit. pristopi bolj plevel.
Tako, da glede kvantitete, lepotice lahko dobijo kolikor hočejo, glede kvalitete je pa mogoče res povprečnim lažje.
Grde pa imajo težave. Ta znanka, ki jo opisujem, ima recimo krasen značaj in intelekt, videz pa nikakršen in ima težave.
Moški pa tudi grdi relativno lahko dobijo žensko, ženske gledajo bolj na druge atribute, ne toliko na videz.
Forum je zaprt za komentiranje.