Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kakšni tipi ljudi so samski?

Kakšni tipi ljudi so samski?

Spider, če bi bilo to res, kar pišeš, potem ne bi bile samske, ampaik bi bile s temi frajerčki, takih frajerčkov je polno.
Pa nsiem opazil, da bi se nanje lepile.

Čakta vidva malo, samska ženska ne pomeni nujno osamljena. Zagotovo vsaj seksajo z nekom, če so kolk tolk normalne.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ha, ha, tega pa jih ne sprašujem s kom in kako pogosto seksajo.


Saj tud vezana ne pomeni, da ni osameljena. Pogovarjamo se o tem ali je samka ali pa ni. Se mi zdi. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Če gre za uraden status, je samska vsaka, ki ni poročena oz. ne živi v zunajzakonski skupnosti.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Jaz pa živim sama pa nisem samska, imam fanta.
Spodnja definicija je samo za varalice. Ki sicer imajo punce/fante, ampak trdijo, da so samski, ker ne živijo skupaj, zato, da opravičujejo svoje seksanje naokrog.

To, da imaš fanta, ni relevantno. Ko te bodo pred kakšnim organom vprašali po statusu, si kar lepo samska, saj ne živiš s fantom.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Spider ti in tvoj organ…. 😀
Pa kdo se pogovarja o tej skrajnosti ko te organ sprašuje o statusu? 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Hm, le kateri organ sprašuje po samskosti ali nesamskosti :)?
POnavadi je ta organ moškega spola in po ovinkih sprašuje, če ima šanse :).
Drugi pa me ne sprašujejo po statusu.

Spider ti in tvoj organ…. 😀
Pa kdo se pogovarja o tej skrajnosti ko te organ sprašuje o statusu? :)[/quote]

Spider ti in tvoj organ…. 😀
Pa kdo se pogovarja o tej skrajnosti ko te organ sprašuje o statusu? :)[/quote][/quote]

Organ pregona. Pazi se! Spider bo povlekel pištolčič. :)) hehe

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Otroci, ne vem v kateri vatki vi živite, mene so v lajfu že večkrat spraševali po stanu. Ne vem zdaj točno na pamet kje, na kakšnem zdravniškem službenem sigurno.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Mogoče so te res, ampak tebi tako ni bilo težko odgovorit, ker je tvoj status verjetno večino časa enak. Če nekoga resnično zanima status, ga gotovo ne zanima, če je poročen ali ne, saj tudi ta status ničesar ne pove o odnosu dveh sam po sebi. Tudi poročeni ljudje lahko namreč živijo ločeno. Torej si v resni zvezi ali pa nisi. Resna je tista zveza, ko oba pravita, da je resna. Konec debate.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Saj ni čudno, glede na to kake pišeš….. 😀
Sploh če še bolj čudno izgledaš……. Saj je razumljivo…. 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Na zdravniškem pregledu so te spraševali ali si samski ali ne?
Potem pa je res bilo zdravstveno stanje kritično :).

Pajki vendar govori o uradnem statusu, ki ga je potrebno vpisati pri različnih vlogah, dokumentih….

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jaz nikoli ne izpolnjujem takih vlog, kjer bi me spraševali glede statusa.
Pogosto pa je treba kje izpolnit s kom živiš v skupnem gospodinjstvu, to je pa lahko brat, starš, otrok, znanec, partner…


..pes. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ali si ali nisi zanimiv večjemu številu predstavnikov nasprotnega spola. Tu ni neke visoke matematike.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jaz lahko sebe opišem, sem samska, že dolgo.
Zakaj ne dobim moškega?
Ker nisem lepa, ker sem debela, ker sem grda.

S takšnim načinom pisanja in razmišljanja si pa res nezanimiva.

Grdih ljudi ni, so pa zoprni.

So lepi in so grdi ljudje.
Veliko ljudi mi je že povedalo, da sem grda.
Ne delam si utvar, da ni grdih ljudi.

S takšnim načinom pisanja in razmišljanja si pa res nezanimiva.

Grdih ljudi ni, so pa zoprni.[/quote]

Seveda so grdi ljudje.
Če so lepi, so tudi grdi.
In lepa ženska vedno z lahkoto dobi moškega, čeprav je recimo tudi zoprna, ne le lepa.
Grda ženska pa je lahko pametna in prijetna, ampak bo zelo težko dobila moškega.
Moški pač veliko dajo na videz.
Kar opazuj. Stopi lepotica v prostor in opazuj moške in stopi grda v prostor in spet opazuj.

S takšnim načinom pisanja in razmišljanja si pa res nezanimiva.

Grdih ljudi ni, so pa zoprni.[/quote]

Poznam mlado žensko. 20-25 kg preveč, krivi zobje, pusta pričeska (kratki lasje, kar precej že sivi, nebarvani), obraz pust, brez ličil, niti pudra ne da na mozolje (pa jih ima kar pogosto), vedno v kavbojkah, nikoli v krilu, vedno v nekih športnih čevljih, nikoli v elegantnih čevljih. Je pa izjemno bistra, razgledana, prijazna, družabna ni preveč, vedno nasmejana, izobražena, samostojna, zanesljiva, delovna, v glavnem karakterno je super.
Pa mislite, da dobi partnerja? Nima šans. Ima kar nekaj znancev, moških kolegov, celo prijateljev. Moški se radi menijo z njo, ampak nikoli kot z žensko, nikoli se nihče ne zanima zanjo z vidika osvajanja, da bi jo imel za partnerko ali vsaj ljubimko.
Poskušam ji odpreti oči, da mora svoj videz spremeniti, pa noče.Pravi, da želi moškega, ki jo bo imel rad zaradi značaja.


Do smrtne postelje še ima čas 😉 Drugače pa samo zaradi značaja… telesna privlačnost pa le mora biti.
Ni pa res, da je lepim ženskam vedno lahko dobiti partnerja. Če so prelepe, se jih večina moških boji in ne upi pristopit. Stopi lepotica v prostor… vsi gledajo, pa nič upajo.
Srednji, povprečni… ti si ponavadi hitro dobijo koga. Če govorimo samo o videzu.

khmmm, delno je sicer res, ampak bolj v stilu, da lepotica težko zbere, ker ima preveč oboževalcev. Si kar upajo. Samo jih je preveč, preveč plevela. Malo zrnja. Mogoče si ravno tisti, ki spadajo med zrnje, ne upajo pristopit. pristopi bolj plevel.
Tako, da glede kvantitete, lepotice lahko dobijo kolikor hočejo, glede kvalitete je pa mogoče res povprečnim lažje.
Grde pa imajo težave. Ta znanka, ki jo opisujem, ima recimo krasen značaj in intelekt, videz pa nikakršen in ima težave.

Moški pa tudi grdi relativno lahko dobijo žensko, ženske gledajo bolj na druge atribute, ne toliko na videz.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close