Kakšni tipi ljudi so samski?
Jaz pa se vsako leto odpravim na dopust z motorjem. Izberem par držav in jih prevozim, ponavadi spim v šotoru. In moški so zgroženi.
Ob ostalih prostih dneh in urah pa branje, izobraževanje, šport, šport in še šport. Moške vse to odbija. Zato sem samska. Naj se vdam v usodo in upam, da ne bom več samska, ker bom našla moškega, ki ga te zadeve ne bodo motile ali pa naj sledim matjazku in ubijem sebe, se čisto spremenim, da ne bom več samska?
Napisala sem pravilo, ki ga marsikdo ne ve, niti po posluhu ne skuži, da je tam vejica tragično odveč. Glede na zahtevnost dotičnega, o kateri je pisal, sem pač mislila, da bi lahko bil prilično dosleden tudi v zahtevah slovenske slovnice, ne samo do žensk, ki jih,razen onih pod svojim nivojem a ane, ne zna več zapecat. Da nima malo nerealnih zahtev?
Tu na tem forumu imaš kar nekaj dobrih piscev. Ki jim jezik lepo steče in celo do slovnice so prizanesljivi. Na primer zmedena_samica in matjažko. V ljubezenskih nasvetih pa jasno in glasno. Predvsem vsebinsko, nič manj pa tudi po slogu in obliki. Dvomim, da jih ti kar na suho presežeš. Strpnost je sicer lepa stvar, se trudim…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Napisala sem pravilo, ki ga marsikdo ne ve, niti po posluhu ne skuži, da je tam vejica tragično odveč. Glede na zahtevnost dotičnega, o kateri je pisal, sem pač mislila, da bi lahko bil prilično dosleden tudi v zahtevah slovenske slovnice, ne samo do žensk, ki jih,razen onih pod svojim nivojem a ane, ne zna več zapecat. Da nima malo nerealnih zahtev?
Tu na tem forumu imaš kar nekaj dobrih piscev. Ki jim jezik lepo steče in celo do slovnice so prizanesljivi. Na primer zmedena_samica in matjažko. V ljubezenskih nasvetih pa jasno in glasno. Predvsem vsebinsko, nič manj pa tudi po slogu in obliki. Dvomim, da jih ti kar na suho presežeš. Strpnost je sicer lepa stvar, se trudim…[/quote]
Tema je kakšni tipi ljudi so samski…..
Ma, če človeka zmoti vsaka vejica, napačno zložen stavek in podobne “nedoslednosti”, je velika verjetnost, da ostane “netransformiran”…. (po Matjazku)
Za tiste, ki si želijo lektoriranja pa imajo tudi forum na to temo. Tam se pa res ne bi spodobilo, da bi si kdo privoščil takšne “malomarnosti” kot si jih privoščimo tu na “čvekarijah”.
Potem si pa (samski) človek lahko predstavlja kako gre z nekom na kavo (na čvek, mogoče srečanje/piknik) pa mu tam nekdo ves “sterilen” lektorira besede, ne prepozna pa smisla/bistva povedanega…..
Mogoče je pa le to “bistvo”, da se najdejo napake, čimveč napak? Ansambel obup… :/
Napisala sem pravilo, ki ga marsikdo ne ve, niti po posluhu ne skuži, da je tam vejica tragično odveč. Glede na zahtevnost dotičnega, o kateri je pisal, sem pač mislila, da bi lahko bil prilično dosleden tudi v zahtevah slovenske slovnice, ne samo do žensk, ki jih,razen onih pod svojim nivojem a ane, ne zna več zapecat. Da nima malo nerealnih zahtev?
Tu na tem forumu imaš kar nekaj dobrih piscev. Ki jim jezik lepo steče in celo do slovnice so prizanesljivi. Na primer zmedena_samica in matjažko. V ljubezenskih nasvetih pa jasno in glasno. Predvsem vsebinsko, nič manj pa tudi po slogu in obliki. Dvomim, da jih ti kar na suho presežeš. Strpnost je sicer lepa stvar, se trudim…[/quote]
Ma dej začepi in pusti ljudi pri miru! Kaj so tukaj na kakšnem slovničnem izpitu iz slovenščine ali kaj? Kaj skozi nekaj pametuješ tukaj gor. Vse kar preberem od tebe, je samo neko kvazimodrovanje in pljuvanje. Drugič prebiraj stavke malo bolj človeško in boš razumela, kaj ljudje želijo povedat. Tisto kar je tvoj “dotični”(hrvatistićni izraz) napisal je čisto razumljivo. Rekel je, da se težko sprijazne s tem, da ni na nivoju, kot je bil in to ga pač jebe. Nič ni rekel, da je prezahteven v dobesednem pomenu, ker je dal besedo v navednice, pa še obrazložil je vseskupaj.
Samo ti si neka zategnjena lopata tukaj gor in serješ, ker ti tako paše.
Prej pometi pred svojim pragom:
Katenjka:
“kar nekaj dobrih piscev. Ki jim jezik …”
Od kdaj se pa stavek prekine s piko, nato pa sledi novi stavek z veznikom “ki” ?
Če kdo nima posluha tukaj si to ti. Od kdaj je ba južnjaški melos lepši od slovenskega? Posluh ja, haha.
Torej, ker ima marsikateri poslanec v državnem zboru zelo dobro babo, je prezahteven, čeprav ne obvlada niti besednih predlogov s in z. Tukaj se pokaže posluh!
Do takrat se pa skuliraj, ker si zategnjena, kot lopata!
Napisala sem pravilo, ki ga marsikdo ne ve, niti po posluhu ne skuži, da je tam vejica tragično odveč. Glede na zahtevnost dotičnega, o kateri je pisal, sem pač mislila, da bi lahko bil prilično dosleden tudi v zahtevah slovenske slovnice, ne samo do žensk, ki jih,razen onih pod svojim nivojem a ane, ne zna več zapecat. Da nima malo nerealnih zahtev?
Tu na tem forumu imaš kar nekaj dobrih piscev. Ki jim jezik lepo steče in celo do slovnice so prizanesljivi. Na primer zmedena_samica in matjažko. V ljubezenskih nasvetih pa jasno in glasno. Predvsem vsebinsko, nič manj pa tudi po slogu in obliki. Dvomim, da jih ti kar na suho presežeš. Strpnost je sicer lepa stvar, se trudim…[/quote]
Ma dej začepi in pusti ljudi pri miru! Kaj so tukaj na kakšnem slovničnem izpitu iz slovenščine ali kaj? Kaj skozi nekaj pametuješ tukaj gor. Vse kar preberem od tebe, je samo neko kvazimodrovanje in pljuvanje. Drugič prebiraj stavke malo bolj človeško in boš razumela, kaj ljudje želijo povedat. Tisto kar je tvoj “dotični”(hrvatistićni izraz) napisal je čisto razumljivo. Rekel je, da se težko sprijazne s tem, da ni na nivoju, kot je bil in to ga pač jebe. Nič ni rekel, da je prezahteven v dobesednem pomenu, ker je dal besedo v navednice, pa še obrazložil je vseskupaj.
Samo ti si neka zategnjena lopata tukaj gor in serješ, ker ti tako paše.
Prej pometi pred svojim pragom:
Katenjka:
“kar nekaj dobrih piscev. Ki jim jezik …”
Od kdaj se pa stavek prekine s piko, nato pa sledi novi stavek z veznikom “ki” ?
Če kdo nima posluha tukaj si to ti. Od kdaj je ba južnjaški melos lepši od slovenskega? Posluh ja, haha.
Torej, ker ima marsikateri poslanec v državnem zboru zelo dobro babo, je prezahteven, čeprav ne obvlada niti besednih predlogov s in z. Tukaj se pokaže posluh!
Do takrat se pa skuliraj, ker si zategnjena, kot lopata![/quote]
Ti si šele smotan, kot zajla.
Napisala sem pravilo, ki ga marsikdo ne ve, niti po posluhu ne skuži, da je tam vejica tragično odveč. Glede na zahtevnost dotičnega, o kateri je pisal, sem pač mislila, da bi lahko bil prilično dosleden tudi v zahtevah slovenske slovnice, ne samo do žensk, ki jih,razen onih pod svojim nivojem a ane, ne zna več zapecat. Da nima malo nerealnih zahtev?
Tu na tem forumu imaš kar nekaj dobrih piscev. Ki jim jezik lepo steče in celo do slovnice so prizanesljivi. Na primer zmedena_samica in matjažko. V ljubezenskih nasvetih pa jasno in glasno. Predvsem vsebinsko, nič manj pa tudi po slogu in obliki. Dvomim, da jih ti kar na suho presežeš. Strpnost je sicer lepa stvar, se trudim…[/quote]
Ma dej začepi in pusti ljudi pri miru! Kaj so tukaj na kakšnem slovničnem izpitu iz slovenščine ali kaj? Kaj skozi nekaj pametuješ tukaj gor. Vse kar preberem od tebe, je samo neko kvazimodrovanje in pljuvanje. Drugič prebiraj stavke malo bolj človeško in boš razumela, kaj ljudje želijo povedat. Tisto kar je tvoj “dotični”(hrvatistićni izraz) napisal je čisto razumljivo. Rekel je, da se težko sprijazne s tem, da ni na nivoju, kot je bil in to ga pač jebe. Nič ni rekel, da je prezahteven v dobesednem pomenu, ker je dal besedo v navednice, pa še obrazložil je vseskupaj.
Samo ti si neka zategnjena lopata tukaj gor in serješ, ker ti tako paše.
Prej pometi pred svojim pragom:
Katenjka:
“kar nekaj dobrih piscev. Ki jim jezik …”
Od kdaj se pa stavek prekine s piko, nato pa sledi novi stavek z veznikom “ki” ?
Če kdo nima posluha tukaj si to ti. Od kdaj je ba južnjaški melos lepši od slovenskega? Posluh ja, haha.
Torej, ker ima marsikateri poslanec v državnem zboru zelo dobro babo, je prezahteven, čeprav ne obvlada niti besednih predlogov s in z. Tukaj se pokaže posluh!
Do takrat se pa skuliraj, ker si zategnjena, kot lopata![/quote]Jaz sem čisto skalmirana. Kot prekmurska ravnica. 🙂 🙂
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] To je pa žalitev.
Tega pa še jaz nisem počela, ko sem začela pisat na tem forumu, pa sem bila precej “zatežena”. 🙂
Pa me je želel Matjažko takoj izgnati… 😉
Avtorica,
“naša” Katenjka pač taka je. Nihče, ki jo pozna (nekateri tudi osebno) nima o njej slabega mnenja, tudi za to, kar ti označiš kot modrovanje, kvazimodrovanje, pljuvanje, mi vemo, da je njen način razmišljanja, ob katerem pa ni slabih/vzvišenih občutkov, ni lastnega hvaljenja itd..
Zato, nikar ne misli samo slabo, če te je na nekoga/nekaj slabega spomnila. Preko foruma beremo (in ne slišimo) besede. Ton glasu, mimika obraza… pa je naša lastna predstava, ki jo imamo v sebi. Če si ti Katenjko videla na tak način, ti predlagam, da se vprašaš zakaj. To, kar si ji očitala, je bilo zelo krivično saj ni niti blizu resnice. In lahko mi verjameš, jo poznam.
Peace.
(Upam, da nisem naredila preveč slovničnih napak. 🙂 )
To je pa žalitev.
Tega pa še jaz nisem počela, ko sem začela pisat na tem forumu, pa sem bila precej “zatežena”. 🙂
Pa me je želel Matjažko takoj izgnati… 😉
Avtorica,
“naša” Katenjka pač taka je. Nihče, ki jo pozna (nekateri tudi osebno) nima o njej slabega mnenja, tudi za to, kar ti označiš kot modrovanje, kvazimodrovanje, pljuvanje, mi vemo, da je njen način razmišljanja, ob katerem pa ni slabih/vzvišenih občutkov, ni lastnega hvaljenja itd..
Zato, nikar ne misli samo slabo, če te je na nekoga/nekaj slabega spomnila. Preko foruma beremo (in ne slišimo) besede. Ton glasu, mimika obraza… pa je naša lastna predstava, ki jo imamo v sebi. Če si ti Katenjko videla na tak način, ti predlagam, da se vprašaš zakaj. To, kar si ji očitala, je bilo zelo krivično saj ni niti blizu resnice. In lahko mi verjameš, jo poznam.
Peace.
(Upam, da nisem naredila preveč slovničnih napak. 🙂 )[/quote]Eh it, v redu je. Meni se tudi včasih malo preveč ruma v testo vlije, pretiravati pa ni treba… cccc
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Kdo pretirava? “Zategnjena, kot lopata”? ;-)[/quote]Ne, ti s tistim, da nihče, ki me pozna, nima slabega mnenja o meni… je čisto predolg spisek…
zato sem tudi samska… cena mojih manjvrednostno večvrednostnih kompleksov… vendar.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Jaz nimam slabega mnenja o tebi.
In te razumem, da še posebej v teh časih, ko menimo, da bi naj imeli koga ob sebi, se k njemu stisnili in pocartali, še bolj občutiš žalost in manjkajoče vejice. :)[/quote]Robi, si ti nihče? Nihče nima slabega mnenja meni-> ne strinjam se s tem stavkom cccc
Sanjala bom to noč o vejicah…..
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Napisala sem pravilo, ki ga marsikdo ne ve, niti po posluhu ne skuži, da je tam vejica tragično odveč. Glede na zahtevnost dotičnega, o kateri je pisal, sem pač mislila, da bi lahko bil prilično dosleden tudi v zahtevah slovenske slovnice, ne samo do žensk, ki jih,razen onih pod svojim nivojem a ane, ne zna več zapecat. Da nima malo nerealnih zahtev?
Tu na tem forumu imaš kar nekaj dobrih piscev. Ki jim jezik lepo steče in celo do slovnice so prizanesljivi. Na primer zmedena_samica in matjažko. V ljubezenskih nasvetih pa jasno in glasno. Predvsem vsebinsko, nič manj pa tudi po slogu in obliki. Dvomim, da jih ti kar na suho presežeš. Strpnost je sicer lepa stvar, se trudim…[/quote]
Ma dej začepi in pusti ljudi pri miru! Kaj so tukaj na kakšnem slovničnem izpitu iz slovenščine ali kaj? Kaj skozi nekaj pametuješ tukaj gor. Vse kar preberem od tebe, je samo neko kvazimodrovanje in pljuvanje. Drugič prebiraj stavke malo bolj človeško in boš razumela, kaj ljudje želijo povedat. Tisto kar je tvoj “dotični”(hrvatistićni izraz) napisal je čisto razumljivo. Rekel je, da se težko sprijazne s tem, da ni na nivoju, kot je bil in to ga pač jebe. Nič ni rekel, da je prezahteven v dobesednem pomenu, ker je dal besedo v navednice, pa še obrazložil je vseskupaj.
Samo ti si neka zategnjena lopata tukaj gor in serješ, ker ti tako paše.
Prej pometi pred svojim pragom:
Katenjka:
“kar nekaj dobrih piscev. Ki jim jezik …”
Od kdaj se pa stavek prekine s piko, nato pa sledi novi stavek z veznikom “ki” ?
Če kdo nima posluha tukaj si to ti. Od kdaj je ba južnjaški melos lepši od slovenskega? Posluh ja, haha.
Torej, ker ima marsikateri poslanec v državnem zboru zelo dobro babo, je prezahteven, čeprav ne obvlada niti besednih predlogov s in z. Tukaj se pokaže posluh!
Do takrat se pa skuliraj, ker si zategnjena, kot lopata![/quote]
Anton Aškerc: Joj, kam bi del – svojo vejico (op. Boom)
To je pa žalitev.
Tega pa še jaz nisem počela, ko sem začela pisat na tem forumu, pa sem bila precej “zatežena”. 🙂
Pa me je želel Matjažko takoj izgnati… 😉
Avtorica,
“naša” Katenjka pač taka je. Nihče, ki jo pozna (nekateri tudi osebno) nima o njej slabega mnenja, tudi za to, kar ti označiš kot modrovanje, kvazimodrovanje, pljuvanje, mi vemo, da je njen način razmišljanja, ob katerem pa ni slabih/vzvišenih občutkov, ni lastnega hvaljenja itd..
Zato, nikar ne misli samo slabo, če te je na nekoga/nekaj slabega spomnila. Preko foruma beremo (in ne slišimo) besede. Ton glasu, mimika obraza… pa je naša lastna predstava, ki jo imamo v sebi. Če si ti Katenjko videla na tak način, ti predlagam, da se vprašaš zakaj. To, kar si ji očitala, je bilo zelo krivično saj ni niti blizu resnice. In lahko mi verjameš, jo poznam.
Peace.
(Upam, da nisem naredila preveč slovničnih napak. 🙂 )[/quote]Da ne ponavljam bi se kar podpisal pod It, le tisto izvzamem, da jo poznam. 😉
Sem jo pa srečal in je prav simpatična deklina, nič takega nisem opazil na njej, kar bi lahko primerjal z omenjenim orodjem :)))))
Ne vem kaj je tega treba bilo Zategnjena, kot lopata? :((((((
Forum je zaprt za komentiranje.