Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kakšni tipi ljudi so samski?

Kakšni tipi ljudi so samski?

Ti provokator… išju je bila jablana, ampak naj ti bo, ker nisi se ne z gorenjske niti s štajerske….[/quote]Kaj ima sedaj jablana veze s fuzbalom?
A jo nisi zadnjič posekala?
Je odgnala na novo iz korenin? :)[/quote]ups napača, zabluzila, mi je prav žal… brala sem samo tvoj post… čehov (anton pavlovič) je sicer napisal češnjev vrt–

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Jaz sem samska pa si to ne želim biti pa me to grize, ampak tema glede samskosti pa mi je všeč.
Jaz namreč izhajam iz dejstva, da je treba pri sebi nekaj spremenit, če stvar ne gre. Torej kritike so dobrodošle, da poskusim ugotovit, kaj je z mano narobe.
V živo ljudje neradi povedo resnico. Na spletu pa več povedo. Sicer ne direkt zame, ampak zamislim pa si vseeno.

Narobe s tabo je to, da si prepričana da je nekaj narobe s tabo zato ker si samska.

Spremembe so nujne, povsod v življenju, vseeno se lahko učiš brez obsojanja same sebe in brez tega da se postavljaš v nižjo pozicijo pred drugimi.


Želiš rečt, da nihče od fantov ne pokaže posebnega zanimanja zanju?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Tvoje ugotovitve so tudi nesmiselne marsikateremu drugemu moškemu, mimogrede. Nekdo se moti. Ti seveda ne, čeprav imaš lukenj še pa še. Eno ti je povedal On in si jo kar ignoriral. Na tak način je tvoja teorija res brez lukenj, če si daš roko pred oči, ko se pojavi. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko imaš punco oz. si jo imel ali pa ženo partnerko, kakor hočeš?
Se ta ženska depilira, si barva lase, si kdaj da gor kako ličilo, gre kdaj h kozmetičarki, si kdaj obleče krilo, ima 20kg preveč?
Počne vsaj dve od naštetih stvari?


Spider, saj imaš prav, ampak pozabljaš pa eno stvar oziroma je ne upoštevaš v svoji teoriji. Namreč, tudi, če vzameš prvega, ki si jo/ga zapecal, lahko z njim zgradiš odnos in greš z njim skupaj skozi vse izkušnje enako, kot bi šel z različnimi partnerji. Samo morata se najti dva prava, ki vesta, kaj pomeni življenje v dvoje. Seveda pa ni nujno, da sta dva, ki sta skupaj s prvim partnerjem, tudi zadovoljna. Je majhna verjetnost, glede na to, da se člvoek skozi leta spreminja, spreminja svoj vidik, prepričanja. Ampak, če jih spreminja eden, jih lahko tudi drugi. Če se obema zdi smiselno in si zaupata, lahko skupaj gojita enaka prepričanja in zgradita super trden odnos, takšen kot se šika.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Preberi višje gor, imaš jasno napisan odgovor.

Želiš rečt, da nihče od fantov ne pokaže posebnega zanimanja zanju?[/quote]

Saj nihče ni rekel, da to ni res. Le, da je lepota relativna. Pa še to, da najde ženska moškega, ki ji je všeč, to še ne pomeni, da bo tudi on njej všeč. Torej si spet na začetku. Lepota je le nekaj, kar ti omogoči, da se lažje pariš z večimi. Ampak komu je sploh namen z večimi, če si po moje vsak želi le enega, pravega.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

To pač ne bo držalo. Vprašanje tipa Ali si ženska ali moški (pri nekom, ki je adrogin) je diskriminirajoče. Vprašanje tipa Kakšne vrste ljudi so samski, je diskriminirajoče. Ni za debato primerna vsaka tema, treba ohranit spoštovanje do drugačnih in pri sebi popucati s predsodki, ne pa jih vreč na plano in polemizirati o njih.[/quote]
Jaz pa le mislim, da ravno z debato z ostalimi lahko spucaš s predsodki. Tako dobiš neko objektivno mnenje. Seveda lahko določene zadeve prepucaš v svoji glavi, ampak nevede vedno upoštevaš tudi mnenja drugih.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kaj pa odgovor na spodnje?
No saj jaz vem kakšen je :).


Ne, samo eno od teh stvari. Preden postaviš novo vprašanje, odgovori na moja vprašanja, če bi rad debatiral.

Višje zgoraj ni nobenega tvojega odgovora na moje vprašanje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Spider, saj imaš prav, ampak pozabljaš pa eno stvar oziroma je ne upoštevaš v svoji teoriji. Namreč, tudi, če vzameš prvega, ki si jo/ga zapecal, lahko z njim zgradiš odnos in greš z njim skupaj skozi vse izkušnje enako, kot bi šel z različnimi partnerji. Samo morata se najti dva prava, ki vesta, kaj pomeni življenje v dvoje. Seveda pa ni nujno, da sta dva, ki sta skupaj s prvim partnerjem, tudi zadovoljna. Je majhna verjetnost, glede na to, da se člvoek skozi leta spreminja, spreminja svoj vidik, prepričanja. Ampak, če jih spreminja eden, jih lahko tudi drugi. Če se obema zdi smiselno in si zaupata, lahko skupaj gojita enaka prepričanja in zgradita super trden odnos, takšen kot se šika.[/quote]Marko spet, a spet dražiš Spiderja, veš, da to ni tvoja stvar? 😉
Ti bo napisal, da si budaaaa….. podobne vzklike piše kot tisti Vočko nekoč, eh pa to ni moja stvar 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Spider, saj imaš prav, ampak pozabljaš pa eno stvar oziroma je ne upoštevaš v svoji teoriji. Namreč, tudi, če vzameš prvega, ki si jo/ga zapecal, lahko z njim zgradiš odnos in greš z njim skupaj skozi vse izkušnje enako, kot bi šel z različnimi partnerji. Samo morata se najti dva prava, ki vesta, kaj pomeni življenje v dvoje. Seveda pa ni nujno, da sta dva, ki sta skupaj s prvim partnerjem, tudi zadovoljna. Je majhna verjetnost, glede na to, da se člvoek skozi leta spreminja, spreminja svoj vidik, prepričanja. Ampak, če jih spreminja eden, jih lahko tudi drugi. Če se obema zdi smiselno in si zaupata, lahko skupaj gojita enaka prepričanja in zgradita super trden odnos, takšen kot se šika.[/quote]Marko spet, a spet dražiš Spiderja, veš, da to ni tvoja stvar? 😉
Ti bo napisal, da si budaaaa….. podobne vzklike piše kot tisti Vočko nekoč, eh pa to ni moja stvar :)[/quote]Ah Sadni, res g apogrešam…nekega lepega dne sem ga povabila sem… in potem je nekega dne, menda ni tako sijalo sonce kot danes, skliznil

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Marko spet, a spet dražiš Spiderja, veš, da to ni tvoja stvar? 😉
Ti bo napisal, da si budaaaa….. podobne vzklike piše kot tisti Vočko nekoč, eh pa to ni moja stvar :)[/quote]Ah Sadni, res g apogrešam…nekega lepega dne sem ga povabila sem… in potem je nekega dne, menda ni tako sijalo sonce kot danes, skliznil[/quote]Ker sonce ni več sijalo? 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Če s svojo samskostjo ni zadovoljna, je s tem, da je samska, nekaj narobe.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Kako pa tip, ki je v življenju imel samo eno žensko, sploh ve, da je prava? Kaj pa če je popolnoma napačna, saj je nima z nikomer za primerjat?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Kako pa tip, ki je v življenju imel samo eno žensko, sploh ve, da je prava? Kaj pa če je popolnoma napačna, saj je nima z nikomer za primerjat?[/quote]
Kako ve? Ve po tem, da ostaja z njo in je pri tem zadovoljen.
Kako pa tip, ki je ime 3, ve, da je zdaj ta zadnja ta prava? Kako pa ve, da naslednja ne bo še “boljša”, glede na to, da je že dve zamenjal?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja, dokler traja. Nadaljevanja pa potem beremo v forumih nezvestoba, ločitev, sex v mestu.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Po tvoji logiki Spider, se lahko celo življenje sprašuješ, če je ta “trenutna” ta prava. Ja, seveda so tu tudi enim dogaja, ker nikoli niso zadovoljni. S sabo. Da pa ne najdejo “pravega”, je pa razlog v tem, ker krivijo njega za svoje nezadovoljstvo oziroma od njega pričakujejo, da jih bo “pestoval”. Vede ali pa nevede.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Po moji logiki, je treba v lajfu uživat in se čimmanj spraševat. In predvsem čimmanj verjeti v pravljice.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Včasih se pa tudi zgodi, da en partner ne more več slediti drugemu in se morata poti raziti. Odnos je pač živa stvar, ki jo morata oba zalivati, vsak na svoji strani, če ne umre.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Sej tega nihče ne zanika.

Smejim se tvoji tezi, kako je lahko moškemu, ki ima na izbiro samo 1 žensko, ravno za prava. Po moje mu ni toliko prava, kolikor se sprijazni s situacijo, da pač ne more biti zbirčen.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Točno tako. Če si samski nekaj časa je čisto ok. Če si samski več let pa si želiš biti v vezi in nikakor nikogar ne najdeš, ja potem je treba pri sebi nekaj spremenit.
Mogoče si lase pobarvat 🙂 ali pa štikle obut.

Če s svojo samskostjo ni zadovoljna, je s tem, da je samska, nekaj narobe.[/quote]

Sej tega nihče ne zanika.

Smejim se tvoji tezi, kako je lahko moškemu, ki ima na izbiro samo 1 žensko, ravno za prava. Po moje mu ni toliko prava, kolikor se sprijazni s situacijo, da pač ne more biti zbirčen.[/quote]
Me veseli, da te nasmejim. 🙂
Moški, ki zbere ni imel na izbiro samo ene ženske. Na izbiro jih je imel več, odločil se je pač za tisto, ki se mu je zdela prava. A ni vedno tako? Včasih pa je ta prava že lahko prava. A ti nikoli ne zadaneš koša v ta prvo. Moraš vedno večkrat vrečt? Nekateri zadanejo v prvo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close