Zakaj ženske včasih uprizorijo orgazem
Dobra igralka zna tud to narest:))))
Ajde pa tipi, ko tolk komentirate, zakaj se vam zgodi, da vam med seksom pade dol?[/quote]
^ pade dol? slaba vest 😉
glede krcev,gibov.. to se da vse zimprovizirat 😉 pac delas keglove vaje pa se pase ti zravn pa se zvijas se pa stokas.. in mamo fejk orgazem 😉 je pa res da si ti sam na slabsem.
je pa tako da ko meni pride, sem cist dezorientirana in sm bl k cunja kot pa materjal ta nadaljevat hardcore.tako da ce ze se hocm ful iztrosit pa sele na koncu za finis da mi… pa tko kot je en pisu pomoje ce bi ljudje se radi okusal, samo ustavl se in cutil vse tiste gibe in prste in jezik, bi blo pol vec orgazmov 🙂
Dobra igralka zna tud to narest:))))
Ajde pa tipi, ko tolk komentirate, zakaj se vam zgodi, da vam med seksom pade dol?[/quote]
Lahko je zelo slaba igralke za samozvane “specialiste ženskih orgazmov” :))), takšni so “svete moške preproščine”. :))) Veliko žensk z lahkoto nateg… tovrstne “moške gumpece” na vseh področjih in jih “motajo”. 😀
tale pa mi je všeč :D[/quote]
Ni smiselno. Moškim v zvezah je največkrat vseeno ali ženski pride ali ne. Zaradi tega zakon ni postavljen na kocko. Moški v zvezi ima lahko manj orgazmov kot tisti, ki je podoben ptičku na veji:).
V zdravem odnosu ni potrebno hliniti svojih čustev. Večji adrenalin je v izražanju kot hlinjenju.
tale pa mi je všeč :D[/quote]
Ni smiselno. Moškim v zvezah je največkrat vseeno ali ženski pride ali ne. Zaradi tega zakon ni postavljen na kocko. Moški v zvezi ima lahko manj orgazmov kot tisti, ki je podoben ptičku na veji:).
V zdravem odnosu ni potrebno hliniti svojih čustev. Večji adrenalin je v izražanju kot hlinjenju.[/quote]
Moškim v zvezi vseeno za ženski orgazem??? od kod si pa to vzela?
Ni smiselno. Moškim v zvezah je največkrat vseeno ali ženski pride ali ne. Zaradi tega zakon ni postavljen na kocko. Moški v zvezi ima lahko manj orgazmov kot tisti, ki je podoben ptičku na veji:).
V zdravem odnosu ni potrebno hliniti svojih čustev. Večji adrenalin je v izražanju kot hlinjenju.[/quote]
Moškim v zvezi vseeno za ženski orgazem??? od kod si pa to vzela?[/quote]
Mi je bližje kot misel, da ženske hlinijo orgazme za ohranitev zveze??? Wtf
Moškim v zvezi vseeno za ženski orgazem??? od kod si pa to vzela?[/quote]
Mi je bližje kot misel, da ženske hlinijo orgazme za ohranitev zveze??? Wtf[/quote]
Ja veš kak je Goldfishika 😛
Če baba nebi hlinla orgazma bi pa tip šo k drugi probat ker če ti na eni ne uspe to lahko pove da je ona zanič če pa na dveh ali treh pol pa je nekaj narobe v tebi 😛
Tak se popravla tudi PCje 😛
Pol pa vam ženskam spet nebi blo kul 😀
Mi je bližje kot misel, da ženske hlinijo orgazme za ohranitev zveze??? Wtf[/quote]
Ja veš kak je Goldfishika 😛
Če baba nebi hlinla orgazma bi pa tip šo k drugi probat ker če ti na eni ne uspe to lahko pove da je ona zanič če pa na dveh ali treh pol pa je nekaj narobe v tebi 😛
Tak se popravla tudi PCje 😛
Pol pa vam ženskam spet nebi blo kul :D[/quote]
Ej Matkič, zamisli si zakon dolg 30 let. Obema je v interesu zadovoljevanje osnovnih, čustvenih potreb. Torej, če babi ne pride in je dec zaradi nje izpopolnjen, izpraznjen…ful se bo sekiral in šel k drugi:)). Problem nastene, ko ženska sploh noče dat, kaj šele da bi se pogovarjali o orgazmu.
Ni smiselno. Moškim v zvezah je največkrat vseeno ali ženski pride ali ne. Zaradi tega zakon ni postavljen na kocko. Moški v zvezi ima lahko manj orgazmov kot tisti, ki je podoben ptičku na veji:).
V zdravem odnosu ni potrebno hliniti svojih čustev. Večji adrenalin je v izražanju kot hlinjenju.[/quote]
Moškim v zvezi vseeno za ženski orgazem??? od kod si pa to vzela?[/quote]
Jah, meni očita, da sem teoretik, torej je ona praktik in jemlje podatke iz lastnih izkušenj. :)))
Na monu je toliko fejst fantov, potem pa naleti na same takšne ignorantske, a ne? 😀
Ja veš kak je Goldfishika 😛
Če baba nebi hlinla orgazma bi pa tip šo k drugi probat ker če ti na eni ne uspe to lahko pove da je ona zanič če pa na dveh ali treh pol pa je nekaj narobe v tebi 😛
Tak se popravla tudi PCje 😛
Pol pa vam ženskam spet nebi blo kul :D[/quote]
Ej Matkič, zamisli si zakon dolg 30 let. Obema je v interesu zadovoljevanje osnovnih, čustvenih potreb. Torej, če babi ne pride in je dec zaradi nje izpopolnjen, izpraznjen…ful se bo sekiral in šel k drugi:)). Problem nastene, ko ženska sploh noče dat, kaj šele da bi se pogovarjali o orgazmu.[/quote]
Sori samo če bi meni ženska pri vsakem spolnem odnosu (ista ženska) rekla da nikdar ne doživi orgazma… bi si reko
”jebo mater zdaj al je ona nesposobna se sprostit al pa jaz neznam nardit nekaj prav”
In kaj je logični zaključek…
sprobat bom šo k drugi in tretji punci… če mi pri OBEH teh 2 puncah uspe ”pričarat” orgazem potem je logično da je nekaj narobe z žensko, če mi pri vseh 3 ne uspe potem je nekaj narobe z mano in od tu dalje vemo na čem moram delat.
Jaz si ne predstavljam spolnega odnosa ne da bi bla moja druga polovica potešena SPOLNO! ne samo čustveno. pa naj traja 2 uri če bi že blo treba…
nekak razumljivo če se data dol 3x na dan pa ji pač 1x ne pride bom reko ok jebat ga … ampak da bi se pa dala 3x v enem dnevu pa ji nobenkrat ne pride pa bi mi blo bad 😀
tale pa mi je všeč :D[/quote]
Ni smiselno. Moškim v zvezah je največkrat vseeno ali ženski pride ali ne. Zaradi tega zakon ni postavljen na kocko. Moški v zvezi ima lahko manj orgazmov kot tisti, ki je podoben ptičku na veji:).
V zdravem odnosu ni potrebno hliniti svojih čustev. Večji adrenalin je v izražanju kot hlinjenju.[/quote]
Meni ni vseeno.
Prav tako dvomim, da je kateri ženski vseeno. Če bi bilo, potem niti ne bi igrale orgazma.
Sčasoma se zato ženska začne spraševati ali kaj narobe z njo ali z njim….
Ni smiselno. Moškim v zvezah je največkrat vseeno ali ženski pride ali ne. Zaradi tega zakon ni postavljen na kocko. Moški v zvezi ima lahko manj orgazmov kot tisti, ki je podoben ptičku na veji:).
V zdravem odnosu ni potrebno hliniti svojih čustev. Večji adrenalin je v izražanju kot hlinjenju.[/quote]
Meni ni vseeno.
Prav tako dvomim, da je kateri ženski vseeno. Če bi bilo, potem niti ne bi igrale orgazma.
Sčasoma se zato ženska začne spraševati ali kaj narobe z njo ali z njim….[/quote]
S odebeljenim pa se 10000% strinjam 😀
Meni ni vseeno.
Prav tako dvomim, da je kateri ženski vseeno. Če bi bilo, potem niti ne bi igrale orgazma.
Sčasoma se zato ženska začne spraševati ali kaj narobe z njo ali z njim….[/quote]
S odebeljenim pa se 10000% strinjam :D[/quote]
Prav solzna sem ratala:). Ne mokra, da ne bo kdo zamešal:))). Kapljice iz solznih žlez so se usule ob tako iskrenih postih, kako vam ni mar za ženski spol, kako se potrudite tudi za žensko ugodje. Ja lepo, upam da vas niso le polna usta:).
Meni ni vseeno.
Prav tako dvomim, da je kateri ženski vseeno. Če bi bilo, potem niti ne bi igrale orgazma.
Sčasoma se zato ženska začne spraševati ali kaj narobe z njo ali z njim….[/quote]
S odebeljenim pa se 10000% strinjam :D[/quote]
kot una poslanka (SCipra al kaj že) , ki je dajala veliki krogec v malega ☺ — čist si pregorel
Forum je zaprt za komentiranje.