Zakaj ženske včasih uprizorijo orgazem
Jah seveda… kdo pa je reko da jaz kero rabim za na stara leta 😉
problem je rešen ker tam najverjetneje nobene nebo jap 😉 no morda pa si bo kera prislužila tako čast haha[/quote]
Bere se te nadnaravno, sveto…iz katere vrste božanstva prihajaš?:) Da se bom znala pravilno prikloniti:)).[/quote]
nobene, bogeci in ostalo malikovanje imejte za sebe 😉
Morda če boš pojedla dovolj borovnic ki si jih boš nabrala same skupaj z jagodami, češnjami itd.
Bere se te nadnaravno, sveto…iz katere vrste božanstva prihajaš?:) Da se bom znala pravilno prikloniti:)).[/quote]
nobene, bogeci in ostalo malikovanje imejte za sebe 😉
Morda če boš pojedla dovolj borovnic ki si jih boš nabrala same skupaj z jagodami, češnjami itd.[/quote]
Joj no:). Saj bi malikovala za sebe, ne morem za druge:). Pol te je poslal sam vrag, druge razlage ne najdem:).
nobene, bogeci in ostalo malikovanje imejte za sebe 😉
Morda če boš pojedla dovolj borovnic ki si jih boš nabrala same skupaj z jagodami, češnjami itd.[/quote]
Joj no:). Saj bi malikovala za sebe, ne morem za druge:). Pol te je poslal sam vrag, druge razlage ne najdem:).[/quote]
pst … tudi polbožanstva so znana … z glavo tipa in ritjo kobile ☺
Po moje, bi bilo najbolje, da vzameš vse tri. Namreč vsi trije skupaj najbrž spravijo tolk prostega časa, da bodo tebe spedenali :)[/quote]
haha good one. pa una s klopi 🙂
ce bi vi fantje tkole tipkali po cem drugem kot telefonu tipkovnci na kompu… bi biu svet se lepsi in bolj nasmejan 😀
sadni deluje pa starejsi zato ker je tok razocadan nad svetom :d sm prsla do zakljucka
Forum je zaprt za komentiranje.