Zakaj ženske včasih uprizorijo orgazem
Ojej, Spider piše slovnično brezhibno. 😀
Dobro ,tu je vseeno, kako pišemo, me pa to zelo moti, če nekdo ne zna pisati, ko ima uradniški poklic, Spider menda tudi, ali pa recimo kak novinar, ko je jezik njegovo vsakodnevno komunikacijsko izrazno sredstvo ali “operativni jezik”. Tu bi morala univerza nastaviti filter, da takšnih sploh ne bi spuščala skozi sito.[/quote]
Spider obvlada slovnico in materin jezik, o tem ni dvoma. Če ti vsebina njegovih prispevkov ni všeč, to še ne pomeni, da ne zna pisati.[/quote]
Slovnica ima svoja pravila, zakonitosti, tu ne moremo govoriti o všečnost ali nevšečnosti, ker se točno ve, kje mora stati vejica, zato je subjektivna ocena na podlagi simpatij ali antipatij izključena. Sam tudi nisem kaj preveč slovnično močan, ampak določene pravopisne napake še šibkejših od mene pa mi ne uidejo. 😉
Ojej, Spider piše slovnično brezhibno. 😀
Dobro ,tu je vseeno, kako pišemo, me pa to zelo moti, če nekdo ne zna pisati, ko ima uradniški poklic, Spider menda tudi, ali pa recimo kak novinar, ko je jezik njegovo vsakodnevno komunikacijsko izrazno sredstvo ali “operativni jezik”. Tu bi morala univerza nastaviti filter, da takšnih sploh ne bi spuščala skozi sito.[/quote]
Spider obvlada slovnico in materin jezik, o tem ni dvoma. Če ti vsebina njegovih prispevkov ni všeč, to še ne pomeni, da ne zna pisati.[/quote]
Matjažko, Spider lepo piše, ti pa tudi, tako da ni nobene potrebe po ljubosumju. Ženskam so zelo všeč moški, ki se znajo lepo izražati in pisati, ampak to še ni vse.
Poglej onega Razjarnika kako je spreten v pisanju, ampak kaj, ko tega ne zna vnovčiti (vženščiti). Ne glede na vsa njegova prizadevanja, jaz njegove poste berem takole:
je*e me kr nimam nbene babe, ne dobim enga ku**evga šihta in soražim živlejne ful
Spider obvlada slovnico in materin jezik, o tem ni dvoma. Če ti vsebina njegovih prispevkov ni všeč, to še ne pomeni, da ne zna pisati.[/quote]
Matjažko, Spider lepo piše, ti pa tudi, tako da ni nobene potrebe po ljubosumju. Ženskam so zelo všeč moški, ki se znajo lepo izražati in pisati, ampak to še ni vse.
Poglej onega Razjarnika kako je spreten v pisanju, ampak kaj, ko tega ne zna vnovčiti (vženščiti). Ne glede na vsa njegova prizadevanja, jaz njegove poste berem takole:
je*e me kr nimam nbene babe, ne dobim enga ku**evga šihta in soražim živlejne ful [/quote]
Vrhunsko. 🙂
Spider obvlada slovnico in materin jezik, o tem ni dvoma. Če ti vsebina njegovih prispevkov ni všeč, to še ne pomeni, da ne zna pisati.[/quote]
Matjažko, Spider lepo piše, ti pa tudi, tako da ni nobene potrebe po ljubosumju. Ženskam so zelo všeč moški, ki se znajo lepo izražati in pisati, ampak to še ni vse.
Poglej onega Razjarnika kako je spreten v pisanju, ampak kaj, ko tega ne zna vnovčiti (vženščiti). Ne glede na vsa njegova prizadevanja, jaz njegove poste berem takole:
je*e me kr nimam nbene babe, ne dobim enga ku**evga šihta in soražim živlejne ful [/quote]
Kateri Razjarnik? 😀
Ljubosumje nima prav nobene veze s tem, ne gre za to, da bi nekoga diskreditiral, ampak sem omenil poklicni področji, kjer se ti “pismeni manjki” ne morejo tolerirati. Ne more ti pravnik, to je Spider menda, spisati nekih uradnih dokumentov, potem pa ne zna postavljati prav vejic. Vsak uradnik, novinar, tudi družboslovec, bi moral slovenščino zelo dobro obvladati, ker to bi morala od njega terjati kot osnovni minimum pismenosti že sama izobrazba, če ni razgledanosti.
Matjažko, Spider lepo piše, ti pa tudi, tako da ni nobene potrebe po ljubosumju. Ženskam so zelo všeč moški, ki se znajo lepo izražati in pisati, ampak to še ni vse.
Poglej onega Razjarnika kako je spreten v pisanju, ampak kaj, ko tega ne zna vnovčiti (vženščiti). Ne glede na vsa njegova prizadevanja, jaz njegove poste berem takole:
je*e me kr nimam nbene babe, ne dobim enga ku**evga šihta in soražim živlejne ful [/quote]
Kateri Razjarnik? 😀
Ljubosumje nima prav nobene veze s tem, ne gre za to, da bi nekoga diskreditiral, ampak sem omenil poklicni področji, kjer se ti “pismeni manjki” ne morejo tolerirati. Ne more ti pravnik, to je Spider menda, spisati nekih uradnih dokumentov, potem pa ne zna postavljati prav vejic. Vsak uradnik, novinar, tudi družboslovec, bi moral slovenščino zelo dobro obvladati, ker to bi morala od njega terjati kot osnovni minimum pismenosti že sama izobrazba, če ni razgledanosti.[/quote]
Matjažko, zdaj pa že pretiravaš. Pa kaj ti je? Bodi objektiven. Spider zna postavljati ločila, ima bogat besedni zaklad in je razgledan. To je dejstvo. Priznaj ljudem tisto, kar jim gre, čeprav ne odobravaš njihovega razmišljanja o določenih temah in odnosa do ljudi. Ni vse črno in ni vse belo.
Nima to nič veze s Spiderjem ali idejnim razhajanjem, kar sem napisal, saj to sem že nazaj pojasnil, niti ga nisem kaj eksplicitno izpostavljal, ampak samo posredno. Izpostavljal pa sem poklice, kjer se to ne more in ne sme tolerirati že zaradi spoštovanja do materinega jezika, kjer bi moral biti jezik še posebej čislan.
Kje so pravila (pravopisje ima slovnična pravila) – je vse črno in belo, tako kot v matematiki, saj ne more biti drugače, tu ni neke svobodne ohlapnosti, da lahko postaviš vejico, kjer se ti zahoče.
Kakšna stegna neki..dragoceno tekočinco je treba popapcat::)))
imam raje da mi po bradi kaplja:))
višek namreč:))[/quote]
ti si pa skor MKOW … da bi popapcala kar bi drugi v rit špricnil ☺☺☺
jz sm prisla pa ravnokar do tega spoznanja da so matkic sadni in matjazko idealna izbira partnerja.
al so v sluzbi al pa na temu forumu, torej edina mozna ljubica je lahko le MON(ovka), ker glede na vso tole prisarjenje iztiskajo tlele zadnje atome in dajejo vn duso. ja , mon, ljubica 🙂 nimate casa za varat in pohajkovat okol, tko da an ban pet podgan kater bo moj
😀 haha
Po moje, bi bilo najbolje, da vzameš vse tri. Namreč vsi trije skupaj najbrž spravijo tolk prostega časa, da bodo tebe spedenali :)[/quote]
Jst bi vse tri poslala v gozd po borovnice:). Tolk so mi zadišale:)).[/quote]
klopi je še najbolj zihr, da bi jih z njimi dobila ☺
Forum je zaprt za komentiranje.