Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj ženske včasih uprizorijo orgazem

Zakaj ženske včasih uprizorijo orgazem

No, evo. Men pa dedc skoz govori, da mi gre samo sex po glavi. Ja kaj mi ne bo šel, če imam pa strop tako lepo pobeljen. Mu moram danes povedat, da je spet on kriv.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Pa dej spiz…. ti že![/quote] kaj pa, da nebi brala mojih tipkanj … a to ti pa ne gre ☺☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Če ženske ne bi glumile, se bi moški morali bolj potruditi, če ne bi želeli izpasti nesposobni.[/quote]

Pravi moški se potrudimo ne zaradi nje ampak zaradi našega lastnega egota da potem lahko sami sebi rečemo

”pa smo še eno dobro obdelali”

Jaz to nardim prvo zato ker želim pokazat SEBI da še zmorem vedno znova in znova, šele potem zato da je njej fajn (ki je itak stranski učinke pri prvem delu)

Ni šans da bi ženska zaigrala orgazem, tisti pravi orgazem ko skorajda izgubi kontrolo nad sabo. morda če bi kje na hitro v naravi al pa za kakim vogalom se poseksala bi ji uspelo me prelisičit ampak v postli ko mam pa 2 uri+ časa pa ne verjamem da obstaja ženska ki mi lahko zafejka.

verjamem da ga katera nebi doživela ampak to zato ker pač nisem privlačen njej itd.

pa še tako če bi ji prevezali oči in bi me samo čutla z jezikom in prstki, kdo bi vedo 😉

absolutno verjamem in opažam, ampak problem je ker pri orgazmu deluje tudi nezavedna stran…. morda bi me kakšna pornozvezdnica prelisičla, ampak običajne 25 letnice ali celo 30,40,50 letnice, pa dvomim.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

da vidjo če bo kdo opazu :))

zanimivo, da večinoma fante nimate težav s zadovoljitvijo žensk,..jaz imam povsem drugačne izkušnje, pa sem jih že kar precej “sprobala”.., zelo redkim to uspe…., ali sem pa jaz čudna in zahtevna?



a ti ne daš tipu ankete za izpolnit, predno ga na sebe potegneš ali naj počepneš (npr. koliko časa zdri s trdim, kam prime punco med seksom …) ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

jah sej veš kaj pravjo… največja erogena cona je v glavi.

me preseneča sadni, on je vsaj pošteno priznal, da mu ženske lažejo, matkič pa…nerad mu kvarim veselje ,ampak resnica je sledeča…..pa to ni niti taka umetnost, pa kaj če ženska zaigra orgazem, umetnost je, ko ga moški, ženske ločite to?))

Maš prav ženske so mojstrice vzdihovanja, ampak če samo potipaš njen pulz po orgazmu ali fake orgazmu bo vsak tudi če ni dohtar VEDO razliko (čutil)

če si ti nesposoben ločit med fake vzdihovanjem (ki je na youtubu OČITNO) in pravim globokim dihanjem in povečanim pulzom (bitjem srca) potem ne misli da smo to vsi moški.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

ampak veš kaj je meni zanimivo,, le kaj si si misli ženska ko ji ti začneš meriti pulz pa štet kolkrata v(z)dihne na minuto? ob vseh teh tvojih meritvah dvomim da ti osatne še kaj časa za druga opravila)))
si kdaj pomislil, da ene ob tebi globok dihajo ker jih delaš živčne z tipanjem pulza?)))

ne se sekirat … takih žensk ni. Torej nima kaj početi.
Izkušnje pa ima od drka ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

saj, matkic pozna dve vrsti žensk, tiste na katere onanira in tiste na katere še bo)))


pretiravaš … on o spolu ljudi pojma nima ☺
on drka na samega sebe ☺ … ajde mogoče še na Pajka (in obratno) ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Maš prav ženske so mojstrice vzdihovanja, ampak če samo potipaš njen pulz po orgazmu ali fake orgazmu bo vsak tudi če ni dohtar VEDO razliko (čutil)

če si ti nesposoben ločit med fake vzdihovanjem (ki je na youtubu OČITNO) in pravim globokim dihanjem in povečanim pulzom (bitjem srca) potem ne misli da smo to vsi moški.[/quote]

Matkic, da bi mi šel tip merit pulz, mu jaz vročino pomerim rektalno:))))

Maš prav ženske so mojstrice vzdihovanja, ampak če samo potipaš njen pulz po orgazmu ali fake orgazmu bo vsak tudi če ni dohtar VEDO razliko (čutil)

če si ti nesposoben ločit med fake vzdihovanjem (ki je na youtubu OČITNO) in pravim globokim dihanjem in povečanim pulzom (bitjem srca) potem ne misli da smo to vsi moški.[/quote]

Matkič, pa ti si pravi stručko za ženske. :))) Še lahko jaz pridem potipat pulz Ptujčankam? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ufff kakšni profiči, sem pravi amater proti vam 🙂

Nikoli nisem zaigrala orgazma. Povem mu, da ga nisem doživela in pri tem nisem ne žaljiva in ne nesramna. Sicer pa raje med samim dejanjem povem, kako in kaj je treba. V glavo si pač še ne moremo pogledati.

Mogoče pa pulz zmeri z onetom, vaginalno. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Njegov “one” je najbrž prototip kakšne super tajne organizacije. Ima več funkcij, kot Švicarski nož. Meri pulz, pritisk, Ph, temperaturo, vlažnost….

To mu poveš zdaj,ko imaš rednega partnerja.Ne govori mi bedarij.Prvič ko si bila z novim fantom,si mu u tistem zabrusila,”posluš nisem doživela vrhunca” ! itak ja

To mu poveš zdaj,ko imaš rednega partnerja.Ne govori mi bedarij.Prvič ko si bila z novim fantom,si mu u tistem zabrusila,”posluš nisem doživela vrhunca” ! itak ja[/quote]
A to je največ, kar zmore tvoja “prijaznost”?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Oh seveda.Prijazna tukaj nič.

Komplicirate kot vedno.
Vsa stvar je v občutku. In če moški nima občutka …

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jabolko, pr teh stvareh je treba komplicirat… če človek ne komplicira pomeni da se mu fučka… torej a želiš da se moškemu fučka al ti doživiš orgazem ali ne??
Najbrž ne, si dovolim odgovorit namesto tebe… torej treba je komplicirat, sploh pa imamo moški opravka z zelo kompliciranim bitjem (to je ženska), zakaj pol nebi kompliciral?

haha enTip,nasmejal si me z simpatičnim kompliciranjem:))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close