Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj ženske včasih uprizorijo orgazem

Zakaj ženske včasih uprizorijo orgazem


klopi je še najbolj zihr, da bi jih z njimi dobila ☺[/quote]

Misliš, da so oni kot klopi ali bi jih iz gozda dostavili z borovnicami vred?:) Ah ne no, preveč si črnogled:).[/quote]

klope bi dobila s tipčki … borovnic pa nebi bilo – je treba s prsti delati povsem drugače kot tipkati ☺ (še najbližje za trening nabiranja borovnic, bi bile vaje z niplčki kakšne bejbe … do tega pa pridejo ne, ker tipkajo )

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ejga, ti bi lahko bil moj dedek, ampak ne kot sopotnik, pravi dedek:). Ne bit ljubosumen, saj si tudi ti nekoč bil mlad, zdaj si pač tam kjer si:)).[/quote]
Nisem vedel, da so dedki 20 let stari.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Pa menda potem ne bo treba orgazma igrati…:)))

Ejga, ti bi lahko bil moj dedek, ampak ne kot sopotnik, pravi dedek:). Ne bit ljubosumen, saj si tudi ti nekoč bil mlad, zdaj si pač tam kjer si:)).[/quote]
Nisem vedel, da so dedki 20 let stari.[/quote]

Jejhata, potem tako starinsko deluješ:). Kljub temu ne morem biti babica, saj to menda veš, a ne:).


Pa menda potem ne bo treba orgazma igrati…:)))[/quote]

No no no Robi:). Lahko pa greva midva skupaj v hosto:)).


Pa menda potem ne bo treba orgazma igrati…:)))[/quote]

No no no Robi:). Lahko pa greva midva skupaj v hosto:)).[/quote]
Samo pod pogojem, da si deliva borovnice. 🙂

Kakšna stegna neki..dragoceno tekočinco je treba popapcat::)))

imam raje da mi po bradi kaplja:))

višek namreč:))[/quote]

Mišonka, to so kalorije! Od tega menda celulit nastaja pri ženskah!


Kr matjazkota vzem, od njega boš najhitreje dobila.[/quote]

Liziko? Ne bo nič dobila, ker se ne zna lepo obnašat, kot bi se spodobilo za mlado damo. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

No no no Robi:). Lahko pa greva midva skupaj v hosto:)).[/quote]
Samo pod pogojem, da si deliva borovnice. :)[/quote]

Itak. Kaj ti delujem tolk zagrebena?:)) Rada delim:).


Pa menda potem ne bo treba orgazma igrati…:)))[/quote]

No no no Robi:). Lahko pa greva midva skupaj v hosto:)).[/quote]

Babica, pardon, mama Goldfiševa, a lahko greva s Sadnim zraven tebe, boš naju za rokice držala, ker naju je strah temnega gozda, kjer borovničke zorijo? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kakšna stegna neki..dragoceno tekočinco je treba popapcat::)))

imam raje da mi po bradi kaplja:))

višek namreč:))[/quote]

Mišonka, to so kalorije! Od tega menda celulit nastaja pri ženskah![/quote]
Beljakovine so za rast in vzdrževanje stegenskih mišic, Matjažko. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

No no no Robi:). Lahko pa greva midva skupaj v hosto:)).[/quote]

Babica, pardon, mama Goldfiševa, a lahko greva s Sadnim zraven tebe, boš naju za rokice držala, ker naju je strah temnega gozda, kjer borovničke zorijo? :D[/quote]

Ej poba, te bom za uhe:). S tabo ne grem nkamor več, ker si kot klop:)).

Po moje, bi bilo najbolje, da vzameš vse tri. Namreč vsi trije skupaj najbrž spravijo tolk prostega časa, da bodo tebe spedenali :)[/quote]

Nebo šlo ko nisem na MoNu

– sem v službi
– spim
– opravljam ostale higienske potrebe
– igram PC igre
– sem v gostilni (pivo, tarok, šah)
– kolesarim/igram košarko
– sem na piknikih
– sem v službi

da bi si pa vzel čas za žensko da jo nategnem pač mora bit res dobra da raje skenslam kaj od zgoraj naštetega.

Sorči!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Po moje, bi bilo najbolje, da vzameš vse tri. Namreč vsi trije skupaj najbrž spravijo tolk prostega časa, da bodo tebe spedenali :)[/quote]

Nebo šlo ko nisem na MoNu

– sem v službi
– spim
– opravljam ostale higienske potrebe
– igram PC igre
– sem v gostilni (pivo, tarok, šah)
– kolesarim/igram košarko
– sem na piknikih
– sem v službi

da bi si pa vzel čas za žensko da jo nategnem pač mora bit res dobra da raje skenslam kaj od zgoraj naštetega.

Sorči![/quote]

Haha, samo v gostilni ne vem, če boš kaj našel za nategnit, mogoče vzmetnico pod ritjo, pod pogojem ,da ne gre za lesene stole. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Nebo šlo ko nisem na MoNu

– sem v službi
– spim
– opravljam ostale higienske potrebe
– igram PC igre
– sem v gostilni (pivo, tarok, šah)
– kolesarim/igram košarko
– sem na piknikih
– sem v službi

da bi si pa vzel čas za žensko da jo nategnem pač mora bit res dobra da raje skenslam kaj od zgoraj naštetega.

Sorči![/quote]

Haha, samo v gostilni ne vem, če boš kaj našel za nategnit, mogoče vzmetnico pod ritjo, pod pogojem ,da ne gre za lesene stole. :D[/quote]

ko bi ti le vedo kolko bi si jih lahko odpelal domov z gostilne za nategnit (sploh s klubov) tam po 4 uri zjutraj…. mislim da bi lahko mirne duše dejal da bi bila cifra dvomestna 😉

Res pa je da po vaških gostilnah cipic ni, ker so prefine, in grejo v ”mesto” se kurbat okrog… najhujše so ravno tiste ki so z vasi in se zrihtajo za v mesto vsake tolko…. pol pa jim v možganih obrne kot da bi ble na dopusto…. samo kaj ko ne prenesem njihovega kmečkega naglasa več kot 5 minut….

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

To te drago stane in traja, preden jih opiješ, dosti nesejo te mlade, baje… 😀
A kmečkega naglasa ne preneseš?
Sranje, jaz imam tudi prleški naglas že, se pravi, da ni šans zame, da bi kakšno Ptujčanko zahaklal? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Kaj pa vem, kako rada deliš sladke stvari. 🙂
Češnje si menda tudi sama zmazala. 🙂


Kaj pa vem, kako rada deliš sladke stvari. 🙂
Češnje si menda tudi sama zmazala. :)[/quote]

Predvsem sladke stvari rada delim, naj se še drugi redijo:))). Ej, češnje mam spet, prideš?:)


Pa praviš, da ne izpolnjuješ želj…Sem vedel, da jih. 🙂


Zdaj so menda že črvive..:)
Pa ne vem jaz to kam..:)


Pa praviš, da ne izpolnjuješ želj…Sem vedel, da jih. 🙂


Zdaj so menda že črvive..:)
Pa ne vem jaz to kam..:)[/quote]

Saj jih, ampak ne vedno in povsod:). Tudi pri zlatih ribicah je recesija in delamo selekcijo:). Nič več tolk razdajanja:).
Glede češenj je pa tako…so zgodnje in pozne sorte:). Saj ni iz istega drevesa:). Naj te vodi intuicija…aja, moški je nimate:))). Potem pa za nosom:).

To te drago stane in traja, preden jih opiješ, dosti nesejo te mlade, baje… 😀
A kmečkega naglasa ne preneseš?
Sranje, jaz imam tudi prleški naglas že, se pravi, da ni šans zame, da bi kakšno Ptujčanko zahaklal? :)))[/quote]

Eh niti ne… jaz pride v lokal komaj ob 3:00 takrat so itak že vse mrtvo pijane… predtem kartamo v kakem bolj mirnem

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

A trezne pa ne grabijo? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

treznih jaz ne grebim 😉

So preveč dolgočasne in formalne… in preveč zaslepljene z marsičem kar jim narekuje družbo, potem ko 40$ alkohola to spere dol pa punce postanejo prav zabavne in za prenašat.

Tak je pač resnica pri teh 20 oin nekaj letnicah dandanes haha

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Na stara leta si pa kako alkoholičarko dobiš, pa imaš problem rešen. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jah seveda… kdo pa je reko da jaz kero rabim za na stara leta 😉

problem je rešen ker tam najverjetneje nobene nebo jap 😉 no morda pa si bo kera prislužila tako čast haha

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Jah seveda… kdo pa je reko da jaz kero rabim za na stara leta 😉

problem je rešen ker tam najverjetneje nobene nebo jap 😉 no morda pa si bo kera prislužila tako čast haha[/quote]

Bere se te nadnaravno, sveto…iz katere vrste božanstva prihajaš?:) Da se bom znala pravilno prikloniti:)).

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close