Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek priporočila prosim

priporočila prosim

Simetrija? Esteticizem? Ne obstajajo. Dokler ni bilo televizije in holivuda je bila lepota vedno v očeh opazovalca. Zdaj pa je lepota na TVju, v domačem ogledalu pa je samo želja po njej.

Absolutne lepota mogoče obstaja (nekdo je všeč 51% prebivalstva zemlje), ampak relativna je dosti bolj pomembna (meni je všeč natančno moja žena).

Kako to? Jaz se že ne bi poročil z eno, k bi mi bla grda.

Men je ona lepa.

Ampak, ker jo ne obletava 100 tipov, predvidevam, da je večini OSTALIH tipov grda. Razen če sem jaz tolk strašen, da bežijo.. al kaj?[/quote]
Mogoče pa ne veš, ker tega pravzaprav ni nikoli sprobala. Mene tudi ne obletava 100 tipov, pa dvomim da je to zato, ker sem grda. Ok zdaj točno vem, kak se to bere, tako da brez veze, da še kaj pišem 🙂 :)[/quote]

Ne, bere se sam mal zmedeno. Kako lako jaz sprobam, če sem ženskam všeč? Al pa moja žena, če je všeč tipom? Z anketo? Gotovo ne, ampak s preprostim prerezom skozi skoraj 40 let življenja in nekaj vprašanji:

1. S koliko ljudmi sem sexal.
2. S koliko ljudmi bi lahko sexal.
3. Koliko ljudi je hotelo sexat z mano.

Če sta rezultata pod 2 in 3 nizka (recimo pod 20, kar je 10% mojega socialnega kroga), potem… sem grd, oz. podpovprečno privlačen potencialnim spolnim partnerjem.

Right?


No, možno je tud, da foter enostavno ni povedal po resnici, ker ve, da mu niti ne bi dala. 🙂

Se pa strinjam, lepota je itak relativna. Tisti, ki bi želel vsem ugajat, bo večno trpel.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


No, možno je tud, da foter enostavno ni povedal po resnici, ker ve, da mu niti ne bi dala. 🙂

Se pa strinjam, lepota je itak relativna. Tisti, ki bi želel vsem ugajat, bo večno trpel.[/quote]

Narobe; želeti ugajati je nekaj čisto drugega kot lepota. Povezano je z (ne)samozavestjo, (ne)gotovostjo, torej z značajskimi potezami, medtem ko je lepota vendarle nekaj ohlapno izmerljivega – nekdo ti je lahko lep, čeprav te vzvišeno prezre in se s teboj sploh ne ukvarja, kaj šele, da bi se trudil, da bi ti ugajal!
V smislu lepote kot posplošenega parametra (seveda z odkloni v smeri smisla za lepo vsakega od “odjemnikov” te lepote) ima verjetno mrT prav, ko ugotavlja, da sta po vsej verjetnosti oba z ženo grda 🙂
Če pa obrneš to v “rad ugajati”, bi pa lahko bila resnica ravno obratna. Mogoče sta celo zelo lepa po splošnih standardih, vendar oba značajsko toliko nedostopna, da okoli sebe že vse življenje ustvarjata vakum ?
Nasploh se mi pa zdi, da je razmišljanje mrTja značilno za ljudi določene starosti in stopnje zrelosti, tiste, ki so nekako že “prispeli na cilj”, si tam oddahnili in lahko sproščeno pogledajo nazaj – niso več obremenjeni z napornim iskanjem in flirtanjem, kot je to mogoče Katenjka, zato se lahko tudi brez posebne škode malo pohecajo na svoj račun.


Želeti ugajati pomeni samo “sprejmi me”, ker se sam ne. Če želiš nekomu ugajati, potem se po vsej verjetnosti že pretvarjaš, sicer ti je več ali manj vseeno, komu boš ugajal in komu ne in tudi veš, da ne boš vsem. Imaš pa še drugi tip (narcis), ki verjame, da vsem ugaja, se pravi, da je vsem lep. Ugajati pomeni biti bit lep v vsakem primeru. Lep fizično, značajsko, to ni pomembno, itak je oboje relativno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Želeti ugajati pomeni samo “sprejmi me”, ker se sam ne. Če želiš nekomu ugajati, potem se po vsej verjetnosti že pretvarjaš, sicer ti je več ali manj vseeno, komu boš ugajal in komu ne in tudi veš, da ne boš vsem. Imaš pa še drugi tip (narcis), ki verjame, da vsem ugaja, se pravi, da je vsem lep. Ugajati pomeni biti bit lep v vsakem primeru. Lep fizično, značajsko, to ni pomembno, itak je oboje relativno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Bravo. Točno tako. Ko sem bil v srednji šoli sem imel tisoč obrazov. Za vsako družbo svojega. Zdaj sem en sam in to tak, da ugajam sebi in ne motim drugih. To z drugimi je pomembno, ker bi bilo življenje na zemlji nevzdržno, če bi drug drugega “motili” samo zaradi lastne samovšečnosti. S takim kompromisom si tudi sebi lahko še bolj všeč, ker omogočaš drugim, da se okoli tebe kar dobro počutijo. In na tak način ima partnerska zveza večjo možnost, da traja vse življenje.

Danes smo ljudje vse preveč egocentrični, da bi bili pripravljeni potrpeti z bližnjim. Ja, valjda vsi govorijo o sprejemanju, ampak to ni isto. Potrpeti (po – trpeti) pomeni boleč proces umiranja samemu sebi za to, da drugi lahko preživi tak kot je. Seveda – v idealnem svetu tudi tvoj bližnji “umira” zate.

A ni to že Kristus pred 2000 leti pogruntal?


Na včeraj sem prebrala da ne razumem angleškega humorja, danes to velja vsaj mogoče. Mogoče pa ne, kaj misliš 🙂 🙂
Lepota je absolutna, saj pišeš, da ti je nekdo lahko lep, pa te vzvišeno prezre, ti ne pusti, da bi se ukvarjal z njim s kako drugo lastnostjo, kot s to, ki jo pač vidiš. Lepoto prepoznamo, ker imamo vgrajene neke prestave o estetiki, popolnosti. Simpatičnost je pa nekja drugega. Za to pa dotični predmet obranvave sploh ne rabi bit lep.


Ja po moje ne no. S kolikimi si spal , je odvisno od še česa drugega kot od lepote (tebe in njih). Pa še to, konec koncev, tudi če si še tako grd, bi pač z grdimi 🙂 🙂
S kolikimi bi lahko… to je pa tako veliko špekulacija, da brez veze… Jaz pojma nimam s kolikimi bi lahko. Mogoče celo z vsakim, ki sem ga kdaj videla… In zdaj če napišem, da sem samo z enim, sem grda, če napišem, da sem z 10, sem takoj lepša, hm me zanima tole 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Ne. Če je samo 1 hotel spat s tabo si objektivno manj privlačna (…) kot če je 30 ljudi hotelo spat s tabo. Če si fizično všeč več ljudem si pač lepši… woot?

Ne. Če je samo 1 hotel spat s tabo si objektivno manj privlačna (…) kot če je 30 ljudi hotelo spat s tabo. Če si fizično všeč več ljudem si pač lepši… woot?[/quote]
Kako naj vem, koliki so hoteli spat z mano? Tisti, ki so to rekli? A misliš, da samo tisti in da so tisti to res hoteli? Bi ti hotel zdaj spat z mano? Po moje ne, no upam da ne, ker če bi hotel jaz ne bi hotela, če ne bi hotel, bi imel več možnosti, štekaš 🙂 🙂
To res ni merilo… Pa nisem lepa no povprečna sem nekje… vsaj nekje sem povprečna 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Ne. Če je samo 1 hotel spat s tabo si objektivno manj privlačna (…) kot če je 30 ljudi hotelo spat s tabo. Če si fizično všeč več ljudem si pač lepši… woot?[/quote]
Kako naj vem, koliki so hoteli spat z mano? Tisti, ki so to rekli? A misliš, da samo tisti in da so tisti to res hoteli? Bi ti hotel zdaj spat z mano? Po moje ne, no upam da ne, ker če bi hotel jaz ne bi hotela, če ne bi hotel, bi imel več možnosti, štekaš 🙂 🙂
To res ni merilo… Pa nisem lepa no povprečna sem nekje… vsaj nekje sem povprečna 🙂 :)[/quote]

Malo nas tu na forumu fante preizkusi, boš videla, če bo odziv. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

katenjka… če ne bi hotel spat s tabo bi me potencialna možnost spanja bistveno manj zanimala, kot če bi hotel.

In tako pridemo do klasičnega problema, ko tip in baba v isti sobi tok cajta filozofirata, da sta pozabla, zakaj sta na svetu.

Damn.


Glede tega se strinjam s Katenjko.
Merilo s kolikimi ljudmi je kdo seksal, ni lepota, ampak značaj.
Skrajni primer so prostitutke….Potem bi to pomenilo, da so prostitutke najlepše ženske. 🙂
Ali pa tiste, ki rade dajo in hitro padejo….Večina je seksala z njimi ravno zato, ker so lahek plen ne pa zato, ker so jim lepe.

Na drugi strani pa imamo takšne, ki iščejo resno vezo in šele, ko so z nekom v resni vezi, bodo seksali…In to ne pomeni, da so tisti manj lepi.

Ne razumem…


Tega tudi ne. Torej ja al ne?


To ni ravno prav pogosto…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Ne razumem…

.[/quote]

Preizkusi fante, kdo bo hotel spati s tabo, da vidiš, če si atraktivna po mrT-jevem lestivci za lepoto. haha :)))

Delša križce in kljukice:
Robi
Marko
moja malenkost
mrT
Spider
mogoče-kakšno dekle? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ne razumem…

.[/quote]

Preizkusi fante, kdo bo hotel spati s tabo, da vidiš, če si atraktivna po mrT-jevem lestivci za lepoto. haha :)))

Delša križce in kljukice:
Robi
Marko
moja malenkost
mrT
Spider
mogoče-kakšno dekle? :)[/quote]

Rezultat:
Ja, z Robijem bova spala na skupnih ležiščih na kredarici.
Interpretacija?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Direktno oz. očitno pisanje ne zahteva intepretacije. :)))
Veš, da Robija njegova nikamor ne pusti kar tako.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Direktno oz. očitno pisanje ne zahteva intepretacije. :)))
Veš, da Robija njegova nikamor ne pusti kar tako.[/quote]
Saj ne bo kar tako. Na triglav bova šla. Tudi njegova lahko pride. Aja, ti bi tudi?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Direktno oz. očitno pisanje ne zahteva intepretacije. :)))
Veš, da Robija njegova nikamor ne pusti kar tako.[/quote]
Saj ne bo kar tako. Na triglav bova šla. Tudi njegova lahko pride. Aja, ti bi tudi?[/quote]

Ne, ne prenašam višine, slabost in vrtoglavica. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ne, ne prenašam višine, slabost in vrtoglavica. :D[/quote]
Pa ne no… pa veš kaj si si nardil zdaj z razkritjem tega podatka…?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Preizkusi fante, kdo bo hotel spati s tabo, da vidiš, če si atraktivna po mrT-jevem lestivci za lepoto. haha :)))

Delša križce in kljukice:
Robi
Marko
moja malenkost
mrT
Spider
mogoče-kakšno dekle? :)[/quote]

Rezultat:
Ja, z Robijem bova spala na skupnih ležiščih na kredarici.
Interpretacija?[/quote]

Takšna interpretacija bi pa celo otroku bila zelo jasna… 🙂

Direktno oz. očitno pisanje ne zahteva intepretacije. :)))
[/quote]

Jo kar samo ponuja…

Nikoli se ne ve, me primeš za noge in me prekucneš čez Titov most ob prvi priliki.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Direktno oz. očitno pisanje ne zahteva intepretacije. :)))
Veš, da Robija njegova nikamor ne pusti kar tako.[/quote]
Saj ne bo kar tako. Na triglav bova šla. Tudi njegova lahko pride. Aja, ti bi tudi?[/quote]

Dva sta par, trije (ali več) pa gužva…

Ne, ne prenašam višine, slabost in vrtoglavica. :D[/quote]
Pa ne no… pa veš kaj si si nardil zdaj z razkritjem tega podatka…?[/quote]

Da ostane par (in ne gužva).

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close