Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek priporočila prosim

priporočila prosim


Saj ravno v tem je stvar in na kar nekateri ne pomislite…Kaj pa, če nimamo namena biti intimni, ampak le prijatelji.


Saj ravno v tem je stvar in na kar nekateri ne pomislite…Kaj pa, če nimamo namena biti intimni, ampak le prijatelji.[/quote]

To kaj so vaši nameni veste samo vi, jaz samo pravim, kako se zdi. Zdi se pač drugače. Tutto qua.

Katenjka

Marsikateri moški je padel za venerin griček. Pa ni tako strm, je pa menda precej spolzek ob vznožju….

Robi

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Tole pa Primožu pošljem. Robi itak ka ne bo odreagiral…


Saj ravno v tem je stvar in na kar nekateri ne pomislite…Kaj pa, če nimamo namena biti intimni, ampak le prijatelji.[/quote]

Oprosti, Robi, ampak tako kot se pogovarjate tle gor, se prijatelji med sabo ne pogovarjajo. Pri bogu da ne.

Sicer pa mislim, da ste že priznali, da ste se osvajali…


Odgovor na vprašanje. Je bilo tako težko priznati. Torej ti je mar in ni res, da ne moreš imeti nekih resnih namenov z nekom, ki ga ne poznaš…

Je res in ni res, kar pišeš. Vem, zakaj se gre.


Saj ravno v tem je stvar in na kar nekateri ne pomislite…Kaj pa, če nimamo namena biti intimni, ampak le prijatelji.[/quote]

Oprosti, Robi, ampak tako kot se pogovarjate tle gor, se prijatelji med sabo ne pogovarjajo. Pri bogu da ne.

Sicer pa mislim, da ste že priznali, da ste se osvajali…[/quote]

čist prijatlsko ti neki rečem – ženska, ne se smešit.
od kdaj je osvajanje nelegalno? razen če si žena/partnerka nekoga od teh tu.

Subjektiviziraš.
Seveda bi šla tudi meni taka situacija na jetra. Ampak dejstvo ostaja. Pri 40 ali 50 letih lahko potegneš črto, vržeš stran sluzije ki so ti lezli za hlače, ko si kelnarila, pa budale na cesti itd…
Ostane 20 resni ljudi iz tvojega kroga. Od tega jih je X pokazalo zanimanje, Y je bilo nevtralnih, Z pa je bilo definitivno nezainteresiranih.
Kje je problem izračunat? Govorim o situacijah, ko je bilo popolnoma jasno, kam pes taco moli pa se je zgodil seks ali pa se ni.

Ja če je nekdo star do 20 let, potem ima takih situacij v življenju malo. Če pa jih imaš 50 na grbi, potem je zadeva veliko bolj preprosta.


Ob tem sem se spomnila na neko misel… Moja svoboda se konča pri svobodi drugega.
Ne moreš vsega početi kar bi si želel, še manj pa da je vse kar moralno nesporno. Če pa je človek v zvezi, no, potem pa vsaj nekaj imajo tudi čustva partnerja, ali ne… Mislim, misliš da na tem forumu pišejo samo samski. Sicer je tudi Robi zanikal, da bi imel ženo, pa vendar, ni zanikal svojih otrok, pa predvidevam, da je vsaj imel ženo/partnerko. Le kakšno je tovrstno pisanje v odnosu do nje. Če je bivša, potem že, kaj pa če ni…
Ali ni pravica partnerja ne čutiti žalosti ali dvoma, nenazadnje tudi ljubosumja.

Meni ni toliko sporno osvajanja, ki se tu dogajajo, meni je bolj sporno vedenje, da niso vsi samski, ki se tle medsebojno (že skoraj grupno) osvajajo.

Pa če ni sporno, je pa neokusno.

Oprosti, Robi, ampak tako kot se pogovarjate tle gor, se prijatelji med sabo ne pogovarjajo. Pri bogu da ne.

Sicer pa mislim, da ste že priznali, da ste se osvajali…[/quote]

čist prijatlsko ti neki rečem – ženska, ne se smešit.
od kdaj je osvajanje nelegalno? razen če si žena/partnerka nekoga od teh tu.[/quote]

Ne govorimo o legalnosti. Govorimo o moralnosti.

Folk, vi ste zmagal.
Kul je to, da se tako različen folk sreča in da se pogovarja med sabo take reči, pa v resnici drug drugega ne vidimo. Mene je vedno fasciniralo, kako svet doživljajo slepi ljudje, ki ne vidijo oči, jošk in ritke pred sabo. Ko je tudi starost manj pomembna. Na netu je nekaj podobnega.
Tukaj zasijejo popolnoma druge barve in druge osebnosti. Zelo lepo.

Zda ja še komentar na zadnji dve s trani nebul: wtf?

Robi, jaz pa bi tu iz principa izbrisal poste od IT, ker se mi zdijo manipulativni z vsebujočimi grožnjami, ustrahovanjem in spletkarjenjem, namreč ne more nekdo drugi odločati oz. govoriti v tvojem ali mojem imenu, kar je za tebe/naju žaljivo in kaj humorno – te meje si sam-a/i določamo. Očitno jo moti tudi, kdo s kom prijateljuje. Če ji kaj ne paše, ni prisiljena da čita naše pogovore. Ne vem, zakaj tu sploh piše, ker ne poznam človeka, ki bi požel naklonjenost z nevošljivostjo, moraliziranjem ali vtikovanjem v poste drugih. Ustvarjanje zamorjene atmosfere ni potrebno zaradi posameznikov, bolje rečeno – ljubosumnih posameznic…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Nič ne bom brisal, ker nima smisla. Zato se umikam iz debate.

Tole pa Primožu pošljem. Robi itak ka ne bo odreagiral…[/quote]

it, eat a snickers.
Bom napisala in priznala, da je to tudi meni too much…

Better?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


A preko skajpa pa gre to? Naj mi nekdo pokaže…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Matjazko,
grožnje, ustrahovanje, spletkarjenje… vau, v dno duše si me spregledal.

Ni mi težko nekaj priznati, ker sem marsikaj, samo boječka ne, zato, kje ti bereš grožnje, ustrahovanje, spletkarjenje…

Resnično nisem prisiljena brati vaše pogovore in ne ti moje komentarje.
Ampak ker si bil ti prvi na tem forumu, ti ponujam, da bom takoj, ko me boš prepričal, da so določene besede bile iz tvoje ali Robitove strani samo humor, iz tega foruma se umaknila. In definitivno nehala moralizirat. Če seveda želiš.


A preko skajpa pa gre to? Naj mi nekdo pokaže…[/quote]

Nimaš nič domišljije:
[img]http://www.moufies.com/wp-content/uploads/2009/10/cybe-_sex.jpg[/img]

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Samo za Matjažka 🙂 🙂
<img decoding="async" src="http://shrani.si/t/2v/Ix/2qfLDn5j/photoshop1.jpg"/>[img]http://shrani.si/t/2v/Ix/2qfLDn5j/photoshop1.jpg[/img]

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Katenjka, družinska fotografija?, to si ti zraven z bratom, prisrčno. Oba izgledata simpatična, ti pa še prav posebej intelektualno, pa ne morem ugotoviti, kaj je to na tebi, kar te dela pametno, ker nimaš očal. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Saj smo v resnici vzrok njihovih težav:
1. Če težijo, gremo na pir
2. Če so tiho smo tiho tud mi
3. Če se kujajo nas boli k.
4. Če gredo s frendicami gledamo TV
5. Če skuhajo neki kompliciranega damo gor kečap
6. Če pometejo – naredimo kokice
7. Če operejo gate popizdimo, ker ni gat
9. Če se zredijo gremo k bolj suhi
10. Če se postarajo gremo k bolj mladi
itd… itd…

V resnici morajo bit vseskozi na prstih, mi pa vedno – po preprosti kmečki logiki (in brez slabe vesti) – frderbamo njihov “plan to rule the world”. Jaz štekam, da smo ena zagamana svojat, ki gre vedno naravnost. Ženske se trudijo, da bi nam z lepimi rožicami in kamenčki sugerirale, kam naj peljemo in kako hitro, mi mamo pa “volan na ravnost, pa cegu na gas” odnos.

Sam, saj vemo, kaj je rekla kača, ki jo je pes na hrbtu nesel preko reke. Pičila ga je in tik preden sta se oba utopila je rekla: “Jebiga, to je v moji naravi…”[/quote]

A ni škoda, da so najboljši že srečno oddani? Taki kot ti prosim ne delajte luštov tu po forumih ;))


Nikar se ne sprenevedaj in ne taji… to je greh pravzaprav, Matjažko… Po kaki logiki bi pa jaz dajala svoje fotke tu gor, ko je bil moj profil do najmanjšega detajla izklesano opisan prav od tebe? Če bi znala tako dobro risati z besedami kot znaš ti, bi jaz naredila isto, tako pač takim..saj veš… fahidiotom.. preostanejo pač fotke… no saj veš, kaj pravi kitajski pregovor. Lepo gentlemansko zdaj priznaj, kdo je tu na sliki, glede na to, da ni ravno samskih tipov, se ti ni treba bat, Robi in Marko ti bosta verjetno malo zavidala… ženske pa itka veš , kakšne smo, drugo ime za žensko je zavist…
Pa naj ti ne bo nerodno, saj je težko v sonce gledat…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Nikar se ne sprenevedaj in ne taji… to je greh pravzaprav, Matjažko… Po kaki logiki bi pa jaz dajala svoje fotke tu gor, ko je bil moj profil do najmanjšega detajla izklesano opisan prav od tebe? [/quote]

Katenjka, madona, ti pa res nisi za zajebancijo, čudno, pa si Štajerka iz vinorodnega okoliša. :))
Kje sem pa jaz opisal tebe, saj te ne poznam. hehe 😀

Katenjka, če te kdaj srečam, bova šla na pivo, da se malo zrelaksiraš.:D A to naj biil jaz na sliki? Sem prav razumel, ker name tvojo pisanje deluje nekam konfuzno, ker pišeš tako, kot nadrealisti slikajo? Slike razumejo le oni sami, ostali pa si jih naj bi vsak po svoej razlagal in poskušal razumeti umetnika, kaj je hotel sporočiti svetu. :)) Kaj je zdaj to spet google in ključna beseda – matjazko? Jaz nimam slike na netu, ne vem, kako te je lahko tvoja “intuicija” tako azvedla, da si me zamenjala s tem človekom, sploh pa nisem čelav. 😀 Še manjšo potrebo pa imam, da bi delal slabe photoshop montaže, ko sem skupaj z XXL joškatimi dekleti. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Name pa tako deluje tvoje pisanje… verjetno sva v neki fazni razliki, pa se ne razumeva.
Sej kul no 🙂 🙂
Mi je žal,da sem tisti post prej poslala, mam nek počasen računalnik… whatever…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Aja čakaj tebe zdaj skrbi, da bi tu kdo mislil, kako ti ne zgledaš ok? Jaz sem pa mislila dat kompliment tvoji punci…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Aja čakaj tebe zdaj skrbi, da bi tu kdo mislil, kako ti ne zgledaš ok? Jaz sem pa mislila dat kompliment tvoji punci…[/quote]

Kateri moji punci, nisem oženjen? :)))
Malo sem podoben Judge Law-u iz profila, grob približek, pa precej velike ustnice imam.
Ti je všeč tak tip moškega? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close