priporočila prosim
staromodnež
Zakaj pa bi si želel biti v tvojem ožjem ali širšem izboru? Se poznava? Ne.
Še manj mi je znano, zakaj bi bila ravno ti posebna izbranka, ki bi mi tako zelo prirasla k srcu, da bi nate poskušal narediti močan vtis? Verjetno zaradi objestranske “simpatičnosti”? 🙂
Poskusi spet pogledati v kristalno kroglo kot v prvih ugibanjih. Veliko uspeha želim, saj že itak veš vse o meni, v zvezdah je vse zapisano, zakaj sprašuješ. 😉
staromodnež
Protiutež “zadrgnjenosti” je “odprtost” na spolnem področju!?
Si pa predstavljam, kako “čustveno bogat” mora biti človek, ki deli partnerja z drugimi. To so prave družinske kvalitete in okolje za vzgojo otrok. Na srečo smo eni “konzervativni”, če si pod to ti predstavljaš svobodomiselnost. Zapanje, da mi drugi pokav** ženo? :))))
katenjka
Hm??? O čem ti to? Po čem je krompir na placu? :))
Veš, zakaj je to rekel Cezar Brutu, preden ga je ta zabodel?
Katenjka, khm, khm…
Ja ubile te bodo in čisto prav imajo, bom pomagala, če bo treba. Razočaral si me, kaj ni očitno? A se tako dela na petek zvečer? Kje imaš punco? Mislim…
(Jaz sem tudi mislila, da sem tvoja prijateljica)
Japka? A maš ozko grlo?
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Hej? Zakaj imam občutek, da si ves čas agresivizirana proti meni? 🙂 Mud Wrestling, smukni v kopalke, pa lahko pomagaš, da vidiš, koliko vas bo treba, da boste obvladale enega moškega. 😀
Neverjetno, koliko zanimanja s tvoje strani za moje zasebno življenje, predvsem ljubezensko. Ti bi mi lahko asistirala za nadomestno punco, vskočila za rezervo, če si vedno v skrbeh, da ne bi bil slučajno sam.. 🙂
[/quote][/quote]
Poskusi spet pogledati v kristalno kroglo kot v prvih ugibanjih. Veliko uspeha želim, saj že itak veš vse o meni, v zvezdah je vse zapisano, zakaj sprašuješ. ;)
sem pričakovala, da ne boš odgovoril, jaz ti pa odgovarjam spodaj
Protiutež “zadrgnjenosti” je “odprtost” na spolnem področju!?
Si pa predstavljam, kako “čustveno bogat” mora biti človek, ki deli partnerja z drugimi. To so prave družinske kvalitete in okolje za vzgojo otrok. Na srečo smo eni “konzervativni”, če si pod to ti predstavljaš svobodomiselnost. Zapanje, da mi drugi pokav** ženo? :))))
:))))))))))))))) gottya!! Kako malo je bilo treba, da ti zdrsne!!! Torej ti ne bi ustrezalo, da ti nekdo kavsa ženo – ki jo imaš! neeee, seveda! Ti pa ustreza podmazovati punce tu na forumu! Hvala lepa za tak konzervatizem!
Aja, tu pa sem uporabila svojo domišljijo – pa še to samo zato, da te izbezam iz luknjice. Seveda tudi jaz ne bi delila partnerja z drugimi, pa tudi ne bi pisala po forumih na način, kot to počneš ti.
Po domače povedano, če si poročen, se nehaj slinit okoli drugih. Ti si že izbral.
staromodna
Zdsrnil na čem, ker zastopam svoja stališča, orpedelejvanja, ki so itak vedno ista? Na ledu se pa kar dobro držim, ker znam drsati.
Ne vem, kdo je koga izbezal po polnoči ob 00:08, iz postelje, da se mi tako vneto posveča z moralnimi nauki, kaj smem in kaj ne. Prava luč v temi, smerokaz, da ne zaidem na stran pota. Hvala ti. :))
Ogabno, bognedaj, da bi se slinil, razen ko sem bil majhen in so mi zobki ven pikali.
Naj te kak moški raje malo k sebi stisne in pocarta v teh nočnih urah, potem se zmanjša tudi potreba drugim deliti moralne napotke, če smo sami zadovolj(e)ni. Drugače pa to ni najbolj zdravo, slaba in grda navada… 😉
To se jaz tudi sprašujem, mogoče pa to prepoznavaš v sebi, in napačno projiciraš v druge, saj veš, tisto , kar te moti na sebi, ni odvisno od drugih… freud je pojasnil, da če ti nečesa specifičnega manjka, to sublimiramo z agresivnostjo, poskusi npr. s športom(plavanje, hoja po čudnih hribih…) ali v umetnosti (risanje,…)
Kaj pa odbojka na mivki, Aleksandra, Ronka, ShyGirl, jaz… bi to mogoče?
Saj bi, če bi bila v takih skrbeh, ne skrbi res… jaz sem zelo skrbna, če kaj ne štima, ne morem spat, še sanjam to, samo da se razreši… no včeraj sem pa hitro zaspala, saj vidiš…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Ni slaba ideja za zmanjšanje notranje napetosti in agresivnosti. :)[/quote]
A ne da, prideš štet?
Ne vem, zakaj me matjažko nebi maral. Ti me me maraš, a ne da? A bova šla na triglav?
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] A ne da, prideš štet?
Ne vem, zakaj me matjažko nebi maral. Ti me me maraš, a ne da? A bova šla na triglav?[/quote]
Kaj torej…
Same besede in neresnosti so te. Res, užitek natolcevati na “šmiranje”.[/quote]
A mene zdaj?
Pa saj včeraj sem bila na vaši strani, danes pa je Matjažko zgledal, kot da je sam… mene so učili vedno se postavit na stran pravičnega in šibkejšega…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
A za sodnika ? 🙂
Da bom spet jaz kriv in bom moral opravičevati svoje odločitve..:)
Če te mara, ne bi rad govoril v Matjažkovem imenu..Naj raje sam. 🙂
Ne mara pa, da ga spominjaš na nekaj, česar pri sebi ne mara.
Če pa tebe ne bi maral, ne bi komuniciral s tabo. Glede Triglava pa ne bom nič obljubljal….:)
Spogledovanje ? Jaz nimam kamere…Mogoče ima kdo drugi.
Ne vem, zakaj bi se moral pred kom opravičevati. Jaz se ne spogledujem in ne morem imeti nekih resnih namenov z nekom, ki ga sploh ne poznam.
Pa poročen tudi nisem.
Robi, prav imaš, neki čudni hrib je to… a veš, da so se nekateri ubili, ker so šli gor…
🙂 🙂
Jaz je tudi nimam
A pol to ni spogledovanje? Pol lahko, misliš, nadaljujeva?
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
A za sodnika ? 🙂
Da bom spet jaz kriv in bom moral opravičevati svoje odločitve..:)
Če te mara, ne bi rad govoril v Matjažkovem imenu..Naj raje sam. 🙂
Ne mara pa, da ga spominjaš na nekaj, česar pri sebi ne mara.
Če pa tebe ne bi maral, ne bi komuniciral s tabo. Glede Triglava pa ne bom nič obljubljal….:)
Spogledovanje ? Jaz nimam kamere…Mogoče ima kdo drugi.
Ne vem, zakaj bi se moral pred kom opravičevati. Jaz se ne spogledujem in ne morem imeti nekih resnih namenov z nekom, ki ga sploh ne poznam.
Pa poročen tudi nisem.[/quote]
Praviš, da ne moreš imeti nekih resnih namenov z nekom, ki ga sploh ne poznaš,
po drugi strani, pa praviš, da isto osebo maraš, saj če jo ne bi, z njo ne bi komuniciral, kar pa počneš. Čim pa nekoga maraš, imaš z njim lahko tudi resne namene.
Torej se odloči, maraš katenjko (na koncu z njo tudi komuniciraš) in imaš z njo lahko tudi resne namene, ali pa je ne maraš, ker jo ne poznaš…
mena pa na stran tistega, ki mu to pripada.
Šibkost še ni razlog za moj “glas”. Pravičnost pa je.
Nič tebe in nič zdaj. Samo izpostavila sem da si nasprotuješ. NI znak močnega značaja enkrat tako, drugič drugače…
Seveda. V kolikor Matjazko ni poročen oz. v partnerski vezi, potem priznam, da se neke moralne obsodbe ne tičejo njega, ampak kolikor sem jaz dobila vtis, naj bi bil v partnerski vezi.
Kot pravim…Še ena, ki ne verjame v prijateljstvo med moškim in žensko.
Pa naj te spomnim, da živimo v demokratični državi, kjer te ne morejo obsoditi za nekaj, česar nisi storil..Tako, kot to počnete nekateri, ki že neko hecanje preko javnega foruma, moškega obtožujete, da je moralno sporen, ker s tem partnerico vara.
Na primer, da imam rad denar, razmišljam, da bi oropal banko….A bodo me zdaj zaprli, ker sem morebiten ropar ?
Če nekoga maraš kot sogovornika, še to ne pomeni, da se z njim vidiš v postelji.
Meni so to zdi kot neka obsedenost in paranoičen strah.
Pa recimo, da se kdaj srečamo…Je veliko več možnosti, da bo ona meni ali jaz njen antipatičen, kot pa, da bi se še kaj več marala, kot le sogovornika preko foruma.
In moški smo tu v manjšini, zato smo šibkejši. 🙂
Ne moreva sama z Matjažkom igrati odbojke proti vsem ženskam..To pa ni pravično. Zato je to lepo od Katenjke, če se nama pridruži…:)
Katenjka je vsaj pravična…:)
Res je: Pohorje je bolj varno.:)
Verjetno lahko…Samo ne smeš imeti nemoralnih misli…Ups..Jaz jih ne smem imeti…:)
Glej, vidve z uporabnico staromodnež sta tu šibki kakorkoli… ker nikoli ne bosta mogli argumentirati nemoralnosti Robijevega in Matjažkovega početja… mi je prav žal…
Seveda, se še iščem. Zmedena sem spričo vseh teh nasprotujočih informacij… meni ni to tako trivialno sprocesirat, pa takoj sodit na podlagi petih postov.
A misliš, da imaš ti pa prav? Mogoče pa v svoji vnemi videti drevesa ne vidiš gozda…?
No saj si napisala, moralno nesporno, a si mislila moralno sporno mogoče? Ali celo moralno obsojajoče?
A niso to težke misli…?
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Koliko je kaj sporno, jaz mislim, da vsak gleda iz svoje perspektive It. Se pravi, morda je v tvojem svetu sporno tole čvekanje prek foruma, ker si ne zaupaš dovolj in ne veš, kam te lahko to pripelje. Jaz pravim, da čisto nič ni sporno, dokler človek počne, kar želi. Pa če je v zvezi ali ne.
Ker, če je nekdo v zvezi, ga nima nobenega smisla “vezati na verigo” z nekimi grožnjami, vzbujanjem slabe vesti in moralnih predsodkov. Zato, ker človek mora do tega spoznanja prit sam, sicer bo tisto verigo še prej vtrgal, če mu jo krajšaš. Dokler pa nekoga, ki je v zvezi vleče drugam, se pravi k tretji osebi na nek način, pa je to seveda očiten znak, da mora vsaj en od partnerjev pri sebi še nekaj razčistit, da bo zveza delovala, tako kot bi oba želela. Kje so te meje, pa si partnerja med sabo sama postavljata, saj najbolje vesta, kaj še lahko dopuščata. Tudi, če nekdo dela nekaj na skrivaj, se to čez čas občuti, če drug partner ni slep za te stvari.
Jaz vedno pravim, ko kdaj nekoga nečesa obsodiš, bi moral temu najbolj prisluhniti prav sam.
Ali res? Hm… 😉
Sicer pa mi na citirano sploh nisi odgovoril. Jaz tebi o jajcih, ti meni o kokoši.
Se imaš za tako antipatičnega ali pa imaš druge sogovornice za tako antipatične…
Meni je to bolj znak dvoličnosti, kar je pisala, da ne bo pomote
Šibki sva toliko, kolikor si želiš nas brati kot šibke. Saj te razumem, da se zavzemaš za “prijatelje” tu s foruma, in da jih braniš, ampak ali res misliš, da to rabita?
Če imaš že v štartu odklonilen odnos do tovrstne resnice, potem pa res ne bova mogli ali pa bi nama vzelo preveč časa in energije in ni vredno.
Ne rabim jaz nikogar prepričevati, če hoče verjeti v neko laž, pa verjami.
Nič ne mislim… 🙂 …
Ne mislila sem tako kot sem napisala, “Tudi če ti nisi poročen
(Matjazko) , in je vse to spogledovanje moralno nesporno (za Matjazkota), Robi pa je poročen. “
No pa še tle sem falila. Z Robi pa poročen.
Marko, s tabo se pa načelom strinjam.
Hej, tle se mal šetam in čitam, neki se hudo kregate…mogoče bi bilo zanimivo slišat še eno moško mnenje:
mislim, da sem razumel, zakaj se pritožujeta tistidve. Čisto naravnost rečeno: če bi imele besede še tretjo dimenzijo….saj nisem veliko prebral, sam tist kar sem, je na trenutke že skor….ku bi reku…. eno tako verbalno zalizovanje,otipavanje….pač neki, kar bi mimoidočim bilo mogoče že mal nerodno, če bi se dogajalo v reali. Moški boste gotov razumeli, punce pa itak odigravajo svojo sprenevedasto vlogo. Igra lovca in plena pač.
Sam, če ste tale skupinica že tako daleč, a ni mal nastopaško, da se še vedno, khm, otipavate na enem javnem forumu? A kakega skypa pa nimate?
Sam vprašam.
Na splošno antipatičnost nima veze, ker je stvar osebne interpretacije.
Govoril sem statistično. Statistično je seveda več možnosti, da se dva, ki se spoznata, ne bosta ujela in si bila obojestransko simpatična.
Potrebno je veliko poskusov in spoznavanj, preden najdeš ta pravega. Zato nikogar ne sodim. Še najmanj pa druge ženske, ki jih sploh ne poznam.
Pa na primer, da se zgodi tisti en procent, neke vrste čudež, da bi si bila oba simpatična…Potem bi najprej končal eno vezo in šele potem šel v drugo….In v tem ne vidim nič nemoralnega ali spornega..
To, da nekoga srečaš, ki ti je zanimiv, pa se lahko zgodi kjerkoli….Lahko v trgovini…..
Ne vem, kaj hočeš…Saj ni Katenjka edina s katero komuniciram. Torej maram kar nekaj žensk, ker z njimi komuniciram.
Včasih imam občutek, da maram ves svet, da maram boga….Ker z njim “komuniciram”….Upam, da mi bo bog oprostil mojo nemoralnost.
Imam občutek, da si ravno ti tista, ki si ustvarja največ iluzij in s tem laži. saj drugače ne bi bilo toliko obsojanja.
Kot ponavadi, se pa s tabo strinjam.
Bolj, kot nekoga priklepaš nase, bolj se ti izmika.
Človek ne more biti srečen, če ni svoboden. Omejevanje in grožnje pa ne morejo rešiti nobenega odnosa.
Forum je zaprt za komentiranje.