Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek PRIJATELJSTVO

PRIJATELJSTVO


Začne pa v ponedeljek zjutraj ? :)[/quote]

Ne, tam nekje v četrtek zvečer 🙂 Weekend time.

Mene je pa zmotilo nekaj drugega. Pravi, da ima zelo dobro službo itn! Kaj je to ZELO dobra služba?
Pišem pa v kontekstu, da je njegov sicer kratek člančič ..pa že poln pravopisnih napak. Kakšna “nobel” ženska, ki bi to opazila bi jo to najbrž kar zmotilo mar ne?!

V glavnem tukaj zadaj se vidi, da nekaj ne štima čist v redu. Najbrž je njegov svet zelo urejen le v njegovih očeh.

Mene je tudi to zmotilo – pravopis; ljudje, ki so površni pri pisanju, me odbijajo, nehote ali hote se sprašujem, če so površni že pri osnovah, kako so šele kje drugje? Vem, da nisem edina, ki tako razmišlja in težko razumem, da se ljudje niti pri pisnem izražanju nočejo/ne morejo potruditi…to je podobno, kot umivanje zob (malo bi podrgnili s ščetko po levi spodnji strani čeljusti in to je to ;)).

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Če te moti moj pravopis potem res nerazumem zakaj zapravljaš čas tukaj.Enostavno greš na druge teme in pišeš tam kjer pač je napisano vse v nulo.Je pa res,da sem se in se še smejem glede vaših odzivov.

Smeješ = posmehuješ?

Tukaj sem zaradi prijateljstva in novega spoznanja,NE pa zaradi tega, da bom debatiral o vejicah v stavkih oz. o detaljih v stavkih.

Bolj malo imam časa, da bi tukaj kaj več napisal, ker me sonček vabi vsaki dan v hribe.

Se pa potrudim kolikor se le da, da kaj napišem.

Meni se pa zdi hecno ta Soncek – sonček…. mi sploh ne deluje moški, bolj mamin sinček.:)

Zanimivo,ampak narobe.

Imam pač to srečo, da sem samostojen že od mojega 20 leta in verjami,da sem ponosen zaradi tega.

Saj… verjamem, ampak hecno se mi pa zdi, da si en odrasel moški izbere takšno ime.:)

Ko sem imel namen vse to napisati,sem pač izbral to ime.
Uživam na soncu in sprehodih,pač sem moški,ki rad premaguje hribe in včasih grem tudi čez skrajnost.

Zato takšno ime.

Kaj ste tako zapeli za vzdevek… Meni se pa fajn sliši. sonček pozitivec, takoj vzbudi prijetne spomine oz. občutke.

In kateri ima v sebi kaj topline,tisti ve, kaj to pomeni.

🙂

Kaj se zdaj vlečeš ven. Samo vprašal sem te, kakšni so ti tvoji zavidanja vredni uspehi pri ženskah o katerih nakladaš.

Eee, kasno Marko na Kosovo stiže..Marko..ne sodi drugih, če nočeš biti sojen..ti pa kr naprej počneš ravno to..

Tako samozadovoljen, samousklajen človek ( kao ), a v vsaki temi te je polno…

Marko..ti ne prepričuješ drugih..tvoji prispevki so namenjeni samoprepričevanju..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Najbolj absurdno pri vama spider in sandi je pa to, da nonstop počneta to, kar kao sovražita pri Marku. Pa res ne vem, kdo je bolj nor? Vidva, ki vama gre v nos vse, kar on spiše in ob tem še vedno pišeta v te teme ali on, ki ga s svojimi izpadi ne motita. Probleme imata vidva, ne on. To je razlika. Zdaj pa vama grem po korito, kamor me bosta spljuvala, hehehe

Krivokljun, kakšen problem pa imaš potem šele ti, glede na to kako zelo si proti takšnim debatam, ki po tvojem mnenju ne sodijo na med over net, a se jih kljub temu tako zelo rada udeležuješ.

Attention ku*la, ki nima kaj drugega za počet kot iskat pozornost na forumu in iskat bonus pike pri uporabnikih, ki jih pozna samo preko vzdevkov ? To je šele žalostno…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Res ne sodijo, zato pa vsake toliko opozorim, večino časa pa ignoriram vajine izpade in se raje posvetim potencialnim temam/debaterjem.

Nimam problema s tem, da se z nekom glede mnenj razhajam, način, na katerega nekateri podajajo svoje mnenje, pa zna bit moteč.

@soncek36lj, na kakšne hribe pa rad zahajaš? Lahko podaš kako idejo za te dni? Ko je to že ravno tvoja tema …

@soncek36lj, na kakšne hribe pa rad zahajaš? Lahko podaš kako idejo za te dni? Ko je to že ravno tvoja tema …[/quote]

Moje destinacije so se začele letos:
Na Rožnik vsaki dan,Šmarna gora vsaki drugi dan,Krnsko jezero pa 2x na mesec.

To je pač en začetek.

A potem zahajaš samo na vedno ene in iste lokacije? No saj razumem, da greš vsak dan na bližnji hrib (in vsak drug dan na ROžnik in Šmarno :)), ker so ti blizu. Ampak Krsno jezero kar naprej?
Si mogoče tudi za kaj novega? Namesto 2x na mesec Krnska, raje kak drug del naše prelepe deželice?

Moje destinacije so se začele letos:
Na Rožnik vsaki dan,Šmarna gora vsaki drugi dan,Krnsko jezero pa 2x na mesec.

To je pač en začetek.[/quote]

A potem zahajaš samo na vedno ene in iste lokacije? No saj razumem, da greš vsak dan na bližnji hrib (in vsak drug dan na ROžnik in Šmarno :)), ker so ti blizu. Ampak Krsno jezero kar naprej?
Si mogoče tudi za kaj novega? Namesto 2x na mesec Krnska, raje kak drug del naše prelepe deželice?

Seveda, da sem.Vse kaj je novo je zanimivo.

Kakšno majico nosiš? A prideš s palcami ali brez? Jaz sem tud pogosto na rožniku, cca. 3x tedensko 🙂

Oj

Ponavadi nosim rdečo ali modro majico,brez palic.

Krivokljun, to pa ne velja, imaš prednost pred nami neLJubljančankami :).

hribovka99, kam pa ti hodiš?

Oj

Ponavadi nosim rdečo ali modro majico,brez palic.[/quote]

Glede na izbrani nick in na obrazložitev zakaj tako ime, ko si pisal nekaj o toplini ….

bi pričakovala, da nosiš rumene in oranžne majice 🙂

Jaz pa iščem enega fanta za na Šmarno goro 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close