PRIJATELJSTVO
Verjetno se je zmotil, podobno kot se zmotijo tisti, ki iščejo prijateljsko družbo za šmarno goro, v bistvu pa planirajo, da bi gledala film pri njemu doma ccc
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Ni specificiral žanra, mogoče je pa mislil montypaytonske filme, v kontekstu prijateljstva bi to sicer še šlo…[/quote]
Pa verjetno bi vsak na svojem kavču/stolu sedela! A ti si pa mislila kar iz postelje gledat? Nič čudnega, da se je prestrašil :)))[/quote]Ah ti zloba, lahko bi bila vsaj na moji strani, boš že še vidla!
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Krivokljunka kje si ? :)[/quote]
Amm okej no, pač začel si ga je mečkat. Je bil pa res šarmanten na pogled (ne takrat, ko je začel…), verjetno kak žešči jebač haha[/quote]
Se pravi, da je imel ob pogledu na vaju mehkega. Trdega namreč ne moreš več mečkat. 😉
Kaj nisi prej povedal? Naslednjič bo sve bolj hot, pristno bi s etemu reklo ;)))
Matjazko, a tebi so tud všeč? 😉 Čeprav ne vem, no katenjka, sva zato lezbijke, khm… vroče postalo, grem okno odpret.[/quote]
Definitivno sta, imam slikovni dokaz, ko veverice skupaj futrata in se držita za roko! 😀
Forum je zaprt za komentiranje.