Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek PRIJATELJSTVO

PRIJATELJSTVO

Ja…. po moje je hotel povedati, da se je za prijateljstvo pripravljen tudi “žrtvovati” 🙂

Verjetno se je zmotil, podobno kot se zmotijo tisti, ki iščejo prijateljsko družbo za šmarno goro, v bistvu pa planirajo, da bi gledala film pri njemu doma ccc

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Pa menda ne pornič…:)


Pa menda ne pornič…:)[/quote]Ni specificiral žanra, mogoče je pa mislil montypaytonske filme, v kontekstu prijateljstva bi to sicer še šlo…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Pa menda ne pornič…:)[/quote]Ni specificiral žanra, mogoče je pa mislil montypaytonske filme, v kontekstu prijateljstva bi to sicer še šlo…[/quote]
Kaj se nisi pustila presenetiti ? 🙂


Pa menda ne pornič…:)[/quote]Ni specificiral žanra, mogoče je pa mislil montypaytonske filme, v kontekstu prijateljstva bi to sicer še šlo…[/quote]

Pa verjetno bi vsak na svojem kavču/stolu sedela! A ti si pa mislila kar iz postelje gledat? Nič čudnega, da se je prestrašil :)))

Ni specificiral žanra, mogoče je pa mislil montypaytonske filme, v kontekstu prijateljstva bi to sicer še šlo…[/quote]

Pa verjetno bi vsak na svojem kavču/stolu sedela! A ti si pa mislila kar iz postelje gledat? Nič čudnega, da se je prestrašil :)))[/quote]Ah ti zloba, lahko bi bila vsaj na moji strani, boš že še vidla!

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Ah že vidim, naslednjič me boš še bolj sprehajala po igrišču 😉

ccc zasebno.press

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Saj si sama začela. Užaljena, press

Povej še, kak sva se fino mele v savni in kako naju je en dedec opazoval, mater, gotovo je bil tisti Jaguar zunaj njegov. :)))

Pa ne no eh 🙂 🙂

Pa saj ni samo opazoval, ja nič povej zdaj vse, ko si že začela ccc

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Krivokljunka kje si ? 🙂


Krivokljunka kje si ? :)[/quote]Menda forum ne prenese, a se ni kako sporočilo kje zataknilo, mon.samocenzura.press

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Krivokljunka kje si ? :)[/quote]Menda forum ne prenese, a se ni kako sporočilo kje zataknilo, mon.samocenzura.press[/quote]
Kaj pa, če se je Krivokljunki kje v grlu zataknilo…:)

Večina moških palijo lezbijke!

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Krivokljunka kje si ? :)[/quote]

Amm okej no, pač začel si ga je mečkat. Je bil pa res šarmanten na pogled (ne takrat, ko je začel…), verjetno kak žešči jebač haha

Kaj nisi prej povedal? Naslednjič bo sve bolj hot, pristno bi s etemu reklo ;)))

Matjazko, a tebi so tud všeč? 😉 Čeprav ne vem, no katenjka, sva zato lezbijke, khm… vroče postalo, grem okno odpret.


Krivokljunka kje si ? :)[/quote]

Amm okej no, pač začel si ga je mečkat. Je bil pa res šarmanten na pogled (ne takrat, ko je začel…), verjetno kak žešči jebač haha[/quote]
Se pravi, da je imel ob pogledu na vaju mehkega. Trdega namreč ne moreš več mečkat. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Eh, Marko, mečkati si ga je pač en tak lep evfemizem. Nočem bit groba, khm nismo sami no.

Kaj nisi prej povedal? Naslednjič bo sve bolj hot, pristno bi s etemu reklo ;)))

Matjazko, a tebi so tud všeč? 😉 Čeprav ne vem, no katenjka, sva zato lezbijke, khm… vroče postalo, grem okno odpret.[/quote]

Definitivno sta, imam slikovni dokaz, ko veverice skupaj futrata in se držita za roko! 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Veverice pa so secret code, ane? 😉

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close