PRIJATELJSTVO
Ojla
metafizika to zdaj… tu se ne pogovarjamo zasebno, ker je to dolgočasno, sploh pa nikoli ne veš, kdo vse bere zs in kaj bo kdo povedal javno, če napišeš komu kaj na zs 🙂 🙂
se opravičejem za offtopic. ccc
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Po kateri poti greš in kakšen je tvoj čas? Si že šel po tisti najstrmejši, ko imaš tudi klinčke?[/quote]
Grem vedno po najstrmejši,drugače ni zanimivo,mora biti malo napora.
:)[/quote]
Kakšne gričke to osvajaš? Menda je še posebej hudo dol pogledati iz venerinega grička, ko zazija prepad. 😀
Forum je zaprt za komentiranje.