Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kdo na forumu vam je zanimiv?

Kdo na forumu vam je zanimiv?

Ljudje, ki so dolgočasni (pa ne pravim, da Marko je…:/), so zelo pogosto tudi zanesljivi, trdni, se na njih lahko opreš in na njih lahko računaš. Večkrat je to v življenju pomembneje, kot da imaš ob sebi vrtavko, s katerim se uživa v dobrih časih in … se upa, da slabi ne bodo nikoli prišli 😉


Mogoče si končno našel svoje pravo ogledalo. Le oglej se v njem. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tudi s tem odgovorom me nisi presenetil.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

In ti lahko oceniš notranje vrednote preko spletnega foruma?! Wau!

Hitro objavi članek v znanstveni reviji. Aja, morda je pa intuicija na delu? ;)[/quote]

Krenči, to pride z leti, ta intuicija. Ko si mlad, so ti fajn nakladači, potem pa začneš ceniti nekaj drugega- zvestobo, spoštovanje, pripravljenost se potegniti za šibkega, stabilnost. In ti trije našteti to imajo, to se začuti.[/quote]
Pa pogoj je, da si sam v sebi umirjen in pripravljen sprejeti druge misli brez obsojanja.

Ljudje, ki so dolgočasni (pa ne pravim, da Marko je…:/), so zelo pogosto tudi zanesljivi, trdni, se na njih lahko opreš in na njih lahko računaš. Večkrat je to v življenju pomembneje, kot da imaš ob sebi vrtavko, s katerim se uživa v dobrih časih in … se upa, da slabi ne bodo nikoli prišli ;)[/quote]
Dolgočasni so nam tisti, ki jih ne razumemo. Na primer Kitajci so nam zelo dolgočasni, ker nimamo pojma o čem debatirajo. Pa še to ne pomeni, da so tudi v resnici dolgočasni. 🙂

Življenje pa res ni le uživanje in prava vrednost (so)človeka se nam pokaže šele v težkih trenutkih, ko začutimo v kolikšni meri nam ponujajo ramo in sočutje.

Z drugimi besedami, pridni, mirni, tihi tipi dobijo ženske, ki so najlepša leta dale nakladačem,frajerjem, ali pa take, ki do nakladačev sploh prišle niso, ker niso same dovolj zanimive.

Če praviš, da šele z leti začnete cenit take tipe. Potem je to to.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Meni je pa pajki zanimiv :). Direkten.

Z drugimi besedami, pridni, mirni, tihi tipi dobijo ženske, ki so najlepša leta dale nakladačem,frajerjem, ali pa take, ki do nakladačev sploh prišle niso, ker niso same dovolj zanimive.

Če praviš, da šele z leti začnete cenit take tipe. Potem je to to.[/quote]
Tisti, ki ostanejo nakladiči in frajerji še potem, pa seveda logično nimajo možnost pri ženski, ki si želi “umirjenosti”, ker zanjo niso “zanimivi”.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pa ne pozabi … blazno pameten v vsakem primeru …

Nakladač in frajer presedla na mlajše ženske, umirjen tip pa vzame eno, ki je nakladače že dala skoz, jep, točno tako.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Ja, tako je. Ona ve, kaj si več ne želi, on (nakladač) pa še vedno išče tiste, ki tega še ne vedo. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mater si naiven. Ne več tako mlade obupanke pri 30+ nič bolj ne vedo, kaj si želijo, ko pri 20. Samo oportunistično se prilagodijo situaciji, to je vse.

Eni tipi pa so potem ( po možnsoti na portalih za zmenke ) še čist navdušeni, češ “končno se ena zanima zame”. Ne, ne zanima se zate, samo biološka ura jo stiska in valda, treba je nekoga poiskat.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Kakšni situaciji? Jaz jih poznam veliko, ki jim ponudbe še vedno dežujejo, vendar ostajajo v resni zvezi, ponudbe so jim pa naporne, da ne rečem da so razočarane, ko spoznajo, kaj ti nakladači iščejo. Jaz mislim, da se vsak prilagodi situaciji oziroma predvsem svojim željam. Pa ne bom rekel, da si naiven, stvari pač vidiš po svoje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Seveda ostajajo v vezah. Mar misliš, da ti bodo povedale, da se tipu za hrbtom dobivajo z drugim?

Še dobro, da obstajate taki prikupni naivkoti na svetu, joooooj.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Ok, zdaj razumem. Ti ne želiš bit ta naivko, zato se izogibaš temu.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Me veseli, da me po več mesecih prepucavanja po forumu končno razumeš. Običajno me ljudje razumejo po par stavkih.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Nekdo, ki je pri 25 tako ciničen, nezaupljiv, … in tako prepričan v svoj prav, se ni tak rodil. Je tak postal. Kakšna je tvoja zgodba se sprašujem že zeeelo dolgo. Ali nas boš kdaj razsvetlil ali bomo ugibali še naprej…?

Pandora, njegova zgodba je nekaterim forumašem dobro poznana. Pa saj si lahko misliš, kaj je bilo. Ko je velik ego prizadet, potrebuje dolgo da oprosti. Problem pa nastane, če ne najdemo odgovornosti pri sebi, takrat je krivec lahko za dalj časa drugje. Tako se res lahko obvarujemo pred tem, da bi ego bil ponovno prizadet, ne zavedamo pa se, da ego ostaja prizadet še naprej in si ne dovoli ozdraveti.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

25? Si me pa ornk pomladila. Da me nisi menjala s Sadnim slučajno? Jaz sem drugače 79 letnik.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Fajn bi bilo, če bi ti, instant razsvetljenec, enkrat za spremembo vzel v roke kakšno resno psihološko čtivo.

Glej, zdravi sebe, mene ne boš. Od tebe se nimam česa naučiti. Ukvarjaj se s svojim lajfom, boš imel do smrti dovolj dela..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

25? Si me pa ornk pomladila. Da me nisi menjala s Sadnim slučajno? Jaz sem drugače 79 letnik.[/quote]

No, potem so pa stvari radilkalno drugačne…. Hvala za pojasnilo 🙂

Fajn bi bilo, če bi ti, instant razsvetljenec, enkrat za spremembo vzel v roke kakšno resno psihološko čtivo.

Glej, zdravi sebe, mene ne boš. Od tebe se nimam česa naučiti. Ukvarjaj se s svojim lajfom, boš imel do smrti dovolj dela..[/quote]
Saj se ukvarjam in ti si majhen del le tega. Si padel noter, mogoče z razlogom. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Model, niti smešen nisi. Pa kako ne razumeš tega, no? Skozi ukvarjanje z mano se ukvarjaš s samim sabo? Zdaj si med vrsticami priznal, da skozi “driblanje” sogovornikov lajšaš svoje osebne frustracije. Se sploh zavedaš tega priznanja?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

In ti lahko oceniš notranje vrednote preko spletnega foruma?! Wau!

Hitro objavi članek v znanstveni reviji. Aja, morda je pa intuicija na delu? ;)[/quote]

Krenči, to pride z leti, ta intuicija. Ko si mlad, so ti fajn nakladači, potem pa začneš ceniti nekaj drugega- zvestobo, spoštovanje, pripravljenost se potegniti za šibkega, stabilnost. In ti trije našteti to imajo, to se začuti.[/quote]

Kljub letom, me je ta intuicija zaobšla 🙂

In ti lahko oceniš notranje vrednote preko spletnega foruma?! Wau!

Hitro objavi članek v znanstveni reviji. Aja, morda je pa intuicija na delu? ;)[/quote]

Če je človek zverziran v tovrstni komunikaciji, prebere marsikaj med vrsticami. In tvoja mnenja, stališča, nasveti so odraz tvojih notranjih vrednot… tako da med vsem, kar se o tebi da “prečitat” na forumu, so nekatere tvoje vrednote dokaj easy job…[/quote]

Kakšne so “dokaj easy job vrednote”? Ne morem potrdit nečesa, česar ne razumem :).

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close