Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kdo na forumu vam je zanimiv?

Kdo na forumu vam je zanimiv?


poglej si svojo gornjo objavo: – že pri odgovoru na moj post si naredil precej napak (slabo si quotal) … torej si nezanesljiv že za “stroko”.

a te kaj pomiri, da se ga vtaknil v več smokvic (v vsako večkrat) kot pa imaš ti let ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ne, nič mi to ne pomeni, zame si še vedno en navaden internetni hrošč, ki ne ve kaj bi sam s sabo počel. Noben ti nebo verjel, da redno seksaš, če večino dneva preživiš za tipkovnico. Pa ne trudi se dosečti karkoli. Taki, ki žalijo po forumih in se trudijo izpasti pogumni / samozavestni, so ponavadi v živo vse prej kot to. Mislm, da sm s tem vse povedu.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


malo poglej objave — pa boš videl kje in kako si začel klicati “hudiča” ☺
aja — pa gliha vkup štiha … torej sva v istem zosu ☺

misliti pa raje ne — ti ne gre ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Si ja, predvsem o sebi. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Sadni, teb manjka kilometrine pri ženskah tolk kot men štrika, da na luno priplezam. Ta štrik pa lahko ti uporabiš, ker si “pameten dečko” itak veš zakaj…..Peace brother, sm je pa dobra ta od Nm-3w….
Do Sadni, hehe.


Si ja, predvsem o sebi. :))[/quote]
Mogoče me kdaj zanese pa koga označim za bebčka, še vedno ti pa ne bom na dolgo in široko razlagal kako sem zaplodil tvojo mamo. Žalostno, da take podpiraš, s tem tudi veliko poveš o sebi.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


To je blo že mal bolj ja, vidiš saj ti gre. Keep up the good work !

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Si ja, predvsem o sebi. :))[/quote]
Mogoče me kdaj zanese pa koga označim za bebčka, še vedno ti pa ne bom na dolgo in široko razlagal kako sem zaplodil tvojo mamo. Žalostno, da take podpiraš, s tem tudi veliko poveš o sebi.[/quote]
Priznam, da sem se motil o tebi. Po zapisih sodeč sem mislil, da veliko mlajši. No ja… 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kdo mi je zanimiv tu gor?
Pojma nimam, nisem toliko tu gor, da bi znala ocenit.
Na splošno bi rekla, da mi tisti, ki se oglašajo v vsaki temi, niso zanimivi. Bolj so mi zanimivi tisti padalci, ki kdaj pa kdaj pridejo in takrat kaj zanimivega napišejo.
Nisem pa še začutila želje, da bi komu pisala na ZS, zato se ne registriram.

Sej to, da majo nekateri tu gor o meni slabo mišljenje je zame čist sprejemljivo. Še več, raje vidim, da me doživljate kot neprijetno osebo, kot pa eno pravljično izmišljeno bitje, ki ne obstaja.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Mi nimamo o tebi tolk slabega mišljenja, kot ti o nas. :)) Katero pravjično bitje pa si mislil, da si, v naših očeh? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

U madonca, ko berem te komentarje se lahko res vprašam ali je sploh kdo od vas že seksal kdaj. Ker tule se vse bere kot znanstvena fantastika. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Japkica a ti to misliš na forumu al zares?
Pa da nisi ti sedaj to napisala s kako posebno željo v sebi? :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

V bistvu je to bolj na druge letel, ki se želijo v čim lepši možni luči predstaviti širši množici anonimnežev. Dostikrat si ne upajo izrazit svojega mišljenja, povedat kako stvari stojijo, zakaj je temu tako pa nevem. Bojda zaradi tega, ker bi si s tem kvarili imidž, ki si ga gradiju tu že leta. Želijo vsem ugajat, ko pa Robi zbira ljudi za piknik, pa o njih ne duha ne sluha. Ti boš lahko znal kaj več povedati o tem, zame itak veš, da si ne iščem prijateljev tu gor.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Japkica a ti to misliš na forumu al zares?
Pa da nisi ti sedaj to napisala s kako posebno željo v sebi? :))))[/quote]

Haha… No, če se akterji k akciji spravljajo tako, kot tule filozofirajo in bluzijo… me res veseli, da me ni zraven. :))))))))

ps; zdaj pa ali zastopiš ali pa ne. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Sadni saj tebe tudi ni bilo tam, pa si bil izrecno povabljen. A sploh veš zakaj te ni bilo?

Stvar je taka stoji pa tako…. In to vsak zase ve kako stoji kakšna stvar in če se tebi zdi, da je nekaj na glavo obrnjeno to ne pomeni, da velja tudi zame tako.
Veš včasih je tudi narobe prav…. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Ne spomnim se, da bi mene kdo povabil na ta vaš piknik. Spomnim pa se, da sem se vam smejal še preden ste ga organiziral. Zna bit to razlog zakaj nisem bil povabljen lol

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

[/quote]Japkica a ti to misliš na forumu al zares?
Pa da nisi ti sedaj to napisala s kako posebno željo v sebi? :))))On- tebi se že cedijo sline?Najberž ti doma, doma neda .Zdej bi se pa kam prslinu))))),da ti ga ne raznese!!

Mislim, da so bili vsi vabljeni in nihče izrecno ni dobil prepovedi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Japkica a ti to misliš na forumu al zares?
Pa da nisi ti sedaj to napisala s kako posebno željo v sebi? :))))[/quote]
On- tebi se že cedijo sline?Najberž ti doma, doma neda .Zdej bi se pa kam prslinu))))),da ti ga ne raznese!![/quote]
A to sodiš po sebi, ker vsakič ko katero pogledaš, postaneš penast? :)) Nismo si tako zelo enaki. Eni se znajo tudi pohecat brez sline okrog ust.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne spomnim se, da bi mene kdo povabil na ta vaš piknik. Spomnim pa se, da sem se vam smejal še preden ste ga organiziral. Zna bit to razlog zakaj nisem bil povabljen lol[/quote]Kolikor se spomnim, te je it povabila, je pa res, da si se samo norčeval in posmehoval iz vsega skupaj, kot lisica kislemu grozdju……

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

On_ & Marko = Batman & Robin connection

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ne spomnim se, da bi mene kdo povabil na ta vaš piknik. Spomnim pa se, da sem se vam smejal še preden ste ga organiziral. Zna bit to razlog zakaj nisem bil povabljen lol[/quote]Kolikor se spomnim, te je it povabila, je pa res, da si se samo norčeval in posmehoval iz vsega skupaj, kot lisica kislemu grozdju……[/quote]
Precej bolano, da ti ostanejo v glavi tako nepomembni dogodki. Še jst se ne spomnm tega lol

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


A o teh pravljičnih likih si prej pisal, ko si govoril, da ti je vseeno, kateri lik si. V bistvu pa je šlo le za tvojo domišljijo o drugih. :))
Dobro si izbral. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Nekaj napišeš o nečem, čez 5 minut pa napišeš, da se tega ne spomniš? Nekaj ti spomin nagaja. Je kaka bolezen na vidiku? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close