Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Če pa je tale “plus-size model”…

Če pa je tale “plus-size model”…

Hvala za idejo, da bo res tolažba oreng zalegla :))))[/quote]

A ti imaš pa zaloge? To pa je sol v rano … joooooj.[/quote]

Kakšna sol na rano, sol v žilo, da sladko in slano vzpostavita ravnotežje :))))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

To so ti ženske samo fauš, ker te kakšen pogleda.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

To so ti ženske samo fauš, ker te kakšen pogleda.[/quote]

Boš videl, Spider, te bomo spreobrnili tu na forumu, da boš začel gledati tudi za samskimi. :))))) Škoda dobrega pravnika za rabljeno robo. 🙂

A to misliš sebe, recimo?:) Se mi tako med vrsticami ponujaš?:)

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ne, ne, nisem mislila sebe. Ta virtuala je zame samo zabava ob realnem življenju.

Ti samo povej, pridem tudi na dom..:))))))))

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ženska v rozastem, ki jo matjazko hvali, to vam je lepo?
Velika rit in joški?
Prvič kot so že napisale za tako postavo ne dobiš oblačil oz. porabiš ure in ure za iskanje oblačil.
Drugo, takele prsi in tek in drugi športi preprosto ne gre ravno skupaj. Noben športni moderc ni dovolj, da bi se dalo s takimi prsmi normalno športat.
K sreči s športom izgubiš maščobo in rit ter prsi se zmanjšajo.

Resno misliš?

A to leti name?
Seveda resno mislim. Ne želim si velike riti in velikih prsi, da bi se potem slinili po meni tipi ala matjazko. Ne hvala.
In si ne znam predstavljat športanja s tako postavo.

Glede na to, da relativiziraš lepoto te ženske, mi je vse jasno 🙂 Ženska je pač lepa in tudi postavna (kar se zavedaš, pa čeprav tebi verjetno ni ali pa take ženske ne moreš dobiti), te pa boli, da je komu drugemu.

Ja ja … Seveda. V vaših glavah ženske na prvi sliki hvalijo samo geji in snobi, ženske na drugi pa ta pravi, kleni dedci haha … Vaše relativiziranje in podcenjevanje okusa prvih pove vse. Nikakor me ne moti, kaj vam je všeč in nikakor ne vsiljujem. Moti me, da lepoto žensk na drugi sliki dajete nad lepoto prvim in da relativizirate

Ne, Spider, z modernimi narcisi in snobi se ne družim. 🙂

Ne bi nobeno kritiziral, niti ne bi nobeni za prvič nič računal, če bi bilo to odvisno samo od slike, za kaj več…… pa itak nimam možnosti, ko obstajajo takšni, ki imajo že njihove št. v imeniku…. :)))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Zakaj te pa to moti? Misliš, da okusi niso različni?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Sporty_girl

Nasmešek prosim, slikala vaju bo. 🙂

[img]http://fatalchat.com/Gallery/508e5eb8ea53d.jpg[/img]

Sicer pa itak obraz šteje. ;))) Kaj ji koristi super postava, če ti ni luštna. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjazko, ti pa večino časa preživiš v iskanju razgaljenih žensk na netu.
In potem naslednjič pišeš o zvestobi, o resni vezi in tako naprej… dvoličnost?

Zakaj vas ogroža lepa ženska postava?

Te slike imajo estetsko (umetniško) vrednost. :)))

Umetnost lepega ženskega telesa nikoli ne ogroža samozavestne ženske, ki pozna svojo vrednost!

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjazko, ob tvojih fotkah se ne počutim niti malo ogrožena. Mene lepe ženske so recimo taka kot je Tina Maze.
Sem pa radovedna kak človek mora biti to, da je tako obseden z iskanjem golih žensk na netu? To ponavadi počnejo najstniki, ki še niso od blizu videli gole ženske, da pa bi bili neki odrasli moški tako obsedeni s fotkami golih žensk pa mi je res čudno. Le kaka obsedenost je to?

A je ženski akt, zelo pogost v slikarstvu, pornografija? :))) Ne, žensko telo je zgolj odlivek lepote matere narave v telesno obliko ženske. 😀
Ta slika je nastala izpod sporžilca profesionalnega fotografa, če ti tega ne opaziš, ni moj problem. Vidiš to, kar želiš videti. ;))

[img]http://fatalchat.com/Gallery/508e5fc2df11d.jpg[/img]

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Metka…Matjažko občuduje lepe ženske. Ni pa z njimi obseden. 🙂

Robi, sem vajena je najstnikov, ki se slinijo po fotkah na netu, saj veš zakaj :)… ker še niso videli gole ženske od blizu pa so jim fotke za začetek dovolj. Potem, ko fant dorase v moškega, ponavadi nima več potrebe, obsedenosti po iskanju golih žensk na netu. Potem raje pogleda kako v živo.
Zdaj pa,če v živo ne najdeš in ne najdeš pa je tudi fotka ok. In potem jih mora še na forum lepit :).
Zrelemu moškemu tega ni potrebno. Zrel moški si najde živo žensko :).

Tudi nezrel si jo lahko najde ali pa njega katera najde.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja, Marko, če si je pa ne najde pa visi na netu in išče fotke golih žensk :). Pač, če ni še nikoli videl v živo, so tudi fotke za silo ok :).

Potem bi pa bila presenečena, če bi npr.svojega 60-letnega fotra zalotila, kako se slini ob mladenkah? Ker veliko je takšnih moških. ,menda? :))))

Metka, si ti malo puritanska? 🙂 Nisi umetniška dušica s posebnim čutom za estetiko 🙂 Zrelost in okus za estetiko nista v povezavi z zrelostjo.

Glej, kako smo se moški že leta 24.000 prek Kristusom udejstvovali v umetnosti, ko ste ve zgolj nabirale sadeže po goščavah. :))

[img]http://www.arthistoryarchive.com/arthistory/prehistoricart/images/small_Venus-of-Willendorf-24000BC.jpg[/img]

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjazko, povsem isti si kot moj sosed, star 16 let, ki je ves slinav ob vsaki sliki gole ženske.
ALi pa moji sošolci iz srednje, potem na faksu pa je bilo drugače, so si pa raje omislili občudovanje živih žensk :).

A samega sebe primerjaš s 60-letniki, ki se slinijo ob mladenkah?

Hm, pravzaprav ima smisel, ker si na istem nivoju.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Jaz res raje pogledam kakšno v živo..:)
Pa ni to bolj nevarno za resno vezo in zvestobo, kot pa, če bi jih gledal le na netu ? 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close