Če pa je tale “plus-size model”…
A to je isto dkle, za katero ena druga forumašica sprašuje ali je moškim res všeč ta “debeluhinja”? 🙂
Res pravi dokaz, da imajo vsake oči svojega malarja. Čeprav semi zdi, da je ta punca kar všeč tako večini žensk kot moških. Morda tisti, ki so v modnem biznisu na to gledajo z drugimi očmi, ampak normalen svet se vrti v povsem drugo smer kot modni. In dobro bi bilo, da bi se tega začeli zavedat tudi tisti, ki ustvarjajo modo za ljudi.
Zakaj čutim gnev in zagrenjenost v tem postu? :))))[/quote]
Pha..jaz pa razberem spolno neizživetost, pa ne vem, če zaradi nje same ali je njen partner preslab zanjo, ženska ima potencial za porno industrijo, škoda da svojo “energijo” tu na forumu trati, navsezadnje bi lahko iz nje iztržila mnogo, mnogo več in hkrati bi vsaj bila končno potešena…2 muhi na en mah 🙂
Mah, ženska mora biti res precej nesamozavestna, da jo vržejo iz tira suhice v revijah, ali pa te ženske s poudarjenimi zadnjicami, ki so tako všeč Matjažku. 🙂
Moja zato ni prav nič drugačna. :)))
Mogoče vsa ta njegova predstava o tem, kaj mu je všeč, izhaja iz strahu, da bi se “njegov izgubil”. 🙂
Dragi/a moj/a, primerjaj ti dve spodnji fotki. Na eni je manekenka visoke mode, zdravega videza, neanoreksična, nezadragorirana … Ima prsi, ima obline – ravno pravšnjih velikosti – res pa je, da za vaša merila ji manjka kakih 20 cm za primitivne dražljaje, a ne spremeni dejstva, da je mnogim drugim pač všeč. Koga briga, če vam ni? Dejstvo je, da že ima otroka, če te že kaj drugega ne prepriča v njeno zdravje in vitalnost.
Na drugi sliki pa je, po vašem, forumovci “prava” ženska, ki bi jo morali po všame uvesti na piste … Kako torej, da še nima otrok, če pa bi jo po vašem že sam pogled oplodil … 🙂
http://www.christinahendricksgallery.com/wp-content/uploads/2010/03/curvecity.jpg
Sicer pa … saj že naprej vem, da boste čisto iz principa krizizirali prvo in zagovarjali drugo sliko … Da se sami počutute boljše … Ker si ne priznate, da vsa oblačila veliko bolje pristajajo ženskam s postavo prve, kot pa na drugi sliki in da so tudi primernejša za predstavitev oblačil 🙂
Kar tolažite se in še naprej kritzirajte suhice 🙂
Koga pa briga, če je mnogim drugim všeč, če nam ni? :))
V redu zgleda ta na prvi sliki no. 🙂
Dragi/a moj/a, primerjaj ti dve spodnji fotki. Na eni je manekenka visoke mode, zdravega videza, neanoreksična, nezadragorirana … Ima prsi, ima obline – ravno pravšnjih velikosti – res pa je, da za vaša merila ji manjka kakih 20 cm za primitivne dražljaje, a ne spremeni dejstva, da je mnogim drugim pač všeč. Koga briga, če vam ni? Dejstvo je, da že ima otroka, če te že kaj drugega ne prepriča v njeno zdravje in vitalnost.
Na drugi sliki pa je, po vašem, forumovci “prava” ženska, ki bi jo morali po všame uvesti na piste … Kako torej, da še nima otrok, če pa bi jo po vašem že sam pogled oplodil … 🙂
http://www.christinahendricksgallery.com/wp-content/uploads/2010/03/curvecity.jpg
Sicer pa … saj že naprej vem, da boste čisto iz principa krizizirali prvo in zagovarjali drugo sliko … Da se sami počutute boljše … Ker si ne priznate, da vsa oblačila veliko bolje pristajajo ženskam s postavo prve, kot pa na drugi sliki in da so tudi primernejša za predstavitev oblačil 🙂
Kar tolažite se in še naprej kritzirajte suhice :-)[/quote]
Čilenska manekenka Adriana Lima predstavlja bolj neko klasično lepoto, pa ne zaradi telesa, ampak zaradi (latino) obraza. Sicer pa, če hočeš mnenje od eksperta za nabiralke plodov, je rdečelaska boljša. :)) Obraz je prvo, če gledamo zgolj na fizično atraktivnost (ženske), šele potem je postava, a ne, na katero lahko tudi vplivamo v veliki meri?
Dragi/a moj/a, primerjaj ti dve spodnji fotki. Na eni je manekenka visoke mode, zdravega videza, neanoreksična, nezadragorirana … Ima prsi, ima obline – ravno pravšnjih velikosti – res pa je, da za vaša merila ji manjka kakih 20 cm za primitivne dražljaje, a ne spremeni dejstva, da je mnogim drugim pač všeč. Koga briga, če vam ni? Dejstvo je, da že ima otroka, če te že kaj drugega ne prepriča v njeno zdravje in vitalnost.
Na drugi sliki pa je, po vašem, forumovci “prava” ženska, ki bi jo morali po všame uvesti na piste … Kako torej, da še nima otrok, če pa bi jo po vašem že sam pogled oplodil … 🙂
http://www.christinahendricksgallery.com/wp-content/uploads/2010/03/curvecity.jpg
Sicer pa … saj že naprej vem, da boste čisto iz principa krizizirali prvo in zagovarjali drugo sliko … Da se sami počutute boljše … Ker si ne priznate, da vsa oblačila veliko bolje pristajajo ženskam s postavo prve, kot pa na drugi sliki in da so tudi primernejša za predstavitev oblačil 🙂
Kar tolažite se in še naprej kritzirajte suhice :-)[/quote]
Kolikor sem uspela zgoraj prebrati, nihče, tudi Matjažko, ni kritiziral suhic. Le rekli so, da so jim všeč ženske z izrazitimi oblinami. Na to, kakšni ljudje so nam všeč, pa ti ne moreš imeti vpliva, četudi nam lepiš slike gor do Božiča.
Pa poanta je nekje drugje. Da bi ji moralo biti vseeno, kaj je večini moškim všeč, ampak da si je sama lepa in se sprejema točno takšno, kot je – in da je takšna všečl svojemu, zdaj pa če ima 50 kg ali pa 100 kg. Kaj pa drugi mislijo, pa je povsem nepomembno, ker enim so všeč takšne, drugim drugačne…
Naj ugibam, družba kakšnih modernih narcisov obeh spolov.
In ko takšne, ki stremite k “popolnosti” naletite na moškega, ki vam ni pripravljen apriori dati odobravanja, čeprav ste kao popolne, potem ste pa takoj užaljene.
V mojih očeh je ženska iz drugega linka boljša, pa se lahko razpočiš od besa.
Če ne bi imela sama kompleksov s svojo postavo, potem ne bi odpirala tega posta in se brezveze obremenjevala z videzom drugih žensk – oz. dejansko se obremenjuješ svojim videzom preko omalovaževanja izgleda drugih žensk, ki imajo drugačno postavo kot ti, pa jim zavidaš, da so všeč veliko moškim.
Speak for yourself, jasno je, da si obsedena z videzom. Vsak sam zase ve, kaj ga pritegne in kaj odbije..mene odkrito povedano odbijajo tvoji posti ko me kar glava zaboli od tvojih vsiljevanj in določanj, kaj je lepo in kaj ne…beda od sodelovanja. Tako zdaj pa si grem vzet dvalitrski sladoled, “šlag” in kilo napolitank, da se potolažim, ti pa kar veselo preštevaj kalorije..hihihi 🙂
Glej, osebno imam normalno kilažo po medicinskih kriterijih, ampak s poudarjenimi oblinami. Se pa vsakodnevno srečujem s kritičnimi pogledi žensk (ne moških!) v smislu, da bi bilo dobro, da shujšam. :))) Od moških sem prejemala komplimente. 🙂 Jaz vseeno zaupam moškim, da so pravilno ocenili. :)))[/quote]
Če želiš, da te ujame kakšen ribič, potem je tvoja odločitev definitivno pravilna. 🙂
Speak for yourself, jasno je, da si obsedena z videzom. Vsak sam zase ve, kaj ga pritegne in kaj odbije..mene odkrito povedano odbijajo tvoji posti ko me kar glava zaboli od tvojih vsiljevanj in določanj, kaj je lepo in kaj ne…beda od sodelovanja. Tako zdaj pa si grem vzet dvalitrski sladoled, “šlag” in kilo napolitank, da se potolažim, ti pa kar veselo preštevaj kalorije..hihihi :)[/quote]
O, super, zmedena_samica, jaz pa grem pojest ene kosmiče. Pravijo, da je v kosmičih ful kalorij. :))))
Speak for yourself, jasno je, da si obsedena z videzom. Vsak sam zase ve, kaj ga pritegne in kaj odbije..mene odkrito povedano odbijajo tvoji posti ko me kar glava zaboli od tvojih vsiljevanj in določanj, kaj je lepo in kaj ne…beda od sodelovanja. Tako zdaj pa si grem vzet dvalitrski sladoled, “šlag” in kilo napolitank, da se potolažim, ti pa kar veselo preštevaj kalorije..hihihi :)[/quote]
O, super, zmedena_samica, jaz pa grem pojest ene kosmiče. Pravijo, da je v kosmičih ful kalorij. :))))[/quote]
Ne pozabi jih cukrat….pa dober tek 🙂
Speak for yourself, jasno je, da si obsedena z videzom. Vsak sam zase ve, kaj ga pritegne in kaj odbije..mene odkrito povedano odbijajo tvoji posti ko me kar glava zaboli od tvojih vsiljevanj in določanj, kaj je lepo in kaj ne…beda od sodelovanja. Tako zdaj pa si grem vzet dvalitrski sladoled, “šlag” in kilo napolitank, da se potolažim, ti pa kar veselo preštevaj kalorije..hihihi :)[/quote]
O, super, zmedena_samica, jaz pa grem pojest ene kosmiče. Pravijo, da je v kosmičih ful kalorij. :))))[/quote]
Meni pa zadnje čase tako na slano vleče, čips, pistacije, kaki pikantni grisini … pa nimam nič od tega doma … Privoščita si še namesto mene.
O, super, zmedena_samica, jaz pa grem pojest ene kosmiče. Pravijo, da je v kosmičih ful kalorij. :))))[/quote]
Meni pa zadnje čase tako na slano vleče, čips, pistacije, kaki pikantni grisini … pa nimam nič od tega doma … Privoščita si še namesto mene.[/quote]
Hvala za idejo, da bo res tolažba oreng zalegla :))))
Forum je zaprt za komentiranje.