Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Če pa je tale “plus-size model”…

Če pa je tale “plus-size model”…

..potem pa je svet šel popolnoma v kuratz.

http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2216221/What-body-Plus-size-model-Robyn-Lawley-shows-famous-curves-new-swimwear-shoot.html

Kdaj si bodo “modni guruji” dali dopovedat, da moškim v glavnem niso všeč ženske, ki zgledajo kot dahavci?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Malo plusa že ima, vsaj napram večini modelov, ki jih tako radi oglašujejo kot “izhodišče” oziroma merilo estetike oziroma tega, kako bi naj ženska zgledala. Veš kako se ženske same zgražajo nad tole fotko, vsaj večina (mlajših). 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Spet ne razumeš poante, kot ponavadi. Poanta je natanko v tem, da je bolano, kakšni modeli se oglašujejo kot izhodišče.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ne, ne kot ponavadi, je tako, da ti ne razumeš, da jaz razumem. Mi je jasno, da si želel povedat, da bi ta “tvoj” model moral bit izhodišče.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

V smislu modnega sveta in pojmovanja manekenstva je; za preostalo družbo pa je vsekakor ženska, ki je mnogi ne bi označili za “močno” ali celo debelo (od tu pomislek, kako je lahko ta +size model), bi pa zatrjevali, da je zelo luštna, da ima vse na svojem mestu, ji nič ne manjka… 🙂

Niso izključno oblikovalci krivi, deloma k temu prispeva tudi tisti del javnosti, ki se za to vneto zanima in večina njih ima v glavi vzorec, da po pisti opletajo “obešalniki”, jim je to samoumevno in hkrati bi jim bilo groteskno (imajo zakoreninjeno prepričanje “(pre)suho je lepo”) ko bi morali “ocenjevati” oblačila na normalnih “figurah”. Po drugi strani pa tudi agencije, ki modele posojajo, si ne morejo privoščiti manj suhih, ker po teh ni povpraševanja – je kot nek začaran krog. Zanimivo pri tem je, da se vendarle s časom kriteriji spreminjajo, vsaj minimalno oz se morajo; ni tako malo manekenk in tudi manekenov, ki za svojo poklic plačajo zaradi takšnih in drugačnih odpovedovanj z mnogo prerano smrtjo (anoreksija nevroza, odpovedi možganov ali srca, zaradi zahtevnega trga je mnogo samomorov), prav je da se na glas pove kaj nam je zares všeč. Ironija oblikovalcev je, da je najbolj pomembno kakšen model ima na sebi njihovo oblačilo, po njihovem le “obešalniki” štejejo, saj cape mnogo lepše zgledajo na obešalniku kakor na človeku normalnih mer :))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

No, če je presušena manekenka s konfekcijo 32 kakor ideal in se z njo poistovetijo normalno suhe ženske, torej cifro 36, potem je recimo tale gospa s cifro 38 ali 40 manekenka za tiste, ki sicer nosijo 44 in več … Tako kot ženska s konfekcijo 36 nima šans za manekenko, tudi ženska s konfekcijo 44 verjetno ne more bit manekenka za debele …

Drugače pa seveda ni debela, še čisto v mejah normale. Prav bolano, kakšna merila imamo.

Telefonsko prosim 🙂

ejejej…kaj pa bo Bibitka rekla ??

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ja, tole je ‘normalna ženska’… In takšna ženska je predebela predvsem velikemu številu žensk in tistim moškim, ki obožujejo ženske z deškimi postavami, ker… :/

Lepa je in tako zelo ženstvena. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Modni guruji imajo navadno “drugačna spolna nagnjenja”, pa so jim zato všeč deške postave. :))

ejejej…kaj pa bo Bibitka rekla ??[/quote]

Bibitka si lahko samo rane liže :)))

Pa saj ta ne zgleda kot dahavovec, ali jaz zopet ne zastopim nič.:)

Drugače pa meni je tale “model” čisto luštna ženska.

Bibita ima toliko ponudb da je ze sumljivo da se ni (se res se ni? ) odlocila. Mislim da igra z laznimi kartami 🙂

hahahahaha

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Bibita načeloma kart ne igra… tu pa tam kakšnega “pajkeca” to je pa tudi vse.:)

hahahahaha[/quote]

Japkica zakaj se tako sladko smeješ?…. 1. ker zgleda kot …. ali 2. da jaz ne zastopim…. nič :))

Kot da plava raje poigrava pozibava se mocno … Pajkeca?

hahahahaha[/quote]

Japkica zakaj se tako sladko smeješ?…. 1. ker zgleda kot …. ali 2. da jaz ne zastopim…. nič :))[/quote]

Pravzaprav eno in drugo. :)))))))

Ka te je dahavovec? 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

No ja… eno živalco se pa tudi s kartami lahko igra. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ženska je res lepa.

Ne glede na to, se mi pa zdi, da ste spregledali, da je “UK SIZE 16”, kar, če se ne motim, je evropska konfekcijaska številka 44. Seveda je treba upoštevat, da ima plus minus 180 cm in da se to porazdeli, ampak Evropska konfekcijaska številka 44 pa je vendarle številka, ki jo ima čisto običajna ženska (te velikosti), če le ni resnično debela oziroma okrogla.

Vsekakor 180 cm in konfekcijska 44 ni malo niti za tiste, ki ne marajo dahavskih lepotic, sploh pri starosti nekaj čez 20 let.

Punca je visoka 188cm! Zato nosi vecjo konfekcijsko stevilko. Zenske, po visini blizje povprecju, pa SO debele, ce potrebujejo tako velika oblacila. 

Mimogrede, moja nova ima polne (C cup) naravne joske + okroglo (vse prej kot kosceno) rit, pa ceprav pri 160cm tehta le 44kg, in je dalec od zobotrebca tipicne manekenke, kljub temu da nosi najmanjso konfekcijsko stevilko oblacil. Dosti je odvisno od genov…

Ta z linka, ce ne bi imela tako lepega obraza in polnih josk, bi bila le tipicna siva debeluska (pri teh letih??) za na TNZ aerobiko. Tako pa se vse skompenzira, oz. moski recemo, da se ji oprosti. Sicer pa, v danasnjem svetu biti povprecen pomeni biti debel, BMI 25+. 

Dater, nisi ti tisti, ki je par dni nazaj jokal po MONu glede žensk? In da je ravno včeraj pustil žensko? A zdaj si se pa prišel pohvalit, da si v par dneh dobil že novo?
In kaj bomo spet brali čez teden, kake izpade je imela tale ta nova?


Kaj pa svoji si izračunal BMI? Dosti je odvisno od genov, še več pa od samopodobe in zdrave pameti. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, saj v resnici mu ni pomemben BMI, v resnici mu je pomembno to, da lahko seksa par dni po tistem, ko ga je bivša dala na čevelj. Koliko dni je zdržal brez ženske? Ali je bolje vprašat v urah?
Tako kot alkoholik, ki se začne tresti, če ne dobi alkohola :).
Sigurno je to čudovita ženska, značaj ima sigurno odličen. Potem pa bo spet pisal kake izpade ima pa da ne more 5 minut hodit :), koliko dni pa bo trajala ta avanturca :)?


Jokal ti je foter, ko je spoznal kako pametnega te je naredil.


Jokal ti je foter, ko je spoznal kako pametnega te je naredil.[/quote]
To je pa ta žaljivka, ko smo jo uporabljali v 2. razredu osnovne šole. Pa nisi ti malo starejši? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close