Če pa je tale “plus-size model”…
Joj, Dater, pa kaj res ne razumeš, saj te nihče ni imel za povprečnega.
Glede videza res ne morem soditi kam pašeš, ampak glede pameti, kulture, samozavesti, samopodobe pa lahko rečem, da ti še veliko veliko manjka do povprečja. Vidiš pa ti vseeno mi povprečneži z MONa dovolimo, da si med nami, čeprav si daleč od povprečja.
A veš, ker mogoče pa imaš videz nadpovprečni, če že pameti ni, in se potem malce zgliha :).
Tako, da se ne razburjat, saj ti ni nihče rekle, da si povprečen :). Si daleč od povprečja, vsaj glede naštetih stvari.
Mogoče si res, mogoče se ti samo zdi. Pomembno je pa tudi, v katero smer od povprečja si, saj veš da si lahko ali “pod” ali pa “nad”. 🙂 Verjetno si pa govorilo “nad”.
Jaz sem bil dosti bolj kulturen od vas, vse dokler me niste zaceli podjebavati, pamet soliti in podmetavati polena.[/quote]
Samo da zdaj ne vemo, ali si se pretvarjal prej, ali pa se zdaj.
Tale plus size manekenka je še ok. zdravega videza, čeprav ji malo telovadbe ne bi škodilo. Bolj me čudi propagiranje in reklamiranje današnjega trenda debeloritih bab kot na spodnjih slikah – noben ekstrem (anoreksičen ali preveč oblinast) ni zdrav in ne ustreza povprečni ženski, s katero bi se večina žensk lahko identificirala; vsak najstnici sporoča, da je z njo kaj narobe, če ni točno taka. V obeh primerih gre za vsiljevanje ideala.
[img]http://images2.makefive.com/images/entertainment/celebrity/celebrities-you-would-most-like-to-punch-in-the-face/coco-austin-7.jpg[/img]
A tale v roza kiklci je debelorita? Ali pa je za fotko samo malo izbočila svojo ritko?
To je naravna danost, če ima postavo peščene ure. Vse, kar je naravno, je lepo. Naravno pa ni, če je na pol anoreksična. In suhice se reklamirajo, ker veliko žensk si domišlja, da so predebele. Večina hoče biti suhih in ne takšnih, kot je ta na sliki. Ta pa je videti samozavestna, da se počuti dobro v svoji koži, in ji ta postava vsekakor pristoji. Takšna tudi pritegne več moških pogledov kot suha manekenka.
Preveč obla rita (tvoja fotka) ni zdrava? To pa prvič slišim. Kakšne težave pa povzroča? :)))[/quote]
Verjetno ne ločiš med oblo ritjo normalnih dimenzij in preveliko, slonjo ritjo, katero naredi prevelika teža (in jo vsiljujejo mediji; te ženske pa izkoriščajo in na račun bebcev služijo milijone za NIČ dela).
Kakšne težave povzoča slednja? Med drugim to, da najbž ženska potrebuje ure in ure šopingiranja, preden dobi hlače ustrezne velikosti, pa še potem jih mora kje drugje ožati ter zapravljati na kupe denarja.Vitka ženska (zdravo vitka) jih dobi v hipu, brez težav, kar je plus, sploh če ne maraš nakupovanja 🙂
Največja težava, ki jo povzroči, pa je zavist ob vitkih postavnih dekletih ter posledično favoriziranje sebe ter žaljenje suhic (tudi tistih, ki so naravno vitke) z anoreksičarkami, preklami, ki ne konzumirajo drugega, kot cigarete, kavo in droge – vse to samo zate, da se sami (SAME) počutite boljše. Tako da … S temi žaljivkami niste nič boljši od tistih, ki zagovarjajo in propagirajo nasproten ekstrem – pretirano vitkost.
Preveč obla rita (tvoja fotka) ni zdrava? To pa prvič slišim. Kakšne težave pa povzroča? :)))[/quote]
Verjetno ne ločiš med oblo ritjo normalnih dimenzij in preveliko, slonjo ritjo, katero naredi prevelika teža (in jo vsiljujejo mediji; te ženske pa izkoriščajo in na račun bebcev služijo milijone za NIČ dela).
Kakšne težave povzoča slednja? Med drugim to, da najbž ženska potrebuje ure in ure šopingiranja, preden dobi hlače ustrezne velikosti, pa še potem jih mora kje drugje ožati ter zapravljati na kupe denarja.Vitka ženska (zdravo vitka) jih dobi v hipu, brez težav, kar je plus, sploh če ne maraš nakupovanja 🙂
Največja težava, ki jo povzroči, pa je zavist ob vitkih postavnih dekletih ter posledično favoriziranje sebe ter žaljenje suhic (tudi tistih, ki so naravno vitke) z anoreksičarkami, preklami, ki ne konzumirajo drugega, kot cigarete, kavo in droge – vse to samo zate, da se sami (SAME) počutite boljše. Tako da … S temi žaljivkami niste nič boljši od tistih, ki zagovarjajo in propagirajo nasproten ekstrem – pretirano vitkost.[/quote]
Glej, če imaš majhno ritko, je tudi OK :D, ne rabiš biti fouš, 🙂 ampak verjemi mi, da kaj takšnega (večini) moškim prej požene kri po žilah. To je čisto tisti “primitivni dražljaj”, ki signalizira plodnost pri ženski in sposobnost za rojevanje s širokimi boki. :)))
Naravne suhice so tudi lepe. Lepo ni vse, kar je nenaravno, ker vse drugo je potem bolj za razne fetišiste.
To je naravna danost, če ima postavo peščene ure. Vse, kar je naravno, je lepo. Naravno pa ni, če je na pol anoreksična. In suhice se reklamirajo, ker veliko žensk si domišlja, da so predebele. Večina hoče biti suhih in ne takšnih, kot je ta na sliki. Ta pa je videti samozavestna, da se počuti dobro v svoji koži, in ji ta postava vsekakor pristoji. Takšna tudi pritegne več moških pogledov kot suha manekenka.[/quote]
Matjažko, tole sicer dobro izgleda, ampak žal tak tip žensk zelo težko dobi prave hlače ali krilo zase. Kroji so namreč bolj prilagojeni deškim postavam.
Preveč obla rita (tvoja fotka) ni zdrava? To pa prvič slišim. Kakšne težave pa povzroča? :)))[/quote]
Verjetno ne ločiš med oblo ritjo normalnih dimenzij in preveliko, slonjo ritjo, katero naredi prevelika teža (in jo vsiljujejo mediji; te ženske pa izkoriščajo in na račun bebcev služijo milijone za NIČ dela).
Kakšne težave povzoča slednja? Med drugim to, da najbž ženska potrebuje ure in ure šopingiranja, preden dobi hlače ustrezne velikosti, pa še potem jih mora kje drugje ožati ter zapravljati na kupe denarja.Vitka ženska (zdravo vitka) jih dobi v hipu, brez težav, kar je plus, sploh če ne maraš nakupovanja 🙂
Največja težava, ki jo povzroči, pa je zavist ob vitkih postavnih dekletih ter posledično favoriziranje sebe ter žaljenje suhic (tudi tistih, ki so naravno vitke) z anoreksičarkami, preklami, ki ne konzumirajo drugega, kot cigarete, kavo in droge – vse to samo zate, da se sami (SAME) počutite boljše. Tako da … S temi žaljivkami niste nič boljši od tistih, ki zagovarjajo in propagirajo nasproten ekstrem – pretirano vitkost.[/quote]
Funkcionalna nepismenost? 🙂
Uf, kakšna beda od postov se je nasmetila v tej temi – je zares tako pomembno koliko kg ima katera in kakšno rit pa tako dalje!? Sklepam, da za ta pravo žensko šteje le, če ima rit kot kombanj in košarico min C, vsebina nima veze – kajneda?
P.L.I.T.K.O.!
Matjazko, od kdaj tebe zanimajo “hude ritke”? Kaj nisi azdnjič nekaj pesnil, kako je zunanjost nepomembna? Si lagal takrat, ali lažeš zdaj?
Pa tudi, dvomim, da kje obstaja kakšna ženska s hudo postavo, ki seksa samo, ko je v vezi. Takšno puritanstvo je rezervirano za nezanimive sive miši.
Verjetno ne ločiš med oblo ritjo normalnih dimenzij in preveliko, slonjo ritjo, katero naredi prevelika teža (in jo vsiljujejo mediji; te ženske pa izkoriščajo in na račun bebcev služijo milijone za NIČ dela).
Kakšne težave povzoča slednja? Med drugim to, da najbž ženska potrebuje ure in ure šopingiranja, preden dobi hlače ustrezne velikosti, pa še potem jih mora kje drugje ožati ter zapravljati na kupe denarja.Vitka ženska (zdravo vitka) jih dobi v hipu, brez težav, kar je plus, sploh če ne maraš nakupovanja 🙂
Največja težava, ki jo povzroči, pa je zavist ob vitkih postavnih dekletih ter posledično favoriziranje sebe ter žaljenje suhic (tudi tistih, ki so naravno vitke) z anoreksičarkami, preklami, ki ne konzumirajo drugega, kot cigarete, kavo in droge – vse to samo zate, da se sami (SAME) počutite boljše. Tako da … S temi žaljivkami niste nič boljši od tistih, ki zagovarjajo in propagirajo nasproten ekstrem – pretirano vitkost.[/quote]
Glej, če imaš majhno ritko, je tudi OK :D, ne rabiš biti fouš, 🙂 ampak verjemi mi, da kaj takšnega (večini) moškim prej požene kri po žilah. To je čisto tisti “primitivni dražljaj”, ki signalizira plodnost pri ženski in sposobnost za rojevanje s širokimi boki. :)))
Naravne suhice so tudi lepe. Lepo ni vse, kar je nenaravno, ker vse drugo je potem bolj za razne fetišiste.[/quote]
Fauš buahahaha 🙂 Dvojna merila imate, to je problem.
Gle, ne skrbi ti za mojo plodnost, glede na to, da imam dva otroka ja, sem zanosila po naravni poti, brez težav. Z moško pozornostjo pa tudi nisem imela težav.
Spider, svet ni črno-bel in poln posplošitev. Da bi imela širina bokov kakšno neposredno povezavo z značajem, osebnostjo, z zvestobo in še čem podobnim, še tudi nisem slišal.
sporty girl
Zgrabi svojega, zakaj gleda tole in ne ostaja pri čvrstih špornih:
🙂
[img]http://media-cache0.pinterest.com/upload/101823641544572390_EhycFaK3_c.jpg[/img]
Kako pa ti veš, kakšne so večini moškim všeč, a si izprašal in poznaš vsakega moškega posebej, da veš, da so skoraj vsem všeč iste – te, ki jim ti pripisuješ nadlepoto, višjo evoluicijsko vrednost (sem mislila, da smo napredovali v ljudi) in nadprivlačnost? Ne, svet res ni črno-bel … Poznam pa take, ki so jim dejansko všeč takšne, ki so strastne v postelji, pa ne glede na postavo. Bistvo je očem nevidno. Včasih se kot zelo fukabilne in strastne izkaže ženska (po besedah moških), ki na prvi vtis ne daje nobenih erotičnih dražljajev in asociacij na seks, torej nima izrazitih oblin.
Mimogrede, moj ima rad vitke noge (te na sliki zagotovo niso, so ornk debele) in bolj skladno postavo. Rad vidi žensko v krilu – tej na sliki zagotovo ne pristajajo. Pravi, da v doggiju rad gleda lepo ritko in ga rajca, da gre blizu te korenjak in ne blizu kombajna, v katerem bi se njegov čisto izgubil.
Besede enega mojega dobrega prijatelja (nima težav z ženskami, tako da njegove kritike niso plod tega, da kakšne ne bi mogel dobiti): v mladosti (dvajsetih) je poskušal s takšnimi, kot so všeč tebi, ker je laično menil, da imajo več estrogena in so tako bolj napaljene … In je rekel, da je bil ornk razočaran; nekatere so dejansko mislile, da so svoje delo že opravile s tem, da so mu nastavile (povešene, strijaste) joške, nato pa ležale hot hlod z mislijo, da so delo opravile … Po njegovih besedah so se veliko bolj potrudile tiste z manj zunanjimi atributi … Pa še potile se niso tako, karje tudi plus.
V postelji je treba biti spreten, gibčen, ne pretežek (da te lahko moški dviguje), kar gotovo povprečnega moškega (seveda takega, ima dovolj izkušenj z ženskami in ne živi v iluzijah, da ima kak telesni atribut povezavo z žensko napaljenostjo) obnori bolj kot ogromni povešeni joški in rit.
To je glavno, da svojemu odgovarjaš, zakaj bi te brigali drugi ali druge, a ne?
Vendar te brigajo druge, če se spotikaš, kako bi naj druge izgledale (po tvoje) in bi svoj lepotni ideal kar patentirala v splošno uporabost za kriterije ženske privlačnosti. :))) Narava ima svoje kriterije in zakonitosti. In največji delež je tistih moških, kar je na sredini “lepotne krivulje”, na obrobjih pa se vse manjša, prehaja v ekstreme, npr. zelo malo je moških, ki imajo radi izrazite suhice ali debeluške. Govorim seveda samo za zunanji izgled.
:))) Moraš vedeti, (za) kaj prijemaš, ne da kosti rožljajo. :)))
Sicer pa je to irelevantno, kaj si misliš, če so večini moškim “fukiš” takšne ženske. 😀
Ali bi moral biti politično korekten in zamenjati besedo večian z veliko? 😀
Če je orodje kratko, potem je problem na njegovi strani. Naj montira podaljšek na kombajn. :)))))
Saj sem napisal, če je njemu prav in tebi prav, čemu bi se potem bunili ali druge ženske slabšalno označevali kot “debele”?
Aja, “debele” so splošno lene, tudi v postelji. Lep stereotip. 🙂
Kompenzacija? Nisem posebej pribvlačna, bom pa se zato bolj potrudila v seksu. To je dejansko cena na račun samozavesti, če tako razmišlja sebi ženska.
V spolnosti ni nič pogojeno ali določeno s pravili, če je kemija med dvema ustrezna.
Forum je zaprt za komentiranje.