zvestoba
Saj ne pridejo na slabše. Ti vidiš/slišiš samo en plat. Ljudje dostikrat pojamramo zaradi različnih stvari, morda trenutnih, ki nas tarejo, morda kakih dolgotrajnih problemov ali pa kar iz navade 🙂 Ne moreš posplošit, da je pa samo slabo v teh vezah. Ne vidiš tistega, da npr. skupaj pogledata film ali jo on povabi na izlet ali jo pelje po nakupih ali kaj četrtega. Ljudje smo pač taki, da o slabih stvareh lažje govorimo kot o prijetnih. Že na samem forumu je tako, 4/5 tem je o jamranju, ostalo so neke pozitivne, slabo obiskane teme.
…ki ni nobena 100%….
Je pa ravno to tudi (lahko) razlog zakaj toliko slabih zakonov. Vsi bi uživali (kar ni nič narobe) potem se pa zaštrika in takrat rešujejo nekaj kar je že v osnovi zgrešeno. Tako se ujamejo v lastno zanko in se počutijo ujeti v zakonu… in bežijo vsak v svojo stran, eni v delo, drugi v hobi, tretji v otroka/e, četrti v ljubice/ljubčke….. samo drug z drugim nič, dokler ne poči…. Potem ostane samo še jamranje, ker tisto dobro je itak samoumevno in se ne omenja 😉
Saj pa razumem, le pohecal sem se. Pa ne misliti, da te obsojam, saj sem včasih prav tako (zaradi finančnih koristi), uradno bil samski. Neuradno pa v vezi. 🙂
To pa prepuščam vsakemu posamezniku, da odloči o tem. 🙂
Čeprav bi tudi tebi postavil isto vprašanje, ker si tako črnogleda in rada opaziš žaljivke, pa obsojanje..Pa čeprav sam avtor ni mislil nič slabega.
No ja, moram rečt, da po temle me niti ne čudi, da si še vedno sam. Sicer pa obstajajo ženske, ki v partnerju vidijo izključno oplojevalca in skrbnika ter vzgojitelja svojega potomstva. Glede na to, da očitno ti v ženskah vidiš tudi pretežno inkubator, mislim da bi takšna zveza z nekaj kompromisi lepo funkcionirala. Le pravo bo treba najti. :-)))
No ja, moram rečt, da po temle me niti ne čudi, da si še vedno sam. Sicer pa obstajajo ženske, ki v partnerju vidijo izključno oplojevalca in skrbnika ter vzgojitelja svojega potomstva. Glede na to, da očitno ti v ženskah vidiš tudi pretežno inkubator, mislim da bi takšna zveza z nekaj kompromisi lepo funkcionirala. Le pravo bo treba najti. :-)))[/quote]
Kaj tebi spet ni jasno o ženskah? :))) Ti kar mene vprašaj, če ti kaj ni jasno. 😀
Nikjer se nisem opredeljeval o svojem stanu, tako da ne vem, od kod se vlačijo domnevni podatki in špekulacije, menda iz oblakov? Samo ti niso relevanten vir, ker vreme je spremenljivo (do oblačno). 😀
Kaj v ženskah vidim, sem nekje napisal, ko sem jih prmerjal z najlepšo umetniško upodobitvijo matere narave. :))) In narava daje tudi življenje, jasno. A ni to čudež? Še kakšne nejasnosti? 😀
To sploh ni ženski tip postave, to je pikniški tip z izrazitim trupom in kratkimi nogami, riti praktično sploh ni. Ima pa f*k ročke, v kolikor je to f*kiš ccccc
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] No ja ampak še vedno nekako lepo zaokrožuje matjažkovo filozofijo se mi zdi. Plodnost ueber alles press. Še čez glavo so ji nekaj poveznili, da ne moti splošnega vtisa :-)))[/quote]
Boom, kaj si ti to za babjek? :)))
Ne želi si tega, ker ne boš dobil:
[img]http://fatalchat.com/Gallery/508eeaec644ee.jpg[/img]
To je samo meni obljubila, menda v francoskem jeziku. 😀
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://www.mladinska.com/_files/12726/Venera_200.jpg[/img][/center]