Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek vizualizacija

vizualizacija

Jaz ne razumem, kaj vidijo v tem nogometu, dvajset tipov se podi za eno žogo. V čem je tu smisel? :))

Mislim, da bo kar “naš” Matjažek, jaz nisem posesivna. :)[/quote]

Antilopca, poglej njihova bedrca in kako napenjajo mišice, kako poskočijo ženska srca šele takrat, ko nogometaši slečejo srajčko, tako kot včeraj oni čokoladni 20-letnik, ki igra v italijanski postavi in je zabil gola. Vprašaj Biitko, ona to gleda, menda mu je štela sixpacke, pa verjetno razmišljala, če še zna zabiti kaj drugega zapovrstjo, tako kot je 2 gola včeraj v zelo kratkem času. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Jaz priznam, da te “strasti” ne razumem.

Misliš, midva z moskim 111. Jaz govorim o tistem kot Katenjka.:)

Ups… popravljam… midva z Boomom (ne z moskim 111).

Meni je bil všeč njegov ledveni del! :)))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Na Boom-a in nate sem mislila ja. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Na Boom-a in nate sem mislila ja. :)[/quote]

Katerega Gabri(j)ela pa si imela ti v mislih? :))))))) moskega111 ;)))))))))))

Na Boom-a in nate sem mislila ja. :)[/quote]

Katerega Gabri(j)ela pa si imela ti v mislih? :))))))) moskega111 ;)))))))))))[/quote]

moski 111? ne bi vedela. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Matjažko, ne vem, a je z mano nekaj narobe, ampak jaz nisem nikoli padala na športnike, čeprav sem šport spremljala (tudi nogomet).

Jaz padam bolj na intelektualne tipe, zaželjeno je tudi, da je fejst. :))

Katerega Gabri(j)ela pa si imela ti v mislih? :))))))) moskega111 ;)))))))))))[/quote]

moski 111? ne bi vedela. :)[/quote]

Aja…….. Boom-a :)))

moski 111? ne bi vedela. :)[/quote]

Aja…….. Boom-a :)))[/quote]

Ma dej no Bibitka!?! Pojma nimam če je Boom G. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Aja…….. Boom-a :)))[/quote]

Ma dej no Bibitka!?! Pojma nimam če je Boom G. :)[/quote]

Ja, ne vem katerega si imela v mislih, ko si rekla, da ne govoriva o istem Gabri(j)elu? :)))))))))))

Tudi meni nogomet ni nekaj…. smisel pa tako, kot pri vsakem drugem športu… enim je nogomet, drugim …. meni osebno je najbolj všeč rokomet.

Ne vem, če se bo matjazek strinjal… če nas bo preveč se bo zopet ustrašil.:)[/quote]
Nogomet je kul, ampak ga je potrebno igrati, gledanje ni tako zabavno. Osem let sem amatersko igral nogomet v različnih “krajevnih ligah” in mi je še vedno dobro.

Smisel? Prakticiranje taktike, sodelovanje z drugimi, neverbalna komunikacija, šprinti, moč, ustvarjanje igre s celim telesom, občutek ko zadaneš gol (ki je baje podzavestno povezan z moškim “zadevanjem” v spolnosti). Gledanje s pirom v roki na kavču je pa bolj za lene in dolgčas. Meni je najboljši občutek, ko sem po 2h intenzivne igre prepoten, z bolečimi udi, a zmagovalnim občutkom zapuščal igrišče s kolegi.

Tudi meni nogomet ni nekaj…. smisel pa tako, kot pri vsakem drugem športu… enim je nogomet, drugim …. meni osebno je najbolj všeč rokomet.

Ne vem, če se bo matjazek strinjal… če nas bo preveč se bo zopet ustrašil.:)[/quote]
Nogomet je kul, ampak ga je potrebno igrati, gledanje ni tako zabavno. Osem let sem amatersko igral nogomet v različnih “krajevnih ligah” in mi je še vedno dobro.

Smisel? Prakticiranje taktike, sodelovanje z drugimi, neverbalna komunikacija, šprinti, moč, ustvarjanje igre s celim telesom, občutek ko zadaneš gol (ki je baje podzavestno povezan z moškim “zadevanjem” v spolnosti). Gledanje s pirom v roki na kavču je pa bolj za lene in dolgčas. Meni je najboljši občutek, ko sem po 2h intenzivne igre prepoten, z bolečimi udi, a zmagovalnim občutkom zapuščal igrišče s kolegi.[/quote]

Ta zmagovalni občutek je bil verjetno (predvidevam) zaradi danih (zadetih) golov.:)

Se zgodi Bibita, da se človek pač ne razume. Nič hudega. Je že mimo. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Moski111 poročaj, katero si izbral, da vidim, če si slučajno mene.:)


Ej, niti ne, pač skupek vsega naštetega v mojem komentarju. Rekreacija je kul 🙂


Ej, niti ne, pač skupek vsega naštetega v mojem komentarju. Rekreacija je kul :)[/quote]

To se pa čisto strinjam, da je rekreacija ful kul. 🙂

Meni osebno je najljubša rekreacija plavanje … šibam zdaj na bazen 🙂


Ej, niti ne, pač skupek vsega naštetega v mojem komentarju. Rekreacija je kul :)[/quote]

Meni je pa fajn na kakšnem ogromnem stadionu, pa če ‘tvoja’ ekipa še zmaguje…. Noro. 🙂
Drugače se mi zdi pa precej grob šport. Prisegam bolj na individualne športe glede rekreacije in adrenalina.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Men je edino od športa zanimivo gledati moško plavanje, pa še to tistih 5 min ko tam mencajo na tistem robu bazena:)

Princeska, dobro da si me spomnila. Le pri vaterpolistih in plavalcih sem pozorna na postavo, ker oni pa so nekaj posebnega. Visoki in široka ramena. :)))

Še moja vizualizacija, ki je opisna, ker grem delat in nimam časa iskat slik po netu:

Robi: cca 172 cm, nekje med 65 – 70 kg, rjavi lasje, droben obraz, stegna okoli 50 cm, v služi elegantna oprava, doma pa v kratkih hlačah, majici in kroksih, brez brkov in brade

matjažko: 182 cm, 73 kil, ne vem, vedno si ga predstavljam s temnejšimi ravnimi lasmi in prav tako v kratkih hlačah in majici, brez brkovin brade

marko: športno definiran, okoli 180 cm in 85 kg, temno rjavi lasje in podobna športna oprava kot zgornja dva, brez brkov in brade

moški 111; kakšna kilca preveč (ako se motim, se vnaprej opravičujem :-)in kodrasti lasje, mogoče malo brade, športno-elegantna oprava

on: ne vem, nimam natančne predstave; oblečen kot bančnik ali odvetnik morda, morda valoviti lasje

Spider: kvalitetne kavbojke in usnjena jakna, rjavi lasje, moderna frizura, višina okoli 180

Ja Antilopa še vaterpoliste sem pozabila, te so res hudi plavalci, vaterpolisti. Večina teh tipov so full visoki in imajo širok ramenski obroč in res estetske postave. Imajo naravne postave, meni ni slabšega ko vidim tipe v fitness centrih običajno so full majhni in potem konzumirajo steroide da se napihnejo in izgleda ker so majhni jih potem tolaži to ko se razleze v širino.

Alexis dober opis, tudi jaz sem si nekaj podobnega predstavljala:) Sploh tisto Robi s kroksi za doma lol


Opis bi bil skoraj popoln, če ne bi omenila kroksov.
Tega ne nosim.

Ka je sploh s temi kroksi, poleg tega da izgledajo kot obutev od Telebajskov:), a tisti ki jih furate a so vsaj udobni?

Meni so grozljivo gnili, ne bi jih nataknila nase pod nobenim pogojem, zahtevo ali denar. Pravzaprav niti ne poznam nikogar, ki bi jih nosil…res so obup!

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close