vizualizacija
Ali pa preponosna, da bi bili zmožni priznat tudi ostale potrebe oziroma želje.[/quote]
Saj ne potrebujemo, da vam krona pade z glave… že tako dosti vemo glede vaših želja in potreb. Tudi če niste direktni, ste zelo čitljivi. :)))
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti,
če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ali pa preponosna, da bi bili zmožni priznat tudi ostale potrebe oziroma želje.[/quote]
Saj ne potrebujemo, da vam krona pade z glave… že tako dosti vemo glede vaših želja in potreb. Tudi če niste direktni, ste zelo čitljivi. :)))[/quote]
Mogoče veš ti, večina pa si še vedno beli glavo. In enako velja za veliko moških glede ženskih želja. Verjamem pa, da si glede tega sploh nismo različni. Različni smo si samo po načinu razmišljanja, torej odločanja. Po potrebah in željah pa ne.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Forum je zaprt za komentiranje.