Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek vizualizacija

vizualizacija

Ti si “prava” baza podatkov moski111 🙂

Popolnoma nenatančen si. 🙂
Ni ceneje, ker se ne dajo kupit.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Podatki so pod vprasajem – vprasljiva verodostojnost. No vsak ima svoje mnenje in prepricanje. Nekateri govorijo o plasnicah in oklepih, drugi pa smo bolj plitvi 🙂 Evo razlike med moskimi in zenskami.

Kot vidim vse deluje, tako da zaenkrat so podatki dobro shranjeni.:)

Razlike pa seveda so, saj če samo pogledaš on seznam, ženske imamo preko 50 zahtev oz. želja, moški pa samo 2.:)))

Torej smo zelo skromna bitja 🙂


Ali pa preponosna, da bi bili zmožni priznat tudi ostale potrebe oziroma želje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ali pa preponosna, da bi bili zmožni priznat tudi ostale potrebe oziroma želje.[/quote]

Saj ne potrebujemo, da vam krona pade z glave… že tako dosti vemo glede vaših želja in potreb. Tudi če niste direktni, ste zelo čitljivi. :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Znam te pusko dok si pistolj bila 🙂

Neeee, bi se kar z Markotom strinjala… ne poveste, se ne izjasnite…. skratka delujete simpl, kot … potem pa eksplozija plina brez indicev :)))))

Zagovarjam lahko samo svoje mnenje.

Seveda so (ste) tudi svetle izjeme…. še bolj skromni in nezahtevni kot oni tam v pleterjih 🙂


Ali pa preponosna, da bi bili zmožni priznat tudi ostale potrebe oziroma želje.[/quote]

Saj ne potrebujemo, da vam krona pade z glave… že tako dosti vemo glede vaših želja in potreb. Tudi če niste direktni, ste zelo čitljivi. :)))[/quote]
Mogoče veš ti, večina pa si še vedno beli glavo. In enako velja za veliko moških glede ženskih želja. Verjamem pa, da si glede tega sploh nismo različni. Različni smo si samo po načinu razmišljanja, torej odločanja. Po potrebah in željah pa ne.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close