Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek vizualizacija

vizualizacija

Tole je moja vizualizacija nekaterih pripadnic na tem forumu:

japkica
http://www.google.si/imgres?q=demi+moore&start=524&num=10&hl=sl&biw=1617&bih=1102&addh=36&tbm=isch&tbnid=wPx-rzsCR5LDwM:&imgrefurl=http://www.pardon.si/demi-moore-odpeljali-v-bolnisnico/&docid=3g0N3GEAo2wQvM&imgurl=http://www.pardon.si/wp-content/uploads/2012/01/Demi-Moore1.jpg&w=600&h=400&ei=RD7sT9LjA-mP4gT-yqSWBQ&zoom=1&iact=rc&dur=523&sig=112720256115297710573&page=12&tbnh=161&tbnw=215&ndsp=47&ved=1t:429,r:44,s:524,i:293&tx=173&ty=94

priceska
http://www.celebank.com/elle-macpherson/elle-macpherson-47-370-540.html

alexis
http://www.google.si/imgres?q=hot+woman&hl=sl&biw=1617&bih=1102&tbm=isch&tbnid=J-huEPQEjlMyrM:&imgrefurl=http://www.fastcarsandwomen.com/who-is-the-hottest-woman-in-the-world/&docid=XVB-Uyfi5vvjGM&imgurl=http://www.fastcarsandwomen.com/wp-content/uploads/2011/01/hot-women2.jpg&w=600&h=449&ei=LkHsT4WnHtD04QTqnfSVBQ&zoom=1&iact=hc&vpx=1032&vpy=652&dur=186&hovh=194&hovw=260&tx=138&ty=151&sig=112720256115297710573&page=2&tbnh=166&tbnw=213&start=42&ndsp=48&ved=1t:429,r:6,s:42,i:219

bibita
http://www.google.si/imgres?q=joan+jett&hl=sl&biw=1617&bih=1102&tbm=isch&tbnid=tpWOpcXAi4Z3dM:&imgrefurl=http://www.fanpop.com/spots/joan-jett/images/27971166/title/joan-jett&docid=BRVp1wPWBr1oqM&imgurl=http://images5.fanpop.com/image/photos/27900000/Joan-Jett-joan-jett-27971166-484-700.jpg&w=484&h=700&ei=hD_sT-mXJMuL4gTb1JGXBQ&zoom=1&iact=hc&vpx=921&vpy=685&dur=318&hovh=270&hovw=187&tx=128&ty=124&sig=112720256115297710573&page=1&tbnh=178&tbnw=137&start=0&ndsp=61&ved=1t:429,r:49,s:0,i:218

antilopa

aleksandra

Ostani pri vizualizaciji in je ne mešaj preveč z realnostjo, moje priporočilo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Antilopa
http://static4.depositphotos.com/1005833/326/i/950/depositphotos_3266445-Portrait-of-the-young-sexual-woman-with-chestnut-coloured-hair.jpg

Katenjka
http://www.hairfinder.com/hairstyles6/hair5g.jpg

Krivokljun
http://www.pethealth.com.au/images/bigstockphoto_woman_with_cat_734852.jpg

Japka
http://russian-avenue.com/photos/3372-1.jpg

Alexis
http://womensrising.com/photos/8/839-1.jpg

Bibita
http://img.ehowcdn.com/article-new/ehow/images/a06/kj/9c/women_s-hairstyles-1950_s-1.1-800×800.jpg

Princes
http://farm3.static.flickr.com/2005/2277285965_3203dbee8d.jpg

Zmedena Samica
http://www.hairsstyles.net/data/media/3/top-women-hairstyles-for-2011-32.jpg

Moje tihe forumske oboževalke iz ozadja:
http://edge.ebaumsworld.com/mediaFiles/picture/794765/80735237.jpg

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Če bo pa tole prišlo na piknik……bo pa bolje da ostaneš doma, cvekar 😉 :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Zakaj, cveke vedno rabijo, bo zabil kakšnega? Ti jih imaš dovolj, On? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

haha, da best, mene si kar zadel. Glede na to da je Elle blond in visoka, imava mogoče malce podobnosti, samo ona je full višja od mene in ima res hudo telo še sedaj ko je starejša. Js sem samo 170cm ona je pa mislim da ene 180 brez štiklov. Evo za primerjavo slikce…sam ne mi prve kritizirat ker sem ravno s kolesa pa sem mela figo in mam skuštrane lase, običajno taka ne hodm ven.

Najboljša je Alexis, Alexandra Lima 🙂 pa Japkica Demi, aja kera je Bibitka te slikce pa nisem dobro videla?

Zakaj, cveke vedno rabijo, bo zabil kakšnega? Ti jih imaš dovolj, On? :D[/quote]Karkol rečem bo lahko narobe :)))

Všeč mi je tisti:
Če je edino orodje ki ga poznaš kladivo, ti vsak problem izgleda kot cvek

Moski je tri nastavil, misliš da katera upa, ima dovolj moči, da zavihti kladivo in zbije vse tri na en mah?

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Smo prevzetni, a? 😉
Druge punce iz preventivnih razlogov ne dajejo svojih slik gor, ker to bi nas preveč nadražile. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Omg Matjazko kero si dal za Bibitko, ubila te bo lol..kr eno k ima lase k pika nogavička izgleda k ena gospodinja iz 60 let lol

Za Katenjko si kar trofnu no…izgleda dokaj rusko in iz tistega romana o Katenjki.

Zakaj, cveke vedno rabijo, bo zabil kakšnega? Ti jih imaš dovolj, On? :D[/quote]Karkol rečem bo lahko narobe :)))

Všeč mi je tisti:
Če je edino orodje ki ga poznaš kladivo, ti vsak problem izgleda kot cvek

Moski je tri nastavil, misliš da katera upa, ima dovolj moči, da zavihti kladivo in zbije vse tri na en mah?[/quote]

Ti še tudi zabiješ kakšnega, a ne? Saj ti ne more Moski111 posojati kladiva. Hamriček pa vendarle vzemi s sabo, ko boš šel na piknik, da ne boš tak, kot da bi šel brez k** na svatbo. :))))))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ne v bistvu sem mislila da imam eno fotko v oranžnih bikinkah, sam niso trikotni bikini, je tko tuba top, pa nisem gor dala. Ker ima Elle na tisti fotki isto oranžne kopalke. Ahh kdaj drugič Matjazko, upanje umre zadnje kajne:)

Drugače mi je pa Elle itak ena izmed role-models glede postave in videza.

Karkol rečem bo lahko narobe :)))

Všeč mi je tisti:
Če je edino orodje ki ga poznaš kladivo, ti vsak problem izgleda kot cvek

Moski je tri nastavil, misliš da katera upa, ima dovolj moči, da zavihti kladivo in zbije vse tri na en mah?[/quote]

Ti še tudi zabiješ kakšnega, a ne? Saj ti ne more Moski111 posojati kladiva. Hamriček pa vendarle vzemi s sabo, ko boš šel na piknik, da ne boš tak, kot da bi šel brez k** na svatbo. :))))))))[/quote]Ne vem, če bo hamer dovolj glede na to da bodo tam glaži od nutele okoli leteli…..

Princess’ komu si tisto pihnila iz dlani? 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Sem ravno razmišljal…Same lepotice..Komaj čakam, da jih vidim v živo. 🙂

Zdaj pa še čakam, da ženske odprejo svojo temo o vizualizaciji moških. 🙂

Komu sem pihnila kiss iz dlani? Ne vem sama sebi v kamero haha, lahko si pa razlagaš tudi vsem vam handsome tipom s tega foruma;)

Ja naj nekdo naredi še za tipe isto sceno..js ravno neki delam, ne morm.

Robi na pikniku bo verjetno samo una jajčevka:))

No, probleme z ločevanjem jajc od tičev imaš samo ti.

Kokokoko, koko dajs ferbčna lol, kako si kaj prijateljica moja:) Te petelinčki že kaj ubogajo, je kakšen že počepnil nate danes?

To tebi prepuščam ferbčna ker si ekspert pri jajcih in tičih, saj veš jaz sem samo ena punčara ki nič ne ve:)

Pa prinesi s sabo še kure, da boš ponazorila od kje jajce pride, lahko ga pa tudi sama izležeš:))

Ničesar mi ni treba prepuščati, kar ti se ukvarjaj s petelinčki in njihovimi počepi še vnaprej.

Antilopa
http://static4.depositphotos.com/1005833/326/i/950/depositphotos_3266445-Portrait-of-the-young-sexual-woman-with-chestnut-coloured-hair.jpg

Jaz se pa bojim, da me Matjažko pozna tudi v reali :))). Ta ženska mi je kar precej podobna, le moji lasje in oči so temnejši. Moški 111 pa me je zelo zgrešil.

No, evo, če so tipčki brezdomišljijski pri nickih, pa vsaj pri temah niso/niste ;))

Nekatere pri moskem111 so skoraj pornostarlete, ne vem, kako bo puncam to všeč. Vsekakor nadaljujte, me pa bomo glasovale na koncu :))

Če smem pripomnit, mi pa ni kul, da princess zbadljivo piše o “jajčevki”, mislim da ni potrebe po žaljivkah.

Okay, da še jaz naredim vizualizacijo tipov s tega foruma v slikcah, here we go:

moski111 – http://attractivebeardedmen.tumblr.com/post/25570299537/tanner-garza-submitted-by-fragilehonesty

marko – http://www.daveywaveyfitness.com/wp-content/uploads/2011/01/skinny-blond-boy.jpg

Matjazko – http://news.goyocal.com/article/teachers_must_have_technology_skills-id119/

On_ – http://www.hair-show.net/men-what-age-did-you-start-to-grow-facial-hair/

Faunus – http://delightfullydysfunctional.com/wp-content/uploads/2010/11/centaur-2.jpg

Robi – http://wesleybauman.files.wordpress.com/2012/02/21587.jpg

Boom – http://www.funeralservicesmississauga.ca/wp-content/uploads/2012/01/funeral-services-firefighter.jpeg

Odprta tema je dokaz, da nekateri ali pa morda vsi razmišljate o vizualni podobi ostalih oseb iz foruma, le čemu je potrebno? Premalo atraktivnih žensk v realnem life-u ali preveč razvita domišljija?Sem mnenja, da če so ostale forumašice takšne kakor si jih tu nekateri vizaulno predstavljate, res bolje da “piknik” preskočim, da ne kvarim lepotnega/estetskega povprečja 😉

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Vem Krivokljun da si na strani ferbčne. Samo moraš tudi razumeti da me je ta ženska zelo prizadela in takim je treba dati vedeti kam spadajo da se naučijo spoštovanja.

Z besedo jajčevka sem se pa hecala, če je pa ona to dojela kot zbadljivko jo je pač dojela.., tako kot sem jaz njeno prvo zbadanje dojela kot precejšnje žaljenje mene.


Si skoraj zadela…Le kapo imam drugačno, pa brez sončnih očal. 🙂
Pa malo mlajši zgleda, kot jaz.

Saj bom jaz tudi imel čelado gor, da ne kvarim povprečja. 🙂

Razne lepotice, pa manekenke, ki jim je pomembna le zunanjost, pa nikoli nisem maral. Meni je pomemben karakter, prijaznost, razgledanost….

Ja Robi saj sem iskala kapetana, pa so bili sami starci, ta je bil še nekako med mlajšimi:)

Sem bila včasih učiteljica in imam veliko potrpljenja. Bova še enkrat ponovili vajo, kako se je začelo.

Na tvoje modrovanje o tem, da je kurje jajce v bistvu že embrio (seveda ti je to teorijo prodal tujec, njim je verjetno vse za verjet iz prve), sem ti napisala:

Putke nesejo jajca, tudi če daleč naokrog ni nobenega petelina. Zdaj po tvoji teoriji so samoplodne in same nekako oplodijo jajček, torej petelina ta vrsta sploh ne rabi?

In ti si se odzvala:

Joj, ferbčna no, ne bodi ponižujoča da nam še teb zabrisala Nutelle v tvojo betico.

Kar res ne prenesem so ljudje, ki hočejo nadmudriti druge na ponižujoč način…daj zaleti se nekam ferbčna..če znaš mi odgovor na vprašanje o mleku al bod pa tih

Toliko o tem, kdo je koga prizadel, žalil in tako dalje. In koga je treba naučit spoštovanja. BTW, spoštovanja se ne uči, ampak si ga je treba zaslužit. Jaz nimam najmanjšega problema s tem, da ti cele dneve pisariš tukaj gori in si glavna na tem dotičnem “kupu gnoja” in med temi “petelinčki”, res ne, zlahka preskočim tvoje zapise, ko se jih naveličam. Ti piši, javljaj se v rednih desetminutnih ali še pogostejših razmakih in vmes glodaj nutello, res mi ni niti majceno mar. Samo ne pa mene krivit za lastno omejenost – ki si jo pokazala z jajci in tiči. To je tvoja luknja v znanju, očitno te zelo boli, če te kdo opozori, da ne veš čisto vsega na svetu. Ne omenjam te v vsaki temi in ne poudarjam tvojega jajčevstva, pa bi ga lahko, če bi se mi ljubilo. Se mi ne ljubi. Preboli že enkrat ta jajca, ta prava faca boš šele, ko se boš znala smejat svoji neumnosti in napakam. Zaenkrat se še ne znaš.
Enako velja za tvoje zveste lakajke. Sončite se v slavi, jaz nimam problemov s tem. Manj ko me kdo omenja, vizualizira in parčka, bolj sem zadovoljna. Nisem zato tu gor, da bi postala “nekdo”. V bistvu mi je kar malo žal, da sem si izbrala stalen nick.
Skratka, Princess, move on, life is short.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close