Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek vizualizacija

vizualizacija

Ej kul, sej tako se začne 🙂 Jz sm pred časom kar padel v fotografijo, ampak sem slikal večinoma dolgčas (po besedah znancev :D) – torej panoramske, živali (žužki), cvetje,… 🙂 Kot ti…za dušo.

Antilopa, te primem za rožičke ali te raje pocukam za repek? :D[/quote]

Hm, težka odločitev. V obeh primerih se lahko zgodi, da bi te v obrambi brcnila, če bi se mi nenadoma približal :)).


Zmedena Samica
http://www.hairsstyles.net/data/media/3/top-women-hairstyles-for-2011-32.jpg%5B/quote%5D

Matjažko, če sem objektivna pri tej naključni vizualiciji moje podobe, lahko sklenem, da sem raje taka kot sem; s “strašilom” iz “meni” pripopane fotke nimam kaj veliko skupnega 😉 še vedno pa ne razumem, čemu je ta vizualizaciji potrebna, ravno tako ne štekam čemu nekateri gor popate svoje slike (lakota po potrditvi, sprejetju, filanje narcisoidnosti…etc)?
Me pa res zanima, če bo kak forumski kaliber dal odgovor na moje vprašanje & kakšen bo ta odgovor 😉

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ja ja, to :)) To pa ja ni dolgočasno. Al pa kako cerkvico na hribu al pa ornament na stavbi al pa kak čudno rastoč drevo. Pač karkoli pade v oko.

A maš kak fejst fotoaparat? Pol še obdelaš slike?

Antilopa, te primem za rožičke ali te raje pocukam za repek? :D[/quote]

Hm, težka odločitev. V obeh primerih se lahko zgodi, da bi te v obrambi brcnila, če bi se mi nenadoma približal :)).[/quote]

Ne smeš navaliti na plašljivo živalco, to je slaba strategija. Sprva jo moraš gledati v oči, se počasi približati, z mirnimi gibi stegniti dlan in jo začeti božat, sprva po glavi, potem pa dalje po trebuščku in šele nato ponuditi klas. Ali v kaj ti najraje zagizeš? Verjetno v kakšno čokolado. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Ja imel sem kar kul fotoaparat – polprofi. Prodal sem ga, da si do diplome še denarno stisko olajšam :), potem si bom pa novega kupil – torej sem trenutno brez. Sem še obdelal, ampak bolj diskretno, torej brez večjih posegov (večinoma obrezal, ostrina, sence).

Rečmo:
<img decoding="async" src="http://shrani.si/t/2k/LV/37RZt861/3/img5812.jpg"/>[img]http://shrani.si/t/2k/LV/37RZt861/3/img5812.jpg[/img]

S Princesko tekmujeva, kateri je lepši. Težka bo, ker sem bolj kosmat od nje… 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Najraje jem pistacije, lešnike in druge oreščke. Čokolada je pa tudi o.k.

Wau lepo. Sploih tista mreža, ki se tko spiralasto suka 🙂 Kaj si pa mel, če ni skrivnost? A dslr al kompakta?

S Princesko tekmujeva, kateri je lepši. Težka bo, ker sem bolj kosmat od nje… :D[/quote]

Z obziroma na to, da so pri nas tekmovanje miss Slovenije “kiknili” iz vrst nacionalnih dogodkov, razumem, da se pač nekateri morate potrjevati s pomočjo foruma, kljub temu da ni sponzorjev oz nagrad, le od kje črpate motivacijo?

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Takrat sem si s poletnim počitniškim delom kupil Canon 400D, torej dslr.

Luštna stvarca 😉

Naučiš se dosti, ugotoviš kaj ti je kul fotkat, potem si pa nek mal boljši fotoaparat kupiš 🙂

Same lepe in sami lepi. 🙂

Mene ste pa čisto falili. Še Matjažko me je falil, ko je tisto teto nalepil. :)))))))) Jaz sem mala, platinasto blond lasje, čisto kratki; kakšen cm, pa zelo zelo okrogla. 🙂 Pa čisto majhne očke… mtr še vrata nimam… imam pa zato rdeča lička. :))))

http://beyondthedough.files.wordpress.com/2011/10/img_0389.jpg%5B/quote%5D

Enostavno se je iz sebe bedake delat, ko je človek v tvoji koži.

Tole sem jaz, senčni mož 🙂

http://shrani.si/f/1Q/y7/3lDWkymx/matjazko.jpg%5B/quote%5DPunce pazite se tega kmetovalca!
On je v bistvu slikal kaj bo za delat, če vas zmami na tisto polje, verjetno ima motiko že dobro nasajeno.
Je pa to dobra terapija za kako “visoko letečo dečvo”.
Ena dobro nasajena motika, doooooolga njiva koruze, malo vode in skorja kruha… pa od zore do mraka. 😉 :))))

Lahko bi bila z ličili ali pa brez, nucalo bi pri osebni rasti in uravnavanju frekvenc …. 😀
No vsaj včasih je bilo tako 😉

Mene so opozorili, da za kaj takega moraš biti rojen bolj kot za matematiko in bolj kot za glasbo. Sicer pa ne vem, v čem se ti čutiš pristojnega tu svariti, kaj si pa ti pisal in neke kontakte dajal po zasebnem sporočilu, no saj veš a ne :))))

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

No ne vem kaj si pa pričakovala, internetna predstava je po njegovem nujno povezana z erotičnimi elementi, očitno te tako vidi, mogoče ker ne maraš žensk ki imajo velike joške?
Ti si ga pa lepše opisala, kot je v resnici, veš to? :))))))

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Mene so opozorili, da za kaj takega moraš biti rojen bolj kot za matematiko in bolj kot za glasbo. Sicer pa ne vem, v čem se ti čutiš pristojnega tu svariti, kaj si pa ti pisal in neke kontakte dajal po zasebnem sporočilu, no saj veš a ne :))))[/quote]AAAAAAA….
Tole je pa izkoriščanje “zaupnih informacij” :)))

Tisto je bil čisti altruizem, podatki pri kom lahko dobite ugodno zelenjavo, s kom ste pa ve imele namen plačat je pa na vašem zelniku zraslo tako, da ne sedaj mene krivit, če ste same “prerevne” oz so vas tako ocenili in vam menjava mogoče ni uspela po vaših načrtih…. :)))))

Drugače pa, če bi ve imele gredico/njivo ki vam bogato rodi tudi ne bi vsakega spustile, da okopava po njej, ali pač?… 😉

Mene so opozorili, da za kaj takega moraš biti rojen bolj kot za matematiko in bolj kot za glasbo. Sicer pa ne vem, v čem se ti čutiš pristojnega tu svariti, kaj si pa ti pisal in neke kontakte dajal po zasebnem sporočilu, no saj veš a ne :))))[/quote]AAAAAAA….
Tole je pa izkoriščanje “zaupnih informacij” :)))

Tisto je bil čisti altruizem, podatki pri kom lahko dobite ugodno zelenjavo, s kom ste pa ve imele namen plačat je pa na vašem zelniku zraslo tako, da ne sedaj mene krivit, če ste same “prerevne” oz so vas tako ocenili in vam menjava mogoče ni uspela po vaših načrtih…. :)))))
[/quote]Kaj, jaz nisem nikogar kontaktirala, ker v čisti altruizem ne verjamem, saj kdo pa?? in imam štajerske zelenjave čisto zadosti.. bi me edino zanimalo, v čem je recimo boljša ali slabša od dolenjske v kemičnem oz. biološkem smislu. Aja eventualno v fizikalnem… čeprav ne bi tu sem zdaj mešala še boomove teorije.
Izkoriščanje zaupnih informacij :)))) Kaj si pa ti delal :))))

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

AAAAAAA….
Tole je pa izkoriščanje “zaupnih informacij” :)))

Tisto je bil čisti altruizem, podatki pri kom lahko dobite ugodno zelenjavo, s kom ste pa ve imele namen plačat je pa na vašem zelniku zraslo tako, da ne sedaj mene krivit, če ste same “prerevne” oz so vas tako ocenili in vam menjava mogoče ni uspela po vaših načrtih…. :)))))
[/quote]Kaj, jaz nisem nikogar kontaktirala, ker v čisti altruizem ne verjamem, saj kdo pa?? in imam štajerske zelenjave čisto zadosti.. bi me edino zanimalo, v čem je recimo boljša ali slabša od dolenjske v kemičnem oz. biološkem smislu. Aja eventualno v fizikalnem… čeprav ne bi tu sem zdaj mešala še boomove teorije.
Izkoriščanje zaupnih informacij :)))) Kaj si pa ti delal :))))[/quote]Nič, zaune informacije bi moral dat v narekovaje, ker tiso res ni bilo nič zaupnega, le naslovi ljudi za katere nisem imel “dovoljenja” da jih javno izpostavim. Ostalo sem/smo naredili iz mue slona, pač v stilu tega foruma in pišočih malo specifičnih značajev. :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Katenjka, zdaj pa dovolj.

Hočem, da nehaš v vsaki temi pisati zame to, kar ne drži. To je samo tvoje napačno sklepanje. Očitno si zelo napačno razumela.

Samo to še bom povedala: takrat, ko sem pisala o 10 %, sem samo želela povedati, da ne verjamem, da bi večino moških tako zelo zmotile umetne prsi, kot pravijo in pišejo … To pa zato, ker poznam moške v reali, ki so ultra proti, resnica pa nekoliko drugačna … Sicer pa mi je vseeno, kakšne ima katera (bolj so mi všeč naravne, proti umetnim pa nimam nič), jaz sem s svojimi natur 70 B/C čisto zadovoljna.

Jaz si Matjažka predstavljam z dvo oz. tridnevno brado. Enkrat mi je rekel, da se je obril samo zaradi mene :)))).[/quote]

No, saj če je filozof, potem ni brada nič nenevadnega 🙂 Saj mogoče mu pa ne raste tako hitro, da bi bila tako dolga.

No, ko sem jaz vizualizirala osebe, sem si skušala predstavljati brez raznih erotičnih in poklicnih ali interesnih (npr. filozof) komponent. So forumovci, ki imajo način in vsebino pisanja kot kakšni italijanski mačoti in ženskarji, v reali pa je čisto možno, da so po videzu povpovprečni.

Alexis

Nravne so zakon! Večje ali manjše. :)))
Da bi so umetno maso dajal v telo za večje prsi – to je zgolj odraz, da taka ženska nima rad svojega telesa.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Heh saj morda imaš prav ampak moj komentar je bil namenjen katenjki, ki me skorajda v vsaki temi omenja in pogreva prastaro pisanje ter za nameček še zelo pači tisto, kar sem napisala oziroma si dobesedno izmišljuje, da sem napisala nekaj tako debilskega – kogarkoli ljubiti ali sovražiti na podlagi vizualne lastnosti …

Tako da katenjka prosim nehaj in daj mi že mir s sponašanjem ter si nehaj izmišljevati.

Ker nisi naravoslovec, ampak družboslovec. Si padla v njeno nemilost. Težka bo, da se sedaj izvlečeš, razen če znaš kaj fizike. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close