Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek vizualizacija

vizualizacija


Se strinjam….Seveda na splošno, da ni potrebe po žaljivkah.
Če želimo imeti kulturen nivo debate, pa čeprav večkrat neresen, lahko vsak sam največ naredi v tej smeri.

Princeska, konec je z jajci, do naslednje velike noči. Potem pa piši o jajcih, kolikor te bo volja, takrat bo upravičeno. :))

Ok, konc z jajci, od sedaj naprej bom samo še Fabergejeva jajca omenjala lol

Potem po velki noči pa gasssssaaa:)

Boom – http://www.funeralservicesmississauga.ca/wp-content/uploads/2012/01/funeral-services-firefighter.jpeg%5B/quote%5D

Kot kaže, je meni namenjeno špricanje. :-))))

Kaj vidim??????????? Čista jaz moski111.

Samo nisem tako nesramna :)))))))))

[img]http://images2.fanpop.com/image/photos/10300000/joan-jett-joan-jett-10339686-500-500.jpg[/img]

Na tej sem boljša 🙂

Mislim no res, kaj si ta matjazko predstavlja, zdaj se me pa naj res pazi, da mi ne pride v roke:)

Ja Boom ti si sexy firefighter:)

V reali je slika popolnoma drugačna. To so moje izkušnje, folk je vizualno večinoma povprečen oz. podpovprečen.

A se ti js zdim povprečna Goldfish? lol

Antilopa
http://static4.depositphotos.com/1005833/326/i/950/depositphotos_3266445-Portrait-of-the-young-sexual-woman-with-chestnut-coloured-hair.jpg

Katenjka
http://www.hairfinder.com/hairstyles6/hair5g.jpg

Krivokljun
http://www.pethealth.com.au/images/bigstockphoto_woman_with_cat_734852.jpg

Japka
http://russian-avenue.com/photos/3372-1.jpg

Alexis
http://womensrising.com/photos/8/839-1.jpg

Bibita
http://img.ehowcdn.com/article-new/ehow/images/a06/kj/9c/women_s-hairstyles-1950_s-1.1-800×800.jpg

Princes
http://farm3.static.flickr.com/2005/2277285965_3203dbee8d.jpg

Zmedena Samica
http://www.hairsstyles.net/data/media/3/top-women-hairstyles-for-2011-32.jpg

Moje tihe forumske oboževalke iz ozadja:
http://edge.ebaumsworld.com/mediaFiles/picture/794765/80735237.jpg%5B/quote%5D

Hvala, da si zame izbral najgršo 🙂 Take oblike obraza pa res nimam, no 🙂

Pa kam je zdaj moja fotka zginla? 🙂

@ Princeska, ti si pa prav luštna, res.:)

Aww, thanx Bibitka čeprav se na drugi fotki kislo držim:) Men se zdi da je Antilopa dost huda, k je rekla da je tej beybi na fotki dost podobna.

Res ja, je dost huda na tej slikci, očitno pa tudi sicer…… saj me samo nekaj dni ni bilo, pa vidim, da je matjazeka čisto zmešala 🙂


Si skoraj zadela…Le kapo imam drugačno, pa brez sončnih očal. 🙂
Pa malo mlajši zgleda, kot jaz.

Saj bom jaz tudi imel čelado gor, da ne kvarim povprečja. 🙂

Razne lepotice, pa manekenke, ki jim je pomembna le zunanjost, pa nikoli nisem maral. Meni je pomemben karakter, prijaznost, razgledanost….[/quote]

Robi – ali je to kakšno pravilo, da lepotice oz manekenke ipd ne morejo biti izvrstnega karakterja, biti prijazne ter razgledane in da jim je res samo pomembna zunanjost? Robi, to kar si srkacal diši po stereotipiziranju 😉 in da, nikakav karakter, neprijaznost in nerazgledanost so lahko tudi lastnosti ženskih grdob 😉

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Vsake oči imajo svojega malarja.

Boljša si kot katerakoli slabša, ki sem jo videl. 😀
Malo domišljava, a? 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Res ja, je dost huda na tej slikci, očitno pa tudi sicer…… saj me samo nekaj dni ni bilo, pa vidim, da je matjazeka čisto zmešala :)[/quote]

Ja, kdo bi si mislil, da lahko Matjažku neka ženska seže tako globoko v srce. :)))

To itak Antilopa, Matjazko je mega gentelman:)

Princess’ tale tvoja vizualizacija je pa kar strašlivo blizu. Očitno ti tiste (čarovniške 😉 energije služijo :))).
Edino sam sem nekaj las iz izložbe spravil v skladišče in so tam samo za izbrane oči…. :)))
No, v njegovih letih jih je bilo smiselno imet v izložbi, sedaj pa to ni več (toliko) pomembno 😀

Lepo da ste končale “jajčno vojno”, ki je bila res nesmiselna, sploh njen začetek in (pre)burne reakcije obeh “jajčnih dam”.
Tisti roza bikini pa prihrani za srečanje, stavim, da boš bolj zanimiva kot Robi v taboljši obleki, Ferbčni bi pa priporočal telesno poslikavo… Tudi ne bi smelo bit slabo….. :))
In pohvala Ferbčni, da si je izbrala stalen nick, ni kaj žalovat, če zmoreš v vihaju ohranit pokončno držo. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Kar je res, je res … 🙂 Princess, iskreno, izgledaš bolje od marsikatere 20-letnice, čeprav drviš proti 30-im (kar po mnenju nekaterih moških na MON-u naj ne bi bilo možno).

Princeska je dobila The body, in mislim da jo kar poznas. Varianta z brado … Bom premisli o tem 🙂
Antilopa bistveni so ceveljcki.
Bibita se dobr da je slikca izgnila 🙂 Ceprav ni 🙂

Same lepe in sami lepi. 🙂

Mene ste pa čisto falili. Še Matjažko me je falil, ko je tisto teto nalepil. :)))))))) Jaz sem mala, platinasto blond lasje, čisto kratki; kakšen cm, pa zelo zelo okrogla. 🙂 Pa čisto majhne očke… mtr še vrata nimam… imam pa zato rdeča lička. :))))

http://beyondthedough.files.wordpress.com/2011/10/img_0389.jpg

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Imamo strokovnjake pa bomo desifrirali tudi Japkico 🙂

ps.
Za ugriznit …

Ej moski 111 tale Demi…. dobro izgleda… samo meni pri njej npr. manjka tista nota ženstvenosti. Hmmm, kako bi rekla? Nekaj nežnosti in občutka. Tebe si nekako zamišljam, da ti je pri ženskah všeč ravno to.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Citas me ko knjigo 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close