Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ugodnosti

ugodnosti

Sprejmem tvoje mnenje, strinjam se pa ne. 🙂
Želel sem ti samo pomagat razumet Robijev komentar, da ti ni treba čakat na Robijevo pojasnilo. On ima otroke in ima manj časa, kot jaz. Napisal je, da so lepe ženske lahko pametne, vendar da lepoti ni pogoj. To pomeni, da če je lepa, še ne pomeni, da je tudi pametna. Zakaj se zdaj zaradi tega komentarja forum manj kakovosten?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ne sekiraj se, si samo še ena od tisočih uporabnikov, ki to doživljajo vsak dan. Treba se je navadt zgleda.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Marko, torej se imaš za tako ekstremno pametnega, da se čutiš dolžnega vsem neumnim razlagat kaj drugi mislijo?
Torej, če te prav razumem, si tak zaverovan sam vase, da si prepričan, da točno veš kaj je Robi mislil in toliko zaverovan sam vase, da si sveto prepričan, da sem tako neumna, da rabim tvojo razlago Robijevega komentarja?
Bolano do kraja.

hja tak to je…

Dec ga dobro hara če je top 10 (7.) piscev MONa

Upajmo samo da je tudi vsaj top 10 v postli svoje žene če je ima (kot pravi)

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Top 10 pisci so samski ali pa v propadli zvezi.
Nekdo, ki je v pravi vezi, ne bo komentiral vsake teme,a mpak res vsake. Ali pa jaz po čudnem ključu odprem le tiste teme, kjer marko komentira?


Če odpreš temo, kjer je že pisal not Marko, to ni naklučje, to je nekaj povsem običajnega :> Njemu je vsaka tema zanimiva. Tudi precej logično lol

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Tega policista bi bilo treba, ne glede na lepoto in šarm tvoje kolegice, dati na disciplinsko komisijo. Če prevoziš rdečo luč, ne gre za neznatni prekršek, ko je mogoče izreči le opozorilo. Samo sreča je bila, da v križišču na drugi strani ni bilo nikogar. Ta prekršek ima celo kazenske točke, kar kaže na to, da ni tako nenevaren. “Milejši” prekrški imajo namreč predpisano samo globo. No, zdaj sem malo “zatežila”. :))


Ja, prav me razumeš. Ampak včasih se tudi zmotim (tokrat se nisem, obljubim :), kljub svoji zaverovanosti vase. Ti nisi nič zaverovana vase? :)) Vse kar napišeš, podvomiš, če je v redu? Od kot ti potem občutek, da si pametna?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Smatram samo, da se pogovarjaš sama s sabo. 🙂

Spet uporabljaš besedo neumna….

Kdor je želel razumeti, tisti je razumel. Kdo pa se ima namen razburjati, pa se bo razburjal.

Manj lepih žensk bo na forumu. 🙂
Za tiste, ki lepoto povezujejo s pametjo.

Potem pa spregovoriš in se odvrtijo od tebe. :)))))

No toliko pametna pa res nisem, da bi razumela smisel Robijevih in Markovih komentarjev.




Zdaj razumeš ?

Lepe ženske so lahko pametne, ni pa lepota pogoj za pamet in obratno.

Ne Robi, ne razumem, da razloži še enkrat. Pa še Marko naj kaj razloži. ker tule gor smo sami nepismeni. Odrešita nas, da bomo postali pismeni.

Lepota je subjektivna, ravno tako je lahko smatranja nekoga za pametnega nekaj subjektivnega, ne le objektivnega.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Pametna ženska se ne bo nikoli hvalila z lepoto, niti ne bo obsedena z lepim izgledom, najsi je ta naraven ali pa umetno ustvarjen. Seveda, pričakuje se, da je urejena, ne pa vsa “lutkasta” in izumetničena. Npr. sprašujem se, zakaj ženske zadnje čase nosijo vrtoglavo visoke pete? Se moškim zdi to posebej seksi? Res, zanima me moško mnenje.

No, evo … Meni je to zelo sexi ! :))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Res je. Dobro blago se samo hvali.
Visoke pete polepšajo noge in postavo in super je, če ženska lahko v takih čevljih z lahkoto hodi po mestu.
Jaz ne morem. Zame so 4-cm pete idealne, ker rada hodim, ne samo sedim.

antilopa:

Ah to pa se jaz vem. Zaradi podaljsane noge.
No seveda odvisno je od tipa moskega. Ali pada na noge ali na kaksen drug organ 🙂

margot
Pri tebi doma so moski bolj tihe miske :)?

Res je. Dobro blago se samo hvali.
Visoke pete polepšajo noge in postavo in super je, če ženska lahko v takih čevljih z lahkoto hodi po mestu.
Jaz ne morem. Zame so 4-cm pete idealne, ker rada hodim, ne samo sedim.[/quote]

Eno je peta, ki polepša nogo, to je čisto normalna peta. Jaz mislim pete 10 cm in več. V njih hodijo naokoli kot da bi imele hodulje. No meni se to ne zdi naravno, zanima me le to, ali se moškim zdijo tako zelo visoke pete seksi?

Nekako slutim, da m111 pada na boke in oprsje. :))

Če ženska želi biti lepa, ugajati sebi in drugim, tudi tako da je npr lutkasta, povsem umetna – pa kaj potem? Posledice, ki bodo iz tega nastale bo morala sebi pripisati. Antilopa…kaj si pravzrapv sploh hotela povedati? Da je naravna lepota nad umetno ali obratno ali da so visoke petek bolj/manj seksi ali da se čutiš poklicano, da nagovarjaš moško populacijo mona, da ti na milimetre zdefinirajo kako je lastnost biti seksi premosorazmerno odvisna od višine petk ali obratno – v čem je fora tvoga pisnja?

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Volumen 🙂 Mislim seveda na mozgane 🙂

Če ženska želi biti lepa, ugajati sebi in drugim, tudi tako da je npr lutkasta, povsem umetna – pa kaj potem? Posledice, ki bodo iz tega nastale bo morala sebi pripisati. Antilopa…kaj si pravzrapv sploh hotela povedati? Da je naravna lepota nad umetno ali obratno ali da so visoke petek bolj/manj seksi ali da se čutiš poklicano, da nagovarjaš moško populacijo mona, da ti na milimetre zdefinirajo kako je lastnost biti seksi premosorazmerno odvisna od višine petk ali obratno – v čem je fora tvoga pisnja?[/quote]

Zmedena_samica, prosim ne poglabljaj se v moje pisanje, počasi ti že škoduje.

Mislim, da nisi iskren :). Ne poznam moškega, ki bi dajal tako prednost možganom. :))

Hahahahahha…Ta ženska je dejansko čist zmedena, kr neki piše no lol

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close