Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ugodnosti

ugodnosti

Kok dosadni replyi…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Resnica peče, peče,.. 😛

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


sami tvoji 🙂

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Dej babica a te pelm vn mal na kisik ? Ful si že tečna postala, pa bi se te usmilu mogoče.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Pa še tega debeluharja vzameva sabo. En per mu bom kupu, pol ga pa porinu na cesto, da avto čez zapele.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Hahaha….dobra :))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Da ne bo pomote. Čare, vsaj jaz uporabljam za ugodnosti, ne za pridobitev partnerja.
Tako, da odpadejo dileme kaj pa bo, ko pride iz kopalnice.

Katere so te ugodnosti, če odmislomo naivnega oz slepega partnerja?

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Poanta je catfight 🙂
Kar naenkrat se je prebudila velika zelja da bi videl Samico 🙂 Ali sodis v skupino tistih zensk, ki bi jo sam pod nujno peljal na burek :)??? In pa imam skromno prosnjo. Prosim-PROSIM prilepi slikico kaksne zenske ki je normalna -po tvojih standardih. PL:)


za človeštvo boš več naredil, če sam srečaš brzovlak v živo

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Burek bi bil več kot ok 🙂

Bom poskusila najti neko slikico – uf, to je kar težka naloga, prilimam če najdem 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Pomemben je razlog in kaj si ob tem mislimo, ko se oziramo.
Napačno si razlagate, da se moški bojimo lepih žensk. Ni problem v lepoti. Ampak v tistem kaj se skriva pod vso to fasado. Pomembno je tisto, kaj si moški misli o takšni ženski, ki misli, da je lepa ali pa v resnici je….
In lažje je shajati z žensko, ki je pristna, naravna, kot pa s samovšečno, ki imajo moške le zato, da jih vrtijo okrog prsta. 🙂

Jaz pa pravim, da kar imejte tiste moške, ki so vas izbrali samo zato, ker ste “zrihtane”, ker se lomite v štiklah in ker hodite napol nage naokoli. Tak moški bo hitro našel drugo, ki je še bolj naga od vas in sigurno še mlajša od vas. Verjetno pa taki tipi tudi niso najbolj inteligentni. Zakaj bi se ženska odločila za moškega, ki po cele dneve hodi naokoli s prijatelji in popiva, ali pa je en izgubljen cucek, ki ga žena vodi za nos?

[/b][/b]

Ti tudi od ljudi v reali nočeš nič. Trenutno se pač ne počutiš dobro v svoji koži – to poznamo vsi. Samo, veš kaj: življenje je prekratko, da bi šlo v nič in v nezadovoljstvo.[/quote]

Na osnovi česa pa ta sodba, da se ne počutim ok v svoji koži? To ne bo držalo. Je že res, da rada napišem kak delikaten post, da vsaj malo bralce in pisce predramim 😛

Načeloma pa res nočem nič od ljudi, mene prirojeno bolj zanima, kaj lahko jaz dam od sebe, to pa ja.[/quote]

Tak občutek sem dobila. Lepo, če se motim.

Kaj ne znate brati, da ne pišem za partnerje?
Pišem o drugih ugodnostih, kjer ni vmešan seks, če razumete ali pač očitno ne?
Recimo: policaj kako kazen omili, na razgovoru za službo, izpiti, kdo kaj pomaga. Moški lepi ženski zelo radi prisokočijo na pomoč, ji kaj prinesejo.

Jaz osebno sploh ne nosim petk oz. res izjemno redko vsake par let recimo.
Moj partner me je spoznal v športnih oblačilih.
Dejstvo pa je, da je več kot očitno, da se moški lepijo na lepo žensko. Zakja torej ne bi izkoristile svojih čarov?
Če ti kdo ponudi plačilo za poziranje? Zakaj pa ne? Naga ne bi pozirala, drugače pa ja, poziram in zaslužim zato. Poleg sslužbe seveda.
Izpite sem naredila z znanjem, ne videzom, prevladovale so 9ke in 10ke, imeli smo pretežno pisne izpite.

Poanta je catfight 🙂
Kar naenkrat se je prebudila velika zelja da bi videl Samico 🙂 Ali sodis v skupino tistih zensk, ki bi jo sam pod nujno peljal na burek :)??? In pa imam skromno prosnjo. Prosim-PROSIM prilepi slikico kaksne zenske ki je normalna -po tvojih standardih. PL:)[/quote]

Kako jaz vidim ta catfight? Ta “plavalec” ni nobeni od njiju pokazal nekega posebnega zanimanja, onidve pa sta se že stepli. Njun problem torej ni kilaža (po mojem mnenju nista debeli, imata klasično žensko postavo, nista pa nevemkako čedni) ampak dejstvo, da sta trapasti.

Zmedena samica pa je zadevo komentirala tako kot lahko pričakuješ od nesamozavestne (zmedene) ženske – namesto, da bi se poglobila v zgodbo, se je zabuljila v postavi teh žensk in to komentirala. Verjetno se tudi v reali preveč primerja z drugimi ženskami in morda tudi tekmuje. Ampak Tina Maze ni boljša od Lindsey Vonn, ker je želela biti lepša od nje, ampak zato, ker je delala na kvaliteti svojega smučanja.

Poanta je catfight 🙂
Kar naenkrat se je prebudila velika zelja da bi videl Samico 🙂 Ali sodis v skupino tistih zensk, ki bi jo sam pod nujno peljal na burek :)??? In pa imam skromno prosnjo. Prosim-PROSIM prilepi slikico kaksne zenske ki je normalna -po tvojih standardih. PL:)[/quote]

Kako jaz vidim ta catfight? Ta “plavalec” ni nobeni od njiju pokazal nekega posebnega zanimanja, onidve pa sta se že stepli. Njun problem torej ni kilaža (po mojem mnenju nista debeli, imata klasično žensko postavo, nista pa nevemkako čedni) ampak dejstvo, da sta trapasti.

Zmedena samica pa je zadevo komentirala tako kot lahko pričakuješ od nesamozavestne (zmedene) ženske – namesto, da bi se poglobila v zgodbo, se je zabuljila v postavi teh žensk in to komentirala. Verjetno se tudi v reali preveč primerja z drugimi ženskami in morda tudi tekmuje. Ampak Tina Maze ni boljša od Lindsey Vonn, ker je želela biti lepša od nje, ampak zato, ker je delala na kvaliteti svojega smučanja.[/quote]

Ups – si še kar slabe volje…haha. S samozavestjo nimam težav, tako da ti se kar veselo tolaži na pamet še naprej. Ne zanima me, kako se ženske med seboj tepejo, zato sem nehala gledati, deloma pa tudi ker nista bili videti privlačni, nisem se mogla odločiti katera mi je bolj “mimo” 😛 Da bi se z drugimi ženskami primerjala na zemlji – včasih v smislu sposobnosti ali iznajdljivosti, glede videza pa nikakor, sem s svojim zadovoljna, toda še največ mi pomeni to, da sem zdrava. Tekmujem…življenje je tekma, kakorkoli obrneš, žal.

Razumeti je, da si se zelo poglobila v golo bistvo filmčka, naporno delo – kajne? 😛

Antilopa, katera “propadla” smučarka si ti, da si izpostavila Vonnovo in Mazejevo? Čemu se z njima primerjaš, sta ti ukradle sanje?? Vonnova Tigerja, Mazejeva Massija? Ali kaj imaš z njima? 😛

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Kako jaz vidim ta catfight? Ta “plavalec” ni nobeni od njiju pokazal nekega posebnega zanimanja, onidve pa sta se že stepli. Njun problem torej ni kilaža (po mojem mnenju nista debeli, imata klasično žensko postavo, nista pa nevemkako čedni) ampak dejstvo, da sta trapasti.

Zmedena samica pa je zadevo komentirala tako kot lahko pričakuješ od nesamozavestne (zmedene) ženske – namesto, da bi se poglobila v zgodbo, se je zabuljila v postavi teh žensk in to komentirala. Verjetno se tudi v reali preveč primerja z drugimi ženskami in morda tudi tekmuje. Ampak Tina Maze ni boljša od Lindsey Vonn, ker je želela biti lepša od nje, ampak zato, ker je delala na kvaliteti svojega smučanja.[/quote]

Ups – si še kar slabe volje…haha. S samozavestjo nimam težav, tako da ti se kar veselo tolaži na pamet še naprej. Ne zanima me, kako se ženske med seboj tepejo, zato sem nehala gledati, deloma pa tudi ker nista bili videti privlačni, nisem se mogla odločiti katera mi je bolj “mimo” 😛 Da bi se z drugimi ženskami primerjala na zemlji – včasih v smislu sposobnosti ali iznajdljivosti, glede videza pa nikakor, sem s svojim zadovoljna, toda še največ mi pomeni to, da sem zdrava. Tekmujem…življenje je tekma, kakorkoli obrneš, žal.

Razumeti je, da si se zelo poglobila v golo bistvo filmčka, naporno delo – kajne? 😛

Antilopa, katera “propadla” smučarka si ti, da si izpostavila Vonnovo in Mazejevo? Čemu se z njima primerjaš, sta ti ukradle sanje?? Vonnova Tigerja, Mazejeva Massija? Ali kaj imaš z njima? :P[/quote]

Ne boš nas prepričala, da je ta tvoj gnev, kritika del tvojega “humorja”. Nisi tako prepričljiva kot misliš. Pa še nekaj – daj enkrat za spremembo kakšen post vzemi kot dobronameren. Evo, jaz sem bila jezna na Margot, pa sedaj vidim, da mi bo mogoče kdaj še prišla prav, ker ima več izkušenj. Pa še različni sva, kar bo pokazalo čistejšo sliko. Mimogrede bom še pozdravila Margot. :)))

Ups – si še kar slabe volje…haha. S samozavestjo nimam težav, tako da ti se kar veselo tolaži na pamet še naprej. Ne zanima me, kako se ženske med seboj tepejo, zato sem nehala gledati, deloma pa tudi ker nista bili videti privlačni, nisem se mogla odločiti katera mi je bolj “mimo” 😛 Da bi se z drugimi ženskami primerjala na zemlji – včasih v smislu sposobnosti ali iznajdljivosti, glede videza pa nikakor, sem s svojim zadovoljna, toda še največ mi pomeni to, da sem zdrava. Tekmujem…življenje je tekma, kakorkoli obrneš, žal.

Razumeti je, da si se zelo poglobila v golo bistvo filmčka, naporno delo – kajne? 😛

Antilopa, katera “propadla” smučarka si ti, da si izpostavila Vonnovo in Mazejevo? Čemu se z njima primerjaš, sta ti ukradle sanje?? Vonnova Tigerja, Mazejeva Massija? Ali kaj imaš z njima? :P[/quote]

Ne boš nas prepričala, da je ta tvoj gnev, kritika del tvojega “humorja”. Nisi tako prepričljiva kot misliš. Pa še nekaj – daj enkrat za spremembo kakšen post vzemi kot dobronameren. Evo, jaz sem bila jezna na Margot, pa sedaj vidim, da mi bo mogoče kdaj še prišla prav, ker ima več izkušenj. Pa še različni sva, kar bo pokazalo čistejšo sliko. Mimogrede bom še pozdravila Margot. :)))[/quote]

Hahaha…ti si že bila prepričana, še preden si kaj mojega prebrala, tako da na te spremembe ne morem vplivati, niti se mi ne gre za to. Dobronameren post – čakam, kdaj boš takšnega napisala, zaenkrat se bolj slabo trudiš, ali to počneš namenoma, kadar mene citiraš….veš, pri takšnem pisanju človek ne dobi občutka, da bi mi lahko prišla prav….vsaj sebi pridi prav za začetek, meni bo to več kot dovolj 😛

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Razumemo, saj imaš prav. Le izkoristi svoje čare. Ampak, če bi ti policist res hotel pomagat, bi ti lepo napisal kazen, tako pa ti samo daje potuho in ker te ne kaznuje, da bi si malo zapomnila, kaj lahko in česa ne, ti še naprej ostajaš neprevidna na cesti in tako bolj nevarna tudi za ostale. Razen, če si sama toliko (za)vestna, da teh prekrškov potem ne ponavljaš.
Policist je tako le pomagal sebi, ker je dobil občutek, da se je prikupil lepi mladenki. Sicer pa je spet odvisno, o kakem prekršku je govora. Če si doma pozabila vozniško ali pa si prevozila rdečo luč, ni isto.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

ne se sekirati – od tega ženskam samo rit raste

tem tukaj niti s z macolo ne vbiješ v glavo kaj, drugega kot je njihov granit

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Razumemo, saj imaš prav. Le izkoristi svoje čare. Ampak, če bi ti policist res hotel pomagat, bi ti lepo napisal kazen, tako pa ti samo daje potuho in ker te ne kaznuje, da bi si malo zapomnila, kaj lahko in česa ne, ti še naprej ostajaš neprevidna na cesti in tako bolj nevarna tudi za ostale. Razen, če si sama toliko (za)vestna, da teh prekrškov potem ne ponavljaš.
Policist je tako le pomagal sebi, ker je dobil občutek, da se je prikupil lepi mladenki. Sicer pa je spet odvisno, o kakem prekršku je govora. Če si doma pozabila vozniško ali pa si prevozila rdečo luč, ni isto.[/quote]

Z vsem dolžnim spoštovanjem …. Marko, pretiravaš. Da zaradi omiljene kazni daje potuho … :/ 🙁

Ups – si še kar slabe volje…haha. S samozavestjo nimam težav, tako da ti se kar veselo tolaži na pamet še naprej. Ne zanima me, kako se ženske med seboj tepejo, zato sem nehala gledati, deloma pa tudi ker nista bili videti privlačni, nisem se mogla odločiti katera mi je bolj “mimo” 😛 Da bi se z drugimi ženskami primerjala na zemlji – včasih v smislu sposobnosti ali iznajdljivosti, glede videza pa nikakor, sem s svojim zadovoljna, toda še največ mi pomeni to, da sem zdrava. Tekmujem…življenje je tekma, kakorkoli obrneš, žal.

Razumeti je, da si se zelo poglobila v golo bistvo filmčka, naporno delo – kajne? 😛

Antilopa, katera “propadla” smučarka si ti, da si izpostavila Vonnovo in Mazejevo? Čemu se z njima primerjaš, sta ti ukradle sanje?? Vonnova Tigerja, Mazejeva Massija? Ali kaj imaš z njima? :P[/quote]

Ne boš nas prepričala, da je ta tvoj gnev, kritika del tvojega “humorja”. Nisi tako prepričljiva kot misliš. Pa še nekaj – daj enkrat za spremembo kakšen post vzemi kot dobronameren. Evo, jaz sem bila jezna na Margot, pa sedaj vidim, da mi bo mogoče kdaj še prišla prav, ker ima več izkušenj. Pa še različni sva, kar bo pokazalo čistejšo sliko. Mimogrede bom še pozdravila Margot. :)))[/quote]

Spolnih? Te menda ne štejejo… :))) Evo, zdaj jih pa bom dobil od Margo, ker sem bil spet poreden. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

To ni noben odgovor na moja podvprašanja. Poglabljanje v odgovore je verjetno zate prezahteven projekt ali kaj je tvoj izgovor?[/quote]

Samička, saj vem, da rada “hodiš za mano” po forumu, ampak enkrat sem ti že napisala, da me ženske ne zanimajo. :)))))) Nisem tako liberalne sorte. :))[/quote]

Ja, nekaj se dogaja med vama, čudno ozračje… 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close