ugodnosti
Jaz pa sem vajen takih žensk ki mislijo da me omrežijo in potem naletijo na kruto realnost, pa sploh nisem lepotec za reklame kot ti…
se pa strinjam da nič ni lepšega kot lepa ženska ki se za povrhu še lepo nasmehne 🙂
Tak je ja..Na žalost. Bolje bi bilo, če bi pametne ženske prišle bolje skozi. Mogoče potem ne bi bili v takšni žalostni situaciji, kot smo v tej državi. :)[/quote]
Meni se pa zdi, da so ženske čist zadost pametne (da znajo vnovčit svoj videz).
Bolj so problem moški, kot ženska (oz. njihova “pamet”).
Tak je ja..Na žalost. Bolje bi bilo, če bi pametne ženske prišle bolje skozi. Mogoče potem ne bi bili v takšni žalostni situaciji, kot smo v tej državi. :)[/quote]
Meni se pa zdi, da so ženske čist zadost pametne (da znajo vnovčit svoj videz).
Bolj so problem moški, kot ženska (oz. njihova “pamet”).[/quote]
Če ženska le zaradi svojega šarma pride na določen položaj v službi, potem je res dobro vnovčila svoj videz. Seveda le zase. A po drugi strani pa trpi cela družba zaradi njene preračunljivosti. 🙂
Meni se pa zdi, da so ženske čist zadost pametne (da znajo vnovčit svoj videz).
Bolj so problem moški, kot ženska (oz. njihova “pamet”).[/quote]
Če ženska le zaradi svojega šarma pride na določen položaj v službi, potem je res dobro vnovčila svoj videz. Seveda le zase. A po drugi strani pa trpi cela družba zaradi njene preračunljivosti. :)[/quote]
Ne njene preračunljivosti. Preračunljivosti tistega, ki jo je spustil skozi. 🙂 Pa da ne bo pomote. Lepe ženske so lahko zelo pametne.
Pa saj nisem mislil samo na lepe zenske …
Kar vecina zensk rada izkoristi priloznost.
Npr. banalni primer iz OS: plonkanje 🙂 Pod kitlo listek in ni sans da bi jo ujeli 🙂
Se vedno pa cakam na razlago kako to moski pocnemo-jo 🙂
Verjetno je mislila na narcisoide 🙂 Samo … kaj pocno ti lepotani, ko se srecajo z javno osebo. Mezikajo-napenjajo misice ali kaj tretjega :)?
Ne, ne res sem radoveden????
čizs no … a vam ni jasno da nekateri ljudje imajo pač “tisto” kar drugi “plačamo” že zaradi tega, ker so .. sploh, če so v naši bližini.
poglejte si mase “vernikov” kakšne/ga pevke/ca, pa športnice/ka, verskega vodje … masa ljudi PLAČA!!! da jih vidi iz žnj vrste za droben hip!!
in to je to , kar se med ljudmi “prodaja”.
NM ti je odgovoril v mojem imenu. Mal korajže, mal sprenevedanja, mal igranja tepčka, sigurno pa heteroseksualnega policaja ne moreš omehčati z mežikanjem in mišicami. No, lahko pa poskusiš in potem poročaj.
Mojemu bivšemu gre marsikaj skozi, v bistvu skoraj vse, pa ima stalno neke birokratske, davčne in prekrškovne zaplete. Pri čemer sploh ni lep! In še to vedno manj.
Robi, torej smatraš, da je lepa ženska avtomatsko neumna?
Vedno sem bila v šoli, na faksu med najboljšimi in to brez plonkanja.
Tudi v ožji izbor za razgovore s službo prideš najprej s CVjem, kjer nima videz nobene veze. Res pa je, da na razgovorih pride videz, obnašanje, nasmeh bolj do izraza. Če ima delodajalec 5 žensk z enako izobrazbo, podobnimi izkušnjami, bo videz odigral svojo vlogo.
Tako, da Robi, ne smatrat, da je lepa ženska avtomatsko neumna.
S tem vprašanjem si mu res potrdila ta dvom, ker je jasno napisal svoje mnenje. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.