Sprašujrm se, če sem k…..?
Ja, vidim. 🙂
Margot, saj bi mi bilo “vseeno”, če ne bi imela spominov. Pa jih imam. In vem, kaj takšna prepričanja lahko naredijo mlademu dekletu, ženski…
Fantje, vzemite kdaj v roke to knjigo: http://www.bukla.si/?action=books&book_id=3272%5B/quote%5D
15 je zelo mnogo moških. Ali takšno dekle izhaja iz problematične družine, ima čustvene težave, je bolj okorna in funkcionira bolj “po moško”…. Ker normalna ženska se ceni, ne bo spala s 15-timi “kreteni” kar tako za šalo iz fizične nuje po spolnosti.[/quote]
Matjažko, kdor te tu bere, vidi, da si babjak, ki ljubi device. Tipično šovinistično razmišljanje, verjetno pogojeno s predsodki in starokopitno vaško vzgojo?
Tud tvoje razmišljanje je predsodek oziroma sodba, ki je prav tako pogojeno z “ne vem kako” vzgojo.
Vseeno se mi zdi, da te ženske v tej debati nihče ni ožigosal. Še najbolj se je sama.
Vseeno se mi zdi, da te ženske v tej debati nihče ni ožigosal. Še najbolj se je sama.[/quote]
Kako to misliš? Očitno sama doslej s tem ni imela problemov, ker je tipu gladko povedala, koliko jih je bilo pred njim (kakšna butasta besedna zveza). Če bi čutila, da je to narobe, bi se mu verjetno zlagala ali pa bi ji vsaj težko šlo z jezika. Nakar tip pade ven in zdaj njo zanima, ali je 15 res pretirana cifra. Kje ti tukaj vidiš, da je sama sebe ožigosala?
Vseeno se mi zdi, da te ženske v tej debati nihče ni ožigosal. Še najbolj se je sama.[/quote]
Marko, ti si moški za poročit! Moji senzorji so takoj zaznali, da si zvest, pošten in moralen človek, srečna tista, ki te ima. Kljub temu ti pa moram pošteno povedat, da logično sklepanje ne spada med tvoje vrline. Tako potencialni tip od avtorice kot ljubitelj devic sta namreč žensko, ki je imela 15 tipov, ožigosala kot nesprejemljivo za klenega slovenskega fanta.
Jaz nikjer nisem prebral, da je tip padel ven, saj ni o njem oziroma njegovi reakciji ničesar napisala. Nekaj ga je očitno zmotilo. Vseeno pa mislim, da se da človeka dobro presodit po tem, kako razmišlja danes in ne potem, kaj je v preklosti počel. Nobena presoja pa nam ničesar ne garantira. Nekdo, ki potrebuje več časa, da se z osebo intimno zbliža, bo gotovo bolj previden pri izbiri resnega partnerja, kot nekdo, ki nima teh težav. Kako sta pa to onadva rešila, pa ne vemo.
Napisala je: Fant, kateri mi je všeč, mi je dejal, da se ne more z menoj spustiti v resno zvezo, ker sem imela preveč moških, čeprav bi si to želel.
A se ti ne zdi, da je s to izjavo padel ven?
Napisala je: Fant, kateri mi je všeč, mi je dejal, da se ne more z menoj spustiti v resno zvezo, ker sem imela preveč moških, čeprav bi si to želel.
A se ti ne zdi, da je s to izjavo padel ven?[/quote]
Ja, res je. Zgleda, kot da je padel ven. Nisem pa siguren, če to pomeni njegovo dokončno odločitev ali pa samo jasno izražen dvom, ki se ga da morda premagat s skupnimi močmi. Odvisno od njegove reakcije in pripravljenosti na debato ter razmišljanje o sebi, ter o svojih dvomih.
Ja, vidim. 🙂
Margot, saj bi mi bilo “vseeno”, če ne bi imela spominov. Pa jih imam. In vem, kaj takšna prepričanja lahko naredijo mlademu dekletu, ženski…
Fantje, vzemite kdaj v roke to knjigo: http://www.bukla.si/?action=books&book_id=3272%5B/quote%5D
15 je zelo mnogo moških. Ali takšno dekle izhaja iz problematične družine, ima čustvene težave, je bolj okorna in funkcionira bolj “po moško”…. Ker normalna ženska se ceni, ne bo spala s 15-timi “kreteni” kar tako za šalo iz fizične nuje po spolnosti.[/quote]
Dobro. Ne bom te poskušala prepričevati, da moški s katerimi imamo ženske spolne odnose niso kreteni ampak naši ljubimci. Eni so dobri, eni zanič. Ampak v vsakem primeru so ljubimci.
Sedaj te bom pa vprašala drugače: kolikokrat v življenju si bil pa ti kreten?
Napisala je: Fant, kateri mi je všeč, mi je dejal, da se ne more z menoj spustiti v resno zvezo, ker sem imela preveč moških, čeprav bi si to želel.
A se ti ne zdi, da je s to izjavo padel ven?[/quote]Ja, res je. Zgleda, kot da je padel ven. Nisem pa siguren, če to pomeni njegovo dokončno odločitev ali pa samo jasno izražen dvom, ki se ga da morda premagat s skupnimi močmi. Odvisno od njegove reakcije in pripravljenosti na debato ter razmišljanje o sebi, ter o svojih dvomih.[/quote]Zame je bedak, da je sploh kaj takega izjavil in se strinjam z Boom-om.
Bučman je mislil, da bo glih samo njega čakala do tridesetih oz imela le enega pred njim ali kaj?
Bolj čudna bi bila, če ne bi imela nikogar pri teh letih!
Me presenečate eni tipi tukaj. Vprašanje za tipe, ste si kdaj na roke metali ob porničih!? Se upa kdo priznat, da si ni!? No in, če gremo naprej, ko ste gledali pornič, ste gledali bejbe, ki so vam bile dobre. Pomislite kaj vse bi dali, da jo bi vi takrat kresali namest tipa, ki jo je takrat obdeloval, pa se vam bi jebalo kolk tipov jo je je pred tem porivalo. Zanimivo mi je predvsem to kako obsojate žensko, ki je bila iskrena, če je bila, podpirate pa v bistvu glumice, ki skrivajo resnico o sebi kot kača noge.
Tatjana 11,
pozabila si na pomembno pravilo: če živiš v tem stoletju, se druži z ljudmi iz tega stoletja 🙂 In tudi fanta išči med temi ljudmi 🙂
Punca, ne dovoli, da ti pridejo takšne neumnosti do živega.
Moški ego je težka stvar – za prenašat v življenju :), zato je bolje, da si najdeš nekoga, katerega ego je malce “lažji”.
Njegov komentar kaže, da se v vrednotah precej razlikuje od tebe – in to ni dobra popotnica za v prihodnost,
In čisto osebno – 3 resne veze pri 32 se mi ne zdi tako veliko. Meni bi kot potencialnega partnerja zanimalo, zakaj se niso obnesle. Če si pa vmes imela še 12 avantur (ki so lahko bili tudi one night standi), pač se mi ne zdi nič tako neverjetnega. To je v bistvu en seks na dan za dva slaba tedna 🙂 … v petnajstih (?) letih spolne aktivnosti…
Zame pa ni bedak. Bil je iskren ravno tako kot ona. Izrazil je svoj dvom in menim, da je to bilo pošteno od njega. Bedak bi bil, če bi to informacijo “spregledal” in bi ji to potem, ko bi bila v zvezi ves čas prinašal pod nos in jo “čustveno” izsiljeval na primer.
Napisala je: Fant, kateri mi je všeč, mi je dejal, da se ne more z menoj spustiti v resno zvezo, ker sem imela preveč moških, čeprav bi si to želel.
A se ti ne zdi, da je s to izjavo padel ven?[/quote]
Ja, res je. Zgleda, kot da je padel ven. Nisem pa siguren, če to pomeni njegovo dokončno odločitev ali pa samo jasno izražen dvom, ki se ga da morda premagat s skupnimi močmi. Odvisno od njegove reakcije in pripravljenosti na debato ter razmišljanje o sebi, ter o svojih dvomih.[/quote]
Odvisno od njegove reakcije? Njegovo reakcijo poznamo.
Ma ti bi relativiziral še to, če ti pokažem kamen in rečem, to je kamen. Ti bi verjetno rekel, da to ni kamen, ampak del večje skale, ta je del skalovja in to je del Zemljine mase in tako dalje in tako dalje do moje smrti iz dolgočasja.
Zame pa ni bedak. Bil je iskren ravno tako kot ona. Izrazil je svoj dvom in menim, da je to bilo pošteno od njega. Bedak bi bil, če bi to informacijo “spregledal” in bi ji to potem, ko bi bila v zvezi ves čas prinašal pod nos in jo “čustveno” izsiljeval na primer.[/quote]
Bedak je zato, ker se oklepa nekih številčnih norm, morda na račun lastne sreče. Tako kot sem že napisala, on bo raje vzel normativno sprejemljivejšo, ki bo čez deset let na Nezvestobi vzdihovala zaradi sodelavca, rekši Nikoli si ne bi mislila. Ker ona je pa ja tako zelo moralna in neoporečna. Take stvari se sicer dogajajo “tatjanam”, mar ne.
Zame pa ni bedak. Bil je iskren ravno tako kot ona. Izrazil je svoj dvom in menim, da je to bilo pošteno od njega. Bedak bi bil, če bi to informacijo “spregledal” in bi ji to potem, ko bi bila v zvezi ves čas prinašal pod nos in jo “čustveno” izsiljeval na primer.[/quote]
Bedak je zato, ker se oklepa nekih številčnih norm, morda na račun lastne sreče. Tako kot sem že napisala, on bo raje vzel normativno sprejemljivejšo, ki bo čez deset let na Nezvestobi vzdihovala zaradi sodelavca, rekši Nikoli si ne bi mislila. Ker ona je pa ja tako zelo moralna in neoporečna. Take stvari se sicer dogajajo “tatjanam”, mar ne.[/quote]
Bi lahko ti šla v resno zvezo s 30 let starejšim od sebe? Saj je samo številčna norma. 😉
Forum je zaprt za komentiranje.