Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Sprašujrm se, če sem k…..?

Sprašujrm se, če sem k…..?

Nobeno okolje oz. družba, ki podpira esktreme, ni “zdravo”. Ni bila zdrava družbne klima, ki je zatirala seksualnost, kot sedaj ta tvoja interpretacija “moderne družbe”, ki je dejansko promiskuitetno potrošniška.
Ti današnjo družbo jemlješ kot merilo “kolektivnega psihičnega zdravja”, po kateri se je treba usmerjati kot slepa kura.[/quote]

Ne se usmerjati. Ampak vzeti na znanje, da obstaja in da vpliva na stvari, ki se dogajajo znotraj nje – kot spolne navade.

Ni pomembno, kaj narekuje družba in kaj mislijo drugi, pomembno je, kaj misliš in kako se počutiš TI. Glede na dejstvo, da sprašuješ, ali si zaradi moških, ki si jih imela v življenju, slaba, mislim, da ti niso dali tistega, kar si pričakovala. In če boš šestnajstega vzela za svojega zato, ker meniš, da zdaj je pa res dosti, bo to slaba odločitev.

Mislim da je dobila točno tisto, kar je pričakovala in iskala.;)

Mislim da je dobila točno tisto, kar je pričakovala in iskala.;)[/quote]:( 🙁
Dobila? A kaj ima? Ne vem, če je iskala k…… , dobila je pa le ku…irje, ki ji niso imeli kaj dati in je spet na začetku.

Bila je preskromna, premalo zahtevna in se je s skromnimi tudi pečala.
Tile skromni so izguba časa za njeno bogastvo….. :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Očitno je tisti tip Tatjani dal misliti. Da se je ona zamislila nad številom tipov, sicer ne bi odpirala te teme.

Očitno tebi nič ni dalo misliti da zgrešeno razmišljaš in še kar udrihaš čez punce ki si jih spoznal in ne vidiš lastne omejenosti v tem.


Včasih je dobro se malo zamisliti nad svojimi dejanji, posebej, če se nam zdi, da so bila napačna. To pomeni, da lahko v prihodnosti to spremenimo. Če pa se nam nekaj zdi ok, pa tako nimamo potrebe po spreminjanju in ničesar niti ne obžalujemo. Preteklosti pa tako ali tako na noben način ne moremo spremenit, le sedanjost.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Iz tega sledi, da Tatjana dvomi o “pravilnosti” svoje preteklosti. Namreč če bi se ji dosedanja situacija zdela v redu, te teme sploh ne bi bilo. Zato menim, da ji je tisti tip dal misliti. Ali je ta njen dvom posledica nizke samozavesti, ali ker se je dejansko zamislila nad tem, lahko le ugibamo.

definitivno si k…, zelo promiskutetna..

Mislim da je dobila točno tisto, kar je pričakovala in iskala.;)[/quote]:( 🙁
Dobila? A kaj ima? Ne vem, če je iskala k…… , dobila je pa le ku…irje, ki ji niso imeli kaj dati in je spet na začetku.

Bila je preskromna, premalo zahtevna in se je s skromnimi tudi pečala.
Tile skromni so izguba časa za njeno bogastvo….. :/[/quote].:/ :/
Prav imaš le do tiste točke, ko bi se izkazalo, česar ne moremo dokazat, ker avtorica ne komentira nič, to je, da je bilo vseh 15 luzerjev oz.karkoli jih kdo poimenuje.
Če bi iskala pravo bogatstvo (skromno ali zahtevno/ljubezen in ne k…), bi ne takoj končala pod rjuhami in mogoče bolj trdno in nazorno stremela k svojim ciljem….kar posreduješ, to dobiš.
A jo poznaš???

Pa si postavi ti podobno brihtno vprašanje:” Sprašujem se zakaj toliko časa vztrajam v zakonu z mojo ženo?”……:((
Sem mislil da si v sosednji temi dojel poanto o skromnosti.:))


Amen. Če bi teh 15 tipov bilo kaj vredno, jo izjava tistega tipa ne bi prizemljila kot leden tuš.

:( 🙁
Dobila? A kaj ima? Ne vem, če je iskala k…… , dobila je pa le ku…irje, ki ji niso imeli kaj dati in je spet na začetku.

Bila je preskromna, premalo zahtevna in se je s skromnimi tudi pečala.
Tile skromni so izguba časa za njeno bogastvo….. :/[/quote].:/ :/
Prav imaš le do tiste točke, ko bi se izkazalo, česar ne moremo dokazat, ker avtorica ne komentira nič, to je, da je bilo vseh 15 luzerjev oz.karkoli jih kdo poimenuje.
Če bi iskala pravo bogatstvo (skromno ali zahtevno/ljubezen in ne k…), bi ne takoj končala pod rjuhami in mogoče bolj trdno in nazorno stremela k svojim ciljem….kar posreduješ, to dobiš.
A jo poznaš???

Pa si postavi ti podobno brihtno vprašanje:” Sprašujem se zakaj toliko časa vztrajam v zakonu z mojo ženo?”……:((
Sem mislil da si v sosednji temi dojel poanto o skromnosti.:))[/quote]Zapisal si:
Mislim da je dobila točno tisto, kar je pričakovala in iskala.;)
Kar se bere kot nek posmeh njej, ki ni vedela niti kaj išče niti kaj lahko pričakuje, še manj kaj bo dobila….
V vsej svoji “skromni” vnemi je dobila le “nalepko”, ki ji jo nekateri celo “skromno” privoščite…. 🙁

Upal sem, da bo nekdo, ki zase meni da je skromen bil toliko razumen, da bo dojel, da vsega tega ni želela niti ne pričakovala, da se ji je pač zgodilo nekaj…. kljub temu, da je mislila, da vse kar dela dela prav.
No, saj na nek način je prav, le da so sedaj njene želje drugačne, preteklosti pa ne more več spremenit.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Nobeno okolje oz. družba, ki podpira esktreme, ni “zdravo”. Ni bila zdrava družbne klima, ki je zatirala seksualnost, kot sedaj ta tvoja interpretacija “moderne družbe”, ki je dejansko promiskuitetno potrošniška.
Ti današnjo družbo jemlješ kot merilo “kolektivnega psihičnega zdravja”, po kateri se je treba usmerjati kot slepa kura.[/quote]

Ne se usmerjati. Ampak vzeti na znanje, da obstaja in da vpliva na stvari, ki se dogajajo znotraj nje – kot spolne navade.[/quote]

Tu mi preveč kompliciramo in debatiramo “v imenu drugih”, kako naj ravnajo, izhajajoč iz lastnih pogledov i nstališč. Vsak si naj izbere sebi primernega partnerja, ki bo imel nam podobnimi vrednote. Če ji je rekel, da je k**, se potem sprašujem, kaj neki počne s takšnim moškim (initimno), zakaj se potem zaplete s takšnim ? Takšne ženske imajo same s sabo problem, da si nabašejo moške, ki jih ne cenijo in jim pred nos mečejo preteklost. Če si ti s “kretenom”, si ti problematičen, da z njim vzpsotavljaš stike, ne on, ker je , kar je.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Tatjana, si s tem tipom sploh kaj imela? Nikjer nisem zasledil, da sta bila intimna.


Amen. Če bi teh 15 tipov bilo kaj vredno, jo izjava tistega tipa ne bi prizemljila kot leden tuš.[/quote]

Vsi smo nekje šibki in ko nam nekdo, ki nam je všeč in se mu začenjamo odpirat, servira tako izjavo, si jasno prizadet! Pa ne zato, ker bi tisti tip imel prav, ampak ker ni pričakovala česa takega od njega. Ker je verjetno mislila, da je drugačen, bolj ljubeč, ne pa tkole zadrt.

Se pa strinjam z matjazkom tukaj. Če ji je že na začetku rekel, da ga moti njena seksualna preteklost, upam da se avtorica ni šla dalje zapletat (vkolikor spet ne gre za izmišljeno zgodbico 🙂


Tatjana, si s tem tipom sploh kaj imela? Nikjer nisem zasledil, da sta bila intimna.[/quote]

A to spada v javni debatni kotiček, da nekomu poveš število (spolnih) partnerjev, oz. da to sprašuje žensko vsak bimbo? Na kraj pameti mi ne pride, da bi to spraševal žensko, npr. priajteljioc, razen če sama to pove. Zgodba je itak namišljena, ampak vseeno za razmislek.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Takole avtorica, glede na to, da v uradnem listu še ni bila objavljena nobena uradna definicija, koliko moških mora povaljati žensko, da ta pridobi naziv kur*a, ti tega naziva uradno nihče ne more prilepiti.
Torej bo to odvisno od presoje vsakega posameznika in njegovih kriterijev. Do svojega mišljenja pa ima vsak pravico, ali ne?
Samo zato, ker ima vsak svoje vrednote, to še ne pomeni, da je z nekom nekaj narobe, ne s teboj, ne z njim. Če si ti seksala s 15-imi, tvoj potencialni izbranec pa z žensko s takšnimi vrednotami ne želi biti, je edina posledica tega, da taka dva človeka pač ne gresta skupaj. To je vsa umetnost.

Zato ne flancajte, da to ne sodi več v l.2013, da je tip nesamozavesten, da je…..Ni, le zakaj?
Je samo pošten, do sebe. Avtorica pa naj izbira med takimi, ki jih njeno število partnerjev ne bo motilo.


No, saj tudi mnenje, da je tip samozavesten ali pa da ni, je le eno od mnenj in v resnici ne pove nič o njem, ker ga v resnici ne poznamo. Spet gre le za presojo posameznika po nekih kriterijih, ki niso nujno “pravilni”. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Tatjana, si s tem tipom sploh kaj imela? Nikjer nisem zasledil, da sta bila intimna.[/quote]

S tem tipom, hvala Bogu, nisem nič imela, ker je bil toliko fer, da mi je prej povedal, kaj ga moti, predno bi do česa prišlo.

Hehe, kakšne debate so se razvile, medtem, ko avtorica uleti na vsake 100 postov. Ne daj se Ines (Tatjana11) poje R. Šerbedžija

nehaj se spraševati … registriraj se in objavi cenik ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


To je sicer res in bi se tukaj lahko debata končala, toda problem ni v tem če sta ali nista onadva za skupaj, temveč da so jo njegove besede prizadele. Tatjana, kako gre?


To je sicer res in bi se tukaj lahko debata končala, toda problem ni v tem če sta ali nista onadva za skupaj, temveč da so jo njegove besede prizadele. Tatjana, kako gre?[/quote]
Ne vem, kako ste nekateri prišli na idejo, da ji je on povedal, da je k….?

Povedal ji je samo, da ga moti, ker je imela že toliko moških. In ne vem, zakaj bi jo naj te besede tako zelo prizadele ?
Mogoče v tem smislu, da je le še eden več, ki je ne mara ?

To je sicer res in bi se tukaj lahko debata končala, toda problem ni v tem če sta ali nista onadva za skupaj, temveč da so jo njegove besede prizadele. Tatjana, kako gre?[/quote]
Ne vem, kako ste nekateri prišli na idejo, da ji je on povedal, da je k….?

Povedal ji je samo, da ga moti, ker je imela že toliko moških. In ne vem, zakaj bi jo naj te besede tako zelo prizadele ?
Mogoče v tem smislu, da je le še eden več, ki je ne mara ?[/quote]Po Ruglju pa “ženska propade, ko se noben moški več ne zanima za njeno mednožje…” in ta, ki je zavrnil Tatjano je bil eden več, ki bi “pripomogel” k njenemu propadu. 😉
Skrb je upravičena, a ni? 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


To je sicer res in bi se tukaj lahko debata končala, toda problem ni v tem če sta ali nista onadva za skupaj, temveč da so jo njegove besede prizadele. Tatjana, kako gre?[/quote]
Bi rekel, da je tudi njega prizadelo, ko je zvedel za “cifro”, zato je pa reagiral tako “prizadeto”. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close