Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Samski kaj potujete?

Samski kaj potujete?

Ma kakšna potovanja neki. Še malo in nehati bomo morali jesti v tej zarukani gnili vukojebini.
Nekoč pa ja, se je potovalo in to zelo veliko potovalo. Odkar je pa ta vukojebina so le še spomini. Sem pristaš resnice. Samo to.

Jaz pa včasih nisem potovala. Zdaj pa lahko. Tudi moji starši nekoč niso mogli potovat, zdaj pa lahko.
Res pa je, da nisem mahnjena na luksuz, ampak popotništvo. Recimo za en teden potepanja po Češki sva dala oba skupaj s fantom 250€. Z vso hrano in prevozi.

mi pošlji email!!pa bova v dvoje!?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close